Автор Тема: Бал  (Прочетена 8257 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен maimunkaaa

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 75
  • Пол: Жена
  • Сърцето знае как ...
Re: Бал
« Отговор #15 -: Октомври 16, 2008, 17:44:30 pm »
MiMiToOoOo  [a taka]

Вчера си намерихме туристическа агенция и най- вероятно ще ходим на екскурзия в Турция  :) Супер е офертата, цената е ниска ( според мен ) и маршрута е страшен ( хотелите също ) за 400 лева 6 нощувки + страшно много храна, дискотеки, яко къпане иии .... не мога да ги изброя всичките неща ..  [inlovee] Повече време ще прекараме в Мармарис. За Италия също има оферта, но за по- малко дни, горе долу същите пари. Но нашия клас не иска да бие път само, а да се весели. Това е целта на абитуриентските екскурзии  :) Да си с класа си и да ти остане незабравим спомен  [inlovee] А докато обикаляхме вчера, разгледахме роклите в няколко магазина и едната жена каза, че на 1 декември ще излезе новата бална колекция.  :) Иначе сега имаше само булчински рокли. И такам ...  [inlovee]
Истинското приятелство идва тогава, когато мълчанието между двама души е приятно.

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: Бал
« Отговор #16 -: Октомври 16, 2008, 22:26:07 pm »
Послепис:

Аз нещо не мога да разбера смисъла на тази тема [confused] [lol]

В Мода и Красота сме, а се говори за матури оО

В Образование си има теми за матурите, тук си има тема за рокли и аксесоари,
а в Интересно има и тема за Бала, като абстрактно понятие за нов развой на живота ни.

Нз... :)



аз понеже видях,че темата за бала е станала 31 страници и сте я приключили пуснах нова тема в Мода и красота за бала  [shame]

Просто не видях ,че има такава тема в Интересно.
А тук до колкото виждам всеки споделя какво го вълнува покрай бала. Пък и не се говори само за матури ...
« Последна редакция: Октомври 16, 2008, 22:27:51 pm от Naughty »

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: Бал
« Отговор #17 -: Октомври 16, 2008, 23:23:26 pm »
И аз съм тази година..
Ама мисля, че си е раничко да говоря за
рокли и пр.
По-нататък...  :)
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Бал
« Отговор #18 -: Ноември 30, 2008, 18:22:36 pm »
 [oops] При мен се почна треската [oops] Смисъл чак да съм се позапритеснила - не, но вече гледам сайтове, умувам какво искам... :)
Още мисля, че е малко рано, може би към края на януари, февруари е по-нормално :)Някои от приятелките ми вече си купиха много сладки роклички, но аз не бързам, тъй като ще си променя мнението още 987654 пъти...

Вече съм се насочила какво по-точно искам...само че роклята за бала решихме да е къса, за да ми е по-удобно, а за изпращането или отново къса, защо не и дълга :) /не знам как ще се възприема с дълга рокля, всичките ми рокли, които имам са късички/ :)
От сега си знам, че обувките ще са ми най-проблемни..много съм претенциозна откъм обувки [shame]
Разглеждах доста български сайтове, но нещо не ми грабват окото..
Майчето ми [inlovee] ми направо едно страхотно предложение, на което не мога да устоя... :> [inlovee]

Някой може ли да ми даде сайтове на магазини в Париж и Милано, че аз нещо не се оправям в интернет пространството...доста търсих [shame] [lol]

Неактивен maimunkaaa

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 75
  • Пол: Жена
  • Сърцето знае как ...
Re: Бал
« Отговор #19 -: Януари 07, 2009, 15:07:38 pm »
Моден салон 2009 ще се проведе на 25, 26, 27, 28 февруари и 1 март 2009 г. (от сряда до неделя) в Национален музей „Земята и хората” /на адрес: София, бул. „Черни връх” №4 (зад хотел „Хилтън”).

Входът е безплатен. Работно време – от 10,00 до 18,45 ч. – без почивка.

:) С приятелката ми нямаме търпение да дойдат тези дни :) Има страхотни модели ... abiturientibg.com  

Аз в събота ще ходя на пробна прическа :) [inlovee]
Истинското приятелство идва тогава, когато мълчанието между двама души е приятно.

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: Бал
« Отговор #20 -: Февруари 05, 2009, 21:56:34 pm »
Днес с една приятелка 5 часа сме обикаляли из центъра и сме пробвали рокли......нищо не ми хареса чак толкова много, че да кажа "да,това е моята рокля"  [confused] [confused] [confused]

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: Бал
« Отговор #21 -: Февруари 05, 2009, 22:29:43 pm »
Отчаяна съъъъм  [reeeev] в България спрели вноса на преливаща се органза,а роклята,която си я харесах в нета преобладава точно този плат ..... немога да си харесам друга рокля,ужасни сааааа другите [aaaaaaaaaa] [pisna miii]

Неактивен dylgokoska

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1387
  • Пол: Жена
Re: Бал
« Отговор #22 -: Февруари 09, 2009, 18:16:46 pm »
Еее, недей така. Ще си харесаш. И аз като гледах в нет-а ...нищо не си харесах, нито пък по Пиротска. А на...изложението 1вата която загледах и премерих беше моята...точно това, което исках :)

М/у другото...около Пиротска..не помня точно къде има един магазин, който е на асеновградска фирма и миналата година имаше добри предложения там.

И..препоръчвам на госпожиците от София и на тези, които са решили да ходят и до там за рокля, да не пропускат изложението в Земята и Хората... :)
Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен, ако не опиташ. /Б. Силс/

Неактивен pIsaNcH{}

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1583
  • Пол: Жена
  • Too Beautiful to Die,Too Wild to Live [!]
Re: Бал
« Отговор #23 -: Февруари 19, 2009, 17:57:17 pm »
Аз пък миналата година си изприщих краката от обикаляне на София.По Пиротска нищоо не си харесах,и при Виргиния Здравкова не ми харесаха и никъде,но в първия магазин в Търново първата видяна и премерена рокля си я купих.Е обиколих и другите да не изпусна нещо [lol]
"I guess I'm just a girl wrapped in a mistery inside a bitch ... "

Неактивен *fifka*

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
Re: Бал
« Отговор #24 -: Февруари 19, 2009, 20:00:13 pm »
Абе грабвай някаква рокля. Каквато и да е ! И без това след 5 години като я погледнещ ще ти изглежда демоде, така, че няма какво да се харчите за преходни неща. Инвестирайте в обучението... хахахаха [cais007]

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Бал
« Отговор #25 -: Януари 27, 2010, 23:05:21 pm »
Кои сме тази година? Започна ли вече подготовка? :)
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Бал
« Отговор #26 -: Януари 27, 2010, 23:29:32 pm »
Момичета, вече насочихте ли се какво искате? Къса, дълга рокля? Цвят? Прическа? :) Как искам пак да имам бал... [sad3]

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Бал
« Отговор #27 -: Януари 27, 2010, 23:38:39 pm »
И аззз [cry] Айде разкaзвайте... We need to live vicariously through you [lol] [lol] [lol]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Бал
« Отговор #28 -: Януари 27, 2010, 23:42:45 pm »
Оооо ние с групата ми сме си решили всяка година да си правим като бал...с бални рокли, прически и т.н ахаха [lol]
това ми липсва, не толкова деня, колкото подготовката за него [oops] [lol]

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Бал
« Отговор #29 -: Януари 27, 2010, 23:58:21 pm »
Абе и ние уж говорихме и с класа и с колегите да си правим бални вечери, ама... Някак си не върви да тръгнем с таксита и бални рокли хахаха [lol]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.