Автор Тема: Интервю с Aldebaran  (Прочетена 11931 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aldebaran

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 124
  • Пол: Мъж
  • Всяка крачка е победа. Лао Дзъ.
    • Facebook
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #15 -: Май 19, 2008, 15:46:35 pm »
Здрасти и от мен..

Аз имам само един въпрос:
Повече обичаш да си зад фотообектива или пред него?Защо?

Обичам да ме снимат, не мога да го отрека, но определено мястото ми е зад визьора в опит да покажа творческото си аз. Физиката и лицето са комерс, душата е основа на истинското изкуство. За това ми харесва повече да съм задапаратно устройство. :)
"Един свят, после друг, като верига от светове. Единият стъпва по петите на другия, който крачи пред него. "Утре" за един свят е "днес" за друг. И "вчера" - това е "утре", а "утре" - това е миналото." - Клифърд Саймък, "Градът"

Неактивен Aldebaran

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 124
  • Пол: Мъж
  • Всяка крачка е победа. Лао Дзъ.
    • Facebook
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #16 -: Май 19, 2008, 15:49:35 pm »
Хей,как си?:)
Радвам се,че си на интервю  [shame]
Ще ми подариш ли котката си или сама да си я крада следващия път?
 [lol]


Щом си роди малки котенца ти ще си първата, която ще получи едно :) Но първо трябва да склоним майка ми да я забременим (котката, не майка ми) и после да намерим красив мъжки, който няма нищо против да бъде бит и командван. :)
"Един свят, после друг, като верига от светове. Единият стъпва по петите на другия, който крачи пред него. "Утре" за един свят е "днес" за друг. И "вчера" - това е "утре", а "утре" - това е миналото." - Клифърд Саймък, "Градът"

Неактивен Aldebaran

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 124
  • Пол: Мъж
  • Всяка крачка е победа. Лао Дзъ.
    • Facebook
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #17 -: Май 19, 2008, 15:57:13 pm »
Здравей.  :)


Какво предпочиташ да снимаш - хора, предмети, природа?

Много ти благодаря за въпроса, Дългокоске! Любимият ми стил са портретите - най-труден и с най-голям диапазон от творчески решения. В тях има много душа и идеи, а ако причислим и актарт-а (голото тяло), красотата и творчеството в чист вид те замайват! Натюрмортите са ми специалитет, но не и фаворит - доста техничност и фантазия изискват и това ми допада. Природата изискава специална подготовка за заснемането й, така че не съм се разпрострял много в този стил и все пак при достъп до необходимите средства бих се радвал да снимам.
"Един свят, после друг, като верига от светове. Единият стъпва по петите на другия, който крачи пред него. "Утре" за един свят е "днес" за друг. И "вчера" - това е "утре", а "утре" - това е миналото." - Клифърд Саймък, "Градът"

Неактивен Aldebaran

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 124
  • Пол: Мъж
  • Всяка крачка е победа. Лао Дзъ.
    • Facebook
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #18 -: Май 19, 2008, 16:01:32 pm »
Хей,как си?:)
Радвам се,че си на интервю  [shame]
Ще ми подариш ли котката си или сама да си я крада следващия път?
 [lol]

Детииии,аз на тази котка и се точа от месеци наред....

Та как така се озова тук?Харесва ли ти ? А за мен котка?
[lol]

Ирка, тука е супер! Добре, че беше сестра ми да ме навие да се регистрирам. Обещавам ти и на теб от малките котенца.
[bubles]
"Един свят, после друг, като верига от светове. Единият стъпва по петите на другия, който крачи пред него. "Утре" за един свят е "днес" за друг. И "вчера" - това е "утре", а "утре" - това е миналото." - Клифърд Саймък, "Градът"

Неактивен Aldebaran

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 124
  • Пол: Мъж
  • Всяка крачка е победа. Лао Дзъ.
    • Facebook
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #19 -: Май 19, 2008, 16:09:02 pm »
Тъй като хората те питат много неща и всички заявяват, че имаш много таланти освен фотографията, но аз не знам какви са те, за това би ли споделил?

Какви са ти талантите, точно???

