Автор Тема: Интервю с chocolate_fairy  (Прочетена 7139 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Интервю с chocolate_fairy
« -: Януари 11, 2009, 15:57:00 pm »
 :p







Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #1 -: Януари 11, 2009, 16:01:19 pm »
Хааааа, първаааааа [danceee jik]

Здрасти пак, Съкровище [heart__]

1. Кои са трите ти най- ценни вещи в живота?;
2. Къде е изворът на така красивата ти муза?;
3. Коя е най-отличителната черта в характера ти?;
4. Какъв е вкусът на "забранения плод"?;
5. На какво "миришат" парите?;
« Последна редакция: Януари 11, 2009, 16:03:20 pm от vanilla_g »

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен agressive_girl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1283
  • Пол: Жена
    • [On my own]
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #2 -: Януари 11, 2009, 16:23:02 pm »
Привет и от мен!  :)
1. Бял или кафяв шоколад?  [inlovee]
2. С какво/кого свързваш стих4е.ком?  :)
3. Изброй ми 5 неща, без които не можеш?  :p
4. Как се виждаш след 10 год. ?  :)

 [hugs and kisses]
Небето е мое. И аз му принадлежа.

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #3 -: Януари 11, 2009, 16:49:41 pm »
ОMG!!! (Бърз превод - Oh my God)
Като едно малко встъпитлно: г-н Иванов, благодаря за вниманието  [inlovee]
Очарователна моя прелест, радвам се, че си първа  [heart__] [heart__] [heart__]


1. Кои са трите ти най- ценни вещи в живота?
Най-ценни... абе имам някои и други блестящи дрънкулки, обаче, не топлят сърцето, а само окото и засищат обичайната женска суета. И без тях мога да дишам. Но има неща, които са приютили целия ми свят в себе си. Една стааааро бяло плюшено мече... колко сълзи е попило, колко усмивки е видяло и колко щастливи и тъжни въздишки е чуло за 20 години... не се разделям с него, за където и да тръгна има място за него в багажа. Имам една кутийка с хартиени жабки от билети за кино - моето момче ми ги правеше всеки път като отидем на кино, повече от 60 са... (носят ми ужасно тежка и горчива болка, но често си ги пръскам на пода и като ми е най-тежко си спомням, че съм била много щастлива) и не на последно място колата ми, грозничка, големичка, но тя е символ на любовта на баща ми към мен, след години на неразбирателство. И още мноого много, но те не са с толкова голям емоционален заряд.

2. Къде е изворът на така красивата ти муза?
Сещам се че Атанас Далчев обясняваше за своята поезия, че е нужен един малък момент на случване, за да провокира музата му, бих казала същото. Обичам да наблюдавам света, да се опитвам да го разбера, това е, всичко е опит да преоткривам стари и нови истини. Не се получава винаги както го чувствам, но за мен важото е да се опитвам, пък най-накрая ще се науча, нали?

3. Коя е най-отличителната черта в характера ти?
Наказание и благословия е свободолюбието ми.

4. Какъв е вкусът на "забранения плод"?
Този въпрос ме докара до сълзи от умиление. Опитвала съм го не веднъж. Човек, който не познава себе си и съвястта му е като бич за прегрешенията не трябва да го опитва. Вкусът е като на отлежало, отлично червено вино с леко тръпчив привкус, опита ли се веднъж, трудно е да не се опита втори път, почти невъзможно е.

5. На какво "миришат" парите?
На бенгалски огън. Красив е докато искри, захласва, приласкава погледа и сетивата, после остава една грозна оголена, изгоряла, ненужна метална клечка. Всичко е преходно, парите най-много.

