Автор Тема: Гербът ни е лъв, а си траем като мишки!!! //ОБЩОНАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ на 14.01.2009  (Прочетена 6417 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BLUE_ROSE

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3838
  • Пол: Жена
  • Щяло да вали ...
Б. БОРИСОВ. По професия пожарникар. Собственик на охранителна фирма. Охранител. Мафиот и Милионер. Построил замък, с ограда накичена с охранителни камери като коледна елха, да го пазят от бивши приятели и не правещ крачка без охрана. Човек на мошеника С. Кобурготски, за 4 год, направил го от пожарникарски майор, главен секретар на МВР и геннерал-лейтенант от полицията. Понегово време са извършени над 100 показни убииства, като не е разкрито нито едно.
Станал и софийски кмет, не съумял да реши нито един от големите проблеми на София за повечи от 3год.
Особено е показателна сагата с софийския боклук. Вместо да се захване здраво и построи завод за пререботка на боклука и реши проблема веднъж завинаги, потроши и похарчи стотици милиони за неговото балиране, ескурзии,(извозване) до Пловдив. Сега го разхождат май до Свищов ...С тези потрошени пари да е построил  завод и нещо отгоре и тн. Ами задръстванията, ами соф.вода, соф.имоти, транспорта...
В програмата им пише, че ще приватизират (и продадът за стотинки): БДЖ, гарите, жп линиите, всичко да е в частни ръце, болници, централи, пътища, пристанища...Каквото е останало да се доразпродаде и тн.
ТА СПОРЕД МЕН, И НЕ САМО СПОРЕД МЕН, ГОЛЕМИЯ ПРОБЛЕМ Е. КАТО МАХНЕМ ТЕЗИ...ЛОШИТЕ, КОГО И КОИ ЩЕ ИЗБЕРЕМ И  ДА ПОСТАВИМ НА ТЯХНО МЯСТО.
За да направим крачки напред и нагоре във вярната посока...




На коя охранителна фирма е собственик Бойко Борисов?!  [confused]

Еми няма кой да изберем - така е, но като няма кон и магарето е кон. С пораженското си мислене - дай да си мълчим, че тея са лоши ама другите може да са по-лоши , все сме си на това даредже. По-добре да рискуваш да промениш нещо, отколкото да седиш и да чакаш ....
 :arrow:В програмата им пише, че ще приватизират (и продадът за стотинки): БДЖ, гарите, жп линиите, всичко да е в частни ръце, болници, централи, пътища, пристанища...Каквото е останало да се доразпродаде и тн.


Твърдо съм за! Който скоро е опирал до услугите на някоя държавна болница ще знае, че положението там е следното  -- мърсотия, персонал под всякаква критика , никакво внимание и отношение и от всякъде те изнудват за пари... Ако си плащаш - ще те лекуват, ако не само вдигат рамене и ти гледат колко ще издържиш да се мъчиш преди да си преброиш парите ,щото в крайна сметка няма начин. Карат болните в линейки които са сами по себе си някакви елементи от шоуто Страх - ако оцелееш и не получиш инфаркт - пристигаш благополучно в рая на заразите и хлебарките.... После ги слагат на апарати, чиито производители са забравили, че са произвели въпросните модели и поради това половината им чаркове не работят и подмяната им е невъзможна.....

В частните болници си плащаш, ама поне  е регламентирано и поне те лекуват....


БДЖ - сигурно си има фенове?!? Аз не съм от тях, мизерия, мърсотия, никаквъв ред, цигани - джебчии, наркомани, все гратисчии, качили се не че има закъде да пътуват а от кой да изпросят някоя цигара и да пребъркат някоя друга чанта....

Пътищата - No comment!!!!
Пристанищата - корупция и ниски заплати! Хората бачкат за жълти стотинки на смени по китайския календар, всеки гледа да намаже някоя далаверка с цигари или гориво и да се прибере доволно...






