Анкета

Кой ще е новият европейски шампион?

Швейцария
0 (0%)
Чехия
0 (0%)
Португалия
4 (16.7%)
Турция
0 (0%)
Австрия
0 (0%)
Хърватия
1 (4.2%)
Германия
2 (8.3%)
Полша
0 (0%)
Холандия
3 (12.5%)
Италия
7 (29.2%)
Румъния
0 (0%)
Франция
1 (4.2%)
Гърция
0 (0%)
Швеция
0 (0%)
Испания
4 (16.7%)
Русия
2 (8.3%)

Общ брой гласове: 24

Автор Тема: Кой е фаворитът ви?  (Прочетена 12384 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dreams_hunter

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 460
  • Пол: Мъж
  • мразя да мисля
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #30 -: Юни 10, 2008, 22:49:53 pm »
Дори и Италия да се измъкнат от тази група, няма да стигнат далеч, защото и Португалия и Испания играят много бърз футбол и ако се разминат с тях на осмина финалите, то със сигурност ще се срещнат на четвърт финалите и тогава макаронената реалност ще ги плясне по главите.
На Европейско първенство няма осмина финали, а с Португалия могат да играят само ако Италия се класира на финал.
Потъваме и пак се смеем.
Изчезваме, какво от т'ва?
Опитахме и вас да вземем,
но ще потънат ли лайна?
Не правим опит да излезем,
дори не ритаме с крака.
Край нас се носи труп изплезен -
щом може нека е така.

Неактивен bulldozera

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 675
  • Пол: Мъж
  • Лято е ....
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #31 -: Юни 11, 2008, 00:15:22 am »
Дори и Италия да се измъкнат от тази група, няма да стигнат далеч, защото и Португалия и Испания играят много бърз футбол и ако се разминат с тях на осмина финалите, то със сигурност ще се срещнат на четвърт финалите и тогава макаронената реалност ще ги плясне по главите.
На Европейско първенство няма осмина финали, а с Португалия могат да играят само ако Италия се класира на финал.
[a taka]
Със времето увереност натрупах,
все по-бързо крачих за напред.
Всичките успехи и провали струпах
И от тях изваях свой портрет.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #32 -: Юни 11, 2008, 00:26:31 am »
тц тц тц dreams_hunter това за осминафиналите не го бях забелязал [6te mal4aaa]... баси аз 30 мин да си играя на булдозера да измисля главоблъсканица като за футболен спец и ти така грубо да се изпикаеш отгоре. тц тц тц никакъв поглед нямаш към играта [bubles]

Неактивен bulldozera

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 675
  • Пол: Мъж
  • Лято е ....
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #33 -: Юни 11, 2008, 12:52:18 pm »
Спама е майка на прогреса.предлагам на Фифка, да отвори нова тема за коментари на мачовете.
Иначе играта отзад на Италия  беше зле и на моменти даже трагична.Вярно че Марко и тоя Барзали са играли заедно само 45 мин,но показаха синхрон все едно се виждат за сефте.Според мене целия проблем идва от една 3-ка от Милан,която веднага трябва да бъде сменена и да остане само Пирло.Аа не се сещам затова моля ви припомнете ми с какво се запомни Амброзини цял мач.А Гатузо?.Трябваше да влиза дедо Алекс и да раздвижи играта...Това е лошото в играта им и ако не се оправи скоро ще се бере голям срам.


