Автор Тема: Малките недостатъци на половинката  (Прочетена 10844 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Малките недостатъци на половинката
« -: Ноември 12, 2008, 15:54:47 pm »

Такам...Има тема, в която пишем какво най-много харесваме в нашите половинки, та реших да сложа и тази :p Стига сме ги хвалели! Да изкараме малко кирливи ризи :>
Какво най-много ви дразни в половинката? Вредни навици, които ви изкарват извън контрол? /ама моля ви, не почвайте: "Обичам си я/го с всичките и'/му недостатъци", "Той/тя е перфектен/а" и пр., 100% всеки има нещо за поправка, може и да е съвсем невинно и дребничко, ама го има  :p /

Е? 
« Последна редакция: Март 12, 2011, 12:23:03 pm от MiMiToOoOo »








Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #1 -: Ноември 12, 2008, 20:29:15 pm »
Изключително много ме дразни, когато го попитам нещо
и той ми отговори: "Не знам."  [evil]
Примерно като е нещо болничък и аз някаква притеснена
го питам как е, дали е по-добре.. А той ми изтърси "Не знам"
и направо много тъпо ми става.  [confused]
Другооо...  Прави купчини от дрехи по столовете в стаята си.
Дразни ме, макар че и аз понякога го правя.  [lol]
Иии.. сега не ми идва друго на ума, но има и още, сигурна съм.  [lol]
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #2 -: Ноември 16, 2008, 09:39:11 am »
Оф и аз полудявам с това "Не знам" [evil] Или пък като го питам нещо или поискам мнението му за нещо като ми каже: "Ми както ти искаш", "За мен няма значение" или "Както кажеш". Щом съм го попитала значи наистина искам мнението му/съвета му [evil]
Ииии като се скараме за нещо много обича да казва: "Ее добреее, както винаги аз за всичко съм виновен"  [lol] [lol] [lol] Абе какво да направя аз, че наистина в повечето случаи той е виновен, когато съм аз - осъзнавам се, извинявам се и толкова, обаче наистина той като е виновен, какво да му кажа: "Няма проблем миличко, добре - аз съм виновна, нищо, че ти си виновен" [oops] [lol]
Като го чуя това "Както винаги аз съм виновен" и ми става ясно, че спора до никъде няма да стигне [lol] Преди и много ревнив беше и най-смешното беше, че не си го признаваше - "неговото не било ревност" - да бе [lol] [lol] Ама с много разговори и караници нещата вече са ок :)

И така.. Не се сещам сега още.. Ааа има и едни маратонки негови, дето въобще не ги харесвам  [lol] [lol] [lol]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #3 -: Ноември 16, 2008, 10:08:26 am »
За 13г съвместен живот се научих недостатъците му да ги обръщам в достойнства  [inlovee] ,защото все пак ако не са те ,няма да е той .  [lol]
Единствено продължава да ме дразни понякога като му говоря и той се е задълбочил в нещо и не ме чува изобщо.Или пък му кажа нещо и след малко ме пита същото.Като отнесен от вихъра е.А се оправдава ,че било така ,защото бил влюбен още.  :p Айде сега ...А, и като прави нещо ,много разхвърля.  [evil]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен pIsaNcH{}

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1583
  • Пол: Жена
  • Too Beautiful to Die,Too Wild to Live [!]
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #4 -: Ноември 18, 2008, 20:46:35 pm »
Като го питам какво ще правим например тази вечер и като ми каже: "Не ми пречи ти кажи"  [evil] Ейй направо ме побърква,защото твърди че все той казвал какво да правим и сега аз да съм кажела,ама то е така вече от няколко месеца,за това ме побърква :)
Има и още,но сега този се сещам [lol]
« Последна редакция: Ноември 18, 2008, 20:48:28 pm от pIsaNcH{} »
"I guess I'm just a girl wrapped in a mistery inside a bitch ... "

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #5 -: Ноември 18, 2008, 21:30:22 pm »
ама аз пък го дразня с "Както и да е" [lol] Той знае, че ще направи грешка, ако не продължи да ме пита [lol] и пак ще сгреши, ако пита и накрая му се развикам [lol] [lol] [lol]