:) Злато, надявам се, че ти ебило интересно  [inlovee]
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #4 -: Януари 11, 2009, 16:55:32 pm »
Знаех си, че не можеш да ме разочароваш. [heart__]
Благодаря!
« Последна редакция: Януари 11, 2009, 17:18:02 pm от vanilla_g »

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #5 -: Януари 11, 2009, 17:17:30 pm »
Омайнице,  [heart__]

Agressive_girl, иии толкова се радвам, че има неща, които те интересуват относно мен    [gu6]

1. Бял или кафяв шоколад?  [inlovee]
Горещщщщ, кафяв   [heart__]

2. С какво/кого свързваш стих4е.ком?  :) 
С много вдъхновение. Има невероятно талантличи и особено умни форумци, които ми доставя удоволствие да чета и следя мненията им. Толкова много научих, особено като имам някакво мнение и си мисля че съм права и в следващия момент прочитам друго виждане по същия въпрос и си казвам „Я, май съм била в грешка...” и се чувствам още по-богата


3. Изброй ми 5 неща, без които не можеш?  :p   
В ежедневието не мога без кафе и цигара (вървят в комплект  :) ). В седмицата съм загубена без колата, В годината не мога без море, в живота не мога без любов, като цяло не мога без семейството си  [inlovee]


4. Как се виждаш след 10 год. ?  :) 
Изпълнителен директор на туристическа агенция  :p и дипломиран филолог и още една дипломка за колорит, вероятно по туризъм, ще видим, обичам живота да ме изнендва с възможности  [heart__]

Прегръдкиии... [heart__] [heart__] [heart__]
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен Kristo

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2766
  • Пол: Мъж
  • У шумЯн Йе супЯр бря дите!
    • Вторият ми блог
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #6 -: Януари 11, 2009, 19:37:21 pm »
О, нека и аз да се включа...

1. Какво е за теб поезията?
2. Къде би искала да отидеш?
3. Мечтана професия?
4. Любими български автори?
5. Любима банда?
6. Какво е за теб съдбата?
7. Обичаш ли китайска храна?
8. Любим вид шоколад?
9. Какво искаш да учиш?
10. Какво ти е мнението за мен...? [lol]
Игра на безумна фантазия - новото ми електронно издание, сваляне като pdf-файл...

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #7 -: Януари 11, 2009, 19:57:14 pm »
ОMG!!! (Бърз превод - Oh my God)
Като едно малко встъпитлно: г-н Иванов, благодаря за вниманието  [inlovee]
Очарователна моя прелест, радвам се, че си първа  [heart__] [heart__] [heart__]


Съкровище, забрави запетайката след Oh  :>

- Моля, пак заповядай :) on your services - май тъй се пишеше :>



И сега, съкровище, неоткрито да си задам аз някои мои стандартни въпроси:

От къде и как разбва за това място?
Какво ти липсва?
Какво имаш в повече?
Какво е за теб предателството, а приятелството?
Колко пъти се прощава на лъжата?
Последно кога излъга, как и защо?
Опиши самотата.
Чакай да не остана и аз по назад: А, какво ти е мнението за мен?  [hey sexyy]

Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #8 -: Януари 11, 2009, 20:32:02 pm »
Заповядай Kristo :) Да видим какво си ми приготвил  [heart__]

1. Какво е за теб поезията?
Възхищавам й се, обичам я, доставями удоволствие, обичам да си правя мой набор с цитати, но никога умът ми не е можел да борави с езика, така че да се получи нещо в стих, все едно няма такава опция в моята програма, колкото и да се тормозя, да се примамвам, да се вдъхновявам все съм на error (за мое огромно съжаление)

2. Къде би искала да отидеш?
Що се отнася за настоящето, искам да се върна в Братислава, ужасно много ми липсва. А по принцип, иска ми се да видя Токио, пък някой ден... може и Рая, или Ада...  [confused]... зависи Анубис какво ще реши  :p

3. Мечтана професия?
Като малка исках да стана принцеса  [inlovee], мама каза, че няма как да стане, после исках да стана дизайнер и да правя модни ревюта в Рим, пак мама се намеси с аргументи, с които нямаше как да се съглася, после исках да стана професионален шофьор, изкарах книжка преди 18, но после прецених, че любител е по-добре. Сега... след като детските ми мечти се поскатаха в спомените, остана едно, което съм правила през цялото време - да пиша, какво ли не, всичко записвах и сега ми е толкова уютно сред старите камари листи, някои пожълтяли от времето. И няма да спра да пиша. А професия, мисля, че в моя живот тя ще ме избере, не аз нея. Имам амбиции, но не мисля, че съвпадат с мечтите ми... Ккавото дойде, вжното е да съм шастлива и доволна от себе си  :)

