Автор Тема: Забавни SMS-чета  (Прочетена 193616 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

me4ence

  • Гост
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #90 -: Март 26, 2006, 16:29:43 pm »
[svirrr]   Ако небето беше лист хартия, а морето мастило, щях да напиша на небето, че обичам само теб [I love you]


Пиши на Кирилица!
« Последна редакция: Май 17, 2006, 17:22:36 pm от VLADISLAVA »

Неактивен ```Mim4etO```

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
  • Пол: Жена
  • :)
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #91 -: Март 26, 2006, 20:40:32 pm »
Какво ти пука когато говорят зад гарба ти...Нали варвишпред тях,нека гледат гъза ти!
:))))

Неактивен ```Mim4etO```

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
  • Пол: Жена
  • :)
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #92 -: Март 28, 2006, 15:54:06 pm »
Когато човек е наивен винаги го лажат.Когато е искрен го разиграват,а когато е добар се отнасят зле с него.Това е ЖИВОТА!
:))))

Неактивен ```Mim4etO```

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
  • Пол: Жена
  • :)
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #93 -: Март 28, 2006, 15:57:09 pm »
Аз сам на плажа,а ти къде си?Аз сам сама,а ти сам ли си?Аз те обичам,а ти обичаш ли ме?Аз се базикам,а ти варза ли се????
:))))

Неактивен ```Mim4etO```

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
  • Пол: Жена
  • :)
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #94 -: Март 28, 2006, 15:58:40 pm »
Да обичаш значи да намериш в щтастието на друг своето собствено щастие!
:))))

Неактивен ```Mim4etO```

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
  • Пол: Жена
  • :)
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #95 -: Март 28, 2006, 15:59:28 pm »
Само времето е способно да разбере колко велика е ЛюБОВТА!
:))))

angel4e_f

  • Гост
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #96 -: Април 03, 2006, 09:50:35 am »
Искам в черно да бъда облечена, искам сълзите да бъдат от кръв, искам ръцете ми да са ледени, да късам от устните плът. Искам да разбия сърцето си, да нарежа с огледало вените, да замразя лицето си, душата ми да лети като птиците. Искам да плача, но не искам да гледаш. Искам да мразя, но не теб. Искам да обичам, но не умея. Искам в черно да бъда облечена,искам крака от стъклo и огън вместо коси. Искам изгрев в тунела и слънце, което не спи.Искам дом в пръстта, искам свещ да гори в сърцето ти. Искам обич и след смъртта. Искам живот, но какво е това?

Неактивен DQVOLSKI_FATALNA

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 226
  • Пол: Жена
  • Любовта побеждава всичко!
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #97 -: Април 08, 2006, 15:31:23 pm »
Беб4о искам да ти кажа нещо,много отдавна не мога да намеря думи,
но не нога ве4е така,трябва да ти кажа,4е искам да скъсаме...
4аршафите от секс... [zabraneno 18]

Неактивен Vanda1

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 365
  • Пол: Мъж
  • В живота не е важно от къде идваш и къде ще отидеш
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #98 -: Април 08, 2006, 15:57:44 pm »
501. Tozi SMS nosi radost I dobro nastroenie. Nasladi se pone za mig na chuvstvoto, che nqkoi si misli za teb I mu lipsvash…

502. Kadeto I da si, kakvoto I da pravish, dali ste plachesh ili ste se smeesh, dali ste te obicha nqkoi ili ste te mrazi drug…az za teb vinagi ste bada tuk.

503. Niakoi hora preminavat byrzo prez jivota ni. Drugi spirat za mig I ostavqt svetla dirq v syrcata ni I poveche ne mojem da bydem syshtite.

504. Imah syrce, no sega to e tvoe. Imah misli, no ti gi prevze. Imah svoboda, no ti mi q otne. Jivqh v sviat na mechti, no sega moqt svqt I moqta mechta si ti!!!
 
505. Ima myka, koqto ne stihva. Ima sylzi koito nepresyhvat. Ima bolka, koqto vremeto nelekuva. Ima rani, koito nezazdravqvat…Ima hora, koito ne se zabravqt!

506. Koji mi nqkoga da si obichal, no ne na dumi ili na shega. Kaji mi nqkoga da si razbral kakvo e vsyshtnost lubovta…Ti iskashe me I az stanah tvoq/tvoi. Tova li be moqta mechta…Ti iskashe da te obicham I kakto vinagi uspq!!!

507. Vinagi se celi v lunata! Taka I dori da ne uspeesh pak ste si sred zvezdite!
 
508. Obichal li si taka, che nishto da ne moje da spre poletyt kym tozi kogoto obiuchash? Obichal li si tazi lubov? Kylnql li si se s vsichki dumi I vyv vsichko? Kreshtql li si ot bolka? Umiral li si ot mylchanieto? Molil li si se na kolene da te poshtadqt – teb I tazi lubov?

