Автор Тема: Само за жени  (Прочетена 889 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Само за жени
« -: Април 30, 2008, 11:18:02 am »
Прашките развъждат бактерии, миниполите причиняват целулит

За да изглеждат ефектно, много жени са готови сляпо да следват модата - без да осъзнават, че някои "незаменими" дрехи могат да нанесат сериозна вреда на здравето и красотата.
Носенето на къси поли в студеното време в съчетание с тънък чорапогащник способства за появата на възпаления и може да предизвика безплодие. Наскоро се установи, че мини поличките в студеното време могат да провокират и появата на целулит.
Той обикновено се появява след 2-3 години, по-точно след 2-3 зими. Опитвайки се да се стопли, организмът натрупва мазнини върху тези части на тялото, които са най-открити, a студът влошава ситуацията - минусовата и нулевата температура възпрепятстват нормалното кръвообращение.
Американските лекари, направили това откритие, съветват привърженичките на късите поли да не разчитат на вълшебното действие на средствата срещу целулит и през зимата да носят вълнени чорапогащници, клинове и дълги палта, а през силните студове да предпочитат топлите панталони.
Прашките, състоящи се от малко триъгълниче и тясна лента, много трудно могат да бъдат определени като гащи, но затова пък от известно време те са неизменен моден елемент от дамското бельо.
Специалистите уверяват, че те не са подходящи за всекидневна употреба, особено ако са направени от синтетичен материал. Изкуствените материали задържат влагата, а това способства за развитието на бактерии.
Тънките ленти травмират кожата и успешно способстват за преселването на бактериите от правото черво в половите органи. Прашките са подходящи за романтичните вечери, но не и за пребиваването на студ. Бельото, което използваме всеки ден, трябва да е удобно и направено от приятна памучна материя.
Струва си да се кажат и няколко думи за сутиените. Според мамолозите неправилно подбраният сутиен може да раздразни кожата и да наруши осанката. Затова се постарайте да избирате именно този размер и тази форма, които са подходящи за вас.
Не по-малко нелепо според специалистите изглеждат и момичетата с къси якета и дънки с ниска талия, които продължават през зимата да демонстрират на околните своя гол пъп или своите прашки







I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Само за жени
« Отговор #1 -: Април 30, 2008, 11:50:00 am »
 [oops]Ейййй,защо така тия прашки сега?Ади полите не ме касаят... :question:
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Само за жени
« Отговор #2 -: Април 30, 2008, 19:48:25 pm »
нелогично ми звучи това с полите :)
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: Само за жени
« Отговор #3 -: Май 01, 2008, 20:39:56 pm »
Това за прашките е абсолютен факт - поне за мен.
2 гинеколожки, при които ходих ми казаха, ако искам да съм далеч от инфекции да забравя за прашките - поне не всеки ден, не че не може да се носят за по - специални случай.
От около година минах на бикини и боксерки и определено се чувствам доста по - добре... Сега като се замисля, как съм ходела преди с къси поли и прашки и ми се вижда ужасно ...

Не че искам да звуча като лелка, но реших, че е по - добре да мисля за здравето си, отколкото да се фръцкам с прашки непрекъснато и така .. :)
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Само за жени
« Отговор #4 -: Май 01, 2008, 20:49:21 pm »
аз имам цистит и когато ми го открихалекарката каза да нося само боксерки от памучни материи
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: Само за жени
« Отговор #5 -: Май 01, 2008, 20:51:05 pm »
Нормално :) А една позната имаше освен цистит, киста, която докторката каза, за която прашките бли благоприятствали ... Многоо неприятно ..
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!