Автор Тема: Интервю с chocolate_fairy  (Прочетена 7135 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен rockstar

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 973
  • Пол: Мъж
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #15 -: Януари 11, 2009, 23:12:33 pm »
каква музика слушаш

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #16 -: Януари 11, 2009, 23:33:54 pm »
Аз благодаря, че ми разказа толкова сладка история! Направо се пренесох при вас.. Хихи..  [inlovee] [gu6]
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #17 -: Януари 11, 2009, 23:42:13 pm »
Тони  [inlovee], прекрасно знаеш, светът ни не е най-прекрасното място, което можем да мечтаем да имаме за себе си и поколението си. Колко пъти съм губила себе си, колко пъти съм падала до последно стъпало и колко сълзи съм проляла от съжаление за неправилни постъпки и винаги, винаги приятелите ми са били тези, които са ме изправяли на крака отново. Много се радвам, че открих форума и събрах смелост да пиша, да споделям, хубаво е, сплотяващо е, топло е. Ти си един от хората, които сполотявате екипа. Радвам се че те познавам, радвам се че ми гласува доверие  [heart__]

Аммм малко се поотплеснах, но имах нужда да си кажа, каквото си мислех, та въпросите на Тони:

Коя според теб е недостижимата мечта и имаш ли такива?
Непостижима мечта няма според мен, но тука идва въпросът дали целта оправдава средствата. Всичко е възможно. Дядо ми ме е учил, че като не мога да направя нещо да не казвам "Не може да стане", а "Аз не мога да го направя". Аз съм малко скептична към мечтите. Опасявам се, че ако тръгна след една мечта, ще изпусна живота си, а мечтите спират да бъдат мечти в мига, в който ги постигнем. По-скоро имам желания. Моето най-голямо желание е да дойде денят, в който да се почувствам в пълна хармония със себе си и света. Тогава ще съм опознала себе си и няма да съм повече нещастна, струва ми се :)

Колко пъти си плакала от щастие?
Веднъж, когато разбрах, че животът е дар и някой е настоявал да ми го подари. По законите намедицината не трябва да съм тука

Какво искаш да промениш в характера си?
Припряността и слконността към депресии, много лесно се депресирам, не знам защо, не го искам, просто така ми идва отвътре  [confused]

С какво се гордееш?
С това, че и утре да се случи така, че да си тръгна от този свят ще има кой да дойде да ме изпрати и че съм обичала страшно много, много любов има в живота ми. А и ви оставих някой друг разказ :) Ето на, пак се депресирах :)

Тони, направо ми бръкна в сърцето  [inlovee]
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #18 -: Януари 11, 2009, 23:52:19 pm »
Здравей :kissoflove:

Привет и на теб чаровнице  [heart__]

Кое е най-важното нещо за теб?
Не мога без семейството си. Не е идеално, даже никак, но не искам дори да се представям друго :)
Куче или коте? :p
[mhmm] Куче, две котки на едно място, прекалено много нагнетена своенравност става. И накрая ще се получи или аз или котето :)
Как изглежда за теб идеалната почивка?[/b][/i]
Да съм на възможно най-тихо място и с възможно най-малкото опции да се прави нещо :) Супер ще ми е, по цял ден сън и разходки... чак се размечтах

Гушкам тееее
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #19 -: Януари 11, 2009, 23:56:05 pm »
каква музика слушаш

Ако ми видиш playlist-а ще паднеш. Имам всичко. Горе-долу по-известните от всеки жанр, обичам да съм запасена, за всяко настроение да има поне по едно, две, пет, десетпарчета. Най ми е насърце обаче е нежният и мелодичен R&B стил. Успокоява ме много :)
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен NoMore

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1022
  • Пол: Мъж
  • The smile in my dream... I Found on your face!
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #20 -: Януари 12, 2009, 02:41:57 am »
Привет:)
1.Къде би искала да надникнеш, ако си невидима? [bigsmile]
2.Би ли Скочила с Бънджи? [so_happy]
3.Галила си малко прасенце по коремчето? ако не си били го направила? [youuu sexyyyy]
4.Кой сън  няма да забравиш никога?
5.Кой е най-романтичния подарък, който са ти правили? [gentle-fen2]
6.Какво чувстваш, когато летиш, когато мечтаеш и желаеш [flyyy]? Откъсваш ли се от реалносттА? А когато спреш да мислиш и мечтаеш как се чувстваш?
7.Когато си в депресия къде се пренасяш?  [pccc]
 а)възможно е съвпадение с 6. :)
8.Ако си фея на желанията, какви желания не би изпълнила [bqloo] :)
9.Какво правиш когато искаш да се почувстваш различна от себе си? [cool dance]
10.Пожелай си желание? [tihoOo] .......................................................спри... [tihoOo] [tihoOo]...................................не чети по надолу а си пожелай желание...............................................................пожела ли си го...........?........................................................................... ...













