Автор Тема: Re: Интервю с ReNKaTa :)  (Прочетена 925 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: Интервю с ReNKaTa :)
« -: Май 01, 2008, 20:49:05 pm »
Леле мили мои аз изобщо не съм видяла .. срам срам срам ...


Какоооо, Здравей  [234234]

1. Любими цветове за дрехи ?
2. Обичаш ли аксесoари и ако да кой ти е любимият ?
3. Любима марка за козметични продукти ?
4. Ако може покажи любимата си дреха или я опиши.

 [gu6]

Здравей миличко меденче  [inlovee]
1. Да - зелено и черно - в последните 2 години гледам да имам поне един от 2та цвята по себе си всеки ден, като наблягам на нюансите на зеленото ... :)

2. Аксесоари ... панделчиците с ами любимите ... Купила съм си различни цветове панделки и според това, с което съм облечена, винаги намирам къде да вържа по някоя панделка :)

3. Любима марка .. трудно мога да кажа, защото използвам много различни продукти - Avon, L'oreal .. напоследък Nivea za козметика за коса ...

4. Любимата ми дреха е една пола, тип балон. До над коляно е и от горе е с нещо като ластичен плат ... Ако намеря снимка с нея, ще пусна :) 







Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: Интервю с ReNKaTa :)
« Отговор #1 -: Май 01, 2008, 20:55:45 pm »
:)да попитам,гледах едни твои снимки...ммм професионални ли са :)?
иии носиш ли шапки,шалове,обици,лещи.... :)и т.н

Здравей и на теб Мименце :)  [inlovee]

Професионални ... приятелят ми се занимава с фотография и като си взе новия апарат много ми се снимаше, а пък аз обичам да се снимам, така че му позирах .. Трябва да го накарам като ми мине крака *вчера паднах по едни стълби, докато тичах за автобуса,които така и не хванах* да ми направи една нова сесийка :) та кратък отговор на въпроса - да ги наречем полу - професионални  :p

Шапки по - скоро не, шалове имам няколко, които си ги нося, когато е подходящо.. Обеци всеки ден, задължително - много важен аксесоар за мен *да се похваля последните, които си харесах - на Сваровски, мойто бебче ми ги подари онзи ден* :)
Преди много си мечтаех за лещи, при това лилави.. но в един момен установих, че много си харесвам очите, колкото и нескромно да звучи .. Все пак някои ден мога да пробвам .. :)
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: Интервю с ReNKaTa :)
« Отговор #2 -: Май 01, 2008, 21:11:23 pm »
Обичаш ли да си скандална в облеклото?
Слабост към какво имаш?
Любимата ти дреха е....?
[inlovee] :flyingkiss:

Здравей и на Теб Тони :)  [inlovee]

Обичам да нося по - различни дрехи, на пример имам една пола, на която всички шевове са от вън и има всякакви абсурдни джобове по нея .. По - скоро можем причислим моите дрехи към по - разчупените, но май чак скандални не са .. но определено не се хващам за всяка нашумяла тенденция - предпочитам просто да съм по - различна :)

Слабост имам към косата си - непрекъснато я глезя :)
По едно време се лакирах страхотно, но в последствие установих, че нещо вече нямам достатъчно време .. и ми мина :)

Любимата дреха вече я описах на Меденчето .. :)

Благодаря за въпросите  [heart__]
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Интервю с ReNKaTa :)
« Отговор #3 -: Май 02, 2008, 17:45:34 pm »
какви обувки харесваш и си купуваш :)
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен slunce

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3277
  • Пол: Жена
  • ~Сърцето вижда преди очите~
Re: Интервю с ReNKaTa :)
« Отговор #4 -: Май 02, 2008, 17:51:12 pm »
  :) Здравей  :)
 
1 Кой е любимият ти парфюм?
2 Какви са любимите ти бижута?
3 Как предпочиташ да се обличаш? Любимият ти стил........ ? 

Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете...