Автор Тема: Да живеят пищовите  (Прочетена 4336 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Да живеят пищовите
« -: Септември 11, 2008, 16:09:32 pm »
***Препиши нужната информация на листа, но само от едната страна на листа, и ги закачи с карфици от вътрешната страна на якето

***Напиши нужното от вътрешната страна на носна кърпичка за еднократна употреба, сгъни я така че да не се вижда текста и я остави на чина
после само действай.

***Отиди на училище с не прекалено, но все пак прозрачно пликче вместо раница а листата с пищовите пъхни най- отгоре така че да можеш да четеш

***Можеш също да напишеш пищова върху самото пликче стига да е в по тъмни цветове

***Пишеш на правпъгълен лист, слепваш го с тиксо и го слагаш на ръката а отгоре обличаш блуза с по - широки ръкави

***(За момичета)Пишеш на листчета които слагаш под чорапогащника а обличаш дълга пола с по - големи цепки

***Записваш желаното на касетка, нужни са ти още само уокмен и по широка тениска

***Напиши с вече непишеща химикалка всичко на биал лист и под определен ъгъл можеш да четеш на воля. На учителя казваш че е просто
лист за чернова. Ако те хване казваш че си писал преди часа и то просто се е отпечатало и на този лист

***Можеш да напишеш част от урока на стола пред теб. Така хем ще гледаш уверено напред, хем ще си изкараш желаната уценка

***През междучасието си купи кифла, баничка или нещо от сорта и на хартииката (салфетката) си напиши нужното.

***Формоли и таблици се пишат на гумичка коиато може дори да си подаваме

***На дълго и тънко листче пишеш желаното и го увиваш около пълнителя на химикалката

***Можеш да залепиш листа с пищова на подметката на обувката или от вътрешната и страна

***Ако е по географиа или историа и даскала позволява да се използва атлас напиши нужното на съответната карта
( за населението на картата за населението)

***Ако трябва да преписваш по литература или някой разказвателен предмет, си подложи с тетрадка по чужд език на която с латиница си си
написала нужното

***Можеш да запишеш нужното под формата на SMS







Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: Да живеят пищовите
« Отговор #1 -: Септември 11, 2008, 16:11:36 pm »
***Ако изпитваният е пред или зад теб прави се че говориш с съседа по чин, а ако ти направият забележка се излегни на чина и продължи.Това става само ако жертвата е пред теб.
***Ако изпитваният е съседа ти по чин се престори че си рисуваш по чина или тетрадката, като, всъщност, пишеш нужната информация.
***Ако изпитваният е пред дъската помоли да излезеш от час, престори се че се спъваш, хвани се за другарчето ти и през това време му предай предварително подготвениа пищов.
***Ако информацията се състои от цифри можеш да я предадеш с пръстите на ръцете си.
***Ако изпитваният седи зад теб можеш да използваш пищов който да закачиш на гърба си.
***Изяж един суров картоф. Това ще повдигне телесната ти температура, което пък си е чиста бележчица. Можеш също да потъркаш термометъра в дрехите си.
***Изкачи стълбите в училище на един дъх и веднага отиди в лекарския кабинет. Разиграй сцена , че ти се е качило кръвното.Гледай да не се задъхваш
***Като изпиеш 1/2 чаша студена вода гърлото ти ще се позачерви. Ако трогнеш лекарката и с многострадалчески и отпаднал вид.бележката е почти сигурна
***Една добра люта чушка не само ще възбуди гърлото ти, което ще пламне като огън, но и очите ти ще се просълзят, точно като при висока температура.
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!

Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...
Re: Да живеят пищовите
« Отговор #2 -: Септември 13, 2008, 09:46:36 am »
Аз пък си пишех всичко на чина и процедурата минаваше доста успешно.  [lol]
А пък не е лошо и да се учи от време на време, със сигурност ще ви е по-полезно от пищовите  :)

Неактивен srebarna_liliq

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1712
Re: Да живеят пищовите
« Отговор #3 -: Септември 13, 2008, 10:58:58 am »
Боже
аз имам само един метод и, да чукна на дърво, винаги успява
имам си несесер, който принципно си го нося
и ако ми трябва нещо, което не съм успяла да науча си го драскам на листче и пъхам вътре,
така че като отворя ципа да разчитам

номера обаче е всеки път да си с несесер, за да не те надушат

Неактивен medenata

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3918
  • Пол: Жена
  • Обичам те! Моето търсене приключи...
Re: Да живеят пищовите
« Отговор #4 -: Септември 21, 2008, 19:06:56 pm »
Aз пък никога не съм могла да преписвам. И сега не мога  [lol]. Но признавам, че това с несесера е добро.  :)

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Да живеят пищовите
« Отговор #5 -: Септември 21, 2008, 19:42:26 pm »
Аз имах една от онези линийки, които като ги мърдаш си променят картинкта  [lol] Бях я разцепила на две и посредата си слагах пищовите. Ако човек не се загледа, няма да забележи, че има нещо повече в нея  :p

Неактивен Dulce_Insoportabla

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1407
  • Пол: Жена
Re: Да живеят пищовите
« Отговор #6 -: Септември 21, 2008, 19:52:46 pm »
Aз пък никога не съм си правила такива работи,всичко ми е в главата и съм си изкарвала високи оценки и без пищови. :)Предпочитам да го запомня отколкото да ме хванат и после да имам 2-ка :).