Пиленце златно, във футбола има едни хора, дето им виукат черно-работници. Тяхната работа се състои именно в това, такива футболни спецове като теб да не ги забелязват и да не ги запомнят с нищо. Ако не беше миланската 3ка, холандия щяха да имат смазващо, ама наистина смазващо превъзходство в средата на терена и Буфон можеше и да отнесе шестичка. Разликата между двата отбора в този мач, беше бързината на холандците, която италианците няма с какво да компенсират.Просто нямат играчи с такава бързинка :). В атака на италианците им липсваше именно тая бързинка, в Байерн Лука Тони е свикнал Рибери да му хвърля пасове,ама в отбора на Италия нямаше кой да го върши това, а един Фабио Гросо е твърде неопитен все още. Донадони имаше много време да размишлява над състава си, но явно не му е стигнало, не може в отбора на световния шампион да няма нападател който от нищо да прави нещо. Такъв за холандците беше Дирк Кайт. В този мач на италианците чудесна работа щеше да им свърши Пипо драмата, ноо той си остана в Италия, ако не друго поне дузпа щеше да изработи, но Донадони робува на едни стари разбирания. Дори и Италия да се измъкнат от тази група, няма да стигнат далеч, защото и Португалия и Испания играят много бърз футбол и ако се разминат с тях на осмина финалите, то със сигурност ще се срещнат на четвърт финалите и тогава макаронената реалност ще ги плясне по главите. Феновете на Италия въобще не трябва да се радват на хикса между Франция и Румъния, защото това означава само,че и двата отбора ще изленат крайно мотивирани срещу тях. И докато те могат да си позволят по една загуба то Италианците нямат право на грешка и ако номера мине срещу Румъния, то срещу Франция вероятно ще загубят, мисля че сами можете да си отговорите защо :)
благодаря за "Пиленце златно",поласкан съм  [hey sexyy].Това което аз ти казвам е само това което видя целия свят-груби грешки на италианския треньор.Не може да пунсеш 2-ма "черноработници" в такъв мач-Това е престъпление.Винаги съм харесвал играта на двойката  "Красавицата и Звяра" от Милан,но това на което стоях и се дивих цял мач е :Какво по-дяволите  търси Амброзини на терена?Но аз не рабирам от футбол.И когато след мача Пирло заяви че е трябвало да играе не неговия съотборник,а Даниеле Де Роси?Или и Пирло не разбира от Футбол?И когато после цяла Италия начело с най-реномираното издание за спорт в света(да ,даже по реномирано от Меридиан мач  [oops] )ти посочва грешка след грешка на треньора?Или мани ги тия пустиняци,кво разбират те от футбол.Аз не твърдя че съм голям специалист,нито че разбирам колкото Донадони,но дори и аз видях че трябваше да влезе 68 годишния Дле Пиеро,за да се  раздвижи играта на отбора.А това вече е плашещо.И друго чух.А ти чу ли? ли ?Как след края на мача  Донадони обяснява как те не са били толкова зле...Да така е,но ако си треньор на Малта,Грузия или Албания-да тогава след загуба от тия холандци с 0-3 може да кажеш че си играл добр.Но подяволите Донадони ти си треньор на Италия!Онази Италия-световния шампион.Който не игра като такъв.
И другото което стресна в този мач беше ....защитата.Да.Италия има проблем със защитата.Когато преди 2 години Канаваро взе златната топка,всички се чудиха защо той ,а не Буфон.В този мач си пролича.Коментатора ни обеждаваш,  че италианеца преди да станел футболист,ставал защитник.Но на Италия и липсваше именно Защитник с главно З.Онзи,късо подстригания от Реал (Мадрид).Онзи с номер 5 в синьо,който първи вдигна купата преди 2 години и явно е имало защо.Аз харесвам играта на Матераца,не крия.Но Марко е играч,който има нужда от стабилен партньор в средата,човек който да е звездата в защитата,а Марко да върши черната работа.И когато в Италия това е Канаваро-защитата е бетон.И когато в Интер това е Кордоба или дори Киву,защитата е бетон.Но когато това е Андреа Бардзали от  Палермо става лошо за цяла Италия.
Но идва 2-ри кръг.Това което е добро в ситуацията ,е че идва мач с Румъния.Не подценявам Румъния.Никак даже,но това което показаха като игра, не беше нищо особено(и драги ми ludnegar ,преди да си се заял знам ,че и играта на Италия не беше нищо) и ако треньора си вземе нужните поуки,и ако подяволите някой най-накрая се сети и каже на 31 годишния Амброзини ,че мястото му не е там,не и в националния ,Италия отново ще е там където и е мястото-на върха.
Със времето увереност натрупах,
все по-бързо крачих за напред.
Всичките успехи и провали струпах
И от тях изваях свой портрет.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #34 -: Юни 11, 2008, 21:21:58 pm »
Ако Пирло разбираше футбола повече от Донадони , той щеше да е треньор... твърдението ти е смехотворно. Дори още 100 години да играе футбол, Пироло никога не би могъл да постигне и 1/3 от успехите на Донадони като футболист... Имал съм честта да гледам Донадони в най-силните му години , но както и да е, той тепърва ще се доказва и като треньор, но както и да е. Много е бай-Ганьовско всеки път при загуба да се нахвърляме върху треньора, адски неблагодарна работа е това. Не Донадони е виновен, че Канаваро е контузен, но това явно на теб не ти е ясно, да не говорим че е трагикомично от сега нататък при всяка загуба да се реве за един единствен футболист. Нали това е Италия...световният шампион ?!? Един световен шампион трябва да има поне по 3ма що годе равностойни играчи за всеки пост, но явно точно тоя световен шампион няма...затова спокойно можете да обвините пак Донадони. Той е виновен и затова, че играчите му не могат да покажат и 80% от възможностите си,защото той е виновен затова че програмата в калчото е толкова натоварена и играчите му след 1 полувреме се чувстват все едно са играли 3 мача. И факт е, че Италия въпреки всичко игра добре, имаха си положения и то не едно и две,ама сигурно пак Донадони е виновен, че Лука Тони понякога играе така все едно за първи път вижда топка в живота си... един отбор понякога играе толкова колкото му позволи противника. Сега спокойно може да си избиете комплексите на Румъния и се надявайте Франция да бие Холандия, защото иначе накрая пак Донадони ще е виновен...

