Автор Тема: Забавни SMS-чета  (Прочетена 193597 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ^^Sladuranata^^

  • Новак
  • *
  • Публикации: 13
  • Пол: Жена
  • Opitvam se da spra,kaji mi kak da spra..?
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #60 -: Февруари 18, 2006, 16:03:22 pm »
1.Аз никога не ще те заобичам,
   за мен ще бъдеш винаги сваляч!
   Аз мразя те и вечно ще те мразя,
   защото ти за мене си духач!

2.Не казвам,че ще те обичам вечно,
   страхувам се от вечните неща!
   Ще те обичам дълго,ще те обичам до
   смъртта!

3.Ти си моят ангел-за него пътувам до рая!
   Ти си моето слънчице-за него убивам нощта!
   Ти си моят свят-за това ще живея!

4.Прости,че те забравих,в живота друга намерих аз!
   И никога не ми прощавай за нашия последен час!
   Когато казах ти махни се,ти отиде си без страх!
   Сега те моля,забрави ме,за всичко съм виновна аз!

5.Изпрати ме тихо до вратата,и не казвай думичка дори!
   Нека потъне в скръб душата и сърцето в болка да гори!
   За обичта ти няма да заплача и ти за мойта не плачи!
   Нека само сме познати вместо всеки ден да ну горчи!

6.Недей да си играш с мойте чувства,а после да се правиш на хитрец!
   Да лъжеш този който те обича,не е изкуство!
   Не се гордей с това,че си подлец!
« Последна редакция: Февруари 18, 2006, 16:05:21 pm от ^^Sladuranata^^ »
A ti mi kazvash tiho 4ujda si mi ve4e,stana qsno samo
istinata kriesh,lugal si me taino dulgo vreme
i Sega e prezno vyv mene!iskai me iskai me,
Iskaii me!