509. Nikoga ne gubish kogato obichas! Gubish kogato podtiskash chuvstvata si!

510. Edna chervena roza…da, tova e lubovta…bezgranichna I krasiva…I edna….

511. Kogato chovek zagine bez da e postignal jelanata cel, tova ne e porajenie nito pobeda. Porajenie e, kogato chovek e jiv, a ne e dostignal jelanata cel, zashtoto se e otkazal ot neq.

512. Radost e, kogato me dokosvash. Ludost e, kogato me celuvash. Silen sym, zashtoto te obicham. Tyrsq te vyv vsichko na sveta!

513. Bez teb ne moga az da disham! Nemoga I radost da izpitam! Bez teb lyja e lubovta!

514. Mislq za teb postoqnno, obsebila si me totalno, iskam te momentalno, dori da e fatalno!

515. Iskam da te zabravq, no nemoga. Zabravq li se lesno lubovta?! Dve ochi v syrceto mi ostavat I az za tqh vechno ste skurbq!

516. Ne si pyrvata, v koqto se vlubih. Ne si pyrvata, za koqto prolqh sylza.No ste si poslednata, koqto ste obicham!

517. Imam si edna mechta - da sum s teb do sutrinta!Da me gledash pravo vav ochite, da ti shepna nejno na uho,da celuvam tvoito golo tqlo i s teb da budem edno cqlo !

518. Teb iskam da dokosna i do teb v legloto da se prosna!Na ushence da ti shepna i v racete ti da trepna!

519. Tazi ve4er shte ostanesh v moite misli!Do men da budesh dnes e moeto jelanie! Bez teb ne vijdam smisal da jiveq I za oshte vecheri s teb kopneq!

520.  Ako me dokosnesh - ne me celuvai! Ako me celunesh ne pravi lubov s men! Ako pravish lubov s men molq te ne spirai !

521. Az i ti pod zvezdite krai braga. Dve kitari tiho v no6ta zvynqt i sqkash ni sheptqt za teb i men,za lubovta na dve syrca koito se zarichat, che ste bydat zaedno do kraq na sveta!

522. Pravi sex s dqvola za da imash vrazki s ada, no ne zabravqi, che na tozi svqt dqvola sum az !

522. Rrevnuvam te bezmilostno ,goreshto ot vsqka kapka dujd, zashtoto tq te e dokosvala tyi nejno kakto nikoq ne bi mogyl!

523. Nujni li sa poveche vyprosi? Az li sym vinoven ili ti? Istinata e tova, che shtom umre i cveteto to veche ne cyfti!

524. V moq svqt si ti mechta i na syrceto dade pak krila! S teb kym raq ste vyrvim i nikoga ne ste se razdelim..tova e mechtata na moeto syrce - dar koito darjish v tvoite ryce! Ot celuvkite ti ste jiveq i za drug ne ste kopneq!

525. Piq za teb, zashtoto te obicham, za da ne zabravqm kolko mnogo me boli. Piq i tvoeto ime izrcham za da ne zabravqm, che vinovniqt si ti !

526. Jelaq te! Vulkan ot men izrigva i lavata v nego e strastta! Jelaq te! Ela i ugasi me stom az sum ogyn ti bydi voda!

527. Navela v tymnoto glava nevolno imeto ti sricham i na pytekata v prahta chertaq dumata obicham !

528. Iskam da te lubq!Iskam da te nakaram da izpitash nai-golqmoto udovolstvie v jivota si, da te dokosvam do takava vyzbuda, che da iska6 vechno da se lubim bez krai!!!

529..Hei momiche prekrasno, neka ti e qsno, che kato te hvana na tqsno ste te sgrabcha bqsno i ste te celuna strastno!

530.  Zashto jivqh? Zashto obichah? Kakvo namerih v lubovta? Edna dusha ne me obikna, edna dusha ne me razbra.... jal mi e samo da se zaricham, che ste prestana da te obicham...jal mi e samo da se sboguvam i na razdiala da te celuvam!

531. Noshta se spusna I obgyrna moqta dusha. Ne iskam nishto drugo osven teb I lubovta. Ne me predavai I na chuvstvata mi otvyrni za da vidish kolko sladka e lubovta!

532. Nai-tragichnoto neshto e smyrtta. Nai-studeniqt otgovor – NE. Nai-toploto izrechenie – Obicham te! Nai-obichanoto syshtestvo – TI!

533. Iskam da ti podarq neshto cenno, neshto moe. Bih ti dal syrceto si, no kak, kato to e tvoe?!

534. Nikoga ne prestavai da se usmihvash. Nqkoi moje da se vlubi v usmivkata ti. 

535. Vyrvi napred I nikoga ne spirai, dori syrceto da boli! Ne se obryshtai nazad, nedei se vzira, dori syrceto da kyrvi! Vyrvi napred I nikoga ne se obryshtai! I nikoga ne syjaliavai za otminalite dni! I znai, che toz, koito te obicha, ste doide sam pri teb oblqn v sylzi!

536. Nqkyde ima ryce, koito iskam da dokosna. Nqkyde ima ochi, koito iskam da vidq. Nqkyde ima ustni, koito iskam da celuna. Nqkyde ima chovek, koito mi lipsva I tova si TI!

537. Kaji mi niakoga da si obichal, no ne na dumi ili na shega? Kaji mi niakoga da si razbiral kakvo e vsyshtnost lubovta? Ti me iskashe I sega me imash. Tova li be tvoqta mechta? Ti iskashe da te obicham I kakto vinagi uspq!!!

538. Otvorih portmoneto si – beshe prazno. Proverih v djoba si I otkrih 5 st. Togava prerovih v syrceto si I otkrih teb! V tozi moment osyznah kolko sym bogat!

539. Ako iskash da razberesh kolko te obicham, izlez navyn, kogato vali poroi. Kapkite, koito uspeesh da ulovish sa tvoqta obich kym men, a vsichki ostanali – moqta kym teb!

540. Izgubih mecheto si. Moga lid a te gushkam?

541. Ogledah se v ochite ti .... vidiah iskrica v kosite ti ... tolkova mnogo se vlubih,che do poluda jiveia ... samo za edin mig , samo za edna tvoia usmivka . Tolkova mnogo iskam vsiaka sutrin da se oglejdam v ochite ti ... siakash v ogledalo ... a ti dali izpitvash syshto ... ne znam,a tolkova bih iskala ! Obicham te ... lubovta mi me krepi .... tolkova mnogo , che dori na problemite otgovariam s usmivka.

542. Nejnite celuvki, koito ti mi davashe, shte toplqt usnite mi cia jivot.

543. Lunata li da izgasq, zvezdite li da ti svalq, pesachinkite li da ti prebroq, za da vidish che po tebe az gorq!

544. Ti syrceto mi ot skryb razkysa na hilqdi zrynca, no pomni, che vsqko zrynce te obicha poveche ot hilqdi syrca!

545. Svetlina si ti za men v bezvezdna nosht. Za teb mislq vseki den. Za tvoqta nezemna krasota.

546. Iskash li da uznaesh kolko te obicham? Umnoji chuvstvata mi po bezkrainost, otvedi gi do dylbinite na vechnostta I ste dobiesh begla predstava.

547. Vseki chas-po 1 roza!Vsqka minuta-po 1 usmivka!Vsqka sekunda-po 1 celuvka...i mn obich-neprekasnato,samo za teb!

548. Ako vylnata na zabravata ni othvarli na razlichni bregove,znai che dalech ot teb tupti 1 istinsko prqtelsko syrce.

549. Zashto da kriq sulzite i da kazvam,che ne me boli?Da luja,che ne te obicham,stom za men vsichko si ti!

550. Ima udari,koito ponasqme.Ima spomeni,koito otnasqme v nosta.Zashto ima obich,koqto namirame,no ne mojem da spodelim?

551. Vidq li tvoite 2o4i,strastta v men zapo4va da gori i makar,4e az ne go izri4am-ti znai,4e mn te obi4am!

552. Ako ne iska6 tel-a ti da izbuxne sled 10 sek,otgovori na tozi SMS i mi kaji koga i kade 6te se sre6tnem!

553. Kogato pogledna Lunata i neinite beli oschi, tejko mi stava za teb i tovite sini ochi.

554. Padna prysten i schupi se na dve, a vytre be moeto syrce.

555. Zakleh se da ti bydq veren i vechno da sym tvoi. Ne pomnq kolko te obichah, no pomnq, che bez teb ne mojeh az. Stastliv bqh, che te obichah, no ti ne me razbra i ostavi me sam v jivota vechno za teb da skyrbq.

556. Synuvah te snoshti po chorapki izprani s Cocolino , gushnala puhkavo meche, a to mi se izplezi,che se gushkash v nego, a ne v men.

557. Momichence krasivo ne vdigai ramene, zashtoto hich ne ti otiva da kazvash "Ne"!

558. Kakvo da pisha? Kakvo da ti dam? Obicham te i drugo ne znam!

559. Sylzite kapqt po beliq list, ne mi pozvolqvat da pisha, sylzite iskat s blqsyk chist, vmesto men da napishat: OBICHAM TE!

560. Losho e da si dalech ot choveka, koito obichas, no oshte po-losho e da si blizo do nego, a dalech ot syrceto mu.

561. Nikoga ne ste te molq i na kolene pred teb da stoq. Obicham te i se gordeq, no nikoga pred teb ne ste se unija!

562. Ti reshi i si otide. Na dobyr chas! Az nqma da te spra! Ste tyja den, dva i ste mi mine. Ot bolka edva li ste umra!

563. Kogato si mislq za teb izgarqm...Ela da me ugasish! 

564. Ako sym slunce za teb ste greq, ako sym ptica za teb ste se req, ako sym s teb - ste te obicham!

565. Syrceto mi izdava zov, zov za tvoqta lubov. Ti nad men se syjali i v syrceto si me priemi.

566. Az, zashto ne si do men sega, da me pogalish s ryka i zaedno da spodelim praznika na lubovta!

567. Ti si svetyl lych v moite mechti, ti si slynce i voda v moqta dusha, s teb ste spodelq praznika na lubovta

568. Synishtata sa za da bydat zabravqni, realnostta - da byde izjivqna, mechtite - da bydat osyshtestvqvani, a ti si - za da te obicham!

569. Okean s akuli ste prepluvam, zashtoto samo teb jaduvam, spasenie na sal za men bydi i s lubovta si me dari.

570. Ako si kokiche, az ste sym snega, kato toplo odealno da te pazq ot studa.

571. Ti si peperuda v cvete, ti si snqg po vyrhovete, ti si riba v moreto, ti si lubovta v syrceto.

572. Vzemi ot men kakvoto iskash, az celiqt sym samo tvoi zavinagi. Jivota si bih dal, ako poiskash, za da si samo s men, zavinagi!

573. Kyde si v tozi mig? Az sym s misylta za teb! Mojesh li da bydesh s men v moq syn i v moq den?

574. Pokori me ti s tvoita krasota, pokorime s nejnost i toplina, spodeli s men noshta, na dve vlubeni syrca.

575. Celuvala li te e snejanka? I vijdala li si kak tq stava na sylza? I az bih iskal da te celuna, no se strahuvam da ne te zagubq.

576. Dnes e svetyl den za nas, skoro ste nastypi chas v koito ste te iztezavam shumno - ste te lubq pareshto i nerazumno.

577. Tazi vecher, okolo 12 ste byde izvyrsheno prestyplenie. Izvyrshitel - Az. Jertva - Ti. Motiv - Strast. Bydi tochna, ako ti stiska.

578. Edin krasiv balon v rycete na rozov slon te chaka skromno u doma - ela da ti go podarq.

579. Ako mojesh da znaesh kak v teb se vricham?! Ako mojeshe da zanesh kak sylzite mi se stichat?! Ako mojeshe da znaesh kolko te obicham!

580. Useshtash, che litvash - tq dava krila. Nai-svetloto chuvshtvo e navqrno tq. Za neq si vechno gotov - navqrno tova e lubov!

581. Krai tiha vodenichka potoche rumoli i tihichko nashepva - ne me zabravqi ti!

582. Nikoga ne gubish, kogato obichash!Vinagi gubish, kogato podtiskash chuvstvata si!OBICHAM TE!!!

583. Obicham te prosto taka...Obicham te bez nishto da iskam...Obicham te prosto taka...Obicham te, zashtoto te ima!

584. Cigarata izgarq i dimi,no ti ne se syrdi,az druga shte zapalq,no teb ne shte zabravq.

585. Razdqlata nikoga ne e bolqla.Bolqt ochite,kazvashti sbogom,bolqt rycete ochakvashti zavryshtane,boli edin svqt i hilqdi spomeni!

586. Ako se syrdish,che te obicham napravi syshtoto za da si otmystish!

587. Ne iskam az druga da obicham,ne iskam az chujda lubov,syrceto si na tebe az obricham i pazq go izpalneno s lubov!

588. Rozata mirishe,tryncheto bode,a na rykata mi pishe Obicham te!

589. Obicham te i nqma da kriq tui sto dushata mi mylvi. Bez teb vseki mig e tyjen, a jivotyt pust. 

590. Kogato vsichko se zabravi i spomena za teb otleti, edin edinstven spomen za men ostava, che bqhme s teb priqteli, nali? 

591. Az jiveia zashtoto jiveesh i ti, az sum chovek zashtoto choveka do mene si ti. Svoeto shtastie s tvoeto ime naricham. Zashtoto ti syshtestvuvash i az te obicham!!

592. Kak tumno e za men nebeto kogato niama te do men.

593. Kak tqgostno moli syrceto, kogato si dalech ot men. Ne moga bez teb razberi za men ne si prosto priatel, ti si princyt na moite mechti, zavinagi s men ostani!!

