Автор Тема: Малките недостатъци на половинката  (Прочетена 10829 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ansityy

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 78
  • Пол: Жена
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #60 -: Септември 06, 2010, 02:28:07 am »
инат е .. като каже нещо веднаа трябва да стане.. ама за сметка на това ако кажа ас нещо и готово [inlovee] [lol] абе невероятен е нямам оплаквания [heart__]
If you think I'm crazy-thats right
If you think I'm lazy-thats right
But I dont care what you think about me
So fuck you .. !! (sun):P

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #61 -: Декември 21, 2010, 06:18:21 am »
Има малко повече акъл от средностатистическия мъж и знае как да го използва.. То не е точно недостатък, само когато го използва срещу мен [lol] [lol] [lol]
И е склонен да си разваля деня заради грешките на други хора.. Примерно като кара и някой му пресече пътя неправилно или направи нещо такова дори и да не е на него - побеснява. Цитирам "Не понасям глупави и невежи хора" [lol]
И е крив сутрин [lol]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен Attention

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 981
  • Пол: Жена
  • ... amor vincit omnia
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #62 -: Декември 21, 2010, 19:00:19 pm »
Голям е забраван  [lol] Забравя си ключове, протмонета, абе много е отвеян.. но иначе е най-сериозният мъж, когото познавам.. странно как ги съчетава  [lol]
Would you die for the one you love?

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #63 -: Март 12, 2011, 21:32:24 pm »
Веднъж развалиш ли му настроението - трудно можеш да го оправиш [evil]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #64 -: Март 28, 2011, 10:22:38 am »
здравейте здравейте... отдавна не съм минавала но нямах възможност... липсвахте ми... [inlovee]

по темата ами те не са много но страсхно се дразня като примерно сме се разбрали да не се виждаме дадения ден и на него му остане свободно време и реши да каже "е що не доидеш до нас?" и като му кажа че имам среща/имам да чистя/да правя някви мои неща и се почва... ооо добре ти не искаш да ме видиш, вече не ме обичаш.... бзика се и аз знам че се базика и си личи че се бъзика но просто аз не обичам такива шеги... естесвено като му кажа нещо по темата и той вика амааз не съм ти опрял пистолет нали знаеш че се шегувам... ейййййййййй откачам....

или другото е че като излезе от банята и си зарязва чехлите за баня по средата пред вратата на хола... и аз вечно се спувам в тях [lol]