Неактивен bulldozera

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 675
  • Пол: Мъж
  • Лято е ....
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #35 -: Юни 12, 2008, 16:08:56 pm »
Ако Пирло разбираше футбола повече от Донадони , той щеше да е треньор... твърдението ти е смехотворно. Дори още 100 години да играе футбол, Пироло никога не би могъл да постигне и 1/3 от успехите на Донадони като футболист... Имал съм честта да гледам Донадони в най-силните му години , но както и да е, той тепърва ще се доказва и като треньор, но както и да е. Много е бай-Ганьовско всеки път при загуба да се нахвърляме върху треньора, адски неблагодарна работа е това. Не Донадони е виновен, че Канаваро е контузен, но това явно на теб не ти е ясно, да не говорим че е трагикомично от сега нататък при всяка загуба да се реве за един единствен футболист. Нали това е Италия...световният шампион ?!? Един световен шампион трябва да има поне по 3ма що годе равностойни играчи за всеки пост, но явно точно тоя световен шампион няма...затова спокойно можете да обвините пак Донадони. Той е виновен и затова, че играчите му не могат да покажат и 80% от възможностите си,защото той е виновен затова че програмата в калчото е толкова натоварена и играчите му след 1 полувреме се чувстват все едно са играли 3 мача. И факт е, че Италия въпреки всичко игра добре, имаха си положения и то не едно и две,ама сигурно пак Донадони е виновен, че Лука Тони понякога играе така все едно за първи път вижда топка в живота си... един отбор понякога играе толкова колкото му позволи противника. Сега спокойно може да си избиете комплексите на Румъния и се надявайте Франция да бие Холандия, защото иначе накрая пак Донадони ще е виновен...
Отново прочувствено .... [bravisimo] [a taka] .Горкия Донадони....как смея да го нападам...Вай Вай Вай.И само да вметна-Донадони има 261 мача в Милан за 10 години,а Пирло-208 за 7 години.Донадони има 5 серии А,3 шампионски,3 суперкупи,2 междуконтинантални.Прав си много са.Но Пирло има 2 Серии А,2 Шампионски лиги,2 суперкупи на европа и 1-2 междоконтинатални.за 7 години.Малко ли са?Па за още 93 от тия дето си му ги дал....мале мале не ми се мисли.Прав си да си треньор е много неблагодарна работа.Но да си треньор на Италия е преди всичко - чест,а след това "работа"-била тя благодарна или не .Не съм казал че Донадони е виновен за контузията на Канаваро-Виновен е Киелини  :p.Но е виновен че за толкова време не можа  да намери  поне още един добър защитник.защото мойте уважения ,но Барзали не е достатъчно добър да играе там,в сърцето на Италия-защитата.И  преди да си казал нещо веднага ти казвам кой може да е там-един Гамберини от Фиорентина направи страшен сезон,Касети от Рома е в добра форма,десена,закардо и одо също биха били добър избор...Но той си знае,той е 100 пъти по-по-най....а относно Тони-С радост бих ти дал честа да носиш синята фланелка и да получиш 3 паса за цял ма4,а ако вкараш - честито нека си новия Тони....
Forzza Italia,и дано Холандия стигне  полуфинала за да има реванш....
« Последна редакция: Юни 12, 2008, 16:23:17 pm от bulldozera »
Със времето увереност натрупах,
все по-бързо крачих за напред.
Всичките успехи и провали струпах
И от тях изваях свой портрет.