« Последна редакция: Януари 15, 2009, 20:11:10 pm от BLUE_ROSE »

Неактивен BLUE_ROSE

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3838
  • Пол: Жена
  • Щяло да вали ...
Ками, съгласна съм с теб... донякъде, но това е все още твърде слаба гражданска проява, не можем да я осъждаме  с лека ръка, поне е проява, поне е нещо... и напротив не са се покрили хората, по последната информация публикувана в сайта на организаторите днес протестиращите са били дори повече от вчера, протестът е протекъл много по-мирно от вчера, вече дава и първите си резултати... не може така след първия неуспех да заклеймяваме всяка кауза, все пак вчера беше началото на нещо, което тепърва ще се развива, дай Боже. Защо да не се гордеем, едно леко пробуждане е далеч по-добре от дълбокия сън, нали? Не претендирам, че съм много веща в политиката, но заставам твърдо зад хората подхванали тази кауза и всички участници в нея.

Да, аз още първия път те разбрах какво имаш впредвид, разбирам мнението ти, но просто исках да кажа че моето е противоположно.
Не съм съгласна ,че е нещо, защото ако беше нещо днес щяха да излязат повече хора и да протестират истински, а стана точно обратното, прибраха се с подвити опашки. Така е - леко пробуждане - но то не ни е нужно - нужно ни е нещо да ни събуди с гръм и трясък, и точно това се случи вчера - но хората се събудиха , огледехе се и се върнаха в креватите .....Аз така виждам ситуацията....

Неактивен SkitnicaVmoretO

  • Модератор
  • Master of disaster
  • *****
  • Публикации: 4176
  • Пол: Жена
  • I died to become immortal...
    • SkitnicaVmoretO
Вероятно, миличка, всеки има виждане... приемам мнението ти, като виждам, че сме като раците правим две напред и една назад... и все пак се надявам, че с времето ще започнем само напред... днес прочетох много безмислени мнения, много глупости, видях постовете на хора които не само, че си траят ами и дори нямат грам понятие за обстановката около себе си, никакво собствено мнение, видях и много обръщения като "рая" и тем подобни, които някак си не ми прозвучаха особено обидни на фона на нехайството ни, обаче видях и много будни и адекватни мнения, на интелигентни млади хора... е в тях ми е надеждата :)
"Светът ще свърши, казват, в огън,
а други - в лед.
Ако говорим за желание,
избирам огън без терзание.
Но ако пак му дойде ред
да мре, омраза съм поел
такава,
че и ледът за тази цел,
бих казал, става."

