Автор Тема: Обичам го и не искам да го загубя.....  (Прочетена 5421 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен DiVaChE

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 145
  • Пол: Жена
  • Не ИсКаМ мНоГо, ИсКаМ вСиЧкО.....
Обичам го и не искам да го загубя.....
« -: Септември 07, 2008, 21:53:28 pm »
Ситуацията е следната..... С моя приятел сме от почти година, страхотен човек - направи много неща за мен, подкрепяше ме когато починаха мои близки...... Всичко беше наред до това лято,когато решихме да ходим заедно на море със сестра му и ужасната й съквартирантка....И двамата с приятеля ми много мразим да ни се мешат и то хора, които нямат това право. Решихме всички да отидем на дискотека докато с приятеля ми се скарахме, защото необмислих една постъпка ( доста детинска наистина, но няма да я спомена) заради това нещо аз се прибрах преди него в хотела с надеждата, че мога да сложа край на живота си,. Той видя тази картинка и ужасно много го нарани, той почна да се плаши от мен.Та до края на почивката ни той нито ми проговори, нито нищо.... Прибрахме се в родния му град и той вечерта ми каза, че рано сутринта имам автобус за София и че незнае дали иска да бъде с мен....Обичам го много... мойто семейство го обича, неговото ме обича мен.... Искам да съм с него, страх ме е да не го загубя...не знам какво да правя....







В ТоЗи ГраД На МоДа Е ГреХа ПоДзеМеН СвЯт И МноГо СуеТа ВъРтиШ Се СяКаШ В ОмаГъоСаН КрЪГ И ПраВиШ ВсиЧкО За ПоСлеДеН ПъТ ! В ТоЗи ГраД Си ЛяГаш СуТреНта ПаРиТе КоМпеНсирАт ЛюБовТа СъБуЖдАш Се В НечИе ЛеГло ЕдВа ТоГаВа ОсъЗнАвАш С КоГо !
Не Ми ПуКа За ТъПаТа ЛюБоВ!Аз СъМ ПрОсТо ЕдНа КYчКа БеЗ СъРцЕ,ЗаЩотО ЕдИн НеЩасТнИк Ми Го Вze...

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Обичам го и не искам да го загубя.....
« Отговор #1 -: Септември 08, 2008, 09:34:58 am »
Ееее,ама и ти доста си го стреснала.Момчето незнае сега как да се държи с теб.Те,мъжете ,по принцип са си плашливи натури .
Единственият вариант сега е да поговориш с него и да му обясниш ,че отчиташ тази своя постъпка за голяма грешка .Надявай се да те разбере,друго не ти остава. :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен k_i_k_i

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 57
  • Пол: Жена
Re: Обичам го и не искам да го загубя.....
« Отговор #2 -: Септември 18, 2008, 11:47:23 am »
Много интересна история..  [think] Ами, за съжаление днешните младежи правят много необмилсени неща.. Първо си направила необмислено нещо, преди дискотеката, а после и след това.. За такъв кратък период от време доста неща..
Много си стреснала момчето, особено, ако те е обичал.. Обещай че няма повече да правиш така, не само заради него, но и за себе си.. Ако те обича ще е с теб..  [namigG]
Когато имаш нужното
и не му даваш необходимото,
оставаш с нищото
и чак тогава осъзнаваш
същността на малкото, което
е трябвало да дадеш..

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: Обичам го и не искам да го загубя.....
« Отговор #3 -: Септември 18, 2008, 12:06:02 pm »
Всеки прави грешки, едни правят по-сериозни, други - не. Факт е че няма безгрешни хора! Та същото е и с теб, обаче ти си осъзнала грешката си, това е важното. Както се казва в една фраза "казването на 1 проблем е част от решението му" ! Ако бях на твое място бих напомнила на приятеля си някоя негова издънка, след това бих вметнала че няма безгрешни хора и накрая щях да се извиня и да кажа че това което съм правила е глупаво и следващия път не бих го направила отново! :)
А ти нищо не казваш, как се развиват нещата  :question: