Автор Тема: Интервю с kiulbi  (Прочетена 4838 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tonnny_bg

• Модератор
  • Мъдрец
  • Публикации: 11629
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Интервю с kiulbi
« Отговор #15 -: Март 21, 2008, 00:23:41 am »
 [smeeh] Днеска имаш особено чувство за хумор.Харесва ми. [lol]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен `Fallen_Angel`

• Master of disaster
  • Публикации: 3730
  • Докато адът замръзне...
« Отговор #16 -: Март 21, 2008, 00:26:19 am »
Както преди малко казах на Восъчната: "Нещо съм издивяла. Тряя се начешам" ... Който има нерви - да търпи  [lol] [lol]

Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.

Неактивен tonnny_bg

• Модератор
  • Мъдрец
« Отговор #17 -: Март 21, 2008, 00:36:00 am »
Както преди малко казах на Восъчната: "Нещо съм издивяла. Тряя се начешам" ... Който има нерви - да търпи  [lol] [lol]

...гардероба не помага т.е. ръбовете му. [lol]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен `Fallen_Angel`

• Master of disaster
  • Публикации: 3730
  • Докато адът замръзне...
« Отговор #18 -: Март 21, 2008, 00:38:02 am »
Ти ще кажеш... за кво го крия тоя Ръб в дрешника тогава  [lol] [lol]

Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.

vOsYcHnA_pRiNcEsA

• Гост
« Отговор #19 -: Март 21, 2008, 00:50:31 am »
Предварително искам да се извиня на господин администратора, както и на модераторите за изказването което смятам да направя, защото няма да е много по темата, но считам, че тук му е мястото и бих искала, ако е възможно да се съобразите с това ми решение и да не го триете.
От известно време наблюдавам какво се случва по форума и конкретно в темите пуснати от господина - обект на интервюто. Забелязвам неприкрития интерес към неговите писаници и най-вече конфронтациите, които те предизвикват между драгите съфорумци. Рядко си позволявам да усмирявам ситуацията, защото както много от вас знаят, аз самата съм фенка на споровете и не си поплювам. :)
Изумена съм дълбоко от факта, че този господин, успя да предизвика конфликти между форумци, които са си близки познати и дори приятели не само на ниво форум, а и в живота навън. Чудно ми е... Къде са ви мозъците? Как може да се обръщате към и срещу хора, които са ви помагали, с които сте имали обща приказка и с които сте били близки. Не разбирам!? Толкова ли наистина държите един на друг, че в момента в който някой си там, господинчо се появи едните скачат против него а другите му адвокатстват без дори да опитате диалог помежду си и да си изясните позициите, да се изслушате, да се вслушате. Не ви прави чест. Не бих искала да обидя някой, или който и да е да се чувства лично засегнат от думите ми. Нека тези, които се открият между редовете се замислят за това, кое е истински ценното? Кое е правилното, кое е рационалното, какво биха загубили и какво печелят.
АПЕЛИРАМ към вас, мили съфорумци... Спрете да обръщате толкова голямо внимание на гореспоменатия господин, спрете да му давате такова поле заизява, спрете да му вдигате акциите, защитавайки го и нападайки се едни други, защото освен че ставаме за смях и му правим густото... Друго не правим. Благодаря за вниманието, за разбирането, или просто за прочита. Прията вечер на всички.
С дълбоко уважение и респект към интревюирания: vOsYcHnA_pRiNcEsA

Неактивен Qween of the black hearts

• Master of disaster
  • Публикации: 4186
« Отговор #20 -: Март 21, 2008, 09:27:09 am »
абе кюлби на мен ми прави впечатление че не отговаряш на нито един въпрос точно и конкретно....би ли го направил за да разбера нещо все пак а ако не искаш това вече е отделен въпрос.......

и от мене още един - така и не разбрах отговора на 2рия ми въпрос бих искала да го науча ако може.....

ПП:погледни в архива другите интервюта и виж как са отговаряли хората защото като отговаряш така трудно се разбира на кой за какво отговаряш,просто сложи цитат и отдоло  точен и конкретен отговор защото иначе (може и аз да съм глупава)не разбирам на кой за какво отговаряш

Неактивен SavageGarden

• Master of disaster
  • Публикации: 3583
« Отговор #21 -: Март 21, 2008, 09:32:14 am »
"абе,кюлби" излагаш се  [lol]
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен Qween of the black hearts

• Master of disaster
  • Публикации: 4186
« Отговор #22 -: Март 21, 2008, 09:39:39 am »
не ме яж спи ми се [lol]

Неактивен kiulbi

• Начинаещ
  • **
  • Публикации: 134
« Отговор #23 -: Март 21, 2008, 09:59:33 am »
 Истината е че като пиша по-дълго и се отегчавам. Също така предпочитам кратките и ясни послания в реалността, но като става въпрос за литературен форум и то виртуален, яснотата много трудно се постига.