4. Любими български автори?
Няма да споменавам всички. Всички големи имена в литературата ни са си заслужили уважението и признанието. Мнението ми за българските автори не е изградено само от определени техни произведения, а техния мироглед като цяло. Тези, които препрочитам са Димитър Димов, Антон Дончев, Ботев, Алеко Константинов, Йовков, Павел Вежинов и няма как да избрия всички, но тези са ми редовни в книгата с цитати

5. Любима банда?
Много зависи от настроението ми. Имам много богат репертоар песни от различни стилове, за всички различни настроения. Но като цяло май най-много обичам една песен, която мога да слушам по всяко време: "Deja vu - I can't stop"  [inlovee]

6. Какво е за теб съдбата?
Паяжина, всички сме в нея, но всеки сам избира пътят, по който да стигне от центъра до някой от краищата й

7. Обичаш ли китайска храна?
 [heart__] Даааа, особено големите, хрупкави черни китайски гъби  [inlovee]

8. Любим вид шоколад?
Няма да правя реклама, само ще кажа, че обичам да е чист, без никакви кремчета, стърготини, ядки, и най-вече стафидки бррр тях много не ги харесвам, абе като ще е шоколад да е шоколад, какви са тези лигутийки :)
9. Какво искаш да учиш?
Искам да уча вин чун, китайски, полски, унгарски, искам да знам и арабски... охх много неща искам да уча... ааа искам и да знам как се пилотира самолет [inlovee] и как се ходи изправена с 5 книги на главата, моите все се сриват, ама аз по принцип съм си малко спъната, и искам да науча да плета на една кука... и да пея вярно...  май много станаха  [confused]

10. Какво ти е мнението за мен...?
От снимките и стихвете, много ми напомняш на мой съученик от гимназията и това е една от причините да храня много топли чувства към теб, друга е, че много ми допадат сниките, които качваш в Албумчето на форумците, много са свободни, изглеждат забавни и събуждат чувството, че си много свободен човек. Харесвам те  :flyingkiss: [inlovee]

Надявам се, че ти е било интересно, и дано все пак някой отговор е бил изненада за теб
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #9 -: Януари 11, 2009, 21:38:20 pm »
Всеки потребител има право да задава само 1 въпрос.

.. беше в началото.. ;]

Моето едно въпросче е..
Кой е бил най-незабравимият ти и романтичен момент до сега, който няма да забравиш.. би ли го описала накратко..? 
П.П. Много си ми симпатично, хих.. :]]  [kisss]
[inlovee]
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #10 -: Януари 11, 2009, 21:54:03 pm »

Съкровище, забрави запетайката след Oh  :>

- Моля, пак заповядай :) on your services - май тъй се пишеше :>

Ооопааа! Не казвайте на доцент Иванова, искам да се дипломирам  [confused] :)
Та, по направление въпросчетата да видим :)



От къде и как разбва за това място?
От негово Интернет Величество Google! Без да искам го намерих :)

Какво ти липсва?
Искреност. Искам повече искреност в живота си. С годините имам чувството, че все повече и все повече се затваряме и някакси разчитаме другите сами да се сещат как стоят нещата. Тъпа работа  [confused]

Какво имаш в повече?
Чувствителност. Много ми влияе целия свят. Скоро съвсем ще стана готова за лечебно заведение  :p

Какво е за теб предателството, а приятелството?
Както казваше учителката ми по история в гимназията: "Няма вечно приятелсто, има вечни интереси" - това се отнасяше за външната и вътрешна политика, но според мен се отнася и в личните отношения. Хората се променят, живота ги променя, няма как, би било странно ако не беше така. Затова издържат приятелствата, между хора, които се познават отлично и възприемат с лекота новостите, не опрекват, не търсят равносметки, просто приемат нещата такива каквито са, за добро или зло. Предателство има там, където няма приятелство, интересът надделява просто. Често се случва обаче и предателство да стане катализатор на заздравяване на връзката, когато има разкаяние и прошка. Та, такива разни неща от живота  [heart__]