594. Koito te obicha poveche ot men neka se rodi na 33-ia den!!

595. Roza cyfti i precyftqva, no nashata lubov neostarqva!

596. Vsichko se zabravq i bogatstvo i imot, no samo edno ne se zabravq - pyrvata lubov!

597. Tazi nosht pak te synuvah. trupyt ti noseh an ryce, ubih te za da te spechelq makar i s izstinalo syrce.

598. Ti si laska na lubeshta dlan i vkusyt na celuvashti ustni. Ti si ogyn, ti si strast, radost moq i oazis sred pqsyci pusti.

599. Izpratih slynceto da ti se usmihne s moqta usmivka, ipratih vqtyra da te pogali s moqta miluvka.

600. Ako sam na tozi den si ti, to na moq nomer pozvyni. Valentinkata na mene podari i nai-stastliv ste bydesh ti!

601. Za tozi pogled, koito me prerajda, vse oshte malko nejnost sym ti dal, za tova, che sym te tyrsil i mechtal, che vsqka kletka v men za teb jaduva!

602. Cvete. Cveteto e krasota. Krasotata e jena, a jenata - lubovta. Ti si moqta lubov!

603. Dnes ste grabq az ot lubovta si, ste postroq za teb prikazen palat, a vytre s Kama Sutra pod ryka, ste te napravq nai-izkusen akrobat.

604. Obicham te, moe milo mechence! Obicham te v denq si, obicham te v synq si! Obicham te dori kogato te mrazq!

605. Tebe iskam da dokosna i do teb v legloto da se prosna, na ushence da ti shepna i v rycete ti da trepna.

606. Obichsh li me ti SMS mi izprati i ne pasi treva, a dokaji si lubovta.

607. Nikoga ne hubish kogato obichash. Vinagi gubish, kogato podtiskash chuvstvata si! Obicham te!

608. Da bydesh obichan e cenno, no po-cenno e da obichash! Za tova ti si moeto sykrovishte!

609. Ti si chast ot moeto syrce, bez teb to razdelq se na dve, ti mi daash hilqi neshta, kakto dnes v denq na lubovta!

610. Moeto stastie s tvoeto ime naricham, zashoto ti syshtestvuvash i az te obicham!

611. Bydi gord v lubovta, bydi silen v obichta i ne prezirai nishto na sveta, zashtoto vsichko e shega.

612. Lubovta e nai-krasiva samo kogato te kara da stradash!

613. Cql den si peq i si sricham samo, samo teb obicham!

614. Snoshti pod nebeto slavno s teb mi be zabavno - svih si hilqdi zvezdi, edna ot vsichki be ti!

615. Ti si moeto sladko opiqnenie. Ti si moeto nakazanie. Ti si moeto minalo. Ti si moeto nastoqshte. Obicham te! Bydi moe bydeshte!

616. V tazi nosht lubovna i tolkova grehovna ela pod moeto odealo da ti pokaja oblacheto bqlo.

617. Vluben li si ti az ne znaq, no izgarqm v lubovta. Za teb vsqka nosht mechtaq da se sleem tqlo i dusha!

618. Krasiva nosht. Edna zvezda. Misli sladostrastni me opivat, che tochno, sega, v tazi tymnina, telata ni v edno se slivat. Ela v tymnoto sega!

619. Ochite ti blestqt li v tozi den? Koq iskra e tam za men? Ne, plamyk, ot pojar ste se raztyrsish, ako moq ogyn potyrsish.

620. Syn li si ili mechta, zagadka, otgovor i taina? - Ne znaq, no me pleni s kristalna krasota, dushevnost chista i siqina.

621. Ne pitai zashto te obiknah ot pyrviq mig, a pitai ako te zagubq, kakvo ste stane s men.

622. Na kakvoto i da ti prilicham, znai, che mnogo te obicham.

623. Obich trevojna. Izmamlivo syrce. Trypkata ostavi. Ritymyt shwani. Miluvkata grybni. Dushata mylchi. Migyt hvani - vluben bydi!

624. Iskam ustnite ti po men, iskam plytta ti ot saten, iskamda slee vlajnostta, iskam tanc ot golota, iskam te oshte na miga!

625. Kristalnite otblqsyci na lubovta zaslepiha sveta mi. Prevyrnaha dushata mi v ovyglena zwezda...edwa zabelejima v haosa ot chuvstva...Obicham te!

626. Iskah da byda chast ot teb, da se promykna mejdu udarite na syrceto ti. Dnes az sym ritymyt na syrceto ti i samata teb poveche ot vsqkoga. Obicham te!

