Автор Тема: Интервю с Aldebaran  (Прочетена 11921 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #45 -: Май 20, 2008, 11:16:01 am »
аз пък не се давам...е ако много ме помолиш :p [inlovee]

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #46 -: Май 20, 2008, 11:17:34 am »
аз пък не се давам...е ако много ме помолиш :p [inlovee]
[molitva]

Айде и аз да питам още нещо ...кой форумен образ не ти се нрави?
И кои са тези,които по някакъв начин ти правят впечатление?:)
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #47 -: Май 20, 2008, 11:18:50 am »
ахххх танци :) а какви по точно, защото точно на мен танците са ми страст и слабост нещо което ме кара да се усмихвам широко  [inlovee] [inlovee]
You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #48 -: Май 20, 2008, 14:35:20 pm »
Ето и втори тур на въпросите... :)
1) От къде идва никът ти? Как избра точно него и защо?
2) Мислиш ли, че наистина блондинките са по-тъпи  от брюнетките? Ако отговорът е не, защо като кажеш блондинка някъде и всички се сещат за куха лейка?
3) Обичаш ли цветята? Би ли отглеждал/отглеждаш ли? Кое ти е любимото цвете(без значение дали е саксийно, или градинско)? Естествено - Защо?
4) Какво мислиш за мъжете, които се епилират, ходят на маникюр и отделят едно много значително време на външния си вид? А какво мислиш за гейовете?
5) Кое е по-важно: външният вид, или качествата на човека?
6) Съществуват ли извънземните?
7) Имаш ли си кумир? Кой? Защо?
8) Вярваш ли в сънищата? Често ли сънуваш и какво?
9) Любим цвят и число!?
10) Пушиш ли?  [lol]
Ами, май е това. Благодаря ти предварително, отново. Дано не съм те затруднила много. :)

Неактивен Aldebaran

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 124
  • Пол: Мъж
  • Всяка крачка е победа. Лао Дзъ.
    • Facebook
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #49 -: Май 20, 2008, 14:46:36 pm »
аз пък не се давам...е ако много ме помолиш :p [inlovee]
[molitva]

Айде и аз да питам още нещо ...кой форумен образ не ти се нрави?
И кои са тези,които по някакъв начин ти правят впечатление?:)


Много от скоро съм тук, не мога да кажа кой не ми се нрави, но със сигурност негативи в мене натрупа ^STREET_BOY^. Сестра ми няма да включа в класацията, за нея се подразбира мнението ми. Иринка ми е колежка от унив. и тука я видях в една друга светлина, която много ми хареса - съвсем различна. Не искам да звучи мазно, но теб и Метеор ви познавам лично, макар и от скоро и сте ми най-готини. Добро впечатление имам също от vanilla_g - много приятен човек е тя. Добра компания ми се струват и dylgokoska, Дете на хаоса и Восъчна принцеса. За останалите още си водя записки [usmivkaa]
"Един свят, после друг, като верига от светове. Единият стъпва по петите на другия, който крачи пред него. "Утре" за един свят е "днес" за друг. И "вчера" - това е "утре", а "утре" - това е миналото." - Клифърд Саймък, "Градът"

Неактивен Aldebaran

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 124
  • Пол: Мъж
  • Всяка крачка е победа. Лао Дзъ.
    • Facebook
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #50 -: Май 20, 2008, 14:48:50 pm »
ахххх танци :) а какви по точно, защото точно на мен танците са ми страст и слабост нещо което ме кара да се усмихвам широко  [inlovee] [inlovee]

Бавни, нежни и страстни.  [danceee jik]
"Един свят, после друг, като верига от светове. Единият стъпва по петите на другия, който крачи пред него. "Утре" за един свят е "днес" за друг. И "вчера" - това е "утре", а "утре" - това е миналото." - Клифърд Саймък, "Градът"

Неактивен Aldebaran

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 124
  • Пол: Мъж
  • Всяка крачка е победа. Лао Дзъ.
    • Facebook
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #51 -: Май 20, 2008, 15:36:22 pm »
Ето и втори тур на въпросите... :)
1) От къде идва никът ти? Как избра точно него и защо?
2) Мислиш ли, че наистина блондинките са по-тъпи  от брюнетките? Ако отговорът е не, защо като кажеш блондинка някъде и всички се сещат за куха лейка?
3) Обичаш ли цветята? Би ли отглеждал/отглеждаш ли? Кое ти е любимото цвете(без значение дали е саксийно, или градинско)? Естествено - Защо?
4) Какво мислиш за мъжете, които се епилират, ходят на маникюр и отделят едно много значително време на външния си вид? А какво мислиш за гейовете?
5) Кое е по-важно: външният вид, или качествата на човека?
6) Съществуват ли извънземните?
7) Имаш ли си кумир? Кой? Защо?
8) Вярваш ли в сънищата? Често ли сънуваш и какво?
9) Любим цвят и число!?
10) Пушиш ли?  [lol]
Ами, май е това. Благодаря ти предварително, отново. Дано не съм те затруднила много. :)

