Автор Тема: Дали е алергия към котки?  (Прочетена 6393 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Дали е алергия към котки?
« -: Март 05, 2008, 09:38:54 am »
Знаете ли в какво се изразява алергията към котки?Какви са симптомите? [sad3]







Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен NeViDim_DqvOl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1063
  • Пол: Жена
  • Заедно макар и разделени!
Re: Дали е алергия към котки?
« Отговор #1 -: Март 05, 2008, 19:31:40 pm »
Сестра ми има алергия към котки  [confused] Киха , тече и носа .Наълзяват и се очите , сърбеж по цялата кожа.
МЕЧТАЙ за каквото искаш да мечтаеш, ИДИ където искаш да отидеш, БЪДИ такъв, какъвто искаш да бъдеш, защото имаш САМО ЕДИН ЖИВОТ И ЕДИНСТВЕН ШАНС да направиш всички неща, които искаш да направиш!

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Дали е алергия към котки?
« Отговор #2 -: Март 05, 2008, 20:17:39 pm »
 [mhmm]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен NeViDim_DqvOl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1063
  • Пол: Жена
  • Заедно макар и разделени!
Re: Дали е алергия към котки?
« Отговор #3 -: Март 05, 2008, 20:19:43 pm »
Тя си я има от доста време , но не знам дали това може да ти помогне  [sad3]
МЕЧТАЙ за каквото искаш да мечтаеш, ИДИ където искаш да отидеш, БЪДИ такъв, какъвто искаш да бъдеш, защото имаш САМО ЕДИН ЖИВОТ И ЕДИНСТВЕН ШАНС да направиш всички неща, които искаш да направиш!

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Дали е алергия към котки?
« Отговор #4 -: Март 05, 2008, 20:50:43 pm »
Пуснах котето навънка като си мислех че заради него малкия все е болен . [confused]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен XpacTa_lavista

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3489
  • Пол: Мъж
  • Дървен философ, но дрянов
Re: Дали е алергия към котки?
« Отговор #5 -: Март 05, 2008, 21:15:20 pm »
Пуснах котето навънка като си мислех че заради него малкия все е болен . [confused]
Ако не е виновно котето, то само ще се върне. Винаги се връщат :)
Когато човек върви без път...
 
             ...най-често стига до гарата

  Нека бъдем грамотни! Да се научим да пишем правилно поне на родния си език!

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Дали е алергия към котки?
« Отговор #6 -: Март 05, 2008, 22:42:03 pm »
Можеше да се посъветваш с лекар, защото никой не лекува по PC или TVа

.... а котенцето можеше да го дадеш на някой човек или в организация, която се грижи за животинки, вместо да го пускаш при кучета и още какво ли не ..

Дано малкият се оправи по-скоро и наистина го заведи за общи изследвания при човек, който си разбира от работата
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Дали е алергия към котки?
« Отговор #7 -: Март 06, 2008, 04:12:02 am »
Баба ми има такова чудо и заади нея не мога да си взема коте  [reevvv] При нея алергията се изразява в кашляне, задавяне, сълзене на очите и недостиг на въздух...

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Дали е алергия към котки?
« Отговор #8 -: Март 06, 2008, 07:44:30 am »
Можеше да се посъветваш с лекар, защото никой не лекува по PC или TVа

.... а котенцето можеше да го дадеш на някой човек или в организация, която се грижи за животинки, вместо да го пускаш при кучета и още какво ли не ..

Дано малкият се оправи по-скоро и наистина го заведи за общи изследвания при човек, който си разбира от работата


Адашкеее,не съм го лекувала по пс или тв . [grrr] Не стига че ми е притеснено ,ами и ти тука ме нападаш.Въобще не ме интересува кво ще му се случи ,детето ми е по-важно.Събрах мнения и затова го направих .Нямам намерение да чувствам вина . [sradlio]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...
Re: Дали е алергия към котки?
« Отговор #9 -: Март 06, 2008, 08:56:45 am »
Като бях по-малка ми казаха, че имам алергия към котки. Общо взето ми се получаваше обрив по цялото тяло и винаги лятото, когато ходих при баба и дядо. След няколко години ми правиха изследване - проверяват няколко вида алергии, за да установят коя е "моята". И тогава "котката" не даде резултат, а се oказа, че съм алергична към пера  [oops]
Затова най-добре наистина да потърсиш професионална медицинска помощ  [namigG]

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Дали е алергия към котки?
« Отговор #10 -: Март 06, 2008, 16:05:30 pm »
Можеше да се посъветваш с лекар, защото никой не лекува по PC или TVа

.... а котенцето можеше да го дадеш на някой човек или в организация, която се грижи за животинки, вместо да го пускаш при кучета и още какво ли не ..

Дано малкият се оправи по-скоро и наистина го заведи за общи изследвания при човек, който си разбира от работата


Адашкеее,не съм го лекувала по пс или тв . [grrr] Не стига че ми е притеснено ,ами и ти тука ме нападаш.Въобще не ме интересува кво ще му се случи ,детето ми е по-важно.Събрах мнения и затова го направих .Нямам намерение да чувствам вина . [sradlio]

Не искам да се чувстваш виновна, но и не искаш да висиш тук, когато можеш да го заведеш при някой кадърен човек, за да види какво му е на малкото.
Има 10 еднакви симтопма за 100 различни неща. Затова и се иска специализирано мнение.
Никой от форума, все още няма диплома по медицина .. а детето ти наистина е на първо място..
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Дали е алергия към котки?
« Отговор #11 -: Март 06, 2008, 16:27:44 pm »
Ми да оздравее и ще го заведа бе ,сега с температура ,кашлица и сополи къде да вървим ? [sad3]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Дали е алергия към котки?
« Отговор #12 -: Март 06, 2008, 19:37:17 pm »
Именно сега се върви, защото това е грип, който аз и народа около мен изкарахме много тежко.. даже аз още си говоря като Робокоп... а ние сме големи .. какво се очаква за малко човече

Не искам да ти давам акъли, ти си майка и знаеш най-добре за твоето дете, но ме човърка отвътре, когато някое малко същество е болно ...

Повече няма да се обаждам, само ще стискам палци да се оправите по-скоро

 [heart__]
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]