Автор Тема: малки номера..  (Прочетена 5391 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
малки номера..
« -: Април 16, 2008, 20:03:53 pm »
неведнъж вече ми се случва...търсиш нещо например дънкиили панталон,коио са 'модерни' иии...номерата са до 32 [confused]тоест само за слабички [confused]или пък блузка ,сако,яке,потниче,бюстие...и т.н...и са и тясни в бюста или пък не мога да ги закопчая... [confused]човек направо може да се комплексира в търсене на актуални дрехи..
И по между другото по-скъпите дрехи ги има в по-голями размери..и май не е защото по-рядко биват купувани...питах вчера за пантлон,който си бях харесала с макс. размер 32...били фабрично такава ,не  защото са изкупени [confused]







Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен SkitnicaVmoretO

  • Модератор
  • Master of disaster
  • *****
  • Публикации: 4176
  • Пол: Жена
  • I died to become immortal...
    • SkitnicaVmoretO
Re: малки номера..
« Отговор #1 -: Април 16, 2008, 20:11:25 pm »
О Миме, не си само ти (не че е успокоение) специално това с бюста е абсолютен кошмар, аз като потърпевша го знам много добре що за чудо е. Винаги най-интересен ми е бил факта обаче, че дори при голяма част от марките сутиени нямат номера и човек може да се побърка докато си намери...  [confused]
"Светът ще свърши, казват, в огън,
а други - в лед.
Ако говорим за желание,
избирам огън без терзание.
Но ако пак му дойде ред
да мре, омраза съм поел
такава,
че и ледът за тази цел,
бих казал, става."

Робърт Фрост

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: малки номера..
« Отговор #2 -: Април 17, 2008, 12:31:19 pm »
И мене ме пишете към списъка с вечно търсещите.Сигурно от два месеца си търся дънки и няма ,и няма.Тия размери са не за манекенки, ами за болни от анорексия.За жени няма.Гледам всякакви дебеланки 5 пъти по-едри от мене се нахулили в дънки ,а за мене няма.Или в кръста ще са ми широки или пък в краката тесни и с тия крачоли тип 'цигара' се побърквам направо. [evil] [evil]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: малки номера..
« Отговор #3 -: Април 17, 2008, 23:33:59 pm »
 [confused]уф
мен това ме дразни,че не есправедливо само много слабите стандартни момичета и жени могат да си купят определени дрехи [evil]
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...
Re: малки номера..
« Отговор #4 -: Април 18, 2008, 17:02:25 pm »
Аз се дразня като си купувам дънки и не мога да се напъхам в 26, 27 номер  [lol] И първата ми мисъл е, че съм напълняла  [lol] А естествено номерациите на различните модели са различни :)

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: малки номера..
« Отговор #5 -: Април 18, 2008, 17:11:54 pm »
Много познато - и аз имам проблеми със сутиените  [evil] Дори и с нормалните блузки - L-ката ми е добре, обаче на бюста не ми става, а по-голямо - НЯМА  [evil]
За дънки - същата работа [oops] Само в по-скъпичките магазини имат голямо разнообразие от номера  [confused]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: малки номера..
« Отговор #6 -: Април 18, 2008, 18:44:06 pm »
Колко познато....  [confused] [confused] [confused] Всеки път различен размер дънки или панталони...Единственото трудно за сутиена ми е,че не много лесно намирам размера си.Трябва да обиколя преди това поне 1 час..А за блузи да не говорим..Заради бюста трудно намирам...Всеки път блузите са ми малки горе при гърдите и ни винаги имат по-големи размери...И момичета не се притеснявайте.Не оставяйте с впечатление,че само в скъпите магазини има големи номера...Много зависи от кройката на самия модел...Аз нося 27 размер,но съм се набутвала и в 30,и в 29,и в 28,и то не защото промяна на килограмите,ами си зависи от модела...
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: малки номера..
« Отговор #7 -: Април 18, 2008, 19:51:45 pm »
дааа...и блузките сплескват... [confused] [lol]
или,ако са с копчета или цип..ела да видиш...ужас,ужас [evil]
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен LiMituU

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1810
  • Пол: Жена
  • Животът е болест, предавана по полов път!!!
Re: малки номера..
« Отговор #8 -: Април 19, 2008, 15:46:21 pm »
Да и аз имам проблем с намирането на сутиени, блузки и ризки.. [confused] явно, че поне с дънките имам късмет и винаги ги целя от първия път :)
Истинското предназначение на човека е да живее, а не да съществува!

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: малки номера..
« Отговор #9 -: Април 19, 2008, 18:26:51 pm »
понякога и с дънки и панталони също [confused]
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: малки номера..
« Отговор #10 -: Април 20, 2008, 00:08:17 am »
Аз не съм съгласна с казаното по-долу, че само в скъпите магазини има голямо разнообразие...Точно пък там почти винаги има само S и М :) Нямам проблем с големите номера, но преди 2-3 години моя проблем беше точно обратния...S ми беше голямо, XS - също [oops] [evil] Много ходене му ходех [lol] Моя номер беше към детските номера [lol]
Понякога имам проблем с обувките [confused] Нося 36,37 и понякога като вземат да почнат от 38-39 и  [evil]
Майка ми милата - 35 [lol]

Неактивен cute_babe

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 118
Re: малки номера..
« Отговор #11 -: Март 09, 2009, 18:11:44 pm »
Аз имам малко проблеми със сутиениет,понеже ми е малко големичък номера,а и с дънките не ми е лесно,още повече,че сега повечето модели са толкова еднотипни

Неактивен nedka141

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 926
  • Пол: Жена
  • Мисля, че съм те виждал някъде...В сънищата ми!
Re: малки номера..
« Отговор #12 -: Март 10, 2009, 17:46:13 pm »
вие имате проблем : 4е са ви малки ми на мен 25 номер ми е голям мнго трудно си намирам дънки и понякога ми ги носят по поръ4ка

Неактивен radostcheto

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
  • Пол: Жена
  • Бъди човек
Re: малки номера..
« Отговор #13 -: Март 15, 2009, 08:00:59 am »
Ами аз какво да кажа..като съм кинт и двайсе и все са със едни дълги крачоли... :>

Неактивен Dulce_Insoportabla

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1407
  • Пол: Жена
Re: малки номера..
« Отговор #14 -: Март 15, 2009, 12:28:35 pm »
Оо това със сутиените е наистина кошмарна работа. [reeeev] Аз вече съм се отказала от красивите модели. [sad3] Каквото ми стане взимам,защото не се намира често.
В гръдната съм много тесничка,а  чашката  ми е голяма. [sad3]А попринцип с чашката расте и гръдната.И като на гръдната ми е добре ,чашката ми е малка и обратното. [reevvv] [reevvv]