GoReShTo`MaCe

  • Гост
Забавни SMS-чета
« Отговор #61 -: Февруари 19, 2006, 00:50:41 am »
1.Zashto li te obiknah?Zashto li s teb taka az sviknah?Ne smqtam,che tova e greshno,ne mislq daje,che e smeshno!No Boje moi i az neznaq,zashto li tolkoz te jelaq!
2.Mrazq te,zashtoto te obicham!Revnuvam te,zashtoto te jelaq!Obicham te,zashtoto si edinstevn!
3.Kogato ti se rodi valeshe dajd,no tova ne beshe obiknoven dajd,a placha na zvezdite,zashtoto edna ot tqh se otkasna i se rodi na zemqta!
4.V ochite mi ima bolka i taka,racete mi jelaqt majka toplina,a ustnite kopneqt s tvoite da se sleqt i v miga dushite ni da poludeqt!
5.Neznam zashto tai mn te obicham,neznam s kakvo tai silno me pleni,no znam, che samo teb obicham i v sarceto mi shte badesh samo ti!
6.Ako se vgledash v displeq si shte vidish ochite mi,shte pochuvstvash sarceto mi da bie v tvoite race,zashtoto to ti prinadleji!
7.Tu te iskam,tu te mrazq,tu jelaq te goreshto,tu sled tova shte te pregazq.Kakvo tolkova napravi,che moeto sarce ne moje da te zabravi?!
8.Shokolad - ne e!Zahar - ne,ne e!Q da pomislq!Dali e med?Ne i tova ne e!Po dqvolite,nqma nishto po sladko ot teb!
9.Nqkade ima race koito iskam da dokosna!Nqkade ima ustni koito iskam da celuna!Nqkade ima chovek koito mi lipsva!
10.Kakvo e jivota?Jivota e lubov!Kakvo e lubovta?Lubovta e celuvka!Kakvo e celuvkata?Ela i shte ti pokaja...
11.Poiskah ot Bog cvetq,a toi mi dade gradina!Poiskah ot Bog darvo,a toi mi dade gora!Posikah ot Bog reka,a toi mi dade okean!Poiskah ot Bog priqtel,a toi mi dade TEB!
12.Tozi sms go prati na nqkoi koito haresvash,koito obichash ili na nqkoi v koito si vluben...Seshtash li se zashto go prashtam na teb?
13.Shte brodq s dlani kadeto iskash ti!Shte plazgam palavo ezika kadeto az resha,a ti shte me izpivash qrostno s ochi i shte se molish dvamata da sme sami!
14.Iskam da sam salza - da se rodq v ochite ti,da se steka po buzite ti i da se udavq v ustnite ti...
15.Da ne se pritesnqvash: v bolnicata sam,sled malko vlizam v speshnoto otdelenie!Lekarite kazaha, che e seriozno i shte umra ako spra da te obicham!
16.Moje bi znaesh kakvo e da plachesh ot bolka,ot zloba ot sram...No edva li znaesh kakvo e da plachesh kogato obichash,a si sam!
17.Ako ti kaja, che te obicham shte bade malko za teb!Ako ti kaja, che shte umra za teb shte bade mnogo za men!Zashtoto az trqbva da jiveq, za da te obicham!
18.Ako bqh kapchica krav shtqh da se tarkulna po venite ti,da dostigna do sarceto ti, za da vidq dali to tupti za men!
19.Jivei jivota ima smisal!Jivei za vseki idvasht den!Jivei zashtoto te obicham!Jivei s misalta za men!
20.Kak mojesh da kajesh na dajda da ne vali,sled kato sashtestvuvat oblacite?Kak mojesh da kajesh na listata da ne padat,sled kato sashtestvuva vqtara?Kak mojesh da mi kajesh da ne se vlubvam,sled kato sashtestvuvash ti?
21.Edno sarce koeto te obicha,edno sarce koeto te zove,gotovo vsichko to da stori,dori i da umre!Az te obicham , ne mi se sardi, za da mi otmastish - obichai me i ti!
22.Sinteziraiki pantonimikata na paradoksalnata antropologiq i baziraiki se na solidna fundamentalna praktika shte bada kratka - Obicham te!
23.Ako e vqrno,che kogato chovek umira vijda nai-krasivite migove ot jivota si,trqbva li da umra, za da te vidq otnovo?
24.Edno momche sarceto mi pleni!Edno momche nakara me da trepna!To sanishtata mi pokori,zapomni tova momche si ti!
25.Az jiveq,zashtoto jiveesh i ti!Az sam chovek,zashtoto choveka do men si ti!Moeto shtastie s tvoeto ime naricham,zashtoto ti sashtestvuvash,a az te obicham!
26.Ako nqkoi pat te pregarna dali shte se otdrapnesh?Ako ponecha da te celuna dali shte me otblasnesh?Ako ti se obqsnq v lubov togava kakvo shte se sluchi?
27.Ako obichash bogatite ne me obichai,zashtoto ima po-bogati ot men.Ako obichash krasivite ne me obichai,zashtoto ima po-krasivi ot men.Ako obichash tezi koito obichat-obichai me,zashtoto nqma druga koqto da te obicha poveche ot men!
28.Obichah te i oshte te obicham,no jalko ti ne me razbra.Tragna si,tragna si i me ostavi sas spomeni i vechna samota.Zashto si tragna tai vnezapno,bez da kajesh dumichka dori?Zashto dushata mi ostavi v lubovniq pojar da izgori?
29.Obichal li si bez da te obichat?Plakal li si kakto plakah az?Vijdal li si kak salzi se stichat v nqkoi kasen chas?NAvqrno ne,zashtoto vinagi si bil obichan,tai kakto te obichah az!
