Автор Тема: Тук просто е така  (Прочетена 1840 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

reinbow

  • Гост
Re: Тук просто е така
« Отговор #15 -: Октомври 06, 2008, 15:35:35 pm »
И то к'во се оказва на практика - От 5 милионна държава 3-те са в столицата [o my god] !?!? Ми ние сме си направо град-държава бе,  [mhmmmm] [mhmm] малиииии [6te mal4aaa]

reinbow

  • Гост
Re: Тук просто е така
« Отговор #16 -: Октомври 07, 2008, 09:32:16 am »
Че ги има, има ги, но явно все още ги възприемат като атракция! Пък и не може тате да ти е купил луксозно возило и ти да не го изкараш да се поперчиш из улиците [lol]

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Тук просто е така
« Отговор #17 -: Октомври 09, 2008, 09:40:08 am »
Е,затова не искам да живея в София и малкото време ,в което бях там ми стига ,за да го кажа твърдо:Не! :)

С извинение към всички софианци, но наистина никога не искам да се връщам в този град!
Никога не съм виждала по-голяма дезориентация, по-груби хора и по-грозни гледки [confused]

На тези, които живеете там сигурно ви харесва или просто сте свикнали, но за мен - Не, мерси :)
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Тук просто е така
« Отговор #18 -: Октомври 09, 2008, 12:50:53 pm »
ай са груби такива онакива навсякъде са такива а и 2/3ти от хората не са софиянци така че моля моля ... за шума да ама за другото не сте прави

reinbow

  • Гост
Re: Тук просто е така
« Отговор #19 -: Октомври 09, 2008, 14:57:16 pm »
Е,затова не искам да живея в София и малкото време ,в което бях там ми стига ,за да го кажа твърдо:Не! :)

С извинение към всички софианци, но наистина никога не искам да се връщам в този град!
Никога не съм виждала по-голяма дезориентация, по-груби хора и по-грозни гледки [confused]

На тези, които живеете там сигурно ви харесва или просто сте свикнали, но за мен - Не, мерси :)

Не ни харесва, скъпа! Нито сме свикнали!! Просто нямаме избор!!!
Тези така наречени "СТОЛИЧАНИ" дошли от знайни и незнайни кътчета на татковината ни имат там къде да се върнат ако решат.... А ние сме имали НЕкъсмета да се родим тук и да няма къде да се върнем!
А голяма част от "софианците", които визираш са в този град от скоро и за това са толкова дезориентирани и груби... Може би така се опитват да се впишат в обстановката, защото докато са били там, от където идват са им пълнили главите с прикази, за това колко за гадни ония дето живеят в столицата...

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Тук просто е така
« Отговор #20 -: Октомври 09, 2008, 18:50:48 pm »
Много народ-голям хаос,малко народ -малък хаос! :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

reinbow

  • Гост
Re: Тук просто е така
« Отговор #21 -: Октомври 10, 2008, 08:46:12 am »
[ya yaaa da daaa] [a taka]