Автор Тема: Когато сексът не е добър?  (Прочетена 1246 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Когато сексът не е добър?
« -: Юли 28, 2008, 10:57:42 am »
Много ми е любопитно какво правите когато секса с половинката не е на ниво.... в смисал заедно сте да речем от скоро  пасвате се страхотно във всяко едно отношение но идва светъл момент,преспивате и вие  се разочаровате.... Половинката ви е слаб/а в леглото.... какво правите тогава?

Ще оставите да се чувствате незадоволени защото държите на този човек(както се вика за тва има вибратори/списания/ръце) или  ще си вземете довиждане?

защото айде честно да си говорим ... секса като куца не е хубаво още повече ако се чувстваш незадоволен








Неактивен savkom

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 744
  • Пол: Жена
  • Мама на две слънца!
Re: Когато сексът не е добър?
« Отговор #1 -: Юли 28, 2008, 15:36:04 pm »
Ако  наистина държа на него,искам да сме заедно и единствено в леглото не е перфектен,не бих се разделила с него,а по-скоро ще го науча на това онова,за да бъде и желаният от мен любовник  [inlovee] Все пак може да не е  имал достатъчно опит с жени,а никой не се е родил научен   :)

 
Most biggest sin is to love the love of other!

Неактивен The Branded

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1611
  • Пол: Жена
  • Branded from life
Re: Когато сексът не е добър?
« Отговор #2 -: Юли 28, 2008, 15:46:53 pm »
Все едно прочетох проблема с моя приятел....в началото секса беше ужасен,аз винаги бях незадоволена и вече се бях отчаяла...мислех,че няма да получа качествен секс от него....но в един момент нещата се нагласиха и сега съм адски доволна...така,че ако човек има търпение и също така поговори за този проблем с половинката си може да не се стига до крайни решения... :) :p

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: Когато сексът не е добър?
« Отговор #3 -: Юли 28, 2008, 15:48:07 pm »
Ма'ни тая работа- той досега като не се е научил, те първа да се учи... [confused]
Това си е чиста загубена кауза.

Но пък от друга страна- има поносимо зле (блееш тук-там, докато въпросният човек свършва след 10 мин. неаргументирани движения и нечленоразделни звуци и проскимтяваш няколко пъти накрая, за да не го обидиш), зле (правиш се на разсеяна, докато той се е ориентирал на 10 см. от мястото, на което би трябвало да бъде и събираш сили да проскимтиш няколко пъти след разочарованието, за да не го обидиш) и идеално зле (свършва след 10 мин. неаргументирани движения и нечленоразделни звуци на 10 см. от мястото, на което би трябвало да бъде и след това казва възторжено: "беше невероятно, нали?!", а на теб дори и наум не ти идва да не го обиждаш след колкосалната издънка).

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Когато сексът не е добър?
« Отговор #4 -: Юли 29, 2008, 12:49:43 pm »
аххахах  Гер ти ме утрепваш... но си права... в крайна сметка един нормален здрав и прав мъж над 20-те ако досега не се е научил няма за кога да се учи... но пък не винаги секса е перфектен от първия път както пише по книгите...в повечето случаи след 4 5 6 път се напасвате кой какво обича и стават нещата... въпроса е ако след всички преговори обяснения и напасвания вие все още не сте задоволени какво правите тогава???


ПП нещо само0 жени забелязвам да пишат... това потвърждава ли теорията за мъжете "Стига да свърша секса винаги навсякъде и с всяка е хубав?"

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Когато сексът не е добър?
« Отговор #5 -: Юли 29, 2008, 13:28:00 pm »
Аз бих говорила директно с него, защото ако един такъв проблем се премълчава и търпи отлагане във времето, той се задълбочава и се превръща в една огромна пропаст между хората. Мисля, че ако в една връзка двамата са откровени за недостатъците и притесненията си един към друг, то няма неразрешими и непоправими казуси.

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Когато сексът не е добър?
« Отговор #6 -: Юли 29, 2008, 13:58:16 pm »
Казваш си. Ако не те разберат първия път, казваш си втори, ако се наложи да потретваш, просто преминаваш към фаза задоволяване на нагона - правите го като животните по Дискавъри чанъл.
Накрая си теглите по една майна и се отдавате на мастурбацията. :)
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Когато сексът не е добър?
« Отговор #7 -: Юли 30, 2008, 00:12:25 am »
Ами какво правиш ли?
Малко уроци,подсказки и така до разясняване на нещата.Ако те обича,ще те чуе.
По-добре така, отколкото перфектен секс с не толкова пасващ в друго отношение партньор.
:)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Bamby

  • Новак
  • *
  • Публикации: 44
  • Пол: Жена
  • "Не само перата правят птиците хубави."
Re: Когато сексът не е добър?
« Отговор #8 -: Юли 30, 2008, 01:26:06 am »
На мен ми се е случвало...всичко беше прекрасно,но стигна ли се до леглото...ужас...зле...много дървено..но все пак след няколко разговора и повечко практика нещата се получиха ...и то много добре.Но според мен ако секса куца в една връзка рано или късно се стига най-малко до изневяра... човек неможе да се задоволи само с ръцете си ...вибратора също е временно решение...

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Когато сексът не е добър?
« Отговор #9 -: Юли 30, 2008, 06:13:38 am »
 :)ако всичко друго е ок и наистина се харесваме...бих пооворила с него.... [shame] :pпък ако е нужно ще му покажа какво харесвам и искам
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Когато сексът не е добър?
« Отговор #10 -: Август 04, 2008, 09:44:00 am »
Аз веднъж попаднах на такъв и станах и си заминах  [lol] [lol] [lol]

Обаче ако е в по-сериозна връзка наистина трябва без срам и задръжки да се обсъди проблема според мен. Малко или много сексът е важен и ако куца, рано или късно и другаде ще се появят проблеми :)
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен tanatos_f

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 135
  • Пол: Жена
  • Nothing last forever
Re: Когато сексът не е добър?
« Отговор #11 -: Август 07, 2008, 15:08:33 pm »
Щом сме заедно от скоро, ще почакам известно време , нещата могат да се пооправят. Лошият секс може да се дължи на притесненост, недостатъчен опит и т.н. Ако след време все още няма подобрение->сбогом :)
I'm lost there,where I've been searching myself many times