Автор Тема: Моята голяма ТВ сватба  (Прочетена 2271 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Моята голяма ТВ сватба
« -: Октомври 14, 2008, 23:33:48 pm »
 [lol]


Новото начинание на Слави Трифонов - да подари незабравимо сватбено празненство на двама влюбени - за броени минути се превърна в хит, писаха от "Стандарт". Веднага след като Дългия обяви в шоуто си, че ще ожени двойка зрители, пощата на предаването прегря от писма на мераклии. Само първата нощ над 50 желаещи изпратиха имейли със заявки "звездната сватба" да бъде за тях. Тържеството за победителите ще бъде осигурено от екипа на "Седем осми", чийто проект е предаването. Освен това Слави осигурява лимузината, сватбената торта и роклята на булката. За да се запише двойката за участие, няма значение от колко време е заедно, нито на каква възраст са двамата или кой пореден брак е това за тях. Нужно е само до 28 септември вкл. да се изпрати мейл ( svatba@slavishow.com ) с повече подробности за връзката им, адреси, телефони и актуална снимка. Може да се използва и обикновена поща на адрес София 1463, площад “България” 1, НДК, БТВ, “Шоуто на Слави”, За сватбата. Валидна е датата на пощенското клеймо или датата на изпращане на имейла.

В “Моята голяма телевизионна сватба” може да участва всяка двойка, която желае да сключи брак и иска да има незабравима сватба. Няма значение от колко време сте заедно, няма значение на каква възраст сте, няма значение кой брак ще бъде това за вас, няма значение каква двойка сте – мъж и жена, мъж и мъж, жена и жена... Двойката, която спечели, ще получи сватбата на мечтите си, подарена лично от Слави Трифонов. Победителите ще получат всичко, за да бъде изключителен техният сватбен ден – от костюма на младоженеца и роклята на булката, през сватбената лимузина, до цялото сватбено тържество, на което ще свири “Куку бенд”, а за доброто настроение ще се грижат актьорите от “Шоуто на Слави” и самият Слави Трифонов.

Първият кастинг ще се проведе от хора на "Седем осми", които ще изберат няколко двойки за второто ниво на играта. Във втората част влюбените ще минат през знаменитото диванче на Дългия, за да разкажат за себе си, след това ще бъдат подлагани и на изпитания, свързани с бъдещия им съвместен живот. От шоуто признаха, че има и вариант публиката да гласува с SMS и също да дава вота си за най-симпатичната двойка.

Междувременно, на 9 септември в ефир се завърна рубриката “Часът на бенда”. Съвсем безплатно, месеци преди началото на предизборната битка, на някои от политическите сили бяха предложени предизборни химни. За партията на Бойко Борисов ГЕРБ беше композиран специален хип-хоп химн, изпълнен от рапъра Биг Ша, популярен като Мишо Шамара. На ДПС също беше предложен тематичен химн, победил по популярност хитовете “Доган – на обръчи аслан” и „Хептен перем с Емел Етем”. Гвоздеят в предизборната кампания на ДПС – “Сапард кючек” беше изпълнен от Нели Петкова. Предизборното парче на БСП беше китка от най-популярните стари градски песни, изпълнена от Ваня Шушкова.
« Последна редакция: Октомври 14, 2008, 23:36:15 pm от Don_NUTSO »







Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Моята голяма ТВ сватба
« Отговор #1 -: Октомври 14, 2008, 23:36:48 pm »
преди малко щях да падна ... 20 годишна за 40 годишен ... то бива бива любов ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: Моята голяма ТВ сватба
« Отговор #2 -: Октомври 16, 2008, 21:14:01 pm »
преди малко щях да падна ... 20 годишна за 40 годишен ... то бива бива любов ...
по-добре от колкото 18 годишен за 30 годишна, то вярно че не и личи и любовта няма граници...ама все пак  [lol]
http://www.vbox7.com/play:c29c367e

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Моята голяма ТВ сватба
« Отговор #3 -: Октомври 16, 2008, 22:39:42 pm »
как ще е по-добре ... не го ли видя дедито ... уж 40 ... ама мяза на 70 годишен ... ужас ... има и запазени чички дето са на по 35-40, ама тоя беше ужасно съсухрен ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: Моята голяма ТВ сватба
« Отговор #4 -: Октомври 16, 2008, 23:08:40 pm »
няма го още във vbox7 , не съм го гледала  :p

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Моята голяма ТВ сватба
« Отговор #5 -: Октомври 17, 2008, 11:15:24 am »
Ех, дано да има след 2-3 години пак, да отида и аз [lol] [lol] [lol]

Страхотна идея.. Всичко е за пари - да, обаче двойката, която спечели, ще изживее нещо незабравимо [heart__]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Моята голяма ТВ сватба
« Отговор #6 -: Октомври 17, 2008, 14:59:04 pm »
Естествено е, че е за пари :) никой няма залудо да прави нещо за престиж и слава поемайки толкова огромни разходи. Но важното е на края, че ще има една, а можеби 2 двойки, които ще са на седмото небе :)
Добър замисъл има в тва предаване.
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен SimonaShtonova

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1727
  • Пол: Жена
Re: Моята голяма ТВ сватба
« Отговор #7 -: Октомври 20, 2008, 22:46:38 pm »
Сега в момента дори ги гледам. Много ми харесва.Супер ще бъде... Както каза kalista дано да го има дъъъъълги години и аз да участвам  [lol] [inlovee]

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Моята голяма ТВ сватба
« Отговор #8 -: Декември 11, 2008, 14:14:58 pm »
Какво стана ?Избраха ли двойката ,че изтървах няколко предавания... :question:
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Sexy_Scorpionka

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2210
  • Пол: Жена
  • The show must go on!
Re: Моята голяма ТВ сватба
« Отговор #9 -: Декември 23, 2008, 16:17:21 pm »
Омг, днес гледах там където подаряват на свекървите си подаръци  [lol] паднах от смях ,когато една от участничките подари 1 кубик сцепени дърва...  [lol] [lol] [lol]

Иначе предаването си го бива. А и участниците са големи сладури. На мен фаворите са ми Фотка и ъ..ъ..ъ [shame] забравих името на годеника й... съдията.  [lol] [inlovee]

Всички ние се нуждаем от някого, а ако го нямаме заспиваме с мисълта, че някога ще го открием.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Моята голяма ТВ сватба
« Отговор #10 -: Февруари 19, 2009, 22:46:57 pm »
Страшна сватба им направиха.Направо ми се прииска да се омъжа пак. [lq lq lq]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Моята голяма ТВ сватба
« Отговор #11 -: Февруари 23, 2009, 12:46:14 pm »
а да знаеш откъде може се пак да я видим таз сватба...?? излъчиха ли я не я ли?