Автор Тема: Днешната младеж...  (Прочетена 5344 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Petrov

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1504
  • Пол: Мъж
  • I'll do my crying in the rain !
Re: Днешната младеж...
« Отговор #45 -: Април 16, 2011, 20:07:38 pm »
Така аз да си кажа понеже стрйит бой попита какво сме правили ние хората на по 20 и малко отгоре на тази възраст. Ами честно казано когато аз бях на тази възраст тъкмо ставаха модерни компютърните зали. Бях доста активна в Мирката, познавах различни хора. Именно днес тези дни се зачудих при положение, че съм познавала и сводници и наркомани и затворници, които и до днес са в панделата, аз съм успяла да се запазя... Не знам... може би съм имала родители, които да ме пазят, може би акъл, може би страх. Не знам кое е но е факт, че до днес ПАВ не съм и опитвала под каквато и да е форма дори кафе не пия, факт е, че загубих девствеността си сравнително късно за нашето време, факт е, че станах човек и съм постигнала доста със собствените си възможности. Какво правех на 14 години, по дискотеки със сигурност не ходех...често случваше се веднъж на лято и то с подсигурена компания и т.н. до строго определен час например 1:00 и ми беше добре не съм се чувствала нито захлюпена нито подтисната. Когато ми дойде времето ходех по дискотеки и си избирах най-важното къде ми харесва да ходя, а не където ме замъкнат. На 21 години съм и в момента не ми се стъпва на дискотека, защото заставайки до някое 14 годишно девойче много бихте се зачудили коя от двете ни е на 21. Миналото си е минало, но съм съгласна с Тони, че на едно 12-14 годишно дете не му е мястото всяка нощ по дискотеките. Не е нормално да ходи с голото пъпче напред и не е нормално да изглежда по-голямо от 21 годишните момичета. Може да съм консервативна, но това е. Не е нормално 7-мо класнички да се напиват до несвяст и да си гълтат езика пред учителските стаи на училищатата си. Не е нормално това което е станало в Асеновград да става мода и да има същия случай и в Шумен до колкото разбрах и в Русе и в Търново не е нормално.... нека бъдат със собствено мнение, нека правят каквото искат, но нека бъдат човешки същества а не парцали.
Изцяло се препокриваш с мен :) За съжаление с всяко изминало поколение все повече и повече стават парцалите . И не само при момичетата ами и при момчетата :)
I'll never let you see
The way my broken heart is hurting me
I've got my pride and I know how to hide
All my sorrow and pain
I'll do my crying in the rain

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Днешната младеж...
« Отговор #46 -: Април 18, 2011, 07:46:07 am »
Аааа,Петров,не съм съгласна.Децата са различни сега.Гледам по малкия.Казват ,че е от поколението на децата-индиго т.е. съвсем различни и много зрели за възрастта си.Аз продължавам да вярвам ,че нещо изведнъж ще се обърне и нещата ще се променят ...за добро. :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Petrov

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1504
  • Пол: Мъж
  • I'll do my crying in the rain !
Re: Днешната младеж...
« Отговор #47 -: Април 18, 2011, 20:53:31 pm »
Аааа,Петров,не съм съгласна.Децата са различни сега.Гледам по малкия.Казват ,че е от поколението на децата-индиго т.е. съвсем различни и много зрели за възрастта си.Аз продължавам да вярвам ,че нещо изведнъж ще се обърне и нещата ще се променят ...за добро. :)
Тони нямах предвид всички , а повечето :) Винаги има хора които не са като масата :)
I'll never let you see
The way my broken heart is hurting me
I've got my pride and I know how to hide
All my sorrow and pain
I'll do my crying in the rain