30.Zashto kogato te obicham,sveta e vechno protiv men?Zashto kogato az te mrazq,usmivkata ti e za men?Zashto ochite mi sa tajni vav vseki slanchev den?Zashto li te obicham,kogato ti ne si za men?
31.Vseki ot nas e angel s edno krilo.I nie mojem da letim samo,ako se sleem v edno cqlo i ako silno se pregarnem...Iskash li da opitame?
32.Nedei da natiskash drugo kopche!...Nedei!...Ax!...Ne!...Zashto natiskash?Sega se zakliuchi v sarceto mi i nikoi ne znae PIN koga , za da izleznesh!
33.Ti vleze v jivota mi , ostana tam i tiho zajivq.Az mislq,che sveta shte e zagubi,ako izgubq tvoqta dusha!
34.Ako mojeh da obicham 2 pati parviqt pat shtqh da obicham teb.Ako razbera, che e greshka, vtoriqt pat bih obichala greshkata si!
35.Neznaesh, che noshtem dokato zaspq samo tvoeto ime sheptq.Neznaesh kak iskam da znaesh, che te obicham i neznaesh kak iskam da znam dali i ti me obichash!
36.Zashto da kriq salzite i da kazvam, che ne me boli?Da laja, che ne te obicham, shtom za men si vsichko ti?!
37.Ti nikoga ne vqrvash na dumite mi,zatova i sega shte te izlaja: slanceto e ledeno, nebeto nikoga ne e bilo sinio, a az nikoga ne sam te obichala!
38.Ti sega spinkash, no az shte doida v sanq ti, shte te pogalq nejno po liceto, shte te celuna lekichko po nosleto i shte ti kaja v liceto, che ti shte si mi vechno v sarceto!
39.Spi sarceto v kamenna obvivka,burq tatne , stapq me taga, donesi mi svoqta usmivka, za da svarshi burqta s daga...Koga shte mi donesesh usmivkata si?
40.Samo s 1 celivka moga da te pobarkam.Samo s 1 pogled mislite ti shte obarkam.Samo 1 vecher i shte te podludq.Predchuvstvash li tova koeto shte ti prichinq?
41.Kaji mi nqkoga da si obichal, no ne na dumi ili na shega?Kaji mi nqkoga da si pochuvstval kakvo e vsashnost lubovta?Iskashe me-stanah tvoq, tova li beshe tvoqta mechta?Iskashe da te obicham, kakto vinagi uspq!Zamalchi , az veche znam za teb sam spomen otjivql!
42.Iskam da ti kaja mnogo, no ne moga...Iskam da ti kaja vsichko, no ne trqbva...Obicham te...tova e mnogo!Obicham te...tova e vsichko!Az kazah mnogo,az kazah vsichko!
43.Kogato se razdelish s edna lubov ne q zamenqi s omraza,zashtoto nai-podlo e da mrazish choveka koito si obichal ili pone si lagal, che obichash!
44.Mislish li ponqkoga za men,za prikazkata ni krasiva?Shte padem li otnovo nqkoi den?Bez teb lubov e prosto duma siva...
45.Za da se rodi edna lubov sa nujni dve tela.Za da se rodi edna celuvka sa nujni chetiri ustni.Za da jiveq se nujdaq ot teb.Moga li da te imam?
46.Nqma chovek zaradi koito si zaslujava da umresh.Ima hora zaradi koito si struva da jiveesh!
47.Sega e moqt red da sam jestoka,sega e moqt red da kazvam "ne"!Da obvinqvam i proklinam,da mrazq manichko pone.Sega e tvoqt red da stradash bez vreme ti da si zaminavash,na kolene da mi se molish i ot lubov da plachesh!Sega e moqt red da te udarq,sega e tvoqt red da te boli,da gledash kak lubov dogarq i tiho da sheptish "O,spri".Sega neshtata sa razlichni,ne sa tai kakto sa bili.Sega ne az,a ti me vikash,no vsichko svarshi-razberi!
48.Ima neshto koeto me machi,ima neshto koeto mi teji,ima edno sarce koeto samo za teb tupti!
49.Ponqkoga shte idvam v sanq ti,kato nechakan i dalechen gost.Ne me ostavqi ti otvan na patq-vratata ne zalostvai.Shte vlezna tiho.Krotko shte prisedna,shte vperq pogled v mraka da te vidq.Kogato se nasitq da te gledam-shte te celuna i shte si otida!
50.T-eji mi neshto na sarceto,E-dno i to se znai,B-ezumno nqkogo obicham,E-to ot parvite bukvi poznai!
51.Napravi chudo s mene ti,usmivka nezalqzvashta mi podari,zvezdite ot nebeto mi svali,da greq vse za men gi zaralji!No ima maka v moqta dusha,nemojem da sme zaedno sega!Neznaq do koga shte prodalji,no gotova da te chakam dalgi dni,i shtastieto v moeto sarce da se rodi!
52.Ti pleni edno sarce za cql jivot,ti pleni edna dusha za cql jivot.Te sa samo tvoi i na nikoi drug!Obicham te tai silno kakto obicham jivota!Jiveq za teb,za tvoqta dusha!Treperq vseki mig za teb i chudq se kade si ti sega...Kopneq vseki mig za teb,i ne iskam samota...
53.Trudno e da spiram salzite si,trudno e da laja sarceto si,trudno e da podtiskam lubovta si!Trudno e,zashtoto te nqma do men!
54.Znaesh li,vseki pat mi se naslajdavat ochite kati si predstavq usmivkata ti...celuvkata ti...pregradkata ti...zashtoto oznachavash mnogo za men!Disham zaradi teb!
55.Ti si tozi,pri koito idvam!Tozi na kogoto prinadleja!Ti si tova koeto iskam prez cqloto vreme...Ti si tozi kogoto obicham...Iskam da si tozi kogoto celuvam za leka nosht!

