Автор Тема: 8 Декември  (Прочетена 1536 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: 8 Декември
« Отговор #15 -: Декември 11, 2008, 12:09:10 pm »
трагично...на самото Пампорово много ми хареса но иначе с мъжо ми успяхме да се скараме 2 пъти от които 2рия път сериозно...даже скъсахме...та бяха едни драми едно чудооооо.... е сега се оправихме де но си съсипахме празника [confused]

Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...
Re: 8 Декември
« Отговор #16 -: Декември 11, 2008, 14:33:21 pm »
Аз си изкарах страхотно  [inlovee]  :) Забравихме всичкото мрънкаме за пари и храна, и алкохоли и тн.  [lol]
В началото автобуса не искаше да тръгне, заваля ни още от София дъжд, в Банско ни оставиха до един хотел, а ние нито знаехме къде се намира къщата, нито как да стигнем  [lol] Но собственикът се оказа точен човек и дойде да ни прибере [lol] Седнахме от 19 часа на масата на 7.12, имаше страхотно смешни и забавни изпълнения, а накрая останахме 3-ма души, които завършихме вечерта и алкохола с гръцка музика и танци в 5.30 сутринта  [lol]
Като станахме беше голямото чистене, поне час-два ни отне, но свършихме точно на време преди да се върне шефа и всичко блестеше като ново. Вечерта се почна пак от 18-19 часа с шотове водка (тъй като останалия алкохол свърши предната вечер). Забавленията се повториха на още по-високи обороти и пак залязахме към 5 часа  [lol]
А на връщане в автобуса с останалите групи си продължихме празника, като през целия път не спряхме да пеем и викаме. Даже щяхме на 9ти вечерта да си довършваме, но беше крайно време да поспим малко  :)