Автор Тема: "Аз мога!Мога всичко!Всичко мога!!!!"  (Прочетена 1614 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен aflame fairy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 670
  • Пол: Жена
"Аз мога!Мога всичко!Всичко мога!!!!"
« -: Януари 14, 2006, 13:08:35 pm »
"Аз мога! Мога всичко!Всичко мога!!!!"....е равно на:"Аз не мога!!Безсилна съм!!Помогнете ми!!!!"
..човек просто се изгубва...не знае какво иска..какво е правилно...за него...
След денят идва нощта..А имаше и една синтенция:"Най-светло е преди зазоряване."..може би е вярно и обратното:"Най-светло е преди смръчаване."..и тогава, когато падне мрак..изгубваш всякаква представа кой си..какво искаш...на къде си тръгнал??..
А има моменти, когато сме толкова щтастливи..до самозабрава..можем всичко..и не се питаме, не го поставяме под съмнение...то просто е факт!...защото обичаме..
:)..и когато всичко пропадне...онова към, което всеки се стреми бива изгубено...безвазвратно...започваме да се самообеждаваме:"Аз мога!Мога всичко!Всичко мога!!!!"..
...рискуваме, жертваме се...за празни цели...но сме готови на всичко само да не изгубим пак..дори целта да не е с особено значение за нас..
...а ако случайно жертваме любовта си, за да достигнем целта..тогава сме готови на всичко, да жертваме и това, което ни е останало..само, за да не бъде жертвата напразна!!!!
« Последна редакция: Януари 14, 2006, 13:10:19 pm от aflame fairy »







".. Но щом простре ръка душата ти да вземе
Тя в миг ще се смути
всесилникът Живот преварил я навреме -
и ти...отдавна без душа си ти .."

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: "Аз мога!Мога всичко!Всичко мога!!!!"
« Отговор #1 -: Януари 14, 2006, 15:05:49 pm »
браво!страхотно е някакси филосовски.ставаш за психолог!

Неактивен aflame fairy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 670
  • Пол: Жена
Re: "Аз мога!Мога всичко!Всичко мога!!!!"
« Отговор #2 -: Януари 14, 2006, 15:14:14 pm »
ба ставам...просто се чувствам така...безсилна...за сажаление..
".. Но щом простре ръка душата ти да вземе
Тя в миг ще се смути
всесилникът Живот преварил я навреме -
и ти...отдавна без душа си ти .."

Неактивен eni s

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 370
  • Пол: Жена
  • life is just a dream...
Re: "Аз мога!Мога всичко!Всичко мога!!!!"
« Отговор #3 -: Януари 14, 2006, 15:56:06 pm »
ба ставам...просто се чувствам така...безсилна...за сажаление..

 дам кофти положение
LIFE IS JUST A DREAM...

                                DESTINY

Неактивен aflame fairy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 670
  • Пол: Жена
Re: "Аз мога!Мога всичко!Всичко мога!!!!"
« Отговор #4 -: Януари 14, 2006, 15:58:45 pm »
ъхъ...ужасТ..
".. Но щом простре ръка душата ти да вземе
Тя в миг ще се смути
всесилникът Живот преварил я навреме -
и ти...отдавна без душа си ти .."

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: "Аз мога!Мога всичко!Всичко мога!!!!"
« Отговор #5 -: Януари 15, 2006, 13:37:26 pm »
Сега ти е по-леко,нали?Знам.Когато го споделиш ,олеква неимоверно много. :flyingkiss: :flowers:
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен aflame fairy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 670
  • Пол: Жена
Re: "Аз мога!Мога всичко!Всичко мога!!!!"
« Отговор #6 -: Януари 15, 2006, 15:08:55 pm »
мисля че да..олеква..само, че трябва да намеря смисъла...напълно трябва да скъсам със старото и да погледна напред..без да Го съжалявам..ще му мине..
".. Но щом простре ръка душата ти да вземе
Тя в миг ще се смути
всесилникът Живот преварил я навреме -
и ти...отдавна без душа си ти .."

Неактивен crystal

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 546
  • Пол: Жена
  • What you don't know you can feel it somehow
Re: "Аз мога!Мога всичко!Всичко мога!!!!"
« Отговор #7 -: Януари 15, 2006, 17:05:01 pm »
не беше ли изразът: "Най-тъмно е преди зазоряване." но както и да е, това няма голямо значение.
Милата aflame fairy май се опитва нещо да сподели, някаква загуба, нещо оставено... това безсилие... моля за извинение предварително, но нещо не схванах идеята?! Срадаш мила, по нещо, което си загубила, нещо което сама си отхвърлила в името на нещо друго - по-значимо и важно за теб?! Съжалявам, не схванах идеята.
Но ако поразсъждаваме върху това, което улових, а именно това огромно безсилие и неяснота за бъдещето... мога да кажа само едно: Спокойно! Нито си първата, нито последната, която си задава подобни въпроси или се чувства подтисната от тези неща. Това е животът! И това, че се замисляш върху тези неща показва по-скоро, че порастваш! Късмет и успех в живота, мила!
И да, гледай САМО напред! Старото, то затова се нарича старо. Щом си гооставила веднъж в миналото - нека си остане там, независимо колко неясно е настоящето или бъдещето.
Не си позволявай да съжаляваш за минали постъпки, това е своеобразен вид самосъжаление - нещо, което никога не бива да си го позволяваме.
Довери се на шеството си чувство - направила си нещо, защото така си искла, защото така си решила на онзи момент - не се обръщай надаз. Позволявай си поглед назад, само да видиш красивите спомени!
И ето ти още една мъдра мисъл: "Не се обръщай назад, защото може да се спънеш и да паднеш по пътя напред" [a taka]
ВСИЧКО, КОЕТО СЕ СЛУЧВА СИ ИМА ПРИЧИНА