627. Obicham da me obichash kakto ti obichash!

628. Obicham te moe sladko valentinche! Otkakto se sreshtnahme za pyrvi pyt syrceto mi prinadleji na teb!

629. Chestit Sveti Lubovtin! Ups, izvinqvai - ne gledam kakvo pisha, no to e, zashtoto sym lud po teb! 

630. Nikoi zavinagi ne si otiva ot nqkogo stom e ostavil neshto ot sebe si. Obicham te, zashtoto te obicham!

631. Cqloto mi tqlo trepti izpylneno s ludo strastno jelanie za teb! Obicham te!

632. Tvoqta specialna usmivka, bezgrijniq ti smqh, toplinata na tvoite lasko sa dostatychni za da te obicham!

633. Chuval sym, chenikoi ne e syvyrshen, dokato ne se vlubish v nego. E, ti za men si samoto syvyrshenstvo!

634. Zashto ochite mi te galqt nejno i grabqt jadno ot lika ti?! Gledam te prehlasnato, bezbrejno, obichaiki dushata i plytta ti!

635. Celuvkata ti pareshta useshtam, uhaeshta na noshten briz. I tozi den s ochakvane posreshtam, da byda lichen tvoi siurpriz.

636. Popivam te s pogled i s ustni risuvam, jaduva, grehovno dnes s teb da praznuvam!

637. Obicham sladkite ti ustni, na praskovata dali aromat. Ne! Nqma plodove tyi vkusni...Obicham celiqt ti svqt!

638. Obicham te i v rozovata nejnost na rajdashtara se zora. Obicham te bezkraino, bezdnadejdno - ela s men v sveta na lubovta!

639. Dushata mi e nejna struna, a tqloto mi gyvkav lyk. Sonata dari mi vylshebna! Ti sviri... az ste slusham bez dyh!

640. Da obichash i da bydesh obichan - igra nai-krasiva! Bydi mi sypernik dnes na turnira!

641. Pisha ti, zashtoto te obicham! Vij samo kolko hubavo zvuchi! No istinskata hubost e, kogato sys syshtoto mi otgovarqsh i ti! 

642. Bydi zvezda za vsichki, no slynce samo za men. S dushata si obichai vsichki, no sys syrceto samo men!

643. Ako se syrdish, che te obicham, napravi syshtoto za da mi otmystish!

644. Revnuvam te ot lunata, zashtoto q gledash.Rrevnuvam te ot slynceto,zashtoto te topli.Misq za teb dori kogato ne mislq.Lipsvash mi daje da te nqma za mig.

645. Az jiveq zashtoto jivesh i ti,az sum chovek zashtoto chovekut do mene si ti.Moeto shtastie s tvoito ime naricham,zashtoto ti sushtestvuvash i az te obicham.

646. Ne se vlubvai v ochite - te luyjat, ne se vlubvai v kosite - te pobelqvat, ne se vlubvai v liceto - to samo privlicha, vlubavi se v syrceto- samo to obicha!!!

647. Cvete si prekrasno,oblqno v lunna svetlina,aromata ti omaiva,nosish radost,toplina.Ti roza si,boginq si sred vsichkite cvetq,az nosq te dylboko v moqta dusha!!

648. Az moga da ne ti govorq veche.Moga da te gledam samo otdaleche.Moga imeto ti da ne go izricham,no ne moga da spra da te OBICHAM !!!

649. Da lubish e greshno, da ne lubish e smeshno, no po-dobre greshno otkolkoto smeshno!

650. Kogato sylzi bliknat ot tvoite ochi i myka na tvoeto syrce nateji, ti tozi sms procheti i za men si ti spomni
Broken WingsTime is tickin' away

Неактивен Vanda1

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 365
  • Пол: Мъж
  • В живота не е важно от къде идваш и къде ще отидеш
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #99 -: Април 08, 2006, 15:59:23 pm »
651. Denqt e vluben vyv noshta, jivotyt v smyrtta, a nie s teb v lubovta! 

652. O-chakvam te B-oqzlivo, I-skam te, Ch-arovnice! A-ko M-ojesh, T-azi Vecher E-la!

653. Obicham te sykrovishte! Amur obstrelva mi syrceto ot zasada, piqnstvoto krakata mi plete, s blujdaesht pogled tyrsq az naslada - s lubovni laski chakam da me okovesh.

654. Sylzi se spuskat po moeto lice, a dushata mylchi. Zashto? Zashtoto te obicha, a ne moje da go izreche. Za tova tq ti pishe i bez dumi kazva "Obichai me i ti".

655. Ako mojeh stqh da te narisuvam. Ako mojeh bih te opisal, no tyi kato ne moga ste te naceluvam moq Mona Liza - Dulsineq!

