Автор Тема: Интервю с hide`and`seek  (Прочетена 1884 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vanilla_g

• surreal intention
  • Master of disaster
  • Публикации: 3465
    • Veritatem dies aperit'
Интервю с hide`and`seek
« -: Април 18, 2008, 13:52:02 pm »
 [inloveee] [dugaaaa]

1. Кои са трите ти най- ценни вещи в живота?;
2. Къде е изворът на така красивата ти муза?;
3. Коя е най-отличителната черта в характера ти?;
4. Какъв, според теб, е вкусът на "забранения плод"?

Желая ти усмивки и хубави емоции!

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."

Неактивен tonnny_bg

• Модератор
  • Мъдрец
  • Публикации: 11629
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Интервю с hide`and`seek
« Отговор #1 -: Април 18, 2008, 22:31:29 pm »
Къде е сладурката? [youuu sexyyyy]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен hide`and`seek

• Многознайко
  • Публикации: 455
  • My reflection isn't me...
« Отговор #2 -: Април 20, 2008, 22:38:36 pm »
ООоооо,,интервю с мен  [shame] .. Ето ме, с малко закъснение, тук съм и отговарям на всякакви въпроси  [inlovee]
1. Кои са трите ти най- ценни вещи в живота?; - Папката ми с рисунки, кутията с моливите и телефонът ми :)
2. Къде е изворът на така красивата ти муза?; - Навсякъде! Птички и тревички, паяци и бубулчеки, улици,лампи,залези и всичко....Но най вече хората.. и дъждът!
3. Коя е най-отличителната черта в характера ти?; - Ами не съм сигурна дали е най- отличителната, но съм много (много! ) разсеяна  [shame]
4. Какъв, според теб, е вкусът на "забранения плод"? - Със сигурност е горчив (аз обичам горчиви неща! )
 :arrow: :arrow: :arrow:
...Да станат златни в тишината
най-простите човешkи думи,
които знае тоя свят...

Неактивен hide`and`seek

• Многознайко
« Отговор #3 -: Април 20, 2008, 22:51:44 pm »

1. Ако имаш шанс, кое филмче би си поискала от "Милион и 1 желания"? - ААаа,това ми беше любимо!-без съмнение "Ум Белият делфин"
2. Как би кръстила децата си? - ако е момиче - Яна..или Биляна, момче - Явор или Стефан..а защо не и по хиляди други нечини, не съм сигурна, има много красиви имена! :)
3. Какво за теб е най-важното в отношенията между приятели? - .....Болна тема, хайде да си замълча тук... [confused]
4. Любимото ти твое стихче? - нямам си любимо, обичам си ги като дечица всичките , понежи са родени от някаква емоция, която е важна /може би само/ за мен :) [inlovee]
5. Как започваш общуване с непознат, най-често? - С усмивка :)
6. Как се виждаш след 10 години? -Не се виждам  [xa xa xa2324] Но ако случайно съм си почти същата няма да се очудя.
7. Любим цвят? Познай! :)
8. Кое място си е твоето "специално място" и никой друг не го знае...? Нали никой не го знае,защо да го издавам? :) Само казвам, че от там се открива чидесна гледка към градините и има най-чудесното сливово дръчве  с най-киселите чудесни зелени сливи  :p
9. Какво ти липсва от детството най-много? - Играта на криеница :>
10. Какви са твоите граници на свобода? Възпитанието и личната преценка
11. Любимо число и знак (от клавиатурата)? Хмм...странен въпрос - число нямам (5 може би), знак - *
12. Какво очакваш от бъдещите си студентски години? Да поумнея и помъдрея, но преди това ще си изкарам страхотно !  :>
13. Какво знаеш за мен? Че си от Бургас и че често ти се случва да помагаш на момичета в беда  :) .. и разни други неща знам..
които знае тоя свят...