Неактивен meteor

  • Наказан
  • Master
  • *
  • Публикации: 1076
  • Пол: Мъж
  • д-р Ханибал Лектър
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #36 -: Юни 12, 2008, 16:22:39 pm »
Но и доста смислено за разлика от някои неадекватни коментари.
Нека другите да внасят ред в хаоса.
Аз пък ще внасям хаос в реда.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #37 -: Юни 12, 2008, 19:29:45 pm »
оффф булдозера започваш да ми приличаш на оня малоумни неземния, ай стига си ми хвърлял някакви голи статистики ами мисли с главата си. А Тони като е получил само 3 паса милия, защо сам не си е създал положения ??? нали е голяма звезда от Италия, "най-силното" първенство в света, нищо че играе в германия ? По времето когато Донадони беше футболист знаеш ли какви звезди вилнееха ?какви нападатели , какви защитници ? Бедна ти е фантазията... Ти чувал ли си за Марко ван Бастен ? Жан Пиер Папен ? Гари Линекер ?  Джордж Уеа ? И много други, но сега немам нерви да ти ги изреждам всичките. И като казах Джорд Уеа земи да гледаш ето това изпълнение за да разбереш разликата между истински нападател и такива напудрени макаронаджии като Лука Тони, дето едно положение сами не могат да си изработят... http://www.zazz.bg/play:3c4397d0  ... коментарът е излишен. Ето ти и нещо на Марко ван Бастен от финала на европейското през 1988, аз бях само на 8 години тогава ама си го спомням сякаш беше вчера... http://www.zazz.bg/play:5955a0a3 - само ще вметна че за руснаците в този мач пази, не кой да е, а легендарният Ринат Дасаев...   Ще ти кажа и друго, едно време се играеше футбол... сега нещата са други, пазим си прическите, бръснем си краката, снимаме се за модни списания... с малки изключения днешните футболисти са абсолютни путки в сравнение с предшествениците си. Затова е направо извратено да ми сравняваш Донадони и Пирло като ми прилгаш някакви сухи цифри. явно си падаш по извращения :)

Неактивен bulldozera

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 675
  • Пол: Мъж
  • Лято е ....
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #38 -: Юни 12, 2008, 21:59:15 pm »
По добре единия от нас да отстъпи , и нека да съм аз .Щом така мислиш,не мога да тиу променя мнението,живей си вечно в спомена от 8-та ти година...
Със времето увереност натрупах,
все по-бързо крачих за напред.
Всичките успехи и провали струпах
И от тях изваях свой портрет.

Неактивен bulldozera

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 675
  • Пол: Мъж
  • Лято е ....
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #39 -: Юни 13, 2008, 16:52:55 pm »
Стискаме палци за Италия.... [kintiiiI] [kintiiiI]
Със времето увереност натрупах,
все по-бързо крачих за напред.
Всичките успехи и провали струпах
И от тях изваях свой портрет.

Неактивен meteor

  • Наказан
  • Master
  • *
  • Публикации: 1076
  • Пол: Мъж
  • д-р Ханибал Лектър
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #40 -: Юни 14, 2008, 00:02:47 am »
А кой отнесе четири букета лалета ?
Нека другите да внасят ред в хаоса.
Аз пък ще внасям хаос в реда.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #41 -: Юни 14, 2008, 00:05:07 am »
По добре единия от нас да отстъпи , и нека да съм аз .Щом така мислиш,не мога да тиу променя мнението,живей си вечно в спомена от 8-та ти година...


Мисля че днешните мачове показаха кой прав и кой крив... 3 гола на Италия и 4 гола на Франция... мисля че коментарът е излишен...

Неактивен bulldozera

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 675
  • Пол: Мъж
  • Лято е ....
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #42 -: Юни 16, 2008, 20:29:50 pm »
Ludnegar,вярно е че до момента твоите фаворити показват срахотна игра,но не забравяй че сега започват големите мачове и сега ще се види кой кого...
Със времето увереност натрупах,
все по-бързо крачих за напред.
Всичките успехи и провали струпах
И от тях изваях свой портрет.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #43 -: Юни 16, 2008, 22:08:22 pm »
само да ти напомня, че твоите фаворити още не са се класирали за големите мачове... и да не стане така както Португалия тактически паднаха от Швейцария, така и Холандия да загубят истимаро с 1 : 0  в "много оспорван" мач с Румънците... тогава пак ще има големи мачове, само че твоите хора ще ги гледат по телевизията...

Неактивен Blake

  • Модератор
  • Master
  • *****
  • Публикации: 1315
  • Пол: Мъж
  • The dead is just the beginning
    • My blog
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #44 -: Юни 17, 2008, 08:54:33 am »
Въпрос на гледна точка...Според мен Холандия няма да загубят по тънката лайсна , Ван Бастен ми прави впечатление на треньор който кара футболистите си да играят и да мачкат до последно... Но пък от друга страна те вече доказаха кво могат , правейки мачовете със световният шампион и сребърните медалисти , да изглеждат като разходка в парка , и едно бързо мачле срещу 10 годишни хлапета..Довечера искам да Румъния да бият , и Италия и Франция да свършат наравно,  за да си бият най-безсмислените дузпи в историята  [lol]

п.п Спрете със спама anyway..

п.п2 Не виждам на кой му влиза в работата откъде идва Blake..
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Until then I`ll walk alone
http://blaze0fglory.blogspot.com/