Автор Тема: Защо изневеряват жените  (Прочетена 3417 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Защо изневеряват жените
« Отговор #45 -: Декември 17, 2008, 21:26:36 pm »
Не се нахвърляй така, казах, че не се заяждам :) И отново ще кажа, че пак ще си говорим някой ден :)
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Защо изневеряват жените
« Отговор #46 -: Декември 17, 2008, 21:31:52 pm »
Не, напротив, аз съм си спокойна ;)  Ама много е лесно някой като се изкаже да напишеш едно "духовито" изречение ;)

А по-долу изобщо не съм казвала, че ако го правиш това, то непременно си имал някакви проблеми с баща си..а че има такива случаи ;) Освен да търсите с какво да се заядете, гледайте малко  :)

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Защо изневеряват жените
« Отговор #47 -: Декември 17, 2008, 21:35:43 pm »
Айде сега да си изкаже мнението едната кокошка:

Винаги са ми били интересни мненията на Фройд и поддържащите го гъски, но това сигурно се дължи на междувидова нетърпимост  :)

Стана ми смешно твърдението, че понеже, виждаш ли, моя милост не е получавала внимание от баща си, то тогава търси признанието на другите мъже :)
Само за сведение, че баща ми е човекът, който ме е научил на повечето неща, които знам за мъжката психика и са ми влезли в многократна и успешна употреба :)

И мога да ти гарантирам, че повечето мъже ( тук подчертавам мъже ) тайно или не дотам тайно, се кефят, че приятелката им знае как да стъпи на врата на всеки средностатистически мъж. Тук изключваме плазмодиите-гаджета, които прекаляват в своята ревност, понеже са се хванали като удавник за сламка и си мислят, че всяка средностатистическа гъска, която ги е сложила на пиадестал, е лебед :) И недай си боже този лебед да погледне встрани, после ест следват мелодрами, които биха засрамили всяка помиярка, която смята себе си за кучка и владее курвенски номера :)

Та, мисълта ми беше. На мен ми е изключително забавно да предизвиквам мъжете. Не защото тати не ме обича, а защото именно тати ми е казвал, че е по-хубаво да не съм гъска с капаци, да се държа като жена ( включае мисля и действам ), да съзнавам, че с човекът до мен сме взаимнодопълващи се, че човекът до мен си има косури и не трябва да го обожествявам, защото после не се знае откъде в 2ам ще търся чук, за да му разбивам пиадестала.

И понеже знам тези неща и знам за междучовешките отношения, а не за отношенията тип "първите 2 седмици от една връзка", много добре знам как да общувам, знам докъде се простират границите на един флирт... Пък и съм достатъчно голям садо-мазохист, че дори на мен да ми е забавно да гледам как някоя гъска точи лиги по гаджето ми, а не да викам "Не, ма! Туй се е мое! Назад!"

На никой няма да сложа окови, на мен няма да ми се сложат окови...

И понеже нещо съм на философска вълна, ще ви оставя една мисъл на Платон "Добрите хора не се нуждаят от правила, за да се държат правилно"....

Та такива неща знам и съм научила от тати...

Е деа, ако ме обичаше и ми обръщаше внимание, сега можех да съм една разкошна безгръбначна пикла  [confused]
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Защо изневеряват жените
« Отговор #48 -: Декември 17, 2008, 21:46:03 pm »

Другото, което..все си мисля, че момичетата, които като малки са били пренебрегвани от баща си, се стремят да имат все повече мъже в живота си...повече мъже да им обръщат внимание, и дори и да срещнат човека за тях, пак да го търсят това внимание...от липса на такова в ранните години. И то си е и научно доказано де :)

Значи явно,задето съм била 14 години без баща,изневерявам толкова много. Да правя го,не ме е срам да си призная.. Знам,че преди не бях такава..Преди щом съм с един човек,съм само с него и това е..От година насам не знам какво ми става..в 90% от връзките ми съм изневерявала,било то физически или не. За което се мразя,прави опити да се променя,но все криввам  [confused]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Защо изневеряват жените
« Отговор #49 -: Декември 20, 2008, 11:12:40 am »
Адашче ,сърбят ме ръцете да те подкрепя в изказването си  [bravisimo] .Абсолютно си права.
Но знаеш ,че медала винаги има две страни и както вниманието и отношението на бащата (като добро такова),прави от момичето една истинска жена с всичките и положителни и отрицателни качества ,с глезенето (колкото и да го отричат ,то си е част от чара ни  :p ),с това да си знаеш цената и да не даваш причина границите да се прекрачват.Естествено ,да знаеш с кой е позволено,щото има индивиди дето ще те разтълкуват погрешно .И ,разбира се ,после те си "плащат сметката".Но има и случаи ,в които едно момиче тъси човек до себе си пълна противоположност на бащата,по простата причина ,че не одобрява поведението му с майка и .
Ние търсим бащиното одобрение ,а синовете -майчиното.
Няма да забравя как като се приготвях за дискотека ,много исках татко да ме види .Без да съм наблягала на психологическото в случая ,сякаш вътрешно съм усещала,че покривайки неговите стандарти за добър външен вид ,аз няма как да не се харесам на противоположния пол.Сега търся одобрението на половинката (който обаче ме харесва всякак и някакси не му се връзвам много ,много на овациите  [lol] )"На никой няма да сложа окови, на мен няма да ми се сложат окови...
Това най ми хареса.И ще добавя,че аз няма да сложа окови ,защото и аз не бих търпяла такова нещо.Благодаря на съдбата ,че ме срещна с човек ,който никога не би ме вързал за себе си ,защото знае ,че тогава няма да съм до него .А той прекалено много ме обича ,за да допусне да се случи подобно нещо.
[hey sexyy]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!