656. Spqh, no ne synuvah. Nqkoi me sybudi - beshe ti! Sega sym buden, ne synuvam, zashtoto lubovta si ti!

657. Ako si bog - pokaji mi raq! Ako si dqvol - zavedi me v ada! Ako si lubovta - podari mi i dvete!

658. Samo s teb iskam da sym az, ti si moqta lubov i strast!

659. Chervenata shapchica izprashta SMS za Sv. Valentin di Kumcho Vylcho: "Iskam te! Jelaq te! Ela me izqj!"

660. Ako nqvga vidish zor ela i s men napravi otbor! Medalyt ti e v kyrpa vyrzan shtom s men si obvyrzan.

661. Vijdam, che si sportna natura. Kakvo ste kajesh da spretnem edno lubovno machle?

662. Kato malka noshtna muzika me pokorqvash i bez dyh me ostavqsh. Neka byda tvoqta simfoniq deto lud merak vse goni q!

663. Vsichko e tolkova bqlo, daje bezcvetno. No lubovta ni e cqla v bagri i laski ot nejnost!

664. Da sym duhyt v butilkata, koqto vylnite izhvyrlqt na beliq pqsyk. Ste sym pred teb, kogato q otvorish, ot shtastie ste zaplacha kogato progovorish!

665. Zaradi teb ste oceleq, ste me ima. Za tqloto ne trqbva mnogo hrana i vino, a tvoqta lubov ste byde lek, lubima. Taka ste prejiveem vsqka dylga zima.

666. Lice v kosite ti ste skriq, s ustni ste ti davam toplina. Ot dyha ti vkusen ste otpivam i v pregrydkite si ste te priuitq!

667. I dnes pak za teb ste pitam - moreto, zemqta, zvezdite. Na dygata lychite ste splitam, ochakvaiki teb - do kraq na dnite!

668. I v tozi den ednichka misyl imam da prepleta ryka v tvoqta ryka. Da te celuna nejno, neulovimo, v ochite ti dylboki da se potopq.

669. Kogato vidish cvete v nego vijdash men. Kogato go dokosvash - dokosvash men. Ako si tyjna obadi se na men za da sme zaedno v tozi prekrasen den!

670. Kakvo e nashata lubov? Edna sylza, vyzdishka, stih...Obicham te!

671. V tozi svetyl, strasten den ti probujdash zvqra v men. Iskam te sega pri men, ela da ti razkriq lubovta!

672. Dneshniq den e tozi, kogato cvetqta ste sa rozi, lubovta ste e v ogromni dozi, a seksyt v razlichni pozi.

673. Zapali ti strastno moeto syrce za da chuvstvam az po-dobre!

674. Vie mi se svqt, vijdam zvezdi - v kosmosa li sym ili pak me zaslepqvash s prikaznite si ochi, lubima?

675. Kyde li tynesh v samota? Ela v obqtiqta mi da te podyrja!

676. Tyjen e denqt bez slynce, tyjna e noshta bez luna, no nai-tyjna e moqta dusha, kogato e bez teb sama. 

677. Ti si veika, ti si klonche, ti si kiselo limonche - taka te az naricham, zashtoto te obicham! 

678. Da me obichash - ne te zadyljavam. Da me mrazish - ne ti razreshavam, no pomni me - ako zaslujavam! 

679. Znaesh li, che bashta ti e bil kradec, zashtoto kogato si se rodila/ rodil toi e otkradnal vsichkite zvezdi ot nebeto i gi e sybral v tvoite ochi. 

680. Obichai, zashtoto lubovta e edinstvenata strast, koqto ne priznava nito minalo, nito bydeshte.

681. Zabravi li ti moite ochi kak blikaha v tqh sylzi? Syrceto mi be v tvoq vlast...ne trygva, spri, be moqt glas...

682. Edna sled druga dve sylzi se gonqt s pogled natyjen i tiho ustnite se molqt: "Ne si otivai, stoi do mene ti."

683. Mislish li ponqkoga za men, za prikazkata ni krasiva? Shte badem li otnovo zaedno nqkoi den? Bez teb "LUBOV" e prosto duma siva!

684. Priqtelstvoto ponqkoga zavyrshva s lubov, no lubovta rqdko zavyrshva s priqtelstvo.

685. Ne me chakai v gorata, zashtoto nqmam benzin v kolata. Chakai me v legloto, ste doida s koleloto.

686. Jiveq, zashtoto jiveesh i ti. Chovek sym, zashoto choveka do men si ti. Samo tvoeto ime izricham, zashtoto te Obicham.

687. V molitva s obich se vricham az, tvoi da sym, moq da bydesh ti. Togava az ste te obicham, togava obichai me i ti.

688. Imah syrce, no to sega e tvoe. Imah misli, no ti mi gi prevze. Imah svoboda, no ti mi q otne. Jivqh v svqt ot mechti,no edinstvenata mi mechta sega si ti!