Робърт Фрост

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Честно ли???? Наистина го подкрепях този протест. В моментите преди него самия. Защо, защото най-накрая някой се сети че шедолярно не се получава и започна да мисли глобално.... Но сега не. Тълпа- Разбирам! Провокация-Разбирам! Агресия-НЕ РАЗБИРАМ! И не разбирам също, защо всички се обърнаха срещу полицията. Нима полицаите не са хора, нима трябва да допуснат да се случи нещо като пред Амнезия или като пред Индиго. Нима трябва Кротко да помолят с най-нежния си глас 15 годишния лигльо хвърлил камък по тях да не го прави... е как да стане... как да стане като... децата са отишли там да решават проблемите на възрстните, които дори не са формулирани... Съгласна съм с Ками по няколко въпроса... Болниците -да !!! БДЖ-ДА!!! Дали ще са по-добре в частни ръце, мисля че да! Но това да се държим като диваци и да си опожаряваме столицата не не съм съгласна с гръма и трясъка. Не съм съгласна с Агресията и наистина не съм съгласна непълнолетни да протестират без родителите си. Ми дай утре на 12 години да им раздаваме Шофьорските книжки и после да се вайкаме що стават катастрофите. Като днес сме ги пуснали да събарят правителството. Съгласна съм с Туик, кажете ми за какво се борим и да се борим, не да тичаме срещу вятърните мелници и да си вярваме че с хулиганство и агресия ще се оправим.
Както се казва в една реклама - НЕ СТАВА САМО С ЯДЕНЕ ТРЯБВА И АКЪЛ!!!!
Но все пак... Всичко е в главата!!!
You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Именно.Много си права.
Съгласна съм ,че явно е дошла точката ПИК,повече от това не може да се търпи.Имаше един принцип,навремето като учехме Маркс и Енгелс:
Пролетариите не могат да живеят по старому,а управляващите не могат да управляват по новому-или нещо такова.Доказателство ,че стачките са налице.Но все пак сме... коя година ,за да се решават въпросите с камъни и юмруци.
Знам,че то ония там дето се чувстват като помазани ,друго не може да ги разтърси.Но пък така кой пострада?Не и те.Те си седяха на топло и  уж работиха.Дано се усетят ,че трябва да излязат от тая летаргия и да направят нещо за народа си.
Всички са деца на България .И тези ,които разбраха че така не може да продължава ,и другите ,които провокираха стачката.И те си имат причини така да постъпят.Всяка хубава идея си има и добри съмишленици и не чак толкова добри.
А полицаите също са хора.Гледах колко време те отбиваха атаките срещу тях ,просто се отбраняваха,но в края на краищата и тях майка ги е раждала .Грешката им ,че не  хванаха когото трябва ,а който попадне.Дано наистина  има резултат от цялото това меле,защото иначе тежко и горко ни.
[confused]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Да и според мен това им беше грешката на полицаите и много ама много ме е яд в момента на тая пропаганда, която върви по медиите за полицейски терор.... Та полицаите и те вдигнаха стачка и те пушиха и пиха вода колко дни наред. Ама найсе... Честно ли гледах едно от клипчетата поствани малко по нагоре. Ми един манияк беше с разбита уста ли нос ли.... бе кръв му течеше и въпреки всичко им налиташе и ги псуваше, а дали го е ударил полицай... никой не може да каже със сигурност, но ако го питаш него пребили са го с палка. Драги ми сънародници, какъв протест беше този на който нямаше един оратор който да осмири тълпата, който да изкаже исканията. Всички макар и събрани на едно място бяха на различни групи отново. Тук еколози скандираха нещо "Зелено не чух точно какво", там студенти " Протеста е за вас, елате с нас", от друга страна земеделци псуваха и си скандираха нещо съвсем различно. Аз до колкото си спомням, макар че тогава съм била на 10 години... 97 година на митингите и по радиостанциите звучаха патриотични песни и хората говореха, а сега какво- псувни, бой, агресия. Ми да видим до къде ще стигнем така. Няма да ни пуснат отново да запалим парламента... това няма да се случи. И знаете ли какво от 240 депутати вътре, мисля че едно поне 120 трябва да излизат в пенсия визирайки и Костов, и Дъбов, и всички грабили и стояли вътре като мишки 20 години. Не мили ми сънародници не ние сме мишките а тези, които се крият по дупките в онази сграда. А ние...хм... да може и да сме си овчици. Ама това е 'щото няма вълци.
You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Наистина трябваше да има поне един лидер ,който да ги организира и да има някакъв план цялата работа ,а то стана направо като стадо на разходка .Всеки си вика нещо и никой никого не чува.Като скеча на НЛО-таз ракийка ми е от ...,тез чаши са ми от ....,таз салатка ми е от.... и накрая :айде да се напием( в случая -да се избием).Наистина май и стачка незнаем как се прави... [confused]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Добре бе може да сме не знам си коя си година за да се мислим за цивилизоовани и за да не решаваме нещата с бой... Кажи ми кой от политиците разбира от мирен протест и прави нещо по въпроса? Когато стачкуваха полицаите какво постигнаха...хората стачкуваха мирно и кротко...е да ама мирно и кротко с думата протест някак си ми се изключват взаимно! Що? Щото излиза че ония тъпаци в парламента ако не ги уплашиш действат на принципа "Кучетата да си лаят кервана си върви" !

Еми не може полицаите да стачкуват за 100 лева увеличение а депутатите да си гласува 2 бона 13 заплата.... не може да си гласуват и 25 дневен отпуск...че много се били преуморили от кво бе? от какво сте се уморили?!

Не казвам че подкрепям станалите кървища и побойища... но разбирам камъните и дърветата и снежните топки и тн! Народа е отчаян защото все по зле ще става..

Слави го каза много точно(в едно предаване със сценаристите му) Добре бе нас все нещо ни изненадва... Няма газ ние сме изненадани и оуу нямаме резервен вариант! Ми те Украйна и Русия не са в конфликт от вчера...очакваше се нещо подобно ...ама на кой е работа да го предвиди на мен? на вас? Чия работа беше дори ако не друго да измисли начин за бързо действие така че да няма пострадали а не целия ми ти люлин да е без парни и да няма хората с какво да се изкъпят! Чие задължение беше да предвиди тея работи? и Защо аджеба не ги предвиди! Защото тъпите ни държавници са си завряли главите в задниците и иим е много удобно така! Защото скандиращите не псуваха толкова полицаите напротив чуха се реплики "Гледате на грешната страна,пазите грешните хора" Според мен всички искаха да стигнат до  ония плъхове вътре просто ченгетата бяха това което ги отделяше и  стана "ако трябва и през теб ще мина"! Спокоен приотест...

