Автор Тема: Световно турне на Мадона от септември  (Прочетена 633 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!

Американската звезда Мадона планира тази година световно турне, пише “Дейли мирър”, цитиран от БГНЕС.

Звездата, която през лятото ще отпразнува 50-я си рожден ден, ще започне турнето си през септември. Вече е известно, че последният концерт от турнето ще е на стадион Уембли в Лондон, съобщи ЛентаРу.

Организаторите обещават необикновена хореография. Междувременно на 28 април се очаква да излезе 11-ият албум на Мадона Hard Candy. А от 21 април песните от този албум вече ще могат да се чуят от клиентите на мобилния оператор Vodafone, които ще могат всеки ден да свалят на телефона си по една песен.

« Последна редакция: Април 23, 2008, 12:34:57 pm от Don_NUTSO »







Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Минута концерт на Мадона - 103 852 евро
« Отговор #1 -: Април 25, 2008, 11:09:10 am »
dir.bg
Кралицата на поп-музиката е сключила договор за един-единствен концерт в Дубай, от който ще спечели „скромната“ сума 9,3 милиона евро.

Като се вземе предвид времетраенето на концерта, певицата, която неотдавна лансира последния си албум „Hard Candy“, ще вземе по около 103 852 евро за всяка минута от изпълненията си. С този си рекорд тя може да влезе в Книгата на Гинес като най-успялата певица за всички времена.
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.