В по-предишен пост ги описах подробно, така че тук само ще ги изредя наредени според най-голяма проява (направо ме хваща срам като трябва да правя това, но нали е интервю, питаш ме - отговарям, не съм самохвалко по принцип). Фотография - професионално, рисуване, пеене, танци (понякога съм дървен, но на бавни танци ми се получава много добре, за последно изпитано на концерта във Варна), участие в дребни постановки из училище някога. Скоро и моят писателски дебют - няма да е стихче, а мини-разказ.
"Един свят, после друг, като верига от светове. Единият стъпва по петите на другия, който крачи пред него. "Утре" за един свят е "днес" за друг. И "вчера" - това е "утре", а "утре" - това е миналото." - Клифърд Саймък, "Градът"

Неактивен Aldebaran

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 124
  • Пол: Мъж
  • Всяка крачка е победа. Лао Дзъ.
    • Facebook
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #20 -: Май 19, 2008, 16:17:18 pm »
Здравей.  :)


Какво предпочиташ да снимаш - хора, предмети, природа?
Искам да добавя още едно въпросче.

 :arrow: Какъв ти е характера според теб самия ?  :)

  Знаеш какво да попиташ!
  Спокойна, уравновесена личност (вече), за някогашни мои прояви на откаченост, когато са ме вадили от релси имам свидетели, но вече не се ядосвам така лесно, махам с ръка и давам нататък :) Мисля че се разбирам добре с хората, комуникативен съм (на 15 бачках като пласьор на едни лампички за колела и автомобили, които никой не ги знаеше, но година по-късно бяха хит). Може би съм прекалено доверчив, но за щастие не ме е предавал никой, към който съм се привързвал (приятелски). Импулсивен съм в моменти на еуфория, тъгата не ми личи лесно, малко хора я усещат в мен.
"Един свят, после друг, като верига от светове. Единият стъпва по петите на другия, който крачи пред него. "Утре" за един свят е "днес" за друг. И "вчера" - това е "утре", а "утре" - това е миналото." - Клифърд Саймък, "Градът"

Неактивен Aldebaran

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 124
  • Пол: Мъж
  • Всяка крачка е победа. Лао Дзъ.
    • Facebook
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #21 -: Май 19, 2008, 16:27:14 pm »
Привет! :)
1) Любим анимационен герой? Защо?
2) На какво би искал да обърне внимание в теб човек, който не те познава?
3) Кое е по-важно: приятелите, или семейството(препоръчително е отговорът да е без златни среди, моля)?
4) Ако знаеш, че ще се преродиш, какво животно би избрал да бъдеш?
5) Вярваш ли в хората? А в себе си? Защо?

Благодаря! :)

  Много хубави въпроси, благодаря ти, Принцесо!
1. Друпи - искам като него - винаги действа хладнокръвно, точно, винаги е на точното място в точният момент, винаги забърсва момата и никога не остава неотмъстен, точно като Джеймс Бонд :)
2. На чувството ми за хумор и вниманието, с което подхождам към него.
3. Доброто семейство - люлка на морално-отговорната личност.
4. Орел
5. Вярвам в хората, все още съм оптимист. Особено много вярвам на приятелите си. Вярвам и на себе си, винаги съм смятал преценката си за максимално обективна, пред вид че я давам аз и => би трябвало да е субективна. Не си спомням да съм се подвеждал :)

 Аз ти благодаря!
"Един свят, после друг, като верига от светове. Единият стъпва по петите на другия, който крачи пред него. "Утре" за един свят е "днес" за друг. И "вчера" - това е "утре", а "утре" - това е миналото." - Клифърд Саймък, "Градът"

Неактивен Aldebaran

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 124
  • Пол: Мъж
  • Всяка крачка е победа. Лао Дзъ.
    • Facebook
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #22 -: Май 19, 2008, 16:35:09 pm »
слушам само за някви котки....какви котки имаш?
колко са?
каква порода?
защо гледаш точно котка?

 Любопитка! Имам една персийска котка на име Саси. Гледаме си я в къщи защото внася уют, красота и някак си прави удоволствие да я храниш и чистиш :)
"Един свят, после друг, като верига от светове. Единият стъпва по петите на другия, който крачи пред него. "Утре" за един свят е "днес" за друг. И "вчера" - това е "утре", а "утре" - това е миналото." - Клифърд Саймък, "Градът"

Неактивен Aldebaran

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 124
  • Пол: Мъж
  • Всяка крачка е победа. Лао Дзъ.
    • Facebook
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #23 -: Май 19, 2008, 16:44:43 pm »
брат ми, взе ли си изпита днес? :р

Ето още един чудесен въпрос! Взех го, систър, взех го! С 3 го взех, ама то заради Варната. :)
"Един свят, после друг, като верига от светове. Единият стъпва по петите на другия, който крачи пред него. "Утре" за един свят е "днес" за друг. И "вчера" - това е "утре", а "утре" - това е миналото." - Клифърд Саймък, "Градът"

