Автор Тема: Малките недостатъци на половинката  (Прочетена 10827 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #15 -: Декември 01, 2008, 17:28:50 pm »
Ние пък никога не сме си затваряли до сега [mhmmmm] Само естествено ако единият не може да говори, но никога нарочно :)

Много се изнервям като му кажа: "Що не се обади сутринта?" примерно и той: "А ти защо не се обади?" оО Абе мамка му, всичко ли аз трябва да правя?! [evil]

Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен Boss_baby_MM

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1597
  • Пол: Жена
  • Едва ли някога бил си обичан ти,както от мене сега
    • http://princeska.stih4e.com
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #16 -: Декември 10, 2008, 23:08:08 pm »
Ох... малко са нещата, които ме дразнят и ако ги махне ще е невероятен, обаче все не ме слуша, като му права забележка и си знае неговото.
Ако те няма, знам, ще полудея, знам!
Без теб не мога, знам, да оцелея!
От много сълзи, знам, ще ослепея, знам!
Ако те няма, знам, няма да живея!

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #17 -: Декември 11, 2008, 11:39:10 am »
Винаги той трябва да е прав за почти всичко  [evil]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен Сянката–в–мен

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 82
  • Пол: Мъж
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #18 -: Декември 14, 2008, 16:23:56 pm »
OOOO я аз да защитя мъжката чест... Така не може да ни ходите по главите я!!!

Много се дразня от репликата "Нищо ми няма", като знам че е така.
Мразя като е нацупена да си го изкарва на мен... Случва се.
Дрзни ме непрекъснатото "стига пред хора сме" като тръгна да я щипя по дупето, мамка му не правим секс там нали?!
Нерешителна е.
за сметка на това има най-прекрасната усмивка, най-сладкият ромт, и едн нейн целувка ме превръща в прекрасен човек (не че иначе не съм де) Когато я видя забравям за всички проблеми (освен за тези с нея (lol)), когато чуя гласа и просто знам че тя е жената на моят живот... :) Така че. :P Недостатъците правят живота ни интересен и не мисля че ако ги нямаше щех да я обичам толкова... :)

Неактивен NoMore

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1022
  • Пол: Мъж
  • The smile in my dream... I Found on your face!
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #19 -: Декември 15, 2008, 14:32:22 pm »
АМииииииии... защо жените затварят телефона по време на караница..... Хааааа мИ прИзнайте си го! Само така си мислите че правите нещо с което да покажете че сте много важна.. хаха ... пък ние си викаме ... гледай ги к`ви лапета стават като започнат да затварят телефона, защото не могат да се сражават с думи и ... им пуква нервния център, кипи в несвяст ..и трябва да го затвори, за да се успокои. Все пак техните нерви са по слаби от мъжките !
Аз да си призная ... затварял съм го 1-2 пъти на бившето си, защото бях излезнал с моите приятели на кръчма.. а беше студ и аз бях навън... и говорихме 30 мин... и не искаше да затварям...и ме изкара накрая че приятелите ми били по важни от Нея..... ревност много в тез жени.
Ние сме щастливи тогава, когато за всичко в нас има съответствие извън нас.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #20 -: Декември 15, 2008, 15:30:10 pm »
Айде, айде умря циганката...  [confused]

тц тц тц..кви сме лапета :)

Абе вие нещо много се надценявате мъжете :)

Неактивен NoMore

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1022
  • Пол: Мъж
  • The smile in my dream... I Found on your face!
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #21 -: Декември 15, 2008, 15:34:37 pm »
Нееее... ние не го правим. Вие се надценявате,а после подценявате и нас. Ест. Не важи за всички :) F и М.
Ние сме щастливи тогава, когато за всичко в нас има съответствие извън нас.

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #22 -: Декември 15, 2008, 16:01:30 pm »
Аз ще се позова на една поговорка:

"Любовта е не да обичаш качествата, а недостатъците"

Просто не трябва да издигаш на пиадестал и да не очакваш нищо. Така няма лоши изненади. Нима ние самите сме безгрешни?
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #23 -: Декември 15, 2008, 16:03:14 pm »

Нееее... ние не го правим. Вие се надценявате,а после подценявате и нас. Ест. Не важи за всички :) F и М.