Неактивен tonnny_bg

• Модератор
  • Мъдрец
« Отговор #24 -: Март 21, 2008, 10:44:07 am »
Абе не е толкова трудно ,стига да знаеш какво искаш да кажеш.Аз си мислех че само аз не схващам посоката на мислите ти ,ама се оказа че и други имало.Общо взето ми се закрепи мнението от срещата ни с теб,а то е:
Уклончив си и неясен,което ме навежда на две мисли :
Или не искаш да те разберем що за човек си или и ти не знаеш точно що за човек си и няма как ,естествено,и на нас да обясниш.
Използвай съвета на  Qween of the black hearts-разрови се в архива и виж останалите как отговарят на въпросите.
А ако пък те отегчават дългите постове ,не знам какво да ти кажа-това е форум.За кратките си има чат.
:)

Неактивен stranger

• Master of disaster
  • Публикации: 2437
  • Don`t talk to strangers
« Отговор #25 -: Март 21, 2008, 11:31:39 am »
Това интервю започва да ми прилича на онова, което беше с Роза или нещо такова. Плагиатката от раздел Литература :)
Сами превръщате кюлби в многострадална Геновева по този начин :)
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен Don_NUTSO

• Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • Публикации: 8550
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
« Отговор #26 -: Март 21, 2008, 13:38:32 pm »
Истината е че като пиша по-дълго и се отегчавам. Също така предпочитам кратките и ясни послания в реалността, но като става въпрос за литературен форум и то виртуален, яснотата много трудно се постига.

Ами народа виждаш, че иска ясни отговори, дай на народа това, което иска без увъртане и сукане. Защити си вижданията.
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен kiulbi

• Начинаещ
  • **
« Отговор #27 -: Март 21, 2008, 17:51:02 pm »
 Аз пък немога да разбера кое не ви е ясно. На въпроса - От къде ти идват тези текстчета? Отговарям, че ми "идват" от живота. Такъв какъвто е, той ме формира и мотивира волята ми за оцеляване. От кои точно вярващи съм категориите не ми харесват и опсочва усещането за вяра на Въпцаров. Как си опчиваш много ясвно съм казъл как си почивам най-добре. Посочил съм и какво не бих направил никога. Как да кажа подруг начин никога. НА какво е моето вероизповедание казвам че съм християнин. За разликата м/у религия и вяра става ясно, че мъдростта е основния критерий в тези категорий. Как по-точно да се изразя, хората пишат по цели книги за това. На как си представям Бог ? Въпросът е неправилно зададен и аз отговарям. Кое е нещото, заради което ставам пак ясно казвам кое ме мотивира вначалото на денят ми. Говориш ли си Бога? Ясно става че аз все още търтся "гласа" Му. За начина ми да релаксирам също казвам. Какво мисля за любовта? МИ там е любовтта " Където е Бог там е любов" Дали имам истински приятели става ясно че имам. КОЕ Е НЕ Е ЯСНО? Искате стандартните отговори, ми вие ги знаете. И как мислите да се опознаваме пред тоя екран и за толкова малко време. По добре е да си организираме едно национално събиране както предложи Стренджъра. Ама с тези предубеждения и там няма да може да се опознаем. Вие през цялото време не ме разбирате защото имате вече изградена представа и позиция с тези глупости за секти и самоубийства. Откачена работа. Поставете се на мое място. И ви обяснявах и ви обясняваха и се срещахме и с някой вече и на белот играем и на китайски ходим и не става и не става братче фюлмирали сте се и край.   

Неактивен Don_NUTSO

• Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • Публикации: 8550
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
« Отговор #28 -: Март 21, 2008, 18:24:13 pm »
Ами накарай хората да те разберат ... може и да се напънеш малко, но е важен крайният ефект ...

Женен ли си или приятелка имаш ли си?
Тя разбира ли те? А ако си имал, тя разбирала ли те е? (конкретизирам по темите по които форумците не могат да те разберат)
По какви жени си падаш?
Стихове пишеш ли?
А "Романтиката в теб" имаш ли я?
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен kiulbi

• Начинаещ
  • **
« Отговор #29 -: Март 21, 2008, 22:42:08 pm »
 Да имах си приятелка прекрасно момиче, но разстоянието.... а и образованието й... сметнахме, че е по-важно за нея. Стихове, романтика... това ли е най-важното?