Какво беше то :) Ние ти пожелаваме то да се сбъдне :) [twist] [dance4] [cvetee] [dance4] [twist]
Ние сме щастливи тогава, когато за всичко в нас има съответствие извън нас.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #21 -: Януари 12, 2009, 07:45:21 am »
Благодаря ти ,мила.Знаех си ,че ще бъдеш откровена.Ти си страхотен човек-не се променяй ! :kissoflove:
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #22 -: Януари 12, 2009, 11:21:24 am »
Привет:)

Привет  [inlovee] Радвам се, че се отби  [heart__]

1.Къде би искала да надникнеш, ако си невидима? big smile
Хихихих, ооо искам да поседна на масата на чисто мъжка компания, да чуя как си говорят, защото винаги когато има жена или си премълчават или малко поизменят нещата  [usmivkaa]

2.Би ли Скочила с Бънджи? so_happy
Ако не ме бутна, едва ли ще скоча доброволно и на мига. Ако зависи отмен, ще има едно най-малко едночасово самонавиване. Не ме е страх от това да скоча, страх ме е, че ще вися с надолу главата, ако имаше начин да скачам с главата нагоре нямаше да се замислям  [youuu sexyyyy]

3.Галила си малко прасенце по коремчето? ако не си били го направила? [youuu sexyyyy]
Не  [mhmm] дори не знам защо не съм го правила. Чесала съм ги по гръбчетата, но по коремчето не съм. И определено ако ми се отдаде възможност бих. Незнам дали сте забелязвали, но погледът и очичките на малките животни са толкова различни от на порасналите. Като на малки деца са, сякаш и животните помъдряват с годините. Ако не сте забелязали, загледайте се  [heart__]

4.Кой сън  няма да забравиш никога?
Има еднс сън, който помня от детството си: Огромен великан обикаляше в града, хващаше хората и ги слагаше в кафеви чували и после ги размазваше с огромната си бухалка. Помня ужаса, който изпитвах докато се криех под една тераса и гледах как хората пищят и бягат в паника. И нокога няма да забравя какво е чувството да се давиш на сън, не знам защо, но често ми се случва... Врачката ми не може да го обясни  [xa xa xa2324]

5.Кой е най-романтичния подарък, който са ти правили? gentle-fen2
Мисля, че нямам такъв. Всякакви неща съм получавала през годините, но май нито едно не ме докосна истински, за да го обикна. Всичко си стои или прибрано или ако не може да се прибере като част от интериора. Мисля още чакам най-романтичния си подарък  [inlovee]

6.Какво чувстваш, когато летиш, когато мечтаеш и желаеш [flyyy]? Откъсваш ли се от реалносттА? А когато спреш да мислиш и мечтаеш как се чувстваш?
Толкова свободна се чувствам. Поне там няма кой да дойде да налага правила, да досажда с аргументи на действителността. А като спра да мсиля и мечтая се чувствам тъпа и безполезна, пълен парцал  :)

7.Когато си в депресия къде се пренасяш?  pccc
 а)възможно е съвпадение с 6. smile
Амм не е същото като 6. Като се депресирам, което се случва сравнително често, пиша повече, мисля повече, търся повече, малко черногледно, но продуктивно. Депресията е като черен скъпоценен камък, ако го сложиш под лъч светлина в него заблестява вишневочервен нюанс, малко розово, малко кафяво, малко тъмносиньо и става много красив. Толкова е вълнуващо  [inlovee]

8.Ако си фея на желанията, какви желания не би изпълнила bqloo smile
Крайно егоистичните и лицемерни и безочливи, има много досадни хора с много досадни желания, не мисля, че бих ги огряла  [cais007]

9.Какво правиш когато искаш да се почувстваш различна от себе си? [cool dance]
Прекалявам с грима, със стила на обличане и спирам да мисля :) Голям купон пада, тогава просто съществувам, без причина, без излишни мисли, просто заради самото съществуване, карам по течението и после задължително се връщам към себе си. Случвало се е да се загубя и месеци да не мога да се намеря, но добре че не е траяла по-дълго, че сега кой знае къде щях да съм, изтръпвам като си помисля...  [confused]

10.Пожелай си желание? [tihoOo] .......................................................спри... [tihoOo] [tihoOo]...................................не чети по надолу а си пожелай желание...............................................................пожела ли си го...........?........................................................................... ...