Не виждам да има смисъл да си подаваме топката..."Вие го правите"..."Не вие, вие" [confused]

Изказах си мнението и не съм те молила за твоето ;)

Съгласна съм с Падналия ангел :) По-добре приятни изненади, отколкото разочарования :)

Неактивен Aldebaran

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 124
  • Пол: Мъж
  • Всяка крачка е победа. Лао Дзъ.
    • Facebook
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #24 -: Декември 15, 2008, 18:45:26 pm »
Има и по-лош вариант при телефонните разговори. Аз й говоря нещо, примерно й разправям как е минал денят ми, или по-зле - попитала ме е нещо и аз й обяснявам и докато се плюнча, чувам как тя си мънка нещо под носа. Спирам, питам я "Ъъъъ? Какво каза?" и тя ми казва (примерно, един от случаите): "Ааа, чета програмата, гледам дали ще дават еди какво си еди къде си...". От това направо полудявам. И случаите зачестяват. Другооо... Разправя ми еди кой си какво казал и докато го/я цитира всяка втора-трета дума е "вика". Веднъж й го казах това, нямаме развитие обаче. Не, че това ми пречи де, но удължава доста разговора. Щеше и да е по-добре, ако когато кажа, че трябва да прекратяваме разговора по една или друга причина, това да се случи, а не да се подхващат нови теми. Факт е, обаче, че никой от тези дефекти не убива любовта ми към нея. А и знам, че и аз имам кирливи ризи. И то доста кирливички... [lol] А когато сме заедно ми е трудно да се откъсна от нея, в смисъл: тя ме е хванала под ръка или за ръка и трябва да отида някъде в страни или нещо такова и за целта тя трябва да ме пусне; и проблемът е, че не ме пуска. Трябва да се дръпна със сила и да кажа "Пусни ме деее!". Това клони към нарушаване на личното пространство. [lol] Човек трябва да е умерен във всичко, включително в действията си, за да не бъде пречка или вреда. И за това сме говорили, очаквам развитие. [lol]
"Един свят, после друг, като верига от светове. Единият стъпва по петите на другия, който крачи пред него. "Утре" за един свят е "днес" за друг. И "вчера" - това е "утре", а "утре" - това е миналото." - Клифърд Саймък, "Градът"

Неактивен Dulce_Insoportabla

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1407
  • Пол: Жена
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #25 -: Декември 15, 2008, 20:06:39 pm »
Все влезна в тая тема MiMiToOoOo писала.  [confused] [lol]
Бтв това за жертвата е толкова вярно,че вече ми излезе пришка на езика при всяка караница да повтарям"Айде само не ми се прави на жертва,а?" [lol]

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #26 -: Декември 15, 2008, 23:19:21 pm »
ооо това с брушуртите найстина е доста неприятно, аз преди постоянно го правех,но от както той го направи 2/3 пъти - спрях - ужасно е!  [evil] [lol]

Неактивен СлАДкО нЕпОнОсИм!!

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 351
  • Пол: Мъж
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #27 -: Декември 16, 2008, 17:04:01 pm »
Дразна се на това,че ми се прави супер много.Знам,че й е станало неприятно от това,че съм получил смс или че телефона ми е звъннал.Ама тя все се прави също много ме дразни това,че все ми вика "Ай,ходи си при Люси" или "Ай,ходи си при Джеси" много добре знае,че е единствена за мене,но продължава !! И все ми говори,че трябва да бъда по-сериозен и да не съм бил толкова лигав. Ама много я обичам и ще я слушам какво да правя [inlovee] [inlovee] [inlovee] Даа също се дразна на това,че все аз трябва да отстъпвам бил съм по-голям бла бла .. и че все вика "Тъп Гошо" :( хаха [heart__] [heart__] [heart__]
Сега е същата тъжна история,която всички знаем,как влюбените правят грешки гледайки как всичко си отива !

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #28 -: Февруари 03, 2009, 20:57:09 pm »
Не малък, ами ОГРОМЕН НЕДОСТАТЪК му е че е много нервен....има моменти, в които се нерви от най-малкото, а това ме изнервя и мен много ...... [grrr] [aaaaaaaaaa] [boiiiii233] [taZz] [taZz]

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #29 -: Февруари 04, 2009, 20:05:05 pm »
Винаги закъснява, поне с около 10 минути, а най-омразното ми нещо е да чакам някой  [lol]
Дори в момента пак закъснява с 5 минути вече  [evil]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.