Ако някой ми посочи 1 протест които да е минал просто с протичко стоене,никакви ексцесии и тн и от него е имало ефект... и са изпълнени искканията... е тогава мога да оттегля думите си че без камъни и дърве явно не става!!!!!



Неактивен agressive_girl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1283
  • Пол: Жена
    • [On my own]
Съгласна съм с мнението на Qween of the black hearts ! С мирен протест се стига точно до никъде. Наслушахме се на безброй неизпълнени обещания, нагледахме се на убийства и ненаказани. То бива търпение, бива мълчание, но вече на народа му омръзна. С мълчание и тъжен поглед се стига единствено до гробищата. Тъжно, но факт.
Защо нито един депутат не отиде при народа и не си подаде оставката?! Седят си и обсъждат, че половината протестиращи били деца с ранички. Би трябвало да са на училище, не на протест. Това изказване беше капката, преляла чашата на търпението ми! Ами много просто бе-децата са бъдещето на България! Децата не са малоумни, та да не разбират какво се случва! Те стояха на студено, докато депутатите си разнасяха задниците по Куба и не знам си къде! Ето защо бяха пред Парламента и ядоха незаслужен бой! Ето защо ще бъдат там и занапред, докато тоя фарс не се приключи!
За полицаите просто съм изумена.. Пребиха народа, прибраха го в районното, че и го осъдиха! Какви хора са това, що за отношение?! Все едно те не живеят в същата държава и не са свидетели на всичко случващо се.. Когато те протестираха никой не отиде да ги бие, нали?! Нямам думи просто. Сигурна съм само в едно-българина търпи до едно време, после гази наред! Защото тук всичко трябва да е грубо казано/направено/, за да те чуят!
Небето е мое. И аз му принадлежа.

Неактивен неземен

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1144
  • Пол: Мъж
  • DO OR DIE
Hi!
Тук с лека ръка се пише и призовава към бунтове революции и тн.
Тук има грамотни хора. Нека си опреснят малко знанията какво е това революция и бунтове. Да прочетат отново за великата френска революция, поне за сведение.
 Стотици, хиляди загинали и осакатени и много, много кръв.
Къде бяха инициаторите и вождовете на протеста. Много, ама много отзад или пред телевизорите да гледат сеир. А днес чукат по клавиатурките и зоват напред... по пет на нож...
Къде са ораторите. Къде беше Ан. Грънчаров, чийто призив Тони и шефа пуснаха тук. Некои се опита да играта на чужд гръб и 100 тояги са малко.
Къде са ораторите в четвъртък, днес е петък.
Айде първия беше некачествен, но втория, третия, в четвъртък и петък.
Значи по 20-50лв на ръка на активните да дават тон, а на супер активните, за да предизвикат кървавото побоище по 300-500лв. Което се и опитаха да направят, за да се отчетат пред поръчителите.
Това намирисваше на платена оранжева революциика, каквито направиха в Украина, Сърбия и Грузия. Там с месеци манифестираха добре заплатени ...манифестанти-недоволници.
СИНЯТА РОЗА
За пожарникара. Имаш, компютър, грамотна си, можеш и чукаш по клавиатурката. На името на Б.Б-ето, излиза информация. Ако се позадълбочиш и поразровиш, ще откриеш интересни факти.
Болниците. Отиди в частна болница пр."Света Ана". За операция на апендикса взимат по 5 бона, а престоя на ден излиза по 100-ина лева. Ако операцията е по.сложна 20-50 бона не те оправят. В държавната е без пари ,а престоя по 3 лв на ден.
Малко хора могат да дадът тези пари...Ако ги имаш, грехота е да си стисната толкова, за да не отидеш например в "Токуда", където е още по-скъпо, но ще си в отделна стая, с телевизор, личен лекър и сестра, и ще плащаш на ден някакви 5-600лева.
И СЕГА НИКОЙ НЕ ТЕ КАРА НАСИЛА ДА ХОДИШ В ДЪРЖАВНИ БОЛНИЦИ. ОТИДИ В ЧАСТНА, ПОНЕ ДА ОПИТАШ.
БДЖ. Не се отделят пари за тях повече от 20год. Нарочно. Да ги докарат до фалит и жалко състояние, за да ги приватизират(подарят) за стотинки на този, които ще даде най-голям рушвет. И ПЪРВАТА РАБОТА НА ЧАСТНИКА ЩЕ БЪДЕ ДА ВДИГНЕ ЦЕНИТЕ НА БИЛЕТИТЕ 3-4 ПЪТИ.
Така направиха с най-големите и перспективни предприятия в БГ.
Релсовия пътне не се подържа, локомитивите и вагонния парк са на по 20-30 год. Миналата година купиха няколко  мотриси. Контрола е нисък, по-същите причини. От една година се отпускат малко пари. Ако се обнови техниката и засили контрола, и ако трябва се дигнат поносимо цените-БДЖ ще е ок. И тн.

