Автор Тема: Забавни SMS-чета  (Прочетена 193592 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ZAGADA4NATA

  • Гост
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #30 -: Декември 21, 2005, 10:40:38 am »
1 Обичам те,обичам.Сърцето си бих дала , ако не съм умряла от любов.

Неактивен ve6ti4ka

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #31 -: Декември 24, 2005, 14:34:01 pm »
1.  Заспах в твоите прегръдки в съня си виждах твоето лице, усещах нежните целувки да милват самотното ми сърце, о не, до тук е всичко избледнява, светлина, и ето настъпва деня.

2. ТИ БУРЯ си, АЗ МРАКА, по отделно се скитаме все сами разделени завинаги и с различни съдби.

3.  А може би ВЯТЪРА в косите ми дълги си ТИ и нежно ги разбъркваш на всички страни, чувствам чрез вятъра ръцете ти нежно да галят лицето ми и чувам как гласът тинежни думи ми шепти.

4.  Как жадувам за твоето УХАНИЕ, как жадувам да си до мен сега, да усещам твоето ДИХАНИЕ, но усещам само самота.

5.  Понякога те чакам далго, понякога се вглеждам в тъмнината, търсеики твоите черти жадно за миг поне да зърна
.
6.  АЗ все още диря онова чуство, търся, искам да го открия в нечие лице и някои ден може би съвсем случаино ТО щЕ ДОИДЕ В МОЕТО СЪРЦЕ.

7.   Бъди спокоен в тъмнината, ше стисна твоята ръка, очите ти, а твоите очи в отплата ще накарат да разцъфтят усните ми.

8.  Топлотата ти да ме обгърне , сигурност, у дома, на нежност да ухае, да се запали огън отново в пепелта.

9.  СПРИ, за миг да те погледам, тъй МИЛИ СА МИ ТВОИТЕ ЧЕРТИ и реща ли да бягам нека бъдеш в моите спомени.

9.  ПРАШЕЦ ОТ ЛЮБОВ БИХ ВЗЕЛА ОТ ОЧИТЕ СИ И С НЕГО БИХ ТЕ ПОСИПАЛА И ШЕПИ С НЕЖНОСТ ЩЕ ВЗЕМА ОТ ДЪЛГИТЕ СИ КОСИ И С ТЯХ ОТ ВСИЧКО БИХ ТЕ СКРИЛА. НЕ МОЖЕШ ДА СИ ОТИДЕШ ОТ МЕН, ЩЕ ТЕ ЗАДЪРЖА С ОЧИ И КОСИ И СЪС СВОЕТО СЪРЦЕ. ОСТАНИ, ОСТАНИ.
« Последна редакция: Януари 15, 2006, 19:58:37 pm от VLADISLAVA »

heaven

  • Гост
:)
« Отговор #32 -: Декември 24, 2005, 23:24:12 pm »
Приятел е не този, който ти бърше сълзите, а този, който не те кара да плачеш!

Неактивен mimsun

  • Новак
  • *
  • Публикации: 15
  • Пол: Жена
  • Умееш ли да обичаш,значи умееш всичко!
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #33 -: Декември 26, 2005, 19:13:21 pm »
Когато снежинките бели
тихичко идват в нощта,
когато декември изпраща
последния ден с тъга
ти помисли,че някой
ти праща горещи поздрави
в нощта й устните тихо прошепват
"Бъди най-щастлив в света! :)"
"Ние можещите,водени от незнаещите,правим невъзможното за кефа на неблагодарните.И сме направили толкова много с толкова малко,че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищото!"

anna_sv

  • Гост
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #34 -: Декември 27, 2005, 00:12:42 am »
Тя него обичаше,
той нея не!
Тя него сънуваше,
той нея не!
Тя него забрави,
той нея не!
 :)

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #35 -: Декември 28, 2005, 20:15:39 pm »
Обичах те, но никога не ти го казах, за теб живеех, но ти не ме разбра.Потъпках себе си, на хиляди отказах, а ти си бил една лъжа. Заменяше целувките с усмивки с уиски, продаваше ме само да си пил.Зарязваше ме заради страсти низки, преструвка смяташе да бъдеш мил!!!

Пиши на Кирилица!
« Последна редакция: Януари 07, 2006, 16:10:27 pm от VLADISLAVA »
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

{}martina{}_94

  • Гост
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #36 -: Декември 30, 2005, 10:00:17 am »
недеи да ми званиш нощ и ден докато не се промениш любов не заслужаваш! за мен просто забрави щом лжеш ме в очите ти на любов се научи тогава чак върни се !!научи се на любов

{}marti_94{}

  • Гост
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #37 -: Декември 30, 2005, 10:05:54 am »
завинаги съм с теб и няма да те изоставя така както ти направи изостави и си замина знам че ме обичаш знам че аз съм твоя живот но ти знаеш че ти за мен не струваш 1 горш не заслужаваш[/color]

{}marti_{}

  • Гост
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #38 -: Декември 30, 2005, 10:12:22 am »
за6то ли те обичам защо ли съм с тебе защо ли живота ми си ти защо чак днес го разбирам когато за първи пат ме целуна и ми даде  :flowers: аз го разбирах ми то е яснно щото си тъппп!!!

