Автор Тема: Неудобната истина !  (Прочетена 2141 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Неудобната истина !
« Отговор #15 -: Април 07, 2008, 12:27:31 pm »
Е,че кой нормален човек би възкликнал:
Ураааа!Откога го чакам тоя момент.Как ми се искаше да кажеш ,че си гей ,че да се разведем с тебе. [xa xa xa2324]
Нормалната реакция е объркване и последваща омраза .
:)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен GaLLeRy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2535
  • Пол: Жена
  • ««I m lost without ur love»»
Re: Неудобната истина !
« Отговор #16 -: Април 07, 2008, 12:33:16 pm »
в доста сайтове нарочно си измислят да напишат уж от потребители "мнения", за да симулират посещения ...

Дори и така да е , на практика го има като част от реалността...

Но бих искала да кажа,че в днешни дни границата между мъжкото и женското е прекалено тънка... Мъжете наистина стават жени , но все пак би могло да е за добро. Типичния "мъж" - онзи със биреното коремче, космите навсякъде и селското поведение почти е на изчезване. Но не бих го нарекла проблем. Това никога не би ме възмутило.
А и това,че някой ( т.е. май доста голяма част от мъжете) изявяват леко изсилено любопитство не ги прави гейове. Човекът е любопитен дори в сексуалността си, минавайки границата на нормалното (която преди всичко е индивидуална).

И днес това се обсъжда като проблем ?!
No PaIn InSiDe... YoU`Re My PrOtEcTiOn

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Неудобната истина !
« Отговор #17 -: Април 07, 2008, 12:42:56 pm »
Какъв е изводът тогава?
Динозаврите с бирените коремчета и неизбръснатите ръце и крака са големи селяндури! Добре че са на изчезване.

Галери, има една много тънка разлика обаче. На динозаврите може да се разчита, а на напудрените путьовци не. И тук не казвам, че едните са по-големи мъже "на ринга". Дори напротив, мисля, че го писах някъде вече, че педерастчетата бият лошо. Става дума за характер, а такъв на метрономите им липсва.
Истината е, че напудрените кученца с панделки са много скъпи в наши дни, за това и на съвременните жени им излиза по-евтино да си взимат мъже, приличащи на такива.
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен GaLLeRy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2535
  • Пол: Жена
  • ««I m lost without ur love»»
Re: Неудобната истина !
« Отговор #18 -: Април 07, 2008, 12:50:56 pm »
Какъв е изводът тогава?
Динозаврите с бирените коремчета и неизбръснатите ръце и крака са големи селяндури! Добре че са на изчезване.

Галери, има една много тънка разлика обаче. На динозаврите може да се разчита, а на напудрените путьовци не. И тук не казвам, че едните са по-големи мъже "на ринга". Дори напротив, мисля, че го писах някъде вече, че педерастчетата бият лошо. Става дума за характер, а такъв на метрономите им липсва.
Истината е, че напудрените кученца с панделки са много скъпи в наши дни, за това и на съвременните жени им излиза по-евтино да си взимат мъже, приличащи на такива.

Малко се обърках, според менвъншния вид не се преплита с характера... Имам предвид на кой може да се разчита и на кой не... Все пак имам приятели - гейове,които са ми много по ценни от "истинските мъже" , имам приятели , които не са гейове , ама по странни разбирания приличат на такива, които са прекалено стойностни като личности.  И същевременно истински хора от "вашия" типаж мъже, на който можело да се разчита... И в трите описани случая изолирам сексуалността им.Пак ценни хора.
За това не бих ги разделяла като взимам под внимание това с кой си лягат или дали носят розово...

А напудрените кученца с панделка били скъпи.Навярно... Защото са по - функционални..  [lol] [lol] [lol] [lol]
« Последна редакция: Април 07, 2008, 12:54:54 pm от GaLLeRy »
No PaIn InSiDe... YoU`Re My PrOtEcTiOn

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Неудобната истина !
« Отговор #19 -: Април 07, 2008, 13:03:02 pm »
Верно са по-функционални. Седни - сядат, падни - падат, изчезвай - изчезват, не говори - мълчат, говори - остроумничат, не ти е хубава косата - подстригват се по последна мода, как може да носиш такива дрехи - сменят си веднага гардероба и т.н.

Е, и при тях има изключения, но съгласете се, за подобни хора има един друг термин, а именно травестити.
И считам, че така, както мъжете не налагат на жените да ходят с бради, мустаци и косми под мишниците, така би било редно и жените да не налагат на мъжете своите си "хигиенни" приумици.
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Неудобната истина !
« Отговор #20 -: Април 07, 2008, 13:14:58 pm »
И защо трябва да съм на нож с такъв човек?

Нали всички вие проповядвате за толерантност, пък накрая давай да го убием с камъни...

