Автор Тема: Мадона обяви концерт в България  (Прочетена 934 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Мадона обяви концерт в България
« -: Януари 30, 2009, 13:19:26 pm »
30 януари 2009 /





Суперуспешното турне на Мадона "Sticky & Sweet Tour" продължава с нова серия от шоута, стартираща на 4 юли в Лондон.
Мадона продължава грандиозното си турне, като между държавите, които ще посети Белгия, Франция, Германия, Финландия и Словения, както и Румъния, Сърбия и България, съобщиха официално от Live Nation. До днес турнето е видяно от над 2 милиона фена в 58 града. "Досега не съм удължавала турнета. Вълнувам се, че отново се връщам на пътя, посещавайки места, на които никога не съм била и връщайки се към места, които обичам", коментира Мадона новите дати от турнето си.







Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Мадона обяви концерт в България
« Отговор #1 -: Февруари 11, 2009, 11:50:43 am »
Мадона идва през август срещу билети от 100 до 200 лева

11 февруари 2009 / dir.bg

Концертът на Мадона в София ще се проведе на 29 август, писаха от БГНЕС.
Поп кралицата ще пристигне с най-мащабната и пищна продукция, която някога се е случвала у нас, съобщиха организаторите "София Мюзик ентерпрайзис". Поп иконата идва с 250 души екип, 3500 аксесоари и дрехи, 36 дизайнера, създали сценичните костюми за турнето, 30 контейнера сценичен гардероб, 28 танцьори и музикнти на сцената, 12 батута за тренировки и 69 китари, 10 от които - специално за Мадона. Билетите за концерта ще се продават на едни от най- достъпните цени в цяла Европа – от 100 до 200 лева. Цената за правостоящи е 100 лева, зона пред сцената - 150 лева, Golden circle – 200 лева. Цената на седящите места е 110, 135, 165 лева.
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.