nakolenka

  • Гост
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #62 -: Февруари 19, 2006, 10:22:05 am »
1)Ако истриеш този смс ми дължиш целувка.Ако не го истриеш,ще правиш...!Ако го препратиш на мен ми дължиш и двете.Е кога ще се видиме?                                        2Искам да ти испратя нещо,красиво,чувствено,саблазнително и еротично,но дисплеят ми е прекалено малък,за да ме побере.Кога ще се видиме???
3 По ТВ съобщиха,че е избягало ангелче.Споко,няма да им кажа къде си!                   

Неактивен Sevinka

  • Новак
  • *
  • Публикации: 29
  • Пол: Жена
  • Не е важно какъв си!Важното е че Мечо Пух е ПИЧ!
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #63 -: Февруари 21, 2006, 18:59:43 pm »
         Само за специални хора и специални случаи !

Мили...като се кача на ку-
лата на нашия замък в минута на тиха отмо-
ра ти знаеш с какво нетърпение чакам да се изпра-
виш пред мен раздавача на мислите ми напра-
зни ,и ако все така ме измъчваш знай,че ти пу-
скам последно писмо.Твоята мила ко-
тка повече няма да видиш и ще си останеш с ху-
бавите ни спомени и със снимката мо-
я в ръка !
PS:Ако не отговаряш на чувствата ми прочети писмото ми през ред !


Казват ,че съм курва -е , нали всеки си има характер!
Казват,че съм уличница-е,къде да ходя по покривите ли!?
Спала съм с мъже-е,пък те оставят ли те да спиш?!
Ебала съм се за пари-пет лева пари ли са?!
Събличала съм се пред мъже-е,като пускат парното на 6!
Казват,че са ми криви краката-криви ,ама удобни!
Била съм грозна-грозна,ама търсена!

Мило мое алгоритъмче,пленена съм от острите ъгли
на любовта.Твоите перпендикулярни погледи събуждат
в мен уравнение от 2-ра степен с две неизвестни.
Като оставим родителите извън скоби ние с теб
оставаме сами в равнината.Ще построим триъгълна къщичка
с две страни и ъгъл заключен между тях.А онази там, която
се върти като окръжност около теб ще и разбия абсолютната
и ще я пратя да води корен квадратен!!! [heart__]
« Последна редакция: Февруари 21, 2006, 19:02:34 pm от Sevinka »
Най-хубавото се добива само с цената на най-голямата болка !

Неактивен ^^Sladuranata^^

  • Новак
  • *
  • Публикации: 13
  • Пол: Жена
  • Opitvam se da spra,kaji mi kak da spra..?
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #64 -: Февруари 22, 2006, 17:56:18 pm »
1.Ако 100 момичета те обичат,
  значи аз съм една от тях!
  Ако само една те обича,
  значи това съм аз!
  Ако никой не те обича,
  значи мен ме няма на този свят!

2.Прости ю,до днес не те обичах тъй както заслужаваш ти!Съвсем ми беше безразлично дали съм ти любим,прости!Дори не те и забелязвах,че съществуваш покрай мен!Не ревнувах нито пазих,живеех с тебе ден за ден!И че тайничо съм в друга влюбен,не страдах от страха нелеп,че може и да те загубя и да се влюбя в теб..тъкмо в теб до днес!Но днес незнайно как тъй един случаен дженталмен.дали на мен тъй ми се стори или пък тъй си бе не знам но за пръв път друг ми заговори,че имам хубава жена.Че е харесвана,че грее с особен чар очи и глас че другите съзират в нея туй което не съзирах аз!И го съзрях!в един миг с хубост невиждана аз рв видях!Нима,нима ще те загубя-си викнах сам в адски страх.Нима..?Какъв съперник е човека,цени безценното до него,едва щом му посегне друг!
A ti mi kazvash tiho 4ujda si mi ve4e,stana qsno samo
istinata kriesh,lugal si me taino dulgo vreme
i Sega e prezno vyv mene!iskai me iskai me,
Iskaii me!