Аз съм същата - ни тъй, ни инак [lol]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #6 -: Ноември 19, 2008, 19:51:18 pm »
ама аз пък го дразня с "Както и да е" [lol] Той знае, че ще направи грешка, ако не продължи да ме пита [lol] и пак ще сгреши, ако пита и накрая му се развикам [lol] [lol] [lol]

Аз съм същата - ни тъй, ни инак [lol]
хахаха  [lol] [lol] [lol] И аз, и аз  [lol]
"Както и да е" - малееее, моя мъж изперква като го кажа
и доста често нарочно го казвам, за да го ядосам  :> [lol]
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #7 -: Ноември 19, 2008, 19:54:16 pm »
ама аз пък го дразня с "Както и да е" [lol] Той знае, че ще направи грешка, ако не продължи да ме пита [lol] и пак ще сгреши, ако пита и накрая му се развикам [lol] [lol] [lol]

Аз съм същата - ни тъй, ни инак [lol]
хахаха  [lol] [lol] [lol] И аз, и аз  [lol]
"Както и да е" - малееее, моя мъж изперква като го кажа
и доста често нарочно го казвам, за да го ядосам  :> [lol]


 :> и аз така :> [lol] Или пък "Няма проблем" [lol] Побърква се направо, защото много добре знае, че има проблем щом го кажа :> [lol] Също и "нищо"
Тези 3-те нарочно ги казвам, а той като ми ги каже /което става рядко, но все пак има случаи/ аз направо се вбесявам [confused]

Ядосвам се също, че не е много инициативен [confused] Все аз трябва да вземам решенията и искам и той от време на време да си използва сивото вещество [evil]

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #8 -: Ноември 19, 2008, 21:36:30 pm »
Момичета да не би да ходим с едно и също момче? [lol] [lol] [lol]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #9 -: Ноември 19, 2008, 21:38:59 pm »
Момичета да не би да ходим с едно и също момче? [lol] [lol] [lol]
[smeeh] Представяш ли си? хахха  [lol]
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #10 -: Ноември 28, 2008, 19:10:46 pm »
Винаги се хваща за най-малкото,за да се заяде с мене.. И знае ,че аз лесно паля,скарваме се и накрая казва "това е,защото те обичам" или пък "Аз ти казвам всичко на майтап,ти го взимаш на сериозно и после се сърдиш"  [evil] Дори преди малко пак се скарахме за някаква огромна глупост (отново [evil] ).
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #11 -: Ноември 30, 2008, 17:20:01 pm »
много ме дразни,когато неиска да си каже как е,а аз усещам че има нещо [evil]  а трябва да чакам да отмине, да се видим и тогава пак да го попитам,за да си каже  [evil]

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #12 -: Ноември 30, 2008, 17:27:33 pm »
Така е .Мъжете като имат проблеми се крият в пещерите.Сами със себе си остават,така си изясняват положението,за да могат да вземат правилното решение. :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #13 -: Ноември 30, 2008, 22:42:44 pm »
О, дааа, затварянето на телефона и при нас е редовно  [lol]
Той ми е забранил, обаче като ме ядоса много
и аз пак - тряяяяс  [lol] [lol]
Казва ми да не затварям, ама и той си затваря.
И точно това ме дразни - прави ми забележка за неща,
които и самия той прави.  [fooOl] [lol]
Шантава работа..  [lol] [confused]
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: Малките недостатъци на половинката
« Отговор #14 -: Декември 01, 2008, 09:23:15 am »
o като ми трясне телефона направо побеснявам  [pisna miii] [grrr] Преди като му се разсърдвах трясках телефона ,а той след това си взънеше 6/7 пъти и като ми мине ,през тва време докато звъни, - дигам [lol] а е имало случай,в който той си звънии, аз си танцувам на песничката  [lol]
И ние уж се бяхме разбрали да не си затваряме ама пак се случва от време на време - явно е неизбежно  [lol]
« Последна редакция: Декември 01, 2008, 09:25:03 am от Naughty »