Автор Тема: Изтощени сте? Уникален креват ви връща силите  (Прочетена 1271 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
[lol] Луксозното ложе изкушава заможни клиенти с вградени телефон и ТВ  [lol]


Ще си стискате ли кесията, ако можете да си осигурите дългоочаквания здрав сън? Cosmovoïde Bed ще ви потопи в дълбок оздравителен сън, от който ще се събудите отпочинали и свежи, с възстановен физически и психически потенциал. Срещу каква цена ще прочетете в края.
Напълно е възможно леглото толкова много да ви хареса, че да прекарвате в него цялото си свободно време – в буквалния смисъл, и нищо няма да ви липсва. Докато си лежите, можете да четете, гледате телевизия, слушате музика или мечтаете, загледани в приказни светлини, а когато ви се доспи – да се потопите в тишина и спокоен мрак с едно движение и без изобщо да се налага да ставате.
Техно креватът, изработен в Северна Франция, се отличава от обикновеното ложе със своите 2 електрически отпускащи рамки, 7 LED лампи в цветовете на дъгата, телевизор, интегриран в предния край на леглото, DVD-плейър, всичко необходимо за организиране на домашно кино с високо качество на образа, 6 фасoнки за електрозахранване и телефон!
Това високотехнологично луксозно легло се характеризира още с индивидуални пружини, самоокачени в структурата му на принципа на хамака.
Уникалният дизайн, отличен със злато през тази година от Френската асоциация на изобретателите и занаятчиите, мами с луксозни елементи всеки изтънчен любител на почивката. Погледнат отстрани, креватът наподобява формата на яйце, което крие релаксиращи изненади. Търговците изтъкват вълнообразната форма и символиката, напомняща "космическото яйце", откъдето идва и името на продукта – "Cosmovoïde".
В тази концепция клиентите могат да поръчват легло по собствен вкус и цвят. Цената на базовия модел хай-тек изобретение за дрямка започва от 39 000 евро.


Искате ли такова вкъщи ?  [smeeh]







Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Изтощени сте? Уникален креват ви връща силите
« Отговор #1 -: Август 11, 2008, 15:13:00 pm »
39 000 евро ... уаууу ... ако имам толкова излишни за легло ... ай няма да съм нецензурен :) няма да ги дам  :>
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Изтощени сте? Уникален креват ви връща силите
« Отговор #2 -: Август 11, 2008, 15:23:45 pm »
Хубаво ама айде нема нужда чак толкоз да се глезим.Предпочитам да ги дам тия пари за екскурзия някъде,ако ги имам де. [molitva]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен ^STREET_BOY^

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 652
  • Пол: Мъж
    • http://dreik.sytes.net
Re: Изтощени сте? Уникален креват ви връща силите
« Отговор #3 -: Август 12, 2008, 10:17:01 am »
Абе къв здрав сън на тоя боклук. Знаете ли едно време какво хубаво съм спал на бабиното легло ... едно такова голямо с пружини и като легнеш си като в лодка ... еххх. А сега с тия прави матраци се молиш да не се изтърколиш по някое време. Не че не съм го правил де. [lol]

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Изтощени сте? Уникален креват ви връща силите
« Отговор #4 -: Август 12, 2008, 10:30:26 am »
Kaкво е гадно - като уста, все едно да легна в нечия паст  [lol] Не, мерси. Аз предпочитам традиционните големи хубави легла  [inlovee]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: Изтощени сте? Уникален креват ви връща силите
« Отговор #5 -: Август 12, 2008, 11:20:40 am »
Да ми го дадат, няма да откажа... ;]
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен LiMituU

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1810
  • Пол: Жена
  • Животът е болест, предавана по полов път!!!
Re: Изтощени сте? Уникален креват ви връща силите
« Отговор #6 -: Август 12, 2008, 12:00:01 pm »
Kaкво е гадно - като уста, все едно да легна в нечия паст  [lol] Не, мерси. Аз предпочитам традиционните големи хубави легла  [inlovee]
[a taka]
Истинското предназначение на човека е да живее, а не да съществува!