Автор Тема: Какво ви донесе 2008-а година?  (Прочетена 1494 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Какво ви донесе 2008-а година?
« -: Декември 13, 2008, 16:35:01 pm »
Добрем...остават горе-долу 2 седмици до края на 2008-а година  :p
Нека си направим една равносметка за тази почти изминала година. :) Доволна ли сте от нея? Случи ли се нещо, което да промени малко или много живота  и ежедневието ви? :)









Неактивен agressive_girl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1283
  • Пол: Жена
    • [On my own]
Re: Какво ви донесе 2008-а година?
« Отговор #1 -: Декември 13, 2008, 17:58:19 pm »
Моята година като че ли измина невероятно бързо-сякаш беше вчера, когато гледах Новогодишната заря и вдигах наздравици с шампанско..[inlovee] Доволна съм, да. Беше изпълнена с емоции, усмивки, смях.. Е, имаше и кофти моменти, но пък без тях не бихме могли да оценим щастието.  :) Ще запомня тази година с концерта на една от любимите ми групи и моето присъствие на него. [lol] Ще запомня лятото, хубавите моменти със съучениците ми... Да се надяваме, че и предстоящата година ще ми донесе още 2 пъти по толкова хубави емоции и спомени.
Равносметка..хм.. доста неща направих, но и доста не успях.. Поради липса на воля най-вероятно. Нараних много хора, прекъснах няколко приятелства.. В интерес на истината сега като се замисля се чувствам много добре и без тези 'приятели'. Радвам се, че намерих сили да прекратя тези пародии на приятелски отношения, отколко винаги да се нагърбвам с чуждата вина и да си затварям очите за очевидното. Живота е пред мен-дано се намерят искрени в думите си приятели, на които мога да разчитам в нужда.
Смятам новата година да бъде ново начало. Ставам пълнолетна, предстоят ми доста събития. Но с положителна нагласа и широка усмивка мисля че ще постигна много.[usmivkaa]

А на вас ви пожелавам да бъдете щастливи и да останете влюбени и за идната година! И да си 'образувате' много и приятни спомени!  [lol] [lol]
Небето е мое. И аз му принадлежа.

Неактивен medenata

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3918
  • Пол: Жена
  • Обичам те! Моето търсене приключи...
Re: Какво ви донесе 2008-а година?
« Отговор #2 -: Декември 13, 2008, 18:51:21 pm »
И aз съм много доволна от своята 2008 година. Намерих човек, с който да се обичаме истиснки. Отсеях верните си приятели. Живея много по-добре от преди определно.  :) Дано 2009 година е още по-добра.  :)

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Какво ви донесе 2008-а година?
« Отговор #3 -: Декември 13, 2008, 22:28:34 pm »
Ами аз в писмото си до дядо Коледа казах всичко . :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Kristo

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2766
  • Пол: Мъж
  • У шумЯн Йе супЯр бря дите!
    • Вторият ми блог
Re: Какво ви донесе 2008-а година?
« Отговор #4 -: Декември 13, 2008, 22:34:12 pm »
Ще коментирам след Коледните подаръци и след НГ-шния махмурлук...  [lol]
Игра на безумна фантазия - новото ми електронно издание, сваляне като pdf-файл...

Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...
Re: Какво ви донесе 2008-а година?
« Отговор #5 -: Декември 13, 2008, 23:21:43 pm »
На мен 2008г. ми донесе наистина кроенна и важна промяна. С това заминаваме оцених много неща, но и много научих. Беше ми тъжно и трудно, но се справих и си изградих и тук малка среда :) Постигнах желанията, изкарах поредното си прекрасно лято. Завърших успешно гимназията, но останах без скъпите си хора [sad2] Поне засега се радвам, че се чуваме, че се чакаме един друг, че правим планове :) Направих някои гафове, особено в последните месеци, но не съжалявам особено... каквото е трябвало да стане е станало :)
И така общо взето съм доволна от почти изминалата година. :)

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: Какво ви донесе 2008-а година?
« Отговор #6 -: Декември 14, 2008, 18:52:44 pm »
Моята 2008 беше страхоооотна!  [inlovee]
Започна малко гадно - с доста кавги,
но постепено нещата се изгладиха..  :)
Лятото ми беше супер динамично и готино, дори
може би най-прекрасното ми лято досега! [heart__]
Пътувах много, работих (за първи път), запознах се
с много нови хора, бях в прегръдките на мойта любов...  :) [i love youuuu]
И така... Надявам се следващата да е още
по-готина и всичко да се развие нормално,
след като завърша ЕГ-то..  [molitva]
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Какво ви донесе 2008-а година?
« Отговор #7 -: Декември 14, 2008, 22:28:21 pm »
Донесе ми една голяма и неочаквана любов! [heart__] Точно когато не търсех никой, който да застане до мен, се появи този, който съм чакала толкова време [inlovee] Щастлива съм и знам, че ще се боря за тази любов, каквото и да стане, защото втора такава няма да намеря. [heart__] Намерих момчето за мен [inlovee]
Както каза, Дими - успях да отсея истинските си приятели.
Изживях най-страхотните мигове с любимите си хора, с тях си направихме едно невероятно шоу от цялата учебна година, изкарахме си незабравимо на абитуриентската, изкарахме и едно прекрасно и мързеливо лято [inlovee]
После последва влизането ми в колежа и запознанството с невероятно много и различни хора. С времето вярвам, че доста от тях ще мога да нарека приятели :) Имахме невероятни моменти - екскурзии, изпити и др.
Сега чакам любимите ми същества от бившия 12г да си се приберат във Варна, за да завършим подобаващо тази година [inlovee] [inlovee] [inlovee]
Всичко на всичко мога да кажа, че това беше година на промени, с които се справихме и година, в която се усмихвахме много!  [inlovee]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Какво ви донесе 2008-а година?
« Отговор #8 -: Декември 15, 2008, 00:29:25 am »
Като гледам така,явно за доста хора 2008-ма е била година на промени.
За мене е може би най-силната ми година до сега.. Много неща се случиха,много неща промениха живота ми,пораснах...
Имах проблеми,мъки,тревоги,щастливи моменти,забавления... всичко имах през тази година.
Имах най-страхотното лято до сега.
Срещнах много хора,много минаха,заминаха...
Една истинска приятелка замина далеч-една от най-големите ми раздели до сега..
Пораснах и разграничих истинските чувства от безразборните флиртове.Може би 3-4 месеца ми бяха достатъчни за това.
Накрая на годината-имам човек до себе си,с който никога не съм предполагала,че ще бъда.
Осъзнах кои са ми истински приятели и ще ми останат завинаги..
И това,което завинаги преобърна живота ми - най-накрая познавам баща си и знам,че ако не на друг,то на него мога да разчитам по всяко време..
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Какво ви донесе 2008-а година?
« Отговор #9 -: Декември 15, 2008, 00:31:57 am »
Дам...явно за всички е била добра година [inlovee] [inlovee] [inlovee]

За мен също - с ръка на сърцето мога да кажа, че за 18 години, тази година ми беше най-страхотната [heart__] Може би и затова не я усетих...сякаш вчера беше, когато празнувахме Нова година, а сега пак за това се говори и ето, че дойдоха пак празниците [shame] [inlovee]
Не знам да се радвам ли [shame] Наистина беше прекрасна година, но не искам толкова бързо да ми минават вече годините [shame]
Прекарах най-незабравимото си лято, с любимите ми хора [heart__] През 95% от времето си съм се усмихвала и съм била щастлива и удовлетворена [inlovee]
Предстои ми също доста важна година...а до колко ще е хубава - времето ще покаже :p  [inlovee]

Тази 2008-а на кучето ли беше годината? :)

Неактивен merita

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 728
  • Пол: Жена
Re: Какво ви донесе 2008-а година?
« Отговор #10 -: Декември 15, 2008, 12:54:39 pm »
2008 г. за мене беше година на израстване.
Завърших магистратура. Почнах добра работа вече 6 месеца. Купих си неща с които мога да кажа да аз си го купих:) Ходих на много места море Гърция Сърбия и почти в цяла България на собствени разноски :) С приятеля ми израстнахме на ниво всичко да си върви гладко мирно и тихо. И така. Беше една хубава годинка :)

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Какво ви донесе 2008-а година?
« Отговор #11 -: Декември 15, 2008, 22:15:59 pm »

Тази 2008-а на кучето ли беше годината? :)

Не. На Плъха ;) А 2009-та е на Бика.
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Какво ви донесе 2008-а година?
« Отговор #12 -: Декември 16, 2008, 02:54:31 am »
Една равновесна за мен година. Малко хубаво, малко лошо - общо взето нищо интересно с което да се похваля. Може би, мога да я отлича с това, че се самовглъбих и се опознах по-добре от всякога до сега. Приключих много отношения, които трябваше да приключа/за което се гордея/. Затвърдих мнението, което имах за доста хора от обкръжението си. Доказах на себе си, че мога да бъда сериозна и упорита, когато го поискам и да печеля битки, които не съм предполагала, че мога дори да започна.
За следващата година се надявам да ми бъде поне малко по-усмихната и споделена.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Какво ви донесе 2008-а година?
« Отговор #13 -: Декември 16, 2008, 16:51:53 pm »
Има още хиляди минути до края на годината, не мислите ли, че прекалено рано я изпращате и заключвате какво ви била донесла ... както носи така и взима, тъй че внимавайте ... не пренебрегвайте така брутално годината, веднъж в живота е все пак 2008 година :)
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Какво ви донесе 2008-а година?
« Отговор #14 -: Декември 16, 2008, 22:01:55 pm »
Мисля, че си прекалено черноглед...
Защо да гледаме минусите, щом ни е донесла хубави неща? [oops]
Грешно ли е, че обръщаме внимание най-вече на положителните емоции и моменти? [oops]