Автор Тема: SKYPE  (Прочетена 4635 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
SKYPE
« -: Юни 23, 2008, 10:27:23 am »
Споделете интересни неща за SKYPE - програмата, която измести почти всички месинджъри :)







Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: SKYPE
« Отговор #1 -: Юни 23, 2008, 10:28:17 am »
Излезе бета-версия 4.0 на Skype за Windows

Започнаха публични бета-тестове на четвъртата версия на популярната програма за VoIP телефония Skype. Софтуерът е с обновен интерфейс и за сега е достъпен само за операционните системи Windows.


Потребителите вече могат да заменят своите аватари с по-големи снимки. Увеличен е и размерът на прозореца, който се отваря при преход в режим на видеотелефония. Това според разработчика ще създаде впечатление, сякаш абонатите седят един срещу друг.

При кликване по името в списъка с контакти, потребителите на Skype 4.0 имат достъп едновременно до всички средства за комуникация - гласова връзка, видеотелефония, бързи съобщения и SMS. В новата версия на клиента са подобрени и средствата за определяне на конфигурацията на компютъра. Програмата може автоматично да открива нови слушалки, включени в комптъра и да предупреждава, ако лаптопът няма вграден микрофон.

След карая на март, тази година, мрежата на Skype наброява 310 млн. регистрирани потребителя. Печалбата на Skype за миналата година е била $382 млн., а през тази година се очаква доход от $500 млн.  Печалбата на Skype от предоставяне на платени услуги за първите три месеца на тази година достигна $126 млн., което е с 60 % повече в сравнение с аналогичния показател за миналата година.
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Inspired

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 240
Re: SKYPE
« Отговор #2 -: Ноември 09, 2008, 23:07:56 pm »
Щях да пускам нова тема ама... Има ли някакъв начин да подкарам Скайп на SE K800i, щото си играя цял ден и не става [lol] Теглих даже и от официалния сайт ( на Skype ) и пак не става [lol].

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: SKYPE
« Отговор #3 -: Ноември 09, 2008, 23:17:02 pm »
Щях да пускам нова тема ама... Има ли някакъв начин да подкарам Скайп на SE K800i, щото си играя цял ден и не става [lol] Теглих даже и от официалния сайт ( на Skype ) и пак не става [lol].

Попринцип знам, че може.... Така че ако поразпиташ малко ще намериш начин. :)
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен Inspired

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 240
Re: SKYPE
« Отговор #4 -: Ноември 10, 2008, 18:16:46 pm »
То и аз знам, че може. Тръгна на N70 и общо взето знам как да го сложа на телефони със Symbian, ама K800i изобщо няма ОС, затова работата там е по - сложна [lol].

Неактивен balrog

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3331
  • Пол: Мъж
Re: SKYPE
« Отговор #5 -: Февруари 08, 2009, 13:05:12 pm »
Излезе Skype 4. Тествахте ли го вече?

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: SKYPE
« Отговор #6 -: Февруари 09, 2009, 16:01:18 pm »
Аз съм с него, малко извънземен ми беше в началото но си го настроих и му свикнах вече :)
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен nedka141

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 926
  • Пол: Жена
  • Мисля, че съм те виждал някъде...В сънищата ми!
Re: SKYPE
« Отговор #7 -: Март 16, 2009, 20:01:32 pm »
иска време докато свикнеш

Неактивен The Branded

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1611
  • Пол: Жена
  • Branded from life
Re: SKYPE
« Отговор #8 -: Юли 08, 2009, 22:19:58 pm »
Имам следния проблем със скайп.Не мога да се впиша,и не е проблема само с моя акаунт,а попринцип(и сестра ми не може,и приятеля ми).Деинсталирах го два пъти и пак го инсталирах и не става.Защо?

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: SKYPE
« Отговор #9 -: Юли 08, 2009, 22:39:31 pm »
И аз съм с новият :) Със стария си ми беше супер, ама нали мога да виждам с новия чужд десктоп и трябваше един приятел да ме учи нещо на фотошоп [lol] След това мислех да си го върна, но си свикнах и с този...
Лошото му е, че не можеш да виждаш кога е бил за последно на линия абоната [confused]