Неактивен Sevinka

  • Новак
  • *
  • Публикации: 29
  • Пол: Жена
  • Не е важно какъв си!Важното е че Мечо Пух е ПИЧ!
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #65 -: Февруари 23, 2006, 22:31:09 pm »
Доматите са зеленчуци,
зеленчуците са витамини,
витамините са енергия,
енергията е спорт,
спорта е секс,
секса е СПИН,
СПИН-а е смърт!!!
Извод:Не яжте домати !!!
 
Две смс-чета за Свети Валентин нищо че мина да има за другата година  :)

1.Честит празник миличко! Преди да те срещна не вярвах ,че съществува любов!Ти дойде от нищото и стана всичко за мен!Искам да те усещам до себе си всяка секундарно знам че това е невъзможно! Знай ,че ще те обичам цял живот!

2.Аз съм твоята Велентинка ,
ти си моята половинка,
пред М-тел се заричам
вечно аз да те обичам!

Ако съм тъжна ,ще развеселиш ли дните ми !?
Ако плача ще избършеш ли сълзите ми ?!
Ако съм до теб, ще погледнеш ли в очите ми !?
Ако те прегърна ,ще се слеят ли душите ни!?
Ако огън съм, ще се опариш ли !?
Ако огън си ,ще ме опариш ли !?
Ако целувка съм ,ще ме откраднеш ли !?
Ако любовна яма съм , ще пропаднеш ли !?
Ако ти кажа : "ЦЕЛУНИ МЕ" , ще го направиш ли !2
Ако ти кажа : "ВЪРВИ СИ" , ще спориш ли !?
Ако те помоля "ОСТАНИ" , ще го изпълниш ли !?
Ако ти кажа "ОБИЧАМ ТЕ", ще отвърнеш ли !?


Най-хубавото се добива само с цената на най-голямата болка !

Неактивен Sevinka

  • Новак
  • *
  • Публикации: 29
  • Пол: Жена
  • Не е важно какъв си!Важното е че Мечо Пух е ПИЧ!
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #66 -: Февруари 23, 2006, 22:48:00 pm »
1.Ако го харесвам ,то си е мое !
2.Ако го намеря ,то си е мое !
3.Ако е в моите ръце ,то си е мое !
4.Ако мога да си го взема ,то си е мое !
5.Ако до преди малко съм го имала ,то си е мое !
6.Ако то е мое ,значи никога няма да стане твое !
7.Ако строя нещо ,то всички части са мои !
8.Ако изглежда като мое ,значи е мое !
9.Ако мисля ,че е мое ,значи е мое !
10.Ако мислиш ,че е мое , значи пак е мое !
11.Ако е твое и аз ти го открадна ,значи е мое !
12.Ако мислиш ,че е твое и аз ти го открадна,погледни предния ред!
13.Ако мислиш ,че нещо не е мое ,ГРЕШИШ всичко е мое !


Знаеш ли каква е разликата между нас !? Аз искам един мъж да задоволява всичките ми нужди ,а ти искаш всичси жени да единсвената ти нужда!
Най-хубавото се добива само с цената на най-голямата болка !

Неактивен SlaDko{F}

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
  • Пол: Жена
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #67 -: Февруари 26, 2006, 20:26:20 pm »
Слънцето блести в очите ми аз отново мисля за теб,но оставих да текат сълзите ми,защото те обичам,а ти не си до мен.Далече си завинаги остана,но няма граници за любовта!Аз бих преплувала и океана,за да сам до теб сега!ОБИЧАМ ТЕ - единствен си ти за мен,но те незнаеш за това и мойе би си имаш друга,съжалявам че се получи така.Живей живота си прекрасен,завинаги си остани красив и нека бог да ти помага... миличко бъди щастлив!!! [reevvv]

Сбогом!! Не не изтривай сълзите ми, нека се стичат от моите очи.Не..!
Не ми казвай нищо мълчи, аз ще те обичам, но ти забрави.. !!!

Обичам те и сама незная дали сам в рая или в ада. С целувки прикована към кръста Обичам те безсилна да вазкръснал

Защо очите ми те гледат нежно и грабят жадно от лика ти?Гледам те прехласната,
безбрежно обичайки душата и платта ти!!

Всяка вечер теб сънувам, Всяка вечер теб целувам, за теб сърцето ми гори кажи Обичаш ли ме ти ?
Всяка вечер теб сънувам, Всяка вечер теб целувам, за теб сърцето ми гори кажи Обичаш ли ме ти ?