Неактивен aflame fairy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 670
  • Пол: Жена
Re: "Аз мога!Мога всичко!Всичко мога!!!!"
« Отговор #8 -: Януари 15, 2006, 17:09:05 pm »
мерси... [inlovee]
наистина е малко обаркано и съжалявам за това...но не всеки може да го разбере както аз го чувствам...пък и понякога думите са прекалено безсилни за да изразят чувствата...
".. Но щом простре ръка душата ти да вземе
Тя в миг ще се смути
всесилникът Живот преварил я навреме -
и ти...отдавна без душа си ти .."

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: "Аз мога!Мога всичко!Всичко мога!!!!"
« Отговор #9 -: Януари 15, 2006, 18:03:05 pm »
Тъй, тъй и мен малко ме обърка :) Разпиляни са ти мислите, но това ми е до болка познато и те разбирам :)
  Съгласна съм с теб, и сентенциите, които си написала са много красива, но винаги са ми звучали странно... [mhmm] Е, май не съм ги доразбрала :) Но с едно не се съгласявам! :)

..и тогава, когато падне мрак..изгубваш всякаква представа кой си..какво искаш...на къде си тръгнал??..

Не мисля, че изгубваме себе си в мрака, а се опитваме да се открием или преоткрием, да разберем истината за много неща, за нас самите най-вече :)
  След като светлината е ограля всичко ти го виждаш на готово, но дали му вярваш.. е отделен въпрос.. в тъмното е отговора и за това е казано, че
"Светлината се ражда в мрака" :)

Неактивен aflame fairy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 670
  • Пол: Жена
Re: "Аз мога!Мога всичко!Всичко мога!!!!"
« Отговор #10 -: Януари 15, 2006, 18:41:34 pm »
мракът за мен е преходът от стария начин на живот към новия....сега съм в такова състояние...и двете теми са по-принцип глупави и всеки минава през такива моменти...проблема е там, че хората, с които общувам не биха ме разбрали, а тези които биха...вече ги няма..така, че моля извинете ме, че изложих натрапващо повърхностните си размисли и чувства пред вас....
точните науки са ми силата!!!
".. Но щом простре ръка душата ти да вземе
Тя в миг ще се смути
всесилникът Живот преварил я навреме -
и ти...отдавна без душа си ти .."

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: "Аз мога!Мога всичко!Всичко мога!!!!"
« Отговор #11 -: Януари 15, 2006, 20:47:59 pm »
Порастваш,мила,порастваш [inlovee].И е хубаво,и не толкова,но е сложно-гарантирам ти.Има безсънни нощи,има питанки безброй,но има и хубави неща.Винаги задавайки си такива въпроси, и лутайки се натам-насам из сърцето си,ти ще откриваш нещо за себе си,ще разбереш,че всичко това те води по пътя.Това е път на съзряване,на помъдряване.Сладко е ,въпреки горчилката.Успех ти желая и горе главата,мила!
 :flyingkiss: :kissoflove:
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен aflame fairy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 670
  • Пол: Жена
Re: "Аз мога!Мога всичко!Всичко мога!!!!"
« Отговор #12 -: Януари 15, 2006, 22:36:08 pm »
tonnny_bg  благодаря ти!!! [I love you] [kisss]
".. Но щом простре ръка душата ти да вземе
Тя в миг ще се смути
всесилникът Живот преварил я навреме -
и ти...отдавна без душа си ти .."

Неактивен eni s

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 370
  • Пол: Жена
  • life is just a dream...
Re: "Аз мога!Мога всичко!Всичко мога!!!!"
« Отговор #13 -: Януари 17, 2006, 14:20:46 pm »
мракът за мен е преходът от стария начин на живот към новия....сега съм в такова състояние...и двете теми са по-принцип глупави и всеки минава през такива моменти...проблема е там, че хората, с които общувам не биха ме разбрали, а тези които биха...вече ги няма..така, че моля извинете ме, че изложих натрапващо повърхностните си размисли и чувства пред вас....
точните науки са ми силата!!!


 то4ните науки ли?
според мен не то4ните науки са предизвикателството, а вси4ки остамнали
LIFE IS JUST A DREAM...

                                DESTINY

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: "Аз мога!Мога всичко!Всичко мога!!!!"
« Отговор #14 -: Януари 17, 2006, 14:46:02 pm »
Според мен целият ни живот е едно предизвикателство и много боли за двойките,ама добре че има и поправка. [namigG] [a taka]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!