С МЪЛЧАНИЕ И ТЪЖЕН ПОГЛЕД СЕ СТИГА ЕДИНСТВЕНО ДО ГРОБИЩАТА. Добре го е казала  Агресивната..
Нека всеки размисли и сам да си направи изводите.
ПОЛЕЗНО ЩЕ Е.
Лек ден:Н

To be,or not to be

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Неземен ,не ни е лека ръката.Повечето от нас не искат да се стига до бунтове и стачки,въпреки че друг път така и не намираме.Ти изреждаш куп причини обаче да не си трае народа ,а да направи нещо ,но не видях в поста ти мерките ,които мислиш че трябва да се предприемат.Та ,според теб ,какъв е изхода? :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен неземен

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1144
  • Пол: Мъж
  • DO OR DIE
Тони, Тони, преди време някъде четох, че в Англия тяхното МВР(секретните електронни служби) взели решение ДА ЗАПИСВАТ НА МАШИНИ ЦЕЛИЯ ИНТЕРНЕТ И ДЖИ-ес-ЕМ обмен и да го съхраняват 5год. Англичаните са над 60 милиона.Кой ненормалник и глупак, ако не се казва Ан. Грънчаров и не е безотговорен провокатор, ще седне да разсъждава на тази тема, и да дава рецепти за решаване на проблеми с такава сложност и обем, без да притежава цялата информация по въпроса. А поне 90% от информацията е секретна. Като знае, че разговора се записва, където трябва, и от когото трябва.
Аз ви казвам това което твърдо знам. За Б.Б-то и цялата сган от негодяи, която вилнее в БГ вече 20 год. Ние сме доста големички, нека помисли които може и иска да мисли над информацията, която посочвам, да я провери, ако пожелае и да си направи изводите.
ВСЕ СИ МИСЛЯ, ЧЕ СЕГА НЕ ВРЕМЕ ДА СЕ КЛАТИ ЛОДКАТА. МОРЕТО Е БУРНО И СТАВА, И ЩЕ СТАВА ВСЕ ПО ЧЕРНО И БУРНО, И ИМА ОПАСНОСТ ДА ОБЪРНЕМ ЛОДКАТА И ДА СЕ ИЗДАВИМ ВСИЧКИТЕ...
До вчера вие бургазлиите, бяхте против газта от "Южен поток". Ако беше реализиран този проект поне газова криза нямаше да има .
To be,or not to be

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
ОК.Разбрах те.  :)
А между другото аз нямам много общо с Бургас ,освен  че живях там 5г.Но това не ме прави бургазлийка  .
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен BLUE_ROSE