Неактивен P_A_L_O_M_A

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
  • Пол: Жена
Забавни SMS-чета
« Отговор #68 -: Февруари 26, 2006, 23:14:02 pm »
1) Tolkova laji si izrekal kak povqrvah ti?...Tolkova mechti ti otnese s teb, vyrni mi gi, tolkova sylzi az izplakah oshte me boli.
2) Nemoga az da te zabravq za men shte badesh vinagi mechta obicham te i samo teb obicham zashtoto imam pravo na tova!!!
3) Ako lubovta e maka,ako obichta e bolka,ako strasta e stradanie to togava iskam ti da si tova moe nakazanie!!!
4)Sarceto mi trepti vseki put kogato do men zastanesh ti lunata za teb blesti tishinata za teb malchi a v sarceto si mi samo ti!
5) Ako nqkoi te pogledne kaji mu che sashtestvuvam.Ako ti kaje che te obicha kaji mu che revnuvam.Ako iska da e s teb kaji mu che shte go ubiq!!!
6) Dori da gledam machnoto nebe pak shte vijdam nai-krasivoto lice i shte se molq pred vsichki bogove za parchence ot tvoeto sarce!
7) Glupava mechta jivota moje bi taka reshi da sme razdeleni az i ti a posle pak v dalechniq chas s druga da te vidq az!!!
8) Ti nemojesh da obichash za poreden pat se uverih i nichii chuvstva ne zachitash no kasno tova otkrih..
9) Ne shte zabravq charovnata ti usmivka prekrasnoto ti lice ne me obichash mili i zatova az nqmam pravo da se borq za tvoeto sarce...
10)Samnqvash se che zvezdite sa ogneni samnqvash se che istinata e lajliva no nikoga ne se samnqvai che te obicham!!!
11) Tolkova si sladak che ako te izqm shte polucha diabet!
12) Imam az edna mechta s tebe da prekarame noshta,da se sabudime na sutrinta i da povtorime noshtta!
13) Az neshte te nikoga zabravq vqrvai v dumite mi ti!Moqta lubov ne e snejinka i neshte se nikoga stopi!

Неактивен kema_88

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #69 -: Март 01, 2006, 13:06:40 pm »
толкожа си сладак 4е ако те изям 6те полу4а диабет :fireheart:

Неактивен ReNZor

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #70 -: Март 04, 2006, 15:25:01 pm »
Ти самотна си сега ..наранена от някоя лъжа,виждаш падаща звезда и проливаш поредната сълза,но лекарството за твоята съдба е моята душа.

Живея аз в мъгла,защото съм обречен на самота,любовта ме подминава но тъгага ме поглъща,ближа рани през нощта за да отключа радоста и да дигна аз глава.

Каде си ти сега,май прегръщаш някой във нощта,липсваш ми но какво от това,мечтая за деня в който ще получа любовта,и огъня ще угасиш с твоята душа,обичам те а с думи тъжни трябва да го кажа но това е реалноста да се погубвам до като не дойде края на света.

Неактивен CrAzY_VeN1`

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #71 -: Март 05, 2006, 17:09:21 pm »
искам ги your eyes за6тото са very nice пурво look at me после don`t forget me моето сурце tic-tak for you and that because I love you! :) [inlovee]

Неактивен CrAzY_VeN1`

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #72 -: Март 05, 2006, 17:28:52 pm »
искам да буда силна,искам да те забравя но не мога за6тото не мога да забравя колко се оби4ахме,за6тото немога да забравя как ме целува6е,колко иска6е да сме заедно ...но сега теб те няма и аз сама стоя и 4акам ти да доиде6 в нощта ! [reevvv] [I love you] :fireheart:

Неактивен CrAzY_VeN1`

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #73 -: Март 05, 2006, 17:35:09 pm »
с които и да сум с тжоето има го нари4ам...Каквото и да казжам  все за теб гожоря...Каквото и да мисля жсе за теб се се6там ....ЗА6ТОТО ТЕ ОБИ4АМ!!! [heart__] [inlovee] :)

Неактивен LOLA

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #74 -: Март 05, 2006, 20:11:22 pm »

[/size][/size][/font][/color]Ако до 25 секунди не отговориш,а 15 вече изтекоха,така че ако до 10 секунди не получа смс от теб ми дължиш един див секс.... [lol] [lol] [shame] [inlovee] [inlovee] [inlovee]