Автор Тема: Бал  (Прочетена 8260 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Бал
« -: Септември 27, 2008, 23:49:19 pm »
Кои ще са абитуриенти тази година?
харесахте ли си рокли ? имате ли идеи за прически? избрана ли е датата?








Неактивен koteto

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 676
  • Пол: Жена
  • Kids like us should wear a warning ``
Re: Бал
« Отговор #1 -: Септември 28, 2008, 17:02:28 pm »
ооо рано им е още ..  :)
I'm not so good at advice...but can I interest you in a sarcastic comment? 

                          

Неактивен gecka

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 79
Re: Бал
« Отговор #2 -: Октомври 02, 2008, 00:22:58 am »
то както ни е рано ей сега ще дойде май месец  [lol]
Нищо, дори всички армии на света, не могат да спрат една идея, чието време е настъпило.

Неактивен maimunkaaa

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 75
  • Пол: Жена
  • Сърцето знае как ...
Re: Бал
« Отговор #3 -: Октомври 04, 2008, 17:43:36 pm »
Честно казано, нямам търпение вече ...  :) [lol] [inlovee]
Истинското приятелство идва тогава, когато мълчанието между двама души е приятно.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Бал
« Отговор #4 -: Октомври 08, 2008, 00:13:00 am »
Май сме доста малко абитуриентките тази година  [reeeev]

Аз нищо не съм мислила още...треската ще ме хване февруари, март /предполагам/  [lol]

Само знам, че роклята ми няма да е кичозна, в никакъв случай! Искам нещо хем хубавко, хем удобно :)
И цвят съм решила, ама няма още да казвам, сигурно 3765 ще си променя решението до тогава :)
Сега си мисля за училището най-вече, а като наближи, ще се разпиша повечко тук :p

Неактивен Ellectra

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1144
  • Пол: Жена
  • It'S mY lifE!
Re: Бал
« Отговор #5 -: Октомври 10, 2008, 14:18:25 pm »
Честно казано мисля повече за изпити в момента отколкото за самия бал.Винаги съм мислила, че като дойде това време в главата ми ще са само рокли и т.н.т., а май не се получи точно така.
Но понякога ще се връщам в реалното,
ще те търся незрима в нощта,
ще се спъвам и ще падам понякога...
и ще плача... но пак ще вървя...!

Неактивен The Branded

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1611
  • Пол: Жена
  • Branded from life
Re: Бал
« Отговор #6 -: Октомври 10, 2008, 14:25:21 pm »
Аз единствено съм решила модела и цвета на роклята....сега главна тема из цялото училище е хотела за бала,но  май вече имаме консенсус...иначе балната треска сигурно ще ме прихване някъде около нова година...а до тогава д*пе да ми е яко...защото освен бала тази година ни чакат и доста изпити. :)

Неактивен maimunkaaa

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 75
  • Пол: Жена
  • Сърцето знае как ...
Re: Бал
« Отговор #7 -: Октомври 14, 2008, 14:29:06 pm »
Ние вчера ходихме из София да си търсим ресторант и си намерихме  :) В Юниор ще сме, страшно е ресторантчето, обстановката е страхотна [inlovee] . Човека каза, че трябва да побързаме с резервацията, защото се обаждат постоянно от различни места и каза, че другия месец ще е много късно да се търси хубав ресторант :) И утре или другиден ще дадем капарото :) Съветвам Ви с класа, ако все още не сте си намерили ресторант, да го направите по- бързо, защото после ще трябва да ходите в някоя квартална кръчма [lol] А за изпитите, в моменнта се подготвям за матура по география, не много усилено де, но пак е нещо :) А за държавните, аз не се притеснявам толкова, защото всички казват, че се преписва яко [lol] :p
Истинското приятелство идва тогава, когато мълчанието между двама души е приятно.

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: Бал
« Отговор #8 -: Октомври 14, 2008, 21:52:45 pm »
и нашия випуск вече си резервира хотел :) преди няколко дни с една съученичка бяхме тръгнали за ботушки ама в първия магазин на Пиротска видяхме едни невероятни рокли и решихме да ги пробвамеее  [inlovee] голямо вълнение, голямо чудо  :) :) :) беше много смешно щото и двете си ходим на ниски обувки ии като ни дадоха пробни обувки така залитахме   :toofunny:
матурите  [confused] болната ми тема [lol] 2рата ще ми е математика, иии не съм много добра ама се старая, решавам задачи . Иначе по БЕЛ вече ходя на курсове, чакам да се организират и по математика да направят и се записвам :) днес с една съученичка се заговорихме за кандидатстване работа и т.н. аз ще се боря за датския колеж, или за техническия , задочно ще е няма начин, все пак мисля да почна работа, а за техническия май няма задочно... трябва да разбера :)

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Бал
« Отговор #9 -: Октомври 15, 2008, 08:02:04 am »
Не се притеснявайте за матурите, но не защото "ще се преписва яко", защото това въобще не е така, миличка :) Всеки с късмета си, аз и на двете матури бях при квестори, при които беше абсурдно и 1 думичка да препишеш. Така, че въобще не се успокоявай с това :) Седни си на четирибуквието за 2 седмици и ще се подготвиш. Аз поне така направих и съм мн доволна - с две 5ци :)
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Бал
« Отговор #10 -: Октомври 15, 2008, 08:04:21 am »
Послепис:

Аз нещо не мога да разбера смисъла на тази тема [confused] [lol]

В Мода и Красота сме, а се говори за матури оО

В Образование си има теми за матурите, тук си има тема за рокли и аксесоари,
а в Интересно има и тема за Бала, като абстрактно понятие за нов развой на живота ни.

Нз... :)
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен maimunkaaa

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 75
  • Пол: Жена
  • Сърцето знае как ...
Re: Бал
« Отговор #11 -: Октомври 15, 2008, 11:09:14 am »
Цитат
А за държавните, аз не се притеснявам толкова, защото всички казват, че се преписва яко.

Първо прочети добре какво съм написала, а после коментирай.  [mhmm]  [toi e]

В повечето училища на държавните изпити ( това са изпити по специалността ) се преписва. А за матурата много ясно, че трябва да се учи....  [a taka]
« Последна редакция: Октомври 15, 2008, 11:13:44 am от maimunkaaa »
Истинското приятелство идва тогава, когато мълчанието между двама души е приятно.

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Бал
« Отговор #12 -: Октомври 15, 2008, 23:31:21 pm »
Ами "държавните" също може да значи матури, миличка, защото ДЗИ -> ДЪРЖАВЕН Зрелостен Изпит<=>матура :)

Изказвай се правилно :)
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Бал
« Отговор #13 -: Октомври 15, 2008, 23:36:22 pm »
Айде престанете де...цял раздел си имате [confused] Обяснявайте си се там кое какво е и пр.

Неактивен elf`s_soul

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1137
  • Пол: Жена
  • Реалността е фалшива. Мечтите са истински.
Re: Бал
« Отговор #14 -: Октомври 16, 2008, 10:03:04 am »
Иииииииииииииииии аз ще завършвам тази година.. Бройте ме и мен при вас..

Нищо не съм мислила.. знам само каква искам да ми е роклята.. но нищо друго не съм гледала, търсила, измислила... Има дата ама май не е сигурна още.. така че все едно не знам .. :) Поне си знам кавалера :)

Дори да бягам с всички сили.. Загубила ли съм те, аз няма да мога да те стигна там където отиваш..