Какво беше то smile Ние ти пожелаваме то да се сбъдне smile twist dance cvetee dance twist
Хихихихих  [inlovee] Пожелах си, но ще го кажа в скоби все едно сте ми прочели мислите, а не съм го казала... (Искаммм  да се срещна с вас  [inlovee] да седнем да изпием по едно  [heart__])

Благодаря ти! Много приятно настроение ми създаде  [inlovee] [inlovee] [inlovee]
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #23 -: Януари 13, 2009, 18:25:16 pm »
Хей,сега се сетих още нещо да те питам:  [lol]
Кое е най-лудото нещо ,което си правила? [youuu sexyyyy]
Вярваш ли в прераждането?
Чашата е наполовина пълна или наполовина празна? [flyyy]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #24 -: Януари 15, 2009, 12:06:13 pm »
Хихихих Тони,   [inlovee] [inlovee] [inlovee]  [gu6] [gu6] [gu6]

Кое е най-лудото нещо ,което си правила? [youuu sexyyyy]
Аууу как ми се иска да имах дебел набор от такива неща, ама май съм била много послушна...  [mhmm] Наще трябва много да ме обичат, почти никога не съм създавала проблеми. Само веднъж баща ми ми е крещял като луд, ама то беше защото до тогава никога не бях го стряскала толкова. Тази година отиваме в Шумен на ретро събор. На прибиране, той кара моята кола аз съм с едно голфче кабрио, музиката на макс и отцепвам. Да, ама от шумен  пропускам отбивката за Търговище и си каааарам. Много весело и страшно свободна се чувствах. По едно време стигам табела: Русе, отбих колата и почвам да размишлявам, че Русе не ми е по път и лака по лека започвазм да осъзнавам какво става. Вадя телефона от чантата си: 10 пропуснати от татко. Той човека се осетил, като не ме стигнал по пътя за Търговище какво съм направила. Като почна да крещи на колко години съм била вече и колко съм била безразсъдна, знаела съм, че радиатора на колата е пробит и можело да прегрее колата, не знам си още какво... дорева ми се. Много мразя да ми крещят... После се оправих, по табелите, по табелите, върнах се. Даже ми беше много весело. ДОбре, че колата си остана вярна до край :)
А никога няма да забравя и как на моята кола като си отивах във ВТ й падна скоростния лост. Както си карам ми остана в ръката. Моите съквартирантки бяха с мен. Голям ужас, скъсал се някакъв болт, аз кога бях виждала как изглежда свръската на скоростния лост.Никой не посиска да спре да види какво става. Виждат 3 моми4ета, спряла кола и цял сандък с инструменти на тавана. Само зяпат  [xa xa xa2324] Накрая баща ми по телефона ми каза какво да правя. Справихме се, все още не знам как го намъкнах обратно и едвам я закарах да ми стегнат нов болт. Купон, тя тая кола само приключения ми е създавала. Затова толкова си я обичам. [inlovee]
Иначе мои идеи да правя нещо шашаво не съм имала. Оффф чак тъпо ми стана, ама си е така  [mhmm3454]


Вярваш ли в прераждането?
Оууу ДА! Даже съм убедена в него. С това си обяснявам талантите и дарбите на хората, нещо което не се учи. Мисля си, че имаме нива, през които минаваме към съвършенството. Това си е моя теория, но опознавайки повече хората все повече и повече се убеждавам в това. Ти вярваш ли в прераждането?  [djvaaaak]

Чашата е наполовина пълна или наполовина празна? [flyyy]
Зависи с какво е пълна  [mhmm] Ако е с нещо горчиво и неприятно... на половина празна е, ако е с нещо сладко и приятно... на половина пълна е :) Все трябва да е изгодно  [youuu sexyyyy]

Тони, лепвам ти много целувки [air kiss] [air kiss] [air kiss] [air kiss] [air kiss]
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

reinbow

  • Гост
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #25 -: Януари 15, 2009, 12:21:26 pm »
Привет и от мен  :)
То дето се вика не са останали въпросчета ама чакай да пробвам  [namigG]

1. Мислиш ли да останеш тук или ще последваш примера на хилядите недоволни млади българи, които тръгнаха по света?
2. И във връзка с горния въпрос, защо според теб те предпочетоха да избягат, вместо да останат тук и да се опитат да променят нещата в своя полза?

Ама че съм сериозна [lol] това е сигурно заради митингите навън [xa xa xa2324]
Хайде сега нещо по-весело  :)

3. Как идва любовта при теб - като токов удар или по-спокойно?
4. А вдъхновението?

Хайде за сега толкова, че да остане и за другите
[usmivkaa] [inloveee]

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #26 -: Януари 15, 2009, 12:53:52 pm »
Привет и от мен  :)

Толкова се радвам, че намина. И искам да вмъкна, че много харесвам поезията ти  [evala] [inlovee]

1. Мислиш ли да останеш тук или ще последваш примера на хилядите недоволни млади българи, които тръгнаха по света?
Знаеш ли колко пъти съм била на ръба да замина и да не се върна. Исках да си устроя живота при мои братовчеди в Канада още със завършването на гимназията. Вместо това кандидатствах във ВУЗ и взеха, че ме приеха. Сега не съжалявам и капка. Поживях си в Братислава и Виена. Много вълнуващо ми дойде, пак ще се върна там, но не да остана, а да доизживея това, за което не ми стигна времето докато учех. Няма да остана да живея там, защото там не е моя народ, всичко е толкова различно, когато опре до човека. Те не са като нас, по-скоро се сприятелявах със сърби, македонци, босненци, хървати, но не и със словаците. Искам да видя света и ще го видя, но няма да остана, Докато имам сили, ще се боря за своето.


