Автор Тема: Навици с любимия/та  (Прочетена 1239 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Навици с любимия/та
« -: Декември 28, 2008, 19:30:32 pm »
Снощи пак се разлигавихме с моя приятел и какви ли не щуротии измислихме. Последва редовното състезание кой първи ще се облече [oops] [lol]
Чудя се..ние ли се вдетеняваме понякога или просто познатите ни са по-сковани? [lol]
Вие имате ли някакви игри, навици, "традиции" [lol] , с приятелите/ките си? [shame] [lol]

Споделете! :p
« Последна редакция: Декември 28, 2008, 19:32:35 pm от MiMiToOoOo »








Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: Навици с любимия/та
« Отговор #1 -: Декември 28, 2008, 21:37:29 pm »
ние много обичаме да се боричкаме [lol] примерно караме се за нещо, и в момента в които се погледнем ни става смешно и започваме да се борим, или пък когато единя е сърдит за някаква глупост - пак така [shame] [lol] [lol] [lol] и аз понякога съм се замисляла, че е някак детско ...ама няма значение ,важното е на нас да ни е  добре. [twist] [kiss2]
Иначе за други вдетенявания не се сещам сега, ама 100% има  :p [lol]

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: Навици с любимия/та
« Отговор #2 -: Декември 28, 2008, 21:41:35 pm »
Ние пък си четем приказкииии  [bigsmile] [lol]
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Навици с любимия/та
« Отговор #3 -: Декември 28, 2008, 23:16:01 pm »
Ихааа ,много сладка темичка. [a taka]
Аз пък го дразня.  [lol] Примерно почвам съвсем сериозно:
-Не ме обичаш ти мене вече...ех ,казваха хората ,че любовта си отивала ,ама аз не та не ,той ще ме обича... [devil4o]
И в тоя ред си мърморя.
По някое време ме чуе и почва да се хили ,защото то без видима причина аз си приказвам.
и той :Писееееееееее,къде те заведе другия близнак?
Аз пак същото повтарям и почваме да се гоним из къщата,заключвам врати ,той блъска ,после се крие и така .Децата пощуряват и те с нас и следва разделяне на два лагера :аз и децата и той -сам. [xa xa xa2324]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Навици с любимия/та
« Отговор #4 -: Декември 29, 2008, 02:20:16 am »
Ахахаха, Тони, бива ли така да ги прикоткваш децата? [lol]

Зи, и ние сме така с приказките...ама при нас са измислени [lol] Най-често приказката е като онази реклама "Триъгълна вафла Уъп" [lol] [lol] [lol]

Като се караме за нещо, като единия усети, че е виновния в случая, си надига главата, знаейки присъдата [lol] /ухапване по вратлето :> /  [lol] Аз понякога забравям и поглеждам на друга страна и като се обърна, го гледам да стои с глава назад, чакайки...много е сладък [inlovee] [lol]


Също в колата като пътуваме за някъде по-дълго време и както слушаме музика, като почне някоя песен, която и двамата знаем, единия като каже "Иии" и почваме да пеем [lol] Ама сме в голям синхрон [inlovee] [lol]

Имаме си и тайно кодове за доста неща и никой не може да разбере за какво си говорим [lol]

Има толкова още, айде по-нататък ще пиша :p [inlovee]


« Последна редакция: Декември 29, 2008, 12:18:04 pm от MiMiToOoOo »

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Навици с любимия/та
« Отговор #5 -: Декември 29, 2008, 09:30:01 am »
И ние голям бой се бием [lol] Особено след секс, както сме без дрехи още.. Някой като се издразни с другия /гъделичкане, щипане/ и се почва боя [lol] Прилага ми разни кеч хватки, но аз винаги му се измъквам и накрая него тръшвам.. Резултатът от всичко това са белези от захапване, одраскано, натъртено и т.н., но за сметка на това е супер забавно [lol] [lol] [lol]

Като сме в банята винаги си правим номера с душа [lol] Аз пускам студена вода и го пръскам и после ми се връща ест  [lol]

И ние си имаме кодови думички за пред хора [lol] Най-интересните са за "обичам те" и "умирам да правя секс с теб тук и сега"  [smeeh]

По телефона накрая почти винаги приключваме разговора по един и същ начин:

- Айде лека
- Лека.
- Чао.
- Чао.
- Обичам те.
- Аз повече.
- Иска ти се.
- Чао. [smeeh]

И други, ама не се сещам сега [lol]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Навици с любимия/та
« Отговор #6 -: Декември 29, 2008, 23:28:25 pm »
 [smeeh] [smeeh]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...
Re: Навици с любимия/та
« Отговор #7 -: Януари 08, 2009, 10:49:23 am »
Ние също си разказваме приказки за лека нощ, но когато се лигавим общо взето представляват следното: "Имало едно време едно момиченце ... и то заспало"  [lol]. Освен това си поръчваме един на друг събуждане по телефона понякога :) А когато сме си вкъщи имаме навика да гледаме "Горчиво" и да отговаряме на въпросите и, ако единия от двамата сгафии ...  [lol] [lol]

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: Навици с любимия/та
« Отговор #8 -: Януари 08, 2009, 13:54:05 pm »
Хихи, и аз го будя всяка сутрин по телефона.. :)
А пък когато спя у тях сутрин винаги си мием зъбките заедно
и ако някой от двамата е станал по-рано и го е направил сам,
другия веднага се сърди: "Стана и си изми зъбките без МЕН?!!"  [lol] [inlovee]
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен aveDEaZNAM

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 133
  • LIFE SUCKS
Re: Навици с любимия/та
« Отговор #9 -: Януари 23, 2009, 00:49:17 am »
голяма любов, голямо нещо
MONEY AIN`T EVERYTHING , MONEY IS THE ONLY THING
                                                       

Неактивен pIsaNcH{}

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1583
  • Пол: Жена
  • Too Beautiful to Die,Too Wild to Live [!]
Re: Навици с любимия/та
« Отговор #10 -: Януари 28, 2009, 03:09:14 am »
Всеки път като съм по прашки му е традиция да ме ухапе по задника [shame] Той винаги заспива по рано от мен и някой път като реши да спи започвам с мъченията.Любимото ми е да го целувам от ляво и от дясно на корема-много го е гъдел,а се прави че не и изведнъж избухва в смях.
Има още,но за друг път :)
"I guess I'm just a girl wrapped in a mistery inside a bitch ... "

Неактивен cute_babe

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 118
Re: Навици с любимия/та
« Отговор #11 -: Март 31, 2009, 13:20:25 pm »
Тони,това е много яко,сестра ми правят така с децата..... ;)

А ние с моето мише се гъделичкаме най-често.....той има гъдел само отстрани на коремчето и аз като издам онзи звук като от рекламата на Кит Кат-Пууп  и на него му става съвсем смешно,иначе другото е аз да се занимавам с нещо и той да дойде и да ме целува,за да ме разсейва,ама си мърмори,че се мотам.....

Неактивен СлАДкО нЕпОнОсИм!!

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 351
  • Пол: Мъж
Re: Навици с любимия/та
« Отговор #12 -: Март 31, 2009, 13:46:33 pm »
Само ме гуделичка,вчера бяхме на кино и тя само ме закачаше пък аз се смея много силно и само ме засрамваше.Постоянно ме щипе за бузките и само вика мн хубави тръпчинки имаш пък аз не си харесвам бузките [confused] Много обичам да си играя с косата и ама тя се кара ама е много яко  [inlovee]
Сега е същата тъжна история,която всички знаем,как влюбените правят грешки гледайки как всичко си отива !