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3838
  • Пол: Жена
  • Щяло да вали ...
Hi!
Тук с лека ръка се пише и призовава към бунтове революции и тн.
Тук има грамотни хора. Нека си опреснят малко знанията какво е това революция и бунтове. Да прочетат отново за великата френска революция, поне за сведение.
 Стотици, хиляди загинали и осакатени и много, много кръв.
Къде бяха инициаторите и вождовете на протеста. Много, ама много отзад или пред телевизорите да гледат сеир. А днес чукат по клавиатурките и зоват напред... по пет на нож...
Къде са ораторите. Къде беше Ан. Грънчаров, чийто призив Тони и шефа пуснаха тук. Некои се опита да играта на чужд гръб и 100 тояги са малко.
Къде са ораторите в четвъртък, днес е петък.
Айде първия беше некачествен, но втория, третия, в четвъртък и петък.
Значи по 20-50лв на ръка на активните да дават тон, а на супер активните, за да предизвикат кървавото побоище по 300-500лв. Което се и опитаха да направят, за да се отчетат пред поръчителите.
Това намирисваше на платена оранжева революциика, каквито направиха в Украина, Сърбия и Грузия. Там с месеци манифестираха добре заплатени ...манифестанти-недоволници.
СИНЯТА РОЗА
За пожарникара. Имаш, компютър, грамотна си, можеш и чукаш по клавиатурката. На името на Б.Б-ето, излиза информация. Ако се позадълбочиш и поразровиш, ще откриеш интересни факти.
Болниците. Отиди в частна болница пр."Света Ана". За операция на апендикса взимат по 5 бона, а престоя на ден излиза по 100-ина лева. Ако операцията е по.сложна 20-50 бона не те оправят. В държавната е без пари ,а престоя по 3 лв на ден.
Малко хора могат да дадът тези пари...Ако ги имаш, грехота е да си стисната толкова, за да не отидеш например в "Токуда", където е още по-скъпо, но ще си в отделна стая, с телевизор, личен лекър и сестра, и ще плащаш на ден някакви 5-600лева.
И СЕГА НИКОЙ НЕ ТЕ КАРА НАСИЛА ДА ХОДИШ В ДЪРЖАВНИ БОЛНИЦИ. ОТИДИ В ЧАСТНА, ПОНЕ ДА ОПИТАШ.
БДЖ. Не се отделят пари за тях повече от 20год. Нарочно. Да ги докарат до фалит и жалко състояние, за да ги приватизират(подарят) за стотинки на този, които ще даде най-голям рушвет. И ПЪРВАТА РАБОТА НА ЧАСТНИКА ЩЕ БЪДЕ ДА ВДИГНЕ ЦЕНИТЕ НА БИЛЕТИТЕ 3-4 ПЪТИ.
Така направиха с най-големите и перспективни предприятия в БГ.
Релсовия пътне не се подържа, локомитивите и вагонния парк са на по 20-30 год. Миналата година купиха няколко  мотриси. Контрола е нисък, по-същите причини. От една година се отпускат малко пари. Ако се обнови техниката и засили контрола, и ако трябва се дигнат поносимо цените-БДЖ ще е ок. И тн.

С МЪЛЧАНИЕ И ТЪЖЕН ПОГЛЕД СЕ СТИГА ЕДИНСТВЕНО ДО ГРОБИЩАТА. Добре го е казала  Агресивната..
Нека всеки размисли и сам да си направи изводите.
ПОЛЕЗНО ЩЕ Е.
Лек ден:Н



Хм... ами интернет не ми е източника на информация, когато става въпрос за важни и сериозни неща... То в интернет пише и че Бойко Борисов е жена. Това факт ли е - да си го копна в някоя папка?!.... ДА, добре чукам по клавиатурата, но такива като теб, които САМО това умеят да правят, света им е богат на фантасмагории и беден на истина.

Колкото до болниците - май пак от някой форум черпиш инфо за тези цифри - в действителност да ти кажа са по-големи.... Знам го защото именно такива посещавам, не знам защо реши че ходя в обществени, по-горе изразих мнение, но не и личен опит....  [lol] [lol] [lol]

Колкото до БДЖ - еми да вдигат цените я, в 21 век не може да се возиш от единия край на България до другия за двайсетина лева... Щото 20 лева са кафето и цигарите днес, а не обиколка на родината....5 пъти да ги вдигнат даже, да се возят повече хора и по-малко изроди... Колкото до тези, които все са с неволята - пенсионери, студенти и т. н винаги е имало и ще има преференции за тях.... Останалите - да си плащат...

А колкото до Френската революция - пак ще кажа ехооо 21 век сме.... Да не влизаме в подобни сравнения, щото ние българите всичко ни е съеизмеримо с миналото - затова сме на това дередже, като почнем да измерваме нещата със настоящи събития - тогава ще се оправиме....






Неактивен неземен

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1144
  • Пол: Мъж
  • DO OR DIE
Личи си че си на 0. По знания и умение да придобиваш такива. Ако беше почукал на гуугл, щеше да ти напълни главата с трохички знание, и да те предпази от словонасирането, което демонстрираш с такава великолепна простота.
Тук се коментират сериозни въпроси, и ако не моожеш да кажеш нещо смислено, трай си.
Ама за това се иска акълец и такт, и господ да ти е сложил от тях в торбичката.  Което при теб не се е случило.
To be,or not to be