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #24 -: Май 19, 2008, 21:48:29 pm »
Хей,как си?:)
Радвам се,че си на интервю  [shame]
Ще ми подариш ли котката си или сама да си я крада следващия път?
 [lol]


Щом си роди малки котенца ти ще си първата, която ще получи едно :) Но първо трябва да склоним майка ми да я забременим (котката, не майка ми) и после да намерим красив мъжки, който няма нищо против да бъде бит и командван. :)
Хехехе мерси много.Днес между другото видях,че имам петно на дънките  [evil] за дето не разбра сметката:)
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен Aldebaran

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 124
  • Пол: Мъж
  • Всяка крачка е победа. Лао Дзъ.
    • Facebook
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #25 -: Май 19, 2008, 22:44:37 pm »
Хей,как си?:)
Радвам се,че си на интервю  [shame]
Ще ми подариш ли котката си или сама да си я крада следващия път?
 [lol]


Щом си роди малки котенца ти ще си първата, която ще получи едно :) Но първо трябва да склоним майка ми да я забременим (котката, не майка ми) и после да намерим красив мъжки, който няма нищо против да бъде бит и командван. :)
Хехехе мерси много.Днес между другото видях,че имам петно на дънките  [evil] за дето не разбра сметката:)

Ами това, слънце, е намек да научиш математиката  [chetenee] . А ако петното е бяло, значи прозорецът е мръсник  [xa xa xa xa xa xa]
"Един свят, после друг, като верига от светове. Единият стъпва по петите на другия, който крачи пред него. "Утре" за един свят е "днес" за друг. И "вчера" - това е "утре", а "утре" - това е миналото." - Клифърд Саймък, "Градът"

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #26 -: Май 19, 2008, 22:48:07 pm »
Добре дошъл и от мен! :)
Интересна личност ми се виждаш и още повече се радвам да те поздравя с присъствието си тук.Надявам се да ти хареса при нас. [inlovee]
Като стана въпрос за пристигане,как попадна тук и защо?
За какво съжаляваш?
С какво се гордееш?
Кои са любимите ти мигове освен тези зад обектива? :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Aldebaran

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 124
  • Пол: Мъж
  • Всяка крачка е победа. Лао Дзъ.
    • Facebook
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #27 -: Май 19, 2008, 22:59:08 pm »
Добре дошъл и от мен! :)
Интересна личност ми се виждаш и още повече се радвам да те поздравя с присъствието си тук.Надявам се да ти хареса при нас. [inlovee]
Като стана въпрос за пристигане,как попадна тук и защо?
За какво съжаляваш?
С какво се гордееш?
Кои са любимите ти мигове освен тези зад обектива? :)


Здравей tonny_bg! Радвам се за топлото посрещане! Някъде по горе писах отговор на първият ти въпрос - тук съм благодарение на сестра ми и идеята ми е да си изкарвам весело с вас. Съжалявам за начина на живот и принципите ми, които имах до 16-тата ми година. Не съм горделив, по скоро харесвам в себе си разни неща и те са ми едва ли не визитката. Любими мигове имам със специални хора, няма да се конкретизирам; любими остават и миговете, в които извършвам нещо необикновено и носещо ми особена тръпка (рядкост).
"Един свят, после друг, като верига от светове. Единият стъпва по петите на другия, който крачи пред него. "Утре" за един свят е "днес" за друг. И "вчера" - това е "утре", а "утре" - това е миналото." - Клифърд Саймък, "Градът"

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #28 -: Май 19, 2008, 22:59:32 pm »
Ще ти го натяквам цял живот това:)
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен SkitnicaVmoretO

  • Модератор
  • Master of disaster
  • *****
  • Публикации: 4176
  • Пол: Жена
  • I died to become immortal...
    • SkitnicaVmoretO
Re: Интервю с Aldebaran
« Отговор #29 -: Май 19, 2008, 22:59:37 pm »
Здрасти  :) Гледам, че те питат много за изкуство и се сетих... няколко реда от една песен, които да ни покажат що за човек си, може ли? :)
"Светът ще свърши, казват, в огън,
а други - в лед.
Ако говорим за желание,
избирам огън без терзание.
Но ако пак му дойде ред
да мре, омраза съм поел
такава,
че и ледът за тази цел,
бих казал, става."

Робърт Фрост