Автор Тема: Абсурдите в България  (Прочетена 11024 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Абсурдите в България
« Отговор #30 -: Юли 10, 2008, 09:37:16 am »
лелеееееееееееее аз вига българите на сапун ще ги правя.... и после давай социални помощи на цигани... давай давай те са вечно жалвани ама иначе на сапун ни искам мама ви мръсна копеленца гадни

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Абсурдите в България
« Отговор #31 -: Юли 10, 2008, 13:18:06 pm »
Какви цигани?

Туй турчин, бе душа.... Къф мустак пуснал.. Туй турско [xa xa xa xa xa xa]

Щом турчин ще ни прави на сапун, що ние не ги направим на туршия... [inlovee]

Аз бих почнала с чистка отгоре-надолу.. Първо да овършеем Емелчо, а после и до този да стигнем
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Абсурдите в България
« Отговор #32 -: Юли 10, 2008, 13:22:05 pm »
аз като съм с катинарче къв съм :> "Баш тур чиляк" ? :)
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Абсурдите в България
« Отговор #33 -: Юли 11, 2008, 12:59:46 pm »
Пумиярска работа ... язък за всеки километър ... язък ... продажници ...

Джамия раздели Стара Загора
10.07.2008 13:00   / dnes.bg


Идеята за реставриране на Ески джамия е на път да раздели населението на Стара Загора.

Преди 2 дни областният управител Мария Нейкова обяви, че ще направи всичко възможно да намери необходимите средства за консервиране и реставриране на мюсюлманския храм.

Губернаторката на старозагорска област е получила уверение лично от министъра на културата Стефан Данаилов, че ще бъдат осигурени средства за запазването на паметника на културата.

Очаква се още тази година да бъдат отпуснати средства за реставрацията на джамията, като за следващата година ще бъдат отделени около 2 милиона лева.

Ески джамия се превръща в един от символите на Стара Загора по време и след Руско-турската освободителна война. На 31 юли 1877 войските на Сюлейман паша превземат отново освободения град, като в тридневните безчинства е изгорена цяла Стара Загора. Единствената запазена от огъня сграда остава Ески Джамия.

След освобождението, в града пристига чешкият архитект Любор Байер, който изработва новия градоустройствен план на разрушения град. За основа на своя проект той поставя единствената оцеляла в града масивна сграда - Ески Джамия, и около нея започва да проектира правите улици, които са символ на града днес.

Въпреки това мнозина старозагорци виждат в реставрацията на джамията шанс тя отново да стане действаща.

От общинската организация на партия “Атака” настояват областният управител Мария Нейкова да оттегли предложението си и да подаде оставка.

Според партията на Волен Сидеров реставрирането на джамията е гавра с паметта на 14 000 жители на Стара Загора и региона, загинали при нападението на войските на Сюлейман паша.

Ески Джамия не е действаща от десетилетия. В областта мюсюлманското население е концентрирано около градовете Павел Баня и Казанлък, като в Стара Загора то е изключително малка част.



Цитат
128. - 08:01 -
От: Анонимен
братя българи от стара загора,рисувайте по джамията петолъчки,пречупени кръстове,залеите я с кръв от прасе,закачете и разпятия !!! сложете свинска глава на входа и !!!
забравихме ли Ботев,Левски...забравихме ли Батак,Перущица
"СВОБОДА ИЛИ СМЪРТ"


---

127. - 07:12 - манастира в Маглиж
От: илия
2 милиона и за ремонт на манастира в Мъглиж. На църквата му и тече покрива и се унищожават стенописите. Манастира е светиня от същото време. Съхранявал бългаският дух във време когато бългаските момченца са взимани за еничери

---

118. - 10.07 22:14 - Стига бе!
От: Maya
Джамията се намира в самия център на Стара Загора. Сега всеки гост на града като види високото минаре в центъра ще си мисли, че е попаднал в мюсюлмански град. Нищо против културните паметници нямам, на една джамия не може да стане символ на един християнски град.

---

115. - 10.07 21:52 -
От: яростен
Днес у нас е в ход планът "Баязид-2" -lвторото потурчване на България. Мустафа Кемал знае това и е наясно, че стратегията за разложение на българската държава налага нова политика. Негови са думите: "Тези земи са били наши и пак ще бъдат наши. Дедите ни са стигнали до там със силата на оръжието, а ние ще стигнем

---

114. - 10.07 21:48 -
От: Анонимен
Братя българи от стара загора,рисувайте по джамията голями,червени петолъчки....ако я боядисат- пак рисуваите !!!
Да се сети турската сган за бай ТОШО

---

112. - 10.07 21:38 - ЦЪРКВИТЕ
От: Анонимен
Източно православните църкви се рушат, тъй като няма средства за поддържането им, а джамиите цъцът от всякъде. Парите от бедствията пачаврата Етем ги даде не за бедствията а за ДЖАМИИ.
Сега и от нашите данъци (бюджета) тази практика продължава. Тази управителка да върви в Анадола да ремонтира джамии и там да остане при м-а-нафите.

---
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Абсурдите в България
« Отговор #34 -: Юли 11, 2008, 13:44:30 pm »
Е деа, щото няма какво друго да се реставрира там... нямат църкви, нямат някоя хубава стара къща... е деа, и дом за сираци ли нямат, че да му теглят една боя... може и болница да нямат, на която да се купи оборудване....

