Автор Тема: Колко даваме и взимаме?  (Прочетена 7369 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен NoMore

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1022
  • Пол: Мъж
  • The smile in my dream... I Found on your face!
Re: Колко даваме и взимаме?
« Отговор #30 -: Ноември 03, 2008, 16:32:47 pm »
аз давам, не искам да взимам, само ако е от сърце   [molitva]
Ние сме щастливи тогава, когато за всичко в нас има съответствие извън нас.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Колко даваме и взимаме?
« Отговор #31 -: Февруари 27, 2011, 22:07:11 pm »
Научих се да правя компромиси с него. Понякога знам, че не си е заслужил нещо, но имам нуждата да му го давам, защото ми идва отвътре и ако не го направя ще екплодирам [confused] Дразня се малко, но всичко е от любов :)
В това отношение съм голяма егоистка. Искам да ми се дава много любов, внимание и т.н:) Не виждам нищо лошо в това, особено като знам, че и аз си давам много във връзката :)
В нашият случай го няма това единия да дава, да дава, да дава, другия само да си взема:) Не сме си мерили любовта, нито има как, нито го искам:) И все пак всеки за себе си е сигурен, че обича повече.
Везните се обръщат понякога, да. На мен ми се е случвало. Когато си давал прекалено много и не си виждал нищо нищо в замяна, в един момент спира да ти пука..И ако човека те обича достатъчно силно, ще се усети и неговата страна на везната ще натежи. Само че, когато наистина спре да ти пука, после каквото и да става, няма как отново да ти върнат интереса поне според мен:)

Нека се извади на първа страница тази тема, защото е хубава, пък е доста прашна вече :)

Неактивен NoMore

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1022
  • Пол: Мъж
  • The smile in my dream... I Found on your face!
Re: Колко даваме и взимаме?
« Отговор #32 -: Октомври 05, 2014, 03:48:23 am »
Само даваме ;)
Ние сме щастливи тогава, когато за всичко в нас има съответствие извън нас.