Irena

  • Гост
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #39 -: Декември 30, 2005, 13:00:31 pm »
1 Ако беше сал в очите ми не бих плакал цял живот за да не те загубя,ако можех със сълзи да те задържа,бих плакал цял живот,за да те имам

2 Хората казват че човек вижда най-красивите  мигове от живота си преди да умре.Трябва ли да умра за да те видя?

3 Сърцето ми не е колиба,да преспиш и да си заминеш.Сърцето ми не е камина,да се стоплиш и да си заминеш.Сърцето ми е Божи храм-влезеш ли оставаш там.

4 Болят ли те краката?Питам те за6тото постоянно се разхождаш в мислите ми.

5 Сутрин не закусвам защтото мисля за теб.Не обядвамм защото мисля за теб,не вечерям,защото мисля за теб.Вечер не спя защото съм гладна.

6 Хубави крачета.В колко отварят?

7 If waman can't make her mistakes charming,she is only a female

8 Интелектуалец-човек намерил нещо по-интересно от секса.

9 Ако разкопаеш земята ще бликне вода,ако разкопаеш спомена-ще бликне сълза.

10 Истински приятел е този който знае всичко лошо за теб,и въпреки това те обича

11 Да бъдеш жена -това е болка!
    Когато ставаш девойка- Боли!
    Когато ставаш любима-Боли!
    Когато ставаш маойка-Боли!
   Но най-непоносимата болка ма земята е болкта да си жена, непознала всички болки до една!

Неактивен Pavka7a

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
  • Пол: Мъж
  • Vsi4ko e na "6"!
яко такова
« Отговор #40 -: Януари 02, 2006, 23:22:56 pm »
1.Над масата стоя смутен потънал целия в дълбока скръ и спомням си как сре6тнах те за първи път!Дете безгрижно бях тогава а тъй безгрижна бе и ти, и влюбих се в очите ти красижи,тъй както никога преди.Твоят образ светъл ште запазя в моето сърце и никога не ште забравя усмивката на твоето лице [heart__] [inlovee]


2.Сините очи са красиви,сивите като вални пенливи,а кафети са като кафе и се запазват във всяко нежно сърце! [heart__] [heart__] [heart__]

3.Красиво мъничко моми4е зашто в очите ти има скръб нима ти хякого обичаш а тои ти е обърнал гръб!Салзи по бузите се стичат и мокрят твоето лице ала хич не ти отива да плачеш по едно момче! [heart__] [inlovee] [heart__]


Аре стига толкоз!после пак!
nqma  i podpis

sisley

  • Гост
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #41 -: Януари 06, 2006, 00:40:28 am »



НИКОЙ НЕ УМИРА ДЕВСТВЕН,ЖИВОТА ПРЕЕБАВА ВСЕКИ.

КОГАТО чОВЕК ИСКА НЕЩО НАМИРА НАЧИН,КОГАТО НЕИСКА НАМИРА ОПРАВДАНИЕ.

ЖИВЕЙ НА РЪБА ЗАЩОТО В ПРОТИВЕН СЛУЧАЙ ЗАЕМАШ МНОГО МЯСТО.

АКО ЕДНА ЖЕНА Е КРАСИВА ВСИЧКИ ЩЕ Я ХАРЕСВАТ
АКО Е УМНА- ЩЕ Я УВАЖАВАТ
АКО Е ДОБРА- ЩЕ Я ОБИЧАТ
АКО Е И ТРИТЕ ЩЕ Я ЗАПОМНЯТ.

НАУЧИ СЕ ДА СЛУШАШ. ПОНЯКОГА ШАНСА ЧУКА МНОГО ТИХО НА ВРАТАТА>


Неактивен petencetoo

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #42 -: Януари 14, 2006, 21:21:14 pm »
Нощес те пак сънувах, трупът ти носех на ръце, убих те за да те спечеля, макар и с ледено сърце !!

Пиши на Кирилица!
« Последна редакция: Януари 15, 2006, 19:46:57 pm от VLADISLAVA »

ioio

  • Гост
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #43 -: Януари 15, 2006, 11:17:31 am »
Виждал ли си много космато къче?
Знаеш ли защо е космато?
Защото иска да прилича на брадата ти!:)

Неактивен ioio

  • Новак
  • *
  • Публикации: 5
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #44 -: Януари 15, 2006, 11:26:44 am »
И да стихнат големите страдания,
и да легнат подземен покрив,
ще си взема за спомен щастие,
непозната дума любов. [heart__]