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Да живеят пищовите
« Отговор #7 -: Септември 21, 2008, 19:54:23 pm »
Още си малка и не разбираш  [lol] [lol] [lol]

Неактивен Dulce_Insoportabla

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1407
  • Пол: Жена
Re: Да живеят пищовите
« Отговор #8 -: Септември 21, 2008, 20:12:58 pm »
Е,то това да седнеш и да го кажеш лесно.Ония бил малък за това не разбирал,другия бил не знам си какъв..Ама ми кажи примерно какъв е смисъла от пищовите по български като половиния народ е неграмотен :question:.

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Да живеят пищовите
« Отговор #9 -: Септември 21, 2008, 20:18:00 pm »
Много на сериозно взимаш нещата. Не мисля, че съм неграмотна, а не отричам, че доста пищови съм си правила. Да не говорим, че и такива, които не си правят пищови също  могат да бъдат адски неграмотни. :) Не ми се влиза в излишни полемики, особено на такива теми. Приятна вечер. :)

Неактивен Dulce_Insoportabla

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1407
  • Пол: Жена
Re: Да живеят пищовите
« Отговор #10 -: Септември 21, 2008, 20:25:19 pm »
С това,че казах че има неграмотни хора не визирах теб,грешно  си ме разбрала. :)

Неактивен I_Lov3_Him_Eternally

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1441
  • Пол: Жена
    • http://i-lov3-him-eternally.blogspot.com/
Re: Да живеят пищовите
« Отговор #11 -: Октомври 02, 2008, 06:21:51 am »
 [think2] на мен ми е доста сложно преписването ... просто съм голяма вейка и докато се усетя вече са ме хванали
повечко си подсказваме със съседката  [lol] [lol] [lol]
wanna fall from the stars.. straight into your arms..

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Да живеят пищовите
« Отговор #12 -: Октомври 02, 2008, 12:53:31 pm »
И аз доста пищови съм правила...сега също, въпреки, че по-често преписвам от някой друг, ако не съм учила :p
С невидимия химикал ми беше най-лесно и безпроблемно...Написвах си всичко на един лист с него, слагам го до себе си и ако питат - чернова ми е [lol] И си светкам от време на време върху него и си пиша :)

С Hands free също доста често съм преписвала...Някоя приятелка, сестра ми, майка ми [lol] , приятеля ми - все някой ще помогне :p Гадно е само по гръцки - никой не го знае [confused] [lol]

Самозалепващите лисчета също са добри :p Сещам се 7-ми клас, първа смяна на училище, първите 2 часа класно ....Отивам в 6, самичка в стаята и подготвям нещата....Лисчетата с темите под чина и така [lol]  /как съм ставала толкова рано, не ми е ясно/ [oops]

Винаги съм успявала да препиша и за 12 годишния ми стаж [lol] са ме хващали само веднъж, в 7-ми клас :)

Като се има предвид, че с приятелката ми сме на 1-вия чин, в средната редица и е много сложно - абе бива ме [lol]

А по предметите, с които съм решила да кандидатствам и са важни за мен, не съм си правила пищови, няма и да си правя :) :p
« Последна редакция: Октомври 02, 2008, 13:00:42 pm от MiMiToOoOo »

Неактивен marti 93

  • Новак
  • *
  • Публикации: 18
  • Пол: Жена
  • no game no pain!!!
Re: Да живеят пищовите
« Отговор #13 -: Октомври 18, 2008, 11:34:23 am »
Aз пък никога не съм си правила такива работи,всичко ми е в главата и съм си изкарвала високи оценки и без пищови. :)Предпочитам да го запомня отколкото да ме хванат и после да имам 2-ка :).
съгласна съм с теб  [plqs plqs]
NO GAME NO PAIN!!!

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Да живеят пищовите
« Отговор #14 -: Октомври 19, 2008, 13:42:27 pm »
Ако решат да ме изпитат устно и не съм учила - хендсфри и една приятелка, която седи на последния чин и има безплатни минути към мене, диктува.. Иначе от време на време си правя и по някой друг пищов, от съвсем малко листче, направо до тетрадката или учебника прибягвам понякога. До сега не си спомням да са ме хващали ;)
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.