Автор Тема: Да си нахраниш питоните с домашните любимци на децата...  (Прочетена 2051 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BLUE_ROSE

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3838
  • Пол: Жена
  • Щяло да вали ...
Има смисъл да се говори по темата, защото това е ужасно, крещящо в лицата ни явление - злото ,което срещаме всеки ден. И ако всеки път го отминаваме и гледаме да си затворим очите, то ще става все по-голямо и все по-голямо. Ако нямаме очи за него, в един момент няма да имаме очи и за доброто.

Неактивен agressive_girl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1283
  • Пол: Жена
    • [On my own]
Не казвам, че не трябва да се говори по темата.. То злото винаги ще го има. И че въпросната личност няма да му пука ни най-малко за това ние в този форум какво мнение имаме. За него това е нормално да си изхранва питоните, да си ги гали и да им гука. В никакъв случай не го защитавам, абсурдно е.
За какво говорим тогава..
Имах предвид, че такава ни е държавата и не се учудвам, че съществуват такива изроди. Определено съм съгласна, че не трябва да си затваряме очите за случващото се, но пък в крайна сметка ако той сам не осъзнае, че има сериозен проблем, никой не може да му помогне.
Небето е мое. И аз му принадлежа.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
болни мозъци

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Сам или с чужда помощ този трябва да се освидетелства да се осъди или и двете на куп ако може. Не искам да вярвам, че никога няма да стане защото това неговото наиситна не е ззверско, не е човешко, а не зная какво е. Повръща ми се от такива, та той утре ще даде новороденото си дете на тая змия.
You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

Неактивен CuCuTo

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2217
  • Пол: Жена
  • Sisito
Този човек няма ли наказание за него , за тези отвратителни неща които прави.. ??
Само с една жалба от лятото какво е постигнато нищо !!!! Как може да се остави такъв човек да продължава да убива тези малки животинки !!!  [evil] [evil] [evil] [evil] Потресена съм от тази жестокост..

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Ето тоя бил...   [evil]

Неактивен BLUE_ROSE

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3838
  • Пол: Жена
  • Щяло да вали ...
Хм... не можех да си го представя като човешко същество изобщо... Сега съм объркана като виждам как изглежда. ...

Неактивен CuCuTo

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2217
  • Пол: Жена
  • Sisito
Грррррррррррр тоя ми прилича на някакъв актьор от филм на ужасите .. от тези гадните дето измъчват хората .. а в нашия тоя измъчва животинки ! Ма*ка му адски се ядосвам като го виждам този и като знам какво прави и че нямам никаква възможност да го спра !!!  [evil] [evil] [evil] [evil]

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Заслужава да умре по най-мъчителния и болезнен начин [evil] [evil] [evil] и това ще му е малко!!!!!

Лелее..ужасно е  [reeeev] невероятно коравосърдечен човек  [evil] [evil] [evil]