Впечатлен съм от интересните ти въпроси, караш ме да си мисля, че си и интересна личност. Благодарен съм ти за тях!
 1. Алдебаран (Alfa Taurus) е една от най-ярките звезди на небето (13-та подред) - главна звезда на съзвездието Телец. Името й на арабски означава "този, който следва", както и "блестящо червено око (на Бик)". Алдебаран има червен цвят и се намира на изток от съзвездието Орион. Избрах това име за мой ник, защото звездата ми е една от любимите - сред малкото звезди, които можем да видим от града, това е единствената много ярка и червена, т.е. е уникална за мен, освен това е Окото на бика. Друга причина, поради която избрах това име е, че звучи много хубаво. :)
 2. Разумът, който всеки човек има в главата си не зависи от цветът на косата. Всичко обаче почва от кинозвездите и музикалните идоли на 20-ти век. Подражаването на тези хора е било масово и са го правили момичетата, чиито ценности са изградени на пясъчна основа и чиито приоритети се оглавяват от външният вид. Това е тенденция и до днес. Например чалга-културата - много от певиците за блондинки и може би не са тъпи, но ниският морал и повредената ценностна система на много момичета ги превръща в русокоси нагримирани и облечени в грозни парцали момичета, които не можеш да не забележиш и от най-малкият им гаф ги изкарваш тъпи, а не е така - те просто са поели грешен път. Същото важи и за момчетата-фешъни, просто незнайно защо никой не коментира лекотията и простащината им, а от там и да си прави изводи за "тъпи блондинчовци". За щастие има хора (момчета и момичета), които съвсем успешно са в едно темпо с модата и въпреки това са умни - доказателство, че всичко опира до ценности и морал.
 3. Много обичам цветя, гледкам си кактусчета в саксийки, имам и едни семена от еделвайс, да видим какво ще ги правя. Много обичам лалета - имат разнообразни цветове и различни форми на чашката, а стеблото им е дълго и стройно като красиво женско тяло.  [inlovee] Обичам и калиите заради красивата и нежна форма, извикваща една приятна асоциация в мен.
 4. Аз самият поддържам тялото си според днешният стандарт (макар лееееко да съм се позанемарил, поради постоянните ангажименти). Е, не ходя на маникюр, защото нямам нужда. Що се отнася до гейовете - всеки може да бъде днес какъвто си поиска, и никой не може да го съди за решенията му, но затова пък може да изкаже мнение и моето такова е ОТВРАТ. Това е долно, гадно, позорно и абсолютно смешно (като гледка особено). Сблъсквал съм се с такива - просто не е приятна самата им компания дори.
 5. Качествата на човека. Колкото и да си красив, ако не можеш да изградиш правилни взаимоотношения с хората, ще бъдеш винаги сам и нещастен, а на края на живота си ще бъдеш като употребена носна кърпичка, захвърлен на боклука и забравен от всички, които някога са се прекланяли пред красотата ти. Всички помнят Квазимодо...
 6. Не. НЛО е интересно явление, доказало съществуването си, но обяснението ме съмнява да е по-висша раса. Що се отнася до организми на други планети - има със абсолютна сигурност, но най-вероятно са едноклетъчни, най-много да са многоклетъчни микроорганизми, бактерии и прочее, които издържат в екстремални условия.
 7. Не, защото има една заповед в Библията, която ни забранява да си правим кумири.
 8. Всяка нощ сънувам, понякога вярвам на сънищата си. Най-обичам дежа-ву - много често ми се случва и имам направо фрапиращи случаи на застъпване на сън и реалност. Сънищата ми иначе са изключително разнообразни. Като малък почти всяка нощ сънувах кошмари, но сега сънищата ми са само приятни и интересни.
 9. Синият цвят ми е любим. Числото е 12.
 10. По-никакъв начин нямам намерение да пропушвам. Наскоро за пръв път се реших да си дръпна и то от пура - това ме убеди още повече, че пушенето не е за мен. :)
"Един свят, после друг, като верига от светове. Единият стъпва по петите на другия, който крачи пред него. "Утре" за един свят е "днес" за друг. И "вчера" - това е "утре", а "утре" - това е миналото." - Клифърд Саймък, "Градът"

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #52 -: Май 20, 2008, 15:41:07 pm »
А всъщност как е истинското ти име