Колко пъти се прощава на лъжата?
Тя никога не може да се прости, винаги остава да виси съмнението. Да се прости е като да изтриеш молив с гума, но това не е невинна грешка

Последно кога излъга, как и защо?
Амм излъгах, ама много глупаво...  [shame] Трябваше да намеря някакъв полет и отложих малко ровенето в нета, обаче като ме питаха намери ли го, казах да, е да ама ми го поискаха веднага, а не след няколко часа, както се очакваше...  Защо, и аз не знам защо, бях си намерила по-интересно занимание и не исках да се занимавам с това. Ужасссс Зле ми става като се сетя  [shame]

Опиши самотата.
Представете си дърветата в гората... едно до друго... заедно, сега си представете едно дърво в центъра на мнооого широка поляна... Години наред само, зима, пролет, лято, есен, зима... Много тъжно ми става. Удома през терасата се вижда едно такова. Често го гледам и си мисля за него. Тъжно е

Чакай да не остана и аз по назад: А, какво ти е мнението за мен?  hey sexy
Хахаххах Разбира се че те харесвам. Особено още по-симпатичен ми стана след идеята да се мажеш в торта  [inlovee] :) Тогава се смях с глас. Много се привързах към Stih4e.com и към форумците :) Ти си шефа, както си те наричат, ти си стълба и трябва да държиш всичко под контрол. Харесвам хората, които не се страхуват да поемат отговорност. На кратко: радваш ме много  [heart__]  [xa xa xa2324]

Доволен?  :flyingkiss:
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #11 -: Януари 11, 2009, 22:14:05 pm »
Добър вечер.Надявам се да не преча.Така приятно си хортувате.
Но не мога да отмина адашчето на щерка ми. :flyingkiss:

Първо да кажа ,че за плетенето на една кука,познай кой -  [hey sexyy]  [shame].

А сега и въпросчетата:
Коя според теб е недостижимата мечта и имаш ли такива?
Колко пъти си плакала от щастие?
Какво искаш да промениш в характера си?
С какво се гордееш?

И за край на писаниците ми да кажа:
Радвам се ,че те познавам .А още повече се радвам ,че сме близки.
Много държа на теб,Рали, и не само ,защото носиш името на моето момиче,а защото си най-милото създание ,което познавам.Желая ти много  любов и щастие! [cart-heart]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Kristo

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2766
  • Пол: Мъж
  • У шумЯн Йе супЯр бря дите!
    • Вторият ми блог
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #12 -: Януари 11, 2009, 22:42:56 pm »
Благодаря за отговорите :)
Игра на безумна фантазия - новото ми електронно издание, сваляне като pdf-файл...

Неактивен LiMituU

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1810
  • Пол: Жена
  • Животът е болест, предавана по полов път!!!
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #13 -: Януари 11, 2009, 23:03:08 pm »
Здравей :kissoflove:

Кое е най-важното нещо за теб?
Куче или коте? :p
Как изглежда за теб идеалната почивка?
Истинското предназначение на човека е да живее, а не да съществува!

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Интервю с chocolate_fairy
« Отговор #14 -: Януари 11, 2009, 23:05:59 pm »
Всеки потребител има право да задава само 1 въпрос.

.. беше в началото.. ;]

Моето едно въпросче е..
Кой е бил най-незабравимият ти и романтичен момент до сега, който няма да забравиш.. би ли го описала накратко..? 
П.П. Много си ми симпатично, хих.. :]]  [kisss]
[inlovee]


Моята красавица  [inlovee] [inlovee] [inlovee] Привет, привет, привет  [heart__]

