Автор Тема: Кандидатстудентски курсове  (Прочетена 3456 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Кандидатстудентски курсове
« -: Ноември 14, 2008, 12:04:06 pm »
Здравейте всички.

Събирам информация понеже времето лети и май ми е време да се записвам на кандидатстудентски курс.
Моля, споделете тези които посещавате такива курсове в момента, къде ходите и доволни ли сте от качеството на преподаване.

А вие, които вече сте студенти може да кажете къде сте ходили миналата година и с две думи да ми препоръчате, къде да тръгна на курс, защото мисля, че точно сега е най - подходящия момент.

Благодаря на всички отзовали се

Поздрави
Ренката







Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен The Branded

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1611
  • Пол: Жена
  • Branded from life
Re: Кандидатстудентски курсове
« Отговор #1 -: Ноември 14, 2008, 12:49:39 pm »
Значи аз ходя от миналата година на кандидат-студенстски курсове,в една фирма "Образователни технологии".Адски съм доволна от преподаването и самия курс...(Ходя на химия и биология, да уточня)...готвят ни за самия изпит, но честно да ти кажа май беше грешка да се запиша там, най-добре е ако питаш мен да си ходиш на курсове във ВУЗ-а за който се бориш...там наистина ще те подготвят за техния си изпит и ако си била на курс при тях, шансовете ти да влезеш(поне според мен) са много големи. Но където и да избереш и да ходиш на курсове, в ученето му е майката...Дано да съм ти била полезна. :)

Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...
Re: Кандидатстудентски курсове
« Отговор #2 -: Ноември 14, 2008, 13:40:55 pm »
Аз също ходих в "Образователни технологии" и впечатленията ми са само положителни, макар че явно има значение преподавателят, при който ще се запишеш. На мен лично ми харесваше контролът, който се държеше - изпитваха ни устно на темите, после пишехме по зададен въпрос, а на определен брой теми правихме "изпити" - тегли се тема и пишеш като се съобразяваш с всички изисквания, които важат за същинския изпит. А по едно време ни изпратиха и изпит от централния офис, който е и проверка за работата на преподавателите.
Но действително ако си избрала университет, вариант е да посещаваш неговите определени курсове, там със сигурност ще е най-точната информация и подготовка за конкретното място.
:)

Неактивен phibi

  • Почетна Ерато
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2341
  • Пол: Жена
  • no more hiding who I am...
Re: Кандидатстудентски курсове
« Отговор #3 -: Ноември 15, 2008, 15:20:43 pm »
Рени, мисля, че съм ти го казвала вече, но аз пък те съветвам да не ходиш на подготвителен курс по литература към СУ, ако си избрала този университет. Колкото и човека, които са го посетили, да съм попитала, толкова отрицателни мнения съм събрала. Искрено се радвам, че не се записах на него. Като допълващ курс може би става, но като основен - не мисля. Колкото до други университети и курсове към тях - не мога да те посъветвам нищо, тъй като нямам конкретни наблюдения.

И аз се нареждам към ходилите в "Образователни технологии". Devil`s Bride много добре обясни какъв е принципът на преподаване и контрол. На мен ми помогна доста, вече от теб зависи дали ти пасва. А и вариантът за учител, който да се занимава само с теб, също не е за пренебрегване.

Успех с курсовете и изпитите! :)
Забрави каквото съм писала.
Каквото съм казвала - също...



vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Кандидатстудентски курсове
« Отговор #4 -: Ноември 15, 2008, 15:56:58 pm »
 [lol] Явно всички сме ходили в "Образователни технологии". Откровено казано съм съпер доволна от тях, професионализма и дисциплината им, тъй като аз съм един безкрайно разсеян човек, ако не бяха тези хора - сигурно сега щях да съм магазинерка. За сметка на това пък с тяхна помощ ме приеха във всички ВУЗове, където кандидатствах и то в специалността, която исках. Абсолютно категорично и горещо препоръчвам...

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: Кандидатстудентски курсове
« Отговор #5 -: Ноември 18, 2008, 13:43:51 pm »
Много благодаря на всички за помощта, определено ми беше от полза.
В най - скоро време отивам да се запиша - надявам се, че имат курсове по география, понеже от сайта, който намерих ( http://new.chiron-med.com ) не можах да разбера нищо ...
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен dylgokoska

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1387
  • Пол: Жена
Re: Кандидатстудентски курсове
« Отговор #6 -: Декември 03, 2008, 15:17:51 pm »
Мисля, че има по всичко. Хайде и аз в клуба "Образователни Технологии " :) Ходех на английски..и от другите преподавателки, които видях в последствие разбрах, че на мен ми се беше паднала най-готината. А това, че учех малко по-малко от необходимото си е само моя грешка :)
Ренката, ако не си намерила достатъчно инфо...отиди направо в офиса им..там всичко ще ти обяснят и ще ти дадат повече инфо,  щото по-телефона не искат :Р и за цената и за същината на курса..за всичко :)
Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен, ако не опиташ. /Б. Силс/

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: Кандидатстудентски курсове
« Отговор #7 -: Юни 18, 2009, 11:41:11 am »
Благодаря на всички за вниманието :)

Тази година противно на очакванията се записах на курс по География към учебен център Родина :)
Мисля, че имаше, какво още да се желае, но като цяло преподавателят ни (от СУ) обясняваше доста добре и съм доволна от това, което курсът ни предостави като информация.

Сега остава да ми свърши работа за СА и ЮЗУ .. изпитите са следващия месец ... ще напомня да ми стискате палци  :p
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!