Неактивен Aldebaran

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 124
  • Пол: Мъж
  • Всяка крачка е победа. Лао Дзъ.
    • Facebook
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #53 -: Май 20, 2008, 15:42:59 pm »
А всъщност как е истинското ти име

Александър  [cais007]
"Един свят, после друг, като верига от светове. Единият стъпва по петите на другия, който крачи пред него. "Утре" за един свят е "днес" за друг. И "вчера" - това е "утре", а "утре" - това е миналото." - Клифърд Саймък, "Градът"

Неактивен Kristo

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2766
  • Пол: Мъж
  • У шумЯн Йе супЯр бря дите!
    • Вторият ми блог
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #54 -: Май 20, 2008, 21:54:45 pm »
Ето ме отново, Алекс... моите други 13 въпроса, ако нямаш против

1. Най-големия ти страх?
2. Какво би жертвал, за да си щастлив?
3. В колко форума пишеш общо?
4. Кой е лафа, който повтаряш най-често?
5. Какво за теб е Библията?
6. Любим философ?
7. Кога би спестил истината?
8. Какво би слушал, докато отговаряш в тази тема?
9. Кой е най-големия ти враг, за който дори те е страх да мислиш?
10. Има ли за теб нещо, което трябва да ти се дава безплатно...?
11. Регистриран ли си в фейсбук/майспейс?
12. Какво мислиш за клонирането?
13. С кой от 12-те апостола би се оприличил? (а те са: Петър, Андрей, Яков Зеведеев, Йоан Зеведеев, Филип, Натанаил, Тома, Матей, Яков Алфеев, Юда, Симон Зилот, Матий, Павел)

Приятно писане на отговорите...
Игра на безумна фантазия - новото ми електронно издание, сваляне като pdf-файл...

Неактивен Aldebaran

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 124
  • Пол: Мъж
  • Всяка крачка е победа. Лао Дзъ.
    • Facebook
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #55 -: Май 21, 2008, 16:49:34 pm »
Ето ме отново, Алекс... моите други 13 въпроса, ако нямаш против

1. Най-големия ти страх?
2. Какво би жертвал, за да си щастлив?
3. В колко форума пишеш общо?
4. Кой е лафа, който повтаряш най-често?
5. Какво за теб е Библията?
6. Любим философ?
7. Кога би спестил истината?
8. Какво би слушал, докато отговаряш в тази тема?
9. Кой е най-големия ти враг, за който дори те е страх да мислиш?
10. Има ли за теб нещо, което трябва да ти се дава безплатно...?
11. Регистриран ли си в фейсбук/майспейс?
12. Какво мислиш за клонирането?
13. С кой от 12-те апостола би се оприличил? (а те са: Петър, Андрей, Яков Зеведеев, Йоан Зеведеев, Филип, Натанаил, Тома, Матей, Яков Алфеев, Юда, Симон Зилот, Матий, Павел)

Приятно писане на отговорите...


Благодаря ти и за тази серия, Кристо!

1. Имам страх от високото и тотално се гипсирам, когато съм на тясно високо място.
2. Няма пълно щастие. Ако се лиша от нещо за да съм щастлив, удоволствието ще е временно - после ще си пожелая още нещо за да съм по-щастлив и пак ще трябва да се лиша от нещо. И така става система и един ден се оказва, че имаш всичко и нищо - за да придобиеш нещо материално си се лишил от нещо духовно и щастието е илюзия. Ако откриваш щастието в духовното, в приятелите и добрите взаимоотношения с тях, в малките неповторими мигове - ти си наистина щастлив и никак не си се лишил от нищо.
3. Фото Форум, Фото-Култ, Фотодом Русия и Стихчето, разбира се.
4. Не се сещам за такъв, предпочитам да използвам богатството на българският ни език :)
5. Книга с истини, на която се основават моралът и разбиранията ми.
6. Имануел Кант. Трудно мога да нарека някой философ любим, но Кант ми харесва най-много.
7. Само когато това би спасило живот.
8. Докато ти пиша слушам chillout house, иначе другата възможност е ambient някакъв :)
9. Няма такъв. Имам врагове, но не ме е страх от тях.
10. Чипс Ruffles Ketchup
11. Не. Регистрация имам в подобен сайт - Zoom.bg, но не е съвсем същото
12. Против съм, твърдо.
13. Кой съм аз, че да се сравнявам с тях? Ако и за мен пишеше в Библията може би щях да се пробвам да се оприлича на някой от тях, но ме няма там, така че ще замълча.