Оооо въпросчето е супер!  [heart__]
Само, че аз имам проблем с това да се изказвам кратко. Обичам многословието, така, че който го мързи да чете, няма да се сърдя, ако удари пас тука  [heart__]
Тааа това е случка от лятото. Имам приятел, който е голям симпатяга, но колкото е прекрасно сладък, толкова е и дръпнат. Странна птица е, но се разбираме криво-ляво. Всъщност цялото лято почти изкарахме заедно [inlovee] Един следобед седим утях и хапваме пиле на грил и си приказваме как трябва да изведем кучето му на разходка. Къде обаче?. Аз глупавата в течение на разговора му споделих една случка (Предупреждавам, не си съчинявам, бях в шок цяла седмица след следната история!): Бях си на село за няколко дни. Спалнята, в която спя там е с две стени в прозорци – големи! Тъкмо си бях легнала едната нощ, изведнъж страшно ярка светлина озари цялата стая, всичко стана за секунди. Беше същото, което се получава, когато кола мине по пътя нощем и фаровете й осветят стаята през прозореца, само че разликата беше, че първо къщата ни е изолирана в гората, а пътят е далече, няма как и да е минала кола да освети така, второ, светлината беше далече по-ярка. Направо се вцепених. Скочих и излезнах на терасата. Навънка гробна тишина, тъмно и само далечна лампа осветява пътя. Кучето го нямаше на двора и си помислих, че се е изплашило повече от мен и се е навряло в мазата. Тичам при баба в нейната стая, жената спи кротко, сърце не ми даде да я събудя. Едвам си легнах. След няколко дни лапетата от селото се събраха пред нашия двор да играят с малкия ми братовчед. От думана дума им казах какво съм преживяла. Не бяха очудени, разказаха ми за какви ли не странни истории от селото и някакви малки привидения и летящи чинии  едва ли не. Честно, ако не ми се беше случило да видя светлината, щях да им се смея.
Та към разказа, споделих това с моя приятел, той започна да ми се подиграва. Голям смях беше, чак ме накара да се почувствам съвсем откачена. Какво ли не измисли: баба ми отглеждала трева в задния двор, цялото село имало плантазия за марихувана и се напушвали в кръчмата, че аз съм се била напушила или съм се била напила... Вбеси ме. Издърпах го от стола да стане, казах му да вземе фенер, шише вода, да качваме кучето в колата и да видим дали си измислям. Съгласи се. Тръгнахме. Аз, тий, кучето (70 кг прасе – много е сладък  [inlovee]) и фенера. Отидохме на селото ми, оставихме колата в подножието на един хъл и по черния път нагоре към местност, която старите хора наричат „Кръста” Голям купон, той се хили, че съм мръднала, на мен ми става нервно, че може да стане нещо. На него му става още по-весело като ме вижда несигурна и на ръба на паниката. Качихме се. На върха на местността има една метална конструкция, която не знам за какво служи, май за отбелязване на надморска височина, не знам. Там си направихме удобно местенце в храстите и седнахме да чакаме има ли ги или ги няма. Кучето се побърка от щастие, тича колкото му душа иска, скача по мен. Той се залива от смях зарди безпомощните ми опити да се отърва. Това диване като скочи върху мен и аз не мога да се измъкна, лигите му текат по лицето и косата ми, аз пищя от ужас, той се съдира от смях не ми помага; то не беше борба за оцеляване, то не бе чудо. Малко по малко, започна да става тъмно. Изгряха звездите. Извънземни все още не се виждаха. Полегнахме на тревата и слушахме щурците. Цялата поляна беше притихнала в песента им, дори кучето легна до нас. Душата в такива моменти се отпуска, забравя всичко и целия сват се съсредоточава в тези минути. Говорихме си за цялата вселена, за живота, за всичко. Никога не се бях чувствала толкова добре и на мястото си.
Извънземните не дойдоха. Незнам дали, защото не съществуват, или решиха да ми подарят спокойна вечер в приятна компания, или просто са имали друга работа, не знам... Факт е, че тази вечер и чувството, което остави в мен, няма да забравя, мисля, никога.
Голямо шоу беше докато стигнем до колата. Фенерът беше у него, той си играеше да го светва и загася, опъваше ми нервите в тази тъмница. Незнам защо мъжете обичат да гледат жените изплашени, май само тогава чувстват реално превъзходство. Стигнахме живи и здрави де, без спомени за извънземни, но затова пък щастливи. После се напихме по повода, че бяхме пренебрегнати и изоставени от малките зелени човечета.
Много мило ми става като и спомня онази вечер  [inlovee]


Moonlight, благодаря, че ме накара да си спомня  [kisss] [gu6]
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face