2. И във връзка с горния въпрос, защо според теб те предпочетоха да избягат, вместо да останат тук и да се опитат да променят нещата в своя полза?
По-лесно е. Започват на чисто, с малко по-стабилен страт, отколкото се дава тука. Имам много такива познати, приятели, които заминаха на бригади, после останаха уж за малко да посъберат парички и накрая вече са там години и не мислят да си идват за сега. Човек свиква на лесното. За това пък има и такива, които се връщат и след много години странстване. Мисля, че ако се преборят с носталгията остават там, лошото е, че дори и тези, които не ме могат да я преборят и решат да се върнат, но са създали семейства там, дори те да го направят, децата им не искат. Семейството се разкъсва, но не може да остане разделено, то е по-силно от Родината, още повече нашата. Не ги упреквам, изконно човешко право е да си търсим щастието. Не може кадърни хора да бъдат третирани като трета класа идиоти, не може да се подрязват всички пътища за себеутвърждаване и да се потъпкват с лекота човешки права, на което очевидно вече сме свикнали. Може на запад да са малко по-студени, но то е защото има респект към личния живот. Разбира се има си гнилите ябълки, но на нашия фон, са си направо свежи. Незнам, ако има за какво да се върнат, мисля, че голям процент от тези, които излезнаха, ще се върнат.

3. Как идва любовта при теб - като токов удар или по-спокойно?
Хихихих  [inlovee] Аз се влюбвам мълниеносно, но и толкова бързо изгасвам. Ако няма какво да поддържа огъня, той просто си изгаря. Много обичам да съм влюбена, дишам свободно, когато съм влюбена, без значение щастливо или нещастно. Толкова сила ми дава и толкова вдъхновение. Ако страдам, си изстрадвам до край и тогава съм най-чувствителна и откривам все нови и нови истини. Обичам да съм в любовта. Прекрасна е. Винаги идва като пролетен полъх в живота ми. Голяма съм любовчийка  [hey sexyy]

4. А вдъхновението?
То си идва винаги неканено. Ако седна да го чакам, може да не доживея... Може да ме улови и докато спя, сънувам нещо и после цял ден съм в еуфория. А най обичам нещо малко да се случи и да се получи като сриване на бент от пропукването на една малка клечка. Тогава дори не мога да уловя потока на мисли, но поне мога да грабя с пълни шепи и каквото уловя  [usmivkaa] :)  [usmivkaa]

Благодаря ти, че ме накара да се замисля отново  [dugaaaa]. Сега има вариант да замина на специализация и имам смесени чувства за това пътуване. Без съмнение ще се върна. Просто си мисля, нужно ли е да губя още време навън, като мога да градя тука...
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #27 -: Януари 15, 2009, 13:01:36 pm »
И ще ни напуснеш ли? [sad3]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #28 -: Януари 15, 2009, 13:11:04 pm »
Привет!
Гледам, че само мен ме няма, та реших и аз да се прибавя в тази тема.
Наблюдавам, че тук цари някаква неверояна идилия, доброта, вежливост и прочее, но тъй като аз съм форумният злодей ( в случая злодейка), няма да задавам типичните лигави въпроси, за което се надявам да бъда извинена. :)

1) Какво е омразата? И щом от любовта до омразята има само една крачка, то обичащите не са ли също толкова лоши, колкото мразещите, само че с една крачка по-малко?
2) Спомняш ли си последния път, когато нарани някого с действията или думите си(волно или не)? Ще ни разкажеш ли?
3) Какво е според теб болката и до колко тя може да бъде поделена на физическа и душевна? Не е ли по-скоро въпрос на самовнушение от наша страна?
4) Какво е това животно поета? Нравствена категория ли е или по-скоро умствен потенциал и способност да редиш вълнуващи рими?
5) Защо според теб трябва да се държим добре с околните? Не е ли по-важна максимата, че уважението се печели, а не се дава безвъзмездно? И ако е така, защо да се отнасяме уважително към хора, които дори не познаваме?
6) Мислиш ли наистина, че има Ад и Рай и ако да, според теб, на кое от двете места ще отидеш?

Благодаря ти превратително.

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #29 -: Януари 15, 2009, 13:16:15 pm »
И ще ни напуснеш ли? [sad3]
Хахахахахах, не докато има интернет :)
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face