Ако гаджето ми се окаже, че си пада по мъже .. Какво толкова?
Трябва да му извадя душата ли? Да го чукам 24 часа, за да размисли ли?
Аз приемам човека до мен точно за такъв - човек. На него също няма да му е лесно да го каже. Не виждам защо трябва да го връзвам с деца, празни думи и т.н.. Това си е живо издивателство над него, над мен.
Да, сигурно ще ме заболи. Но по същия начин би ме заболяло, ако си е харесал друга жена и иска да скъсаме. Краят ще си е един и същ и аз няма да слагам въже на някого, само защото на мен не ми е кеф.
Никой не може да си върви срещу природата. Да се измъчваме и двамата - няма смисъл. Досатъчно голям човек съм, за да го приема такъв какъвто е. Да остана до него и така..

Да, харесвам мъже, които се къпят повече от веднъж седмично. Въпросът не е в това дали е гей или не. Това вече си е манталитет и лично възпитание.
Имам приятел гей, който е много повече мъж, отколкото половината, който ходят, ебат и се мислят за мъже, а са си просто селяндури. Това няма общо с ориентацията. Това има общо с това какъв човек си..

Дали ще слагаш или ще ти го слагат - няма особено значение - все си е секс. Нещо, което правиш в собствената си спалня. Стига това да не влияе на факта, че си "нормален" по законите на характер, възпитание - какво толкова?
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Неудобната истина !
« Отговор #21 -: Април 07, 2008, 13:43:05 pm »
Чакай сега, аз не съм тръгнал да ги трепя с камъни, но е факт, че съвременният мъж изобщо не прилича на мъж. Нали?
И не ми пречи да се къпя редовно, без да си правя кола маска на корема.

А що се отнася до травеститите, казах го в една друга тема, че Елза Парини ми допада. Но ми допада точно поради причината, че това е нейният/неговоият начин на живот.
Колко от момченцата, които се труфят, приемат за истинно изказването, че са тръгнали по пътя на травеститите? - Единици. И е нормално, с ръка на сърцето, самият аз, който претендирам за достатъчно богата култура, разбрах не много отдавна точното занчение на думата травестит :)
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: Неудобната истина !
« Отговор #22 -: Април 07, 2008, 13:56:22 pm »
Хммм а според мен това не е нещо ново.
Това положение си е съществувало винаги, просто от време на време някой се сеща да го направи обществено достояние... Шуми се по върпоса .. после страстите стихват, както и с всичко друго и след време пак се разшумява ...
Още от древността мъжете са си правили секс с мъже...

Според мен малко бъркате модерните "метроменчета" с гейовете ...
Те си изглеждат женствени в общия случай, но съм сигурна, че по - голямата част от тях са си съвсем хетеро ..

Това да сочим с пръст гейовете и лезбийките никога не съм го разбирала .. Всеки си избира пътя .. Някои хора просто експериментират .. Това не ги прави "изчадия адски" ... Нали уж живеем в свободна страна ...

Неприятно ако се случи на някоя от нас мъжът/ приятелят ни да ни натресе такава новина ...Ако обичаш някой и си привъзран към него, нормално е да не очакващ подобна стряскаща вест, обаче цялата ми идея е, че това не е от вчера и възразява или не срещу него, такива неща са се случвали, случват се и ще продължават да се случват ...

ПС - Надявам се разбира се никога да не ми се случва подобно нещо, както и на никоя от вас.

ПС2 - Соня, би трябвало да си също толкова възмутена (по точно твоята логика), че все повече момичета решават, че харесват момичета ... [confused]
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Неудобната истина !
« Отговор #23 -: Април 07, 2008, 13:58:18 pm »
Мъжете никога не трепете с камъни, но се изприщвате, когато някой от вас стане гей :)

Един от приятелите на по-лошата ми половинка си прави кола маска, но като го гледам си е мъж. Въпросът е, че иначе е кожа и косми .. сега поне е само кожа ;) Не виждам защо да не направиш нещо, за да се чувстваш конфортно. Ти го правиш за себе си. Не го правиш за другите. Проблемът е, ако вече един мъж има повече кремове за лице ( цитат ), отколкото една жена.

Вие сте много по-суетни от една жена, защото докато една жена обича да се глези, вие просто държите да сте "умили зорите"...


Да, не си падам по мъже, които въртят курвенски номер. Не си падам по мъже, които се превземат и "лапат" цигарата .. е й.. аз не си падам и по хленчещи лапетии жадни за внимание ..

Въпросът е, че има голяма разлика между хомосексуализъм и поза :)

И понеже много хора не я правят - остават големи предразсъдъци...
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Неудобната истина !
« Отговор #24 -: Април 07, 2008, 14:32:31 pm »
 [o my god]

Неактивен Lake_Lady

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • My Smooth Operator...
Re: Неудобната истина !
« Отговор #25 -: Април 07, 2008, 14:55:11 pm »
А бе, толерантни сме, ако не ни касае пряко. Но ако ни дойде на главите, как ли ще реагираме...Аз за себе си не бих могла да кажа. Да пази Господ...  [confused]
« Последна редакция: Април 07, 2008, 14:57:37 pm от Lake_Lady »
В прегръдката си ме събираш цялата и ме разпиляваш из Вселената...
http://www.vbox7.com/play:8854186b