Автор Тема: трябват ми снимки на...  (Прочетена 1790 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
трябват ми снимки на...
« -: Март 12, 2008, 16:12:17 pm »
хора помагайте решила съм да си правя руси кичури ...аз от години си правя при една и съща фризьорка но сега е заминала в чужбина и аз не знам как да обясня на другата фризьорка какво точно искам...така косата ми е кестенява и искам цялата да е на  светли кичури...ако някой може да ми намери някакви снимки на подобно коси ще съм страшно благодарна ще се боядисвам другия вторник и наистина много ще ми помогнете моляяя ако някой намери сайт или пък снимка поствайте тука








Неактивен GLaMoUr

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 393
  • Пол: Жена
  • OnlY gOd Can JuDge Me!
Re: трябват ми снимки на...
« Отговор #1 -: Март 12, 2008, 18:09:55 pm »
Не знам точно как изглежда косата ти, нито точно как си представяш кичурите, но ето няколко идейки с по-тъмни цветове...Според мен са сладки   :)
Да вървим все така дълги нощи и дни,
покрай много Слънца, покрай много Луни,
за да можем да кажем в най-последния ден :
Аз бях винаги с Теб и Ти винаги с Мен!

Неактивен GLaMoUr

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 393
  • Пол: Жена
  • OnlY gOd Can JuDge Me!
Re: трябват ми снимки на...
« Отговор #2 -: Март 12, 2008, 18:42:28 pm »
Вариант Шакира същo е супер :P
Да вървим все така дълги нощи и дни,
покрай много Слънца, покрай много Луни,
за да можем да кажем в най-последния ден :
Аз бях винаги с Теб и Ти винаги с Мен!

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: трябват ми снимки на...
« Отговор #3 -: Март 13, 2008, 10:02:29 am »
явно аз не мога да обяснявам както трябва....косата ми е права дълга до раменете и под кичури имам предвидна цялата коса вяма кичури а не пластове коса боядисани с боя...не много тънки и не много дебели разположени  на горе долу равно разстоянеи един от друг не много дебели и не и много тънки по 2 косъма  :)  определено ще ми тряат снимки фризьорката грамняма да ме раззбере

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: трябват ми снимки на...
« Отговор #4 -: Март 13, 2008, 15:14:01 pm »
По начина, по който го обясня правя асоциация с косата на една приятелка  [shame]
Нещо такова ли имаш предвид ?:)
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен GLaMoUr

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 393
  • Пол: Жена
  • OnlY gOd Can JuDge Me!
Re: трябват ми снимки на...
« Отговор #5 -: Март 13, 2008, 15:41:17 pm »
явно аз не мога да обяснявам както трябва....косата ми е права дълга до раменете и под кичури имам предвидна цялата коса вяма кичури а не пластове коса боядисани с боя...не много тънки и не много дебели разположени  на горе долу равно разстоянеи един от друг не много дебели и не и много тънки по 2 косъма  :)  определено ще ми тряат снимки фризьорката грамняма да ме раззбере

Такива кичури стават най-добре с шапка. Ако се направят с фолио, не са с толкова еднаква големина и ефектът е съвсем различен. Щом искаш еднакви кичури на цялата коса, просто кажи на фризьорката си, че искаш кичури с шапка. На самите шапки има различни по големина дупки, както и на различно разстояние, просто й кажи какво предпочиташ - по-дебели, по-тънки, по-близки или по-разделечени...и толкова. Тя си знае работата, спокойно... Това е :)
Да вървим все така дълги нощи и дни,
покрай много Слънца, покрай много Луни,
за да можем да кажем в най-последния ден :
Аз бях винаги с Теб и Ти винаги с Мен!

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: трябват ми снимки на...
« Отговор #6 -: Март 13, 2008, 16:46:06 pm »
точно тва е че не искам да съм мо та мо еднакви а и с шапка на мойта коса няма да стане ...

кис ти си ми злато точно нещо подобно на тази 2рата снимка ако ми изкопаеш някоя по добра която да разпечатам и да дам на фризиорката златна си...може и да не е на същото момиче но да такива ги искам на места мааалко по плътни на други по тънички ... ако намериш още една снимка обещавам че за кис ще има кисссссссссс

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: трябват ми снимки на...
« Отговор #7 -: Март 13, 2008, 18:49:02 pm »
Нямам по-ясни снимки от тези ..   [shame] [confused]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: трябват ми снимки на...
« Отговор #8 -: Март 13, 2008, 23:04:00 pm »
 :)
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: трябват ми снимки на...
« Отговор #9 -: Март 14, 2008, 12:10:44 pm »
благодаря ви дано да ми свършат работа

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: трябват ми снимки на...
« Отговор #10 -: Март 14, 2008, 12:15:09 pm »
Лелей, а аз каква прическа съм си замислила просто не е истина ... ама за съжаление няма да стане до Неделя да ме видите ... Qween of the black hearts, сладка, много добре си си го обяснила, какви кичури искаш, ако попаднеш на добра фризьорка, ще те разбере  [a taka]
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: трябват ми снимки на...
« Отговор #11 -: Март 14, 2008, 13:22:26 pm »
бе твърдят ,че в боядисването била номер 1 ,ама ще видим...
Мерси сладка и да покажеш твойта прическа!
« Последна редакция: Март 16, 2008, 15:28:27 pm от Bonita »

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: трябват ми снимки на...
« Отговор #12 -: Март 22, 2008, 22:13:28 pm »
Миленски, понеже прекрасно познавам косата ти - един съвет :) Направи ги и аз не знам как да си направиш, може би по на рядко, защото обикновено след месец два се сливат с цвета на косата ти и става сякаш цялата си боядисана
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: трябват ми снимки на...
« Отговор #13 -: Април 07, 2008, 09:58:47 am »
 [pisna miii] [pisna miii] [aaaaaaaaaa] [aaaaaaaaaa] [aaaaaaaaaa] [aaaaaaaaaa] направиха ме....по принцип изглежда добре, но изобщо не е това което исках аааааа..... казах й да ми ги направи по- тънки и по- дебели ,тя ми направи дебелите колкото попринцип изглеждат тънките ,а тънките още по -тънки и вместо русо сега изглежда светло кестеняво (вярно ,че на моя цвят коса ,ако бяха много руси щеше да изглежда се едно съм цигане ,ама чак пък толкова тъмни...) в общи линии ...абе ще постна снимка в близко време .
Не казвам ,че изглежда зле ,но определено няма нищо общо с исканото от мен...Тя мацката(фризьорката) не е виновна  и 3те пъти като исках да и обясня или да попитам майка ми се мешаше и ме прекъсваше с думите:Стига си плямпала ти не разбираш ,остави на професионалистите грррр и сега трябва да чакам около месец минимум ,за да мога да я оправя ,иначе ще си изгоря косата ,ако пак я боядисам аааааааа
« Последна редакция: Април 07, 2008, 14:13:02 pm от Bonita »