Автор Тема: Бременен мъж. Факт  (Прочетена 3246 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Бременен мъж. Факт
« Отговор #30 -: Май 10, 2008, 10:31:43 am »
Колко сте остроумнички...
Е тя е 1/2 жива сигурно и 1/2 умна (:
И ти не показваш голям интелект с коментара си,след като не ме познаваш,пък и едва ли имаш особени наблюдения върху мен.  :)
Е ти не ме кефиш изобщо,нямаш никакво чувство за хумор (:
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен 1/2 Жива

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 385
  • Пол: Жена
Re: Бременен мъж. Факт
« Отговор #31 -: Май 10, 2008, 10:44:16 am »
Колко сте остроумнички...
Е тя е 1/2 жива сигурно и 1/2 умна (:
И ти не показваш голям интелект с коментара си,след като не ме познаваш,пък и едва ли имаш особени наблюдения върху мен.  :)
Е ти не ме кефиш изобщо,нямаш никакво чувство за хумор (:
[lol] Хах напротив.Просто си беше нападка,но както и да е.Няма да флууда повече  :)
Страхувам се да се обърна, да погледна,
че тази стъпка може да ми е последна.
Заслушвам се… дали след мене някой тича,
да ме догони, върне и обича?

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Бременен мъж. Факт
« Отговор #32 -: Май 10, 2008, 10:48:32 am »
Модераторите на раздел "Интересно" да се заемат със чистене  [lol]
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен CuCuTo

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2217
  • Пол: Жена
  • Sisito
Re: Бременен мъж. Факт
« Отговор #33 -: Май 26, 2008, 22:30:56 pm »

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Бременен мъж. Факт
« Отговор #34 -: Май 26, 2008, 22:48:23 pm »
Аз пък не разбирам кво толкова има?!? Смисъл...аз не го намирам толкова странно [lol] Това си е било жена, органите и' също явно са на жена, щом износва дете...Само "обвивката" е на мъж [lol]

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: Бременен мъж. Факт
« Отговор #35 -: Юли 04, 2008, 09:54:05 am »
Джуниър се роди!

04 юли 2008 / News.dir.bg

Първият бременен мъж в света - американецът Томас Бийти от Орегон, роди дългоочакваното си бебе.
Той и съпругата му Нанси, с която са женени от 10 години, вече са родители на малко момиченце, съобщи БГНЕС.
Томас Бийти, който е роден като жена, но след операция и хормонално лечение живее като мъж, e родил по естествен път в болница в Орегон, пише списание „Пийпъл“.
За да стане възможно необичайното раждане, Бийти, който запазил женските си репродуктивни органи, се е подложил на изкуствено осеменяване. Момиченцето е родено на 29 юни. То и "майката" са в добро състояние.
„Единственото различно при мен е, че не мога да кърмя бебето си. Но много майки не могат“, споделя Бийти, чиито гърди са отстранени хирургически.
34-годишният американец се е родил жена и е носил името Трейси Лагондино. Преди 10 години обаче Трейси взима решението да стане мъж, започва да пие тестостерон и се подлага на операция за отстраняване на млечните жлези. След проведена тестостеронова терапия той придобил и всички вторични мъжки полови белези. Запазването на матката и яйчниците на Томас му позволили да забременее, когато съпругата му била подложена на тежка операция и нейната матка била отстранена.
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен innna

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1371
  • Пол: Жена
  • Addicted to Me
    • Козметиката
Re: Бременен мъж. Факт
« Отговор #36 -: Юли 09, 2008, 19:50:02 pm »
Това за мъжа дърво не го вярвам много честно казано.... [mhmm] [mhmmmm]
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...
Буда