Неактивен kalista

• King of the brains
  • Публикации: 9283
« Отговор #4 -: Април 20, 2008, 22:57:32 pm »
Ам - никът: от песента на Imogen Heap ли идва или от самата игра [lol]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен hide`and`seek

• Многознайко
« Отговор #5 -: Април 20, 2008, 23:05:31 pm »
Ам - никът: от песента на Imogen Heap ли идва или от самата игра [lol] По-скоро от едноименния филм  :>А играта на криеница е нещо велико за мен..така че и тя се брои :) 
които знае тоя свят...

Неактивен Kristo

• Master of disaster
  • Публикации: 2766
  • У шумЯн Йе супЯр бря дите!
    • Вторият ми блог
« Отговор #6 -: Април 20, 2008, 23:36:46 pm »
1. Кой филм гледа последно?
2. Ако би трябвало да си избереш алтернативно име, вместо Елена, под което също да си позната и да те наричат, кое би избрала?
3. Какво най-много те дразни в околните хора?
4. Кое стихче би пренаписала, защото си почувствала нещата по различен начин...?
5. Какво гледаш първо в хората, с които се запознаваш...?
6. Какво искаш от бъдещето си?
7. Синьото ли ти е любимия цвят?
8. Любимо място в Меден Рудник? Може и да не е тайно!
9. Коя част или нещо от детството ти не би искала да си спомняш?
10. Докъде можеш да стигнеш в опита си да откриеш истината?
11. Любим символ (знаци, букви, цифри, рисунки... или символ в литературата, ако щеш)
12. Какво очакваш от студенството си като гадни неща?
13. Какво не знаеш за мен, но би искала да научиш?

Бонус-въпрос: Кои песни на Имоуджън Хиип си слушала?
Игра на безумна фантазия - новото ми електронно издание, сваляне като pdf-файл...

Неактивен phibi

• Почетна Ерато
  • Master of disaster
  • Публикации: 2341
  • no more hiding who I am...
« Отговор #7 -: Април 24, 2008, 16:17:31 pm »
Здравей :)

С кои десет предмета би се описала и защо точно с тези?
Забрави каквото съм писала.
Каквото съм казвала - също...

Неактивен hide`and`seek

• Многознайко
« Отговор #8 -: Април 24, 2008, 18:54:51 pm »
Здравей :)

С кои десет предмета би се описала и защо точно с тези?

Здрасти и на теб!
Бръъмм...хмм не съм сигурна,че мога да се опиша с предмети, но ако трябва да опитам - ето :
1. Моливите и скицника ми - рисуването се превърна в неразделна част от мен,просто без тях няма да мина :)
2. Моливче и бележник - този път са за писане, пиша откакто се помня, а ако не пиша си измислям разни неща и като ги забравя съжалявам ,че съм нямала моливче за да ги запиша ;)
3. мр3 - player - музика и пак музика! Не мога без нея, навсякъде и за всяко настроение!
4. Обеците и чорапките ми  [inlovee] - веднага обяснявам защо: винаги ги нося различни :) Един приятел ми каза по този случай,че съм много шантава - може и така да е, но е супер да съм с един син и един розов чорап  :p
5. Книгите ми! Само дето напоследък чета повече учебници,отколкото книжки, но има време :)
6. Фотоапарата ми!! - любима, любима, най-любима вещ!  [inlovee] [inlovee] [inlovee]
7. Балсамче за устни - малката доза суета в ежедневието ми  [shame]
8. Плюшена играчка мече /ама разбира се, как няма да е мече ! / - амиииии...просто седи над леглото ми от много години и съм свикнала с нея, някак си я(го) обичам  [inlovee]
9. .../вече се затруднявам/ Да кажем комоютърът ми, че напоследък доста време му отделям... НЕпохвално ама.. ;)
ииииии
10.  Каишката на кученцето ми! (щях да напиша кученцето, ама то не е предмет, а пък аз много много обичам да си излезем двете с нея по женски /с кученцето, не с каишката/ и да си прави дълги разходки!)
които знае тоя свят...