Аз нямам нищо против в България да има 2 джамии... Една за тия, дето да си се молят ( но някъде около връх или дере )... и една, от която да скачат и да увисват на въжето тия, които говорят на турски и мислят за благото им
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Абсурдите в България
« Отговор #35 -: Юли 13, 2008, 12:39:26 pm »
Деа явно нямат. [lol] [lol] [lol]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Абсурдите в България
« Отговор #36 -: Юли 16, 2008, 15:40:47 pm »
... без думи ли да остана ... да псувам ли ... да викам ли ... да се махам ли ... ако не турците то циганите ... но сме свикнали да ни го слагат ... до автономна циганска държава стигнахме вече ... няма ли някой работещ танк от ръждясалите ни 3 танка ... мамка му ...


Полина Тодорова / news.bg

Елразпределителното дружество Е.ОН започна принудително да спира тока на длъжници в циганския квартал „Карото" в Силистра.

Циганите от своя страна реагираха с жалба до премиера.

Много от семействата в квартала не са плащали ток от години, защото нямат доходи.

На този етап над 400 семейства остават без ток, уточни Румен Лазаров, председател на движение „Общонародно ромско движение", цитиран от БНР.

Той добави, че жалба, заради спирането на тока, ще бъде подадена и до Европейския парламент.
В нея дори се споменава за създаването на ромска автономна република, в случай, че правителството не намери решение на проблемите на ромите.

Циганите обвиняват и социалния министър Емилия Масларова в дискриминация, защото е отразяла помощите им.

Според Лазаров, в държавата няма работа за циганите.
Всички в България знаем, че няма работа, каза той, като добави - и да има, тя е зле заплатена. Не може с 50-100 лв. човек да изхранва семейството си.

От Е.ОН. от своя страна обясниха, че размерът на задълженията е фирмена тайна и че мярката „прекъсване на електрозахранването" се прилага за всички неизрядни длъжници.

Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Paco

  • Новак
  • *
  • Публикации: 14
Re: Абсурдите в България
« Отговор #37 -: Август 24, 2008, 10:36:43 am »
зна4и темата е Абсурдите в България хах
абсурдно е да ни управляват гадните ТУРци
абсурдно е да казват 4е няма Баташ клане
АБСУРДИТЕ В НАЩА ДЪРЖАВА СА МНОГА ЗА ЖАЛОСТ
Аз съм Бранник и мойто сърце принадлежи
на царя на българите и на моя народ.
Обречен съм да бъда страж на родината,
борец за нейния живот и да я пазя всякога за всеки,
който попречи на нейния възход. ЗАКЛЕХ СЕ!!!

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Абсурдите в България
« Отговор #38 -: Август 28, 2008, 23:31:02 pm »
-
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Абсурдите в България
« Отговор #39 -: Август 29, 2008, 08:14:13 am »
 [o my god] Какво да кажа?Абсурдистан сме си и това е. [confused]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Абсурдите в България
« Отговор #40 -: Септември 02, 2008, 10:17:24 am »
лелелле и това е на 2 крачки от офиса ми... знам го тва ламботджини всеки ден спира пред CHOCOLATE и никой нищо н е му казва.... хаха смее ли някой да му каже нещо нали щом има пари да си позволи такава кола със сигурност има възможност и да ти отреже я работата я главата

Неактивен rockstar

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 973
  • Пол: Мъж
Re: Абсурдите в България
« Отговор #41 -: Септември 03, 2008, 01:36:53 am »
абе мене най си ме е срам от това че по БЪЛГАРСКАТА подчертаваме БЪЛГАРСКАТА Национална Телевизия текат новини на турски език  [evil]

Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...
Re: Абсурдите в България
« Отговор #42 -: Септември 03, 2008, 09:51:45 am »
абе мене най си ме е срам от това че по БЪЛГАРСКАТА подчертаваме БЪЛГАРСКАТА Национална Телевизия текат новини на турски език  [evil]

Да, и мен това ме дразни много. Колкото и да говорим за толерантност, просто не разбирам. Нали си има турска държава и турски телевизии, защо трябва и по нашата да го има. Те едва ли учат български в Турция. А тези новини ги има от толкова дълго време ...

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Абсурдите в България
« Отговор #43 -: Септември 03, 2008, 10:05:00 am »
така и не го разбрах тва защо  аджеба го направиха

reinbow

  • Гост
Re: Абсурдите в България
« Отговор #44 -: Септември 03, 2008, 10:57:51 am »
Абсурди... абсурди...
Ето вчера ми споделиха един:
Моя пирятелка е безработна от доста време и чула, че (по някакава нова "социална" програма) може да стане придружител на болния си баща... Това добре ама отишла във въпросната институция да се поинтересува как стои въпроса и какво се случва... Задават и няколко въпроса, единия от които е - Колко заплата получава съпругът ви? - Жената обявява официалния доход на мъжа си 400 лв. и какъв мислите бил отговора на служителката????
Оооо, ами в такъв случай не може!!!!!!!
И защо не може???
Ами защото доходите ви са прекалено големи!!!!!
Ама аз имам две деца!!!
Ами пак не става, защото на дете се полага по (приблизително не помня точната цифра) 35 лв. на месец, а на възрастен по 45!!! Така че вие надхвърляте тавана на доходите във случая и то с много и за това не може да бъдете включена в тази програма!!!!!!!!!!

Предполагам не е нужно да споменава, че едва не паднах от стола.
[oops]

Друг случай:
Преди години майка ми остана без работа, живееше в друг град и временно и бяха предложили да се запише в една столова за социално слаби поне храната да и  бъде осигурена. Единственото условие беше да е регистрирана на борсата за безработни. Отиде тя да се запише и ВЕЛИКИЯ държавен служител и казал: Ми няма кой да се занимава да ви регистрира за едната регистрация, защото на тия години (52) никой няма да се занимава да ви търси работа, защото никой не взема на работа такива като вас!!!!!!!!!!!!!!!
[sradlio2] [sradlio] [pisna miii] [aaaaaaaaaa]