За мен беше удоволствие да отговоря на въпросите ти.  [a taka]
"Един свят, после друг, като верига от светове. Единият стъпва по петите на другия, който крачи пред него. "Утре" за един свят е "днес" за друг. И "вчера" - това е "утре", а "утре" - това е миналото." - Клифърд Саймък, "Градът"

Неактивен dylgokoska

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1387
  • Пол: Жена
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #56 -: Май 22, 2008, 10:38:20 am »
Какви качества трябва да притежава един човек, за да го обикнеш?

Какво би направил, ако един ден разбереш, че най-голямата ти мечта е на път да стане реалност?

И има ли според теб такова нещо като "благородна лъжа"?

 :)
Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен, ако не опиташ. /Б. Силс/

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #57 -: Май 22, 2008, 11:27:28 am »
Коя черта от характера на половинката не би понесъл?Нещо което толкова много да те дразни че да си кажеш не мога да бъда с такъв човек?

Обичаш ли да спориш? Как?

Неактивен Aldebaran

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 124
  • Пол: Мъж
  • Всяка крачка е победа. Лао Дзъ.
    • Facebook
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #58 -: Май 22, 2008, 20:03:29 pm »
Какви качества трябва да притежава един човек, за да го обикнеш?

Какво би направил, ако един ден разбереш, че най-голямата ти мечта е на път да стане реалност?

И има ли според теб такова нещо като "благородна лъжа"?

 :)

  Здрасти отново!
  Най-важно за мен е взаимоотношението между мен и човека, който ще обикна. Бих желал в другия да срещам това, което съм аз, същите черти на характера, същото отношение към хората, важните и не чак толкова важните неща. Разбира се не винаги се получава така, нещо ще липсва, но друго хубаво, което аз го нямам ще компенсира недостатъка. От приятелите си търся отношението им към мен, това е единственото ми официално изискване за да ги обикна. Когато обаче става въпрос за Любов - търся принципи, идеали, ценности, култура (харесвам тези неща да са издигнати на високо ниво) и изобщо ставам много претенциозен (за това имам само една сериозна връзка зад гърба си, иначе са две). Но естествено и тука има изключения.
  Ако рабрера, че най-голямата ми мечта ще се реализира, ще благодаря на Бог и естествено ще почерпя приятелите ми, които винаги са били до мен и са ме подкрепяли. И на Академията ще благодаря...  [namigG]
  Благородната лъжа е вратичка. Самият въпрос е много труден. Понякога се случва едно добро дело да може да се осъществи единствено чрез някое лошо дело като лъжата. Дали обаче целта оправдава средствата? Тука всеки сам преценя, премисля каква е цената на щастието от добрината. Понякога една лъжа в името на доброто не оставя чааак толкова лоши последствия и => е допустима. Това обикновено наричаме благородна лъжа. И въпреки всичкото добро това е ЛЪЖА и всички знаем какво пише в Библията за нея. За това се мисли внимателно преди да излъжем за добро, че да не ни тежи на съвестта нечие нещастие.
  Благодаря ти и за тези въпроси, Дългокоске! Приятна вечер ти пожелавам!  [cvetee]
"Един свят, после друг, като верига от светове. Единият стъпва по петите на другия, който крачи пред него. "Утре" за един свят е "днес" за друг. И "вчера" - това е "утре", а "утре" - това е миналото." - Клифърд Саймък, "Градът"

Неактивен Aldebaran

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 124
  • Пол: Мъж
  • Всяка крачка е победа. Лао Дзъ.
    • Facebook
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #59 -: Май 22, 2008, 20:28:58 pm »
Коя черта от характера на половинката не би понесъл?Нещо което толкова много да те дразни че да си кажеш не мога да бъда с такъв човек?

Обичаш ли да спориш? Как?

  Благодаря ти за въпроса!
  Не бих понесъл ако тя в даден момент ме постави в дъното на списъка с приоритетите си, т.е. едва ли не да започне да ме игнорира и то без основание и въпреки това да ми казва колко много ме обича. Никак не бих се почувствал добре от какъвто и да е вид лицемерие в същност. Не би ми харесало и ако тя не е способна да каже "извинявай" дори и когато осъзнава колко много ме е наранила. Няма да ми е приятно, ако не желае да ме изслушва (и да се вслуша в думите ми), когато й предавам нещо вярно от моят житейски опит, когато тя е допуснала грешка и след това да ми каже, че съм я изкарал тъпа. Всичко това ми го е причинявало едно момиче и не искам пак.
  Имай лека вечер, Qween!
"Един свят, после друг, като верига от светове. Единият стъпва по петите на другия, който крачи пред него. "Утре" за един свят е "днес" за друг. И "вчера" - това е "утре", а "утре" - това е миналото." - Клифърд Саймък, "Градът"