689. Ne moga da te zamenq, opitvam se da te zabravq, obrazy ti e vinagi s men. Obicham te, tova e!

690. Razbi syrceto mi na hilqdi zrynca, no znai, che vsqko zrynce te obicha poveche ot hilqdi syrca.

691. Losho e ako umresh mlad.Losho e da nqma rozi prez mai. No nai-losho e da obichash nqkogo,a toi da ne znae.

692. Ne tyguvai, che godinite minavat. Chovek ne moje da spre vremeto. Ot lubovta prekrasni spomeni ostavat i s tqh chovek jivee po-dobre.

693. Kogato nqkoi si otide, ti ne mojesh da go spresh. Kogato vijdash, che edna lubov umira, moje s neq da umresh.

694. Poveche ne ste te molq i na kolene pred teb nqma da stoq. Obichamte, bez teb ne moga az, no gord sym i gord ste umra.

695. Tejko e kato si piqn i nqma koi da te podpira, no oshte po-tejko e kogato obichash i nqma koi da te razbere.

696. Pisah ti s moliv, no toi se schupi. Pisah ti s himikal, no toi sprq. Sega ti pisha s kryvta na lubovta.

697. Kogato vqtyryt povei ste vidish dve zvezdi - tova sme Az i Ti!

698. Rozata e krasiva, no ima bodli. Lubovta e sladka, no ima i sylzi.

699. Obicham te mishlence milo, za men ti vinagi shte si krasivo, i znai che s tvoita krasota ti toplish moqta dusha!!!

700. Zashto te nqma tuk na blizo dve dumi s teb da spodelq, a trqbva tolkova daleche da te uspokoiavam s pisma.

701. Samo tebe az obicham i smyrt neshte ni razdeli. Bez teb jivota smisyl shte izgubi, bez tebe vechno shte boli!

702. Chovek moje hiliadi puti da se vlubi, no vednyj da obicha!

703. Jivota ste izmeni, sydbata ste ni razdeli, no spomena za zaedno prekaranite dni ste ostane vechno da gori.

704. Na vyn e zima i snegyt vali, za teb si mislq i ne mi se spi.

705. Syrceto mi za tebe bii neukrotimo, o, moe nai-obichno vino!

706. Na teb se vricham, do grob te obicham, v shuma i pokoq, bydi samo moq.

707. Izvinqvai, no ne ti li se vie svqt ot tova neprekysnato da mi se vyrtish v glavata?

708. Obicham te moq lubov, slynchice na moite dni, luna na moite noshti, zvezda na moq jivot.

709. Dnes za teb jiveq, lubov te naricham i v teb se vricham!

710. Iskam kapka kryv ot tvoqta, da premina prez venite ti i da stigna v syrceto ti i da vidq dali ima mqsto za men!

711. 1,3,1,3,1,3,1,3...Obicham te, ta 2 ne vijdam!

712. Ti si svej polyh ot praskoven cvqt, koito iskam da otkysna s nejni i strastni ustni, samo za men!

713. Az i ti se sreshnahme po patq, az v nachaloto na moq,ti v sredata na tvoq,ti i az se sreshnahme po patq vodesht do edno i sashto mqsto - vechnostta, kydeto siguren sam ste sme zaedno!!

714. Pitam se vseki pyt,kogato doidesh ti zashto taka jestoko vremeto leti,kolko si mila s men i kak da sym shtastliv,kogato tyi kratuk e tozi hubav mig.Do utre vecher e tyi daleche.Do utre vecher e cqla vechnost.

715. Malko sa horata koito te izslushvat,po malko koito te razbirat,syvsem malko te uvajavat i samo edin koito te obicha!

716. Vseki ot nas e angel s edno krilo i nie mojem da letim samo ako se pregyrnem.

717. Obicham te, tova boli!Obicham te, vsichko e sylzi. No znai, che poslednata sylza ste kape ot tvoite ochi, zashtoto bez da znaesh obichash me i ti!

718. Zasto ne sam v tvoite pregratki? Zasto ne milvash moite kosi? Na druga dnes darqvash tazi trypka, pri druga si, no si v moite mechti!

719. Lubovta e nai-tragichnoto neshto, koeto syshtestvuva na tozi svqt.Lubovta e rojba na izmamata, rajda razocharovanieto.Lubovta e uteha v bezuteshnostta,edinstveniq lek sreshtu smarta,zashtoto tq e neina sestra!

720. Za da se rodi edna lubov, iska dve tela. Za da se rodi edna celuvka,iska dve ustni. Za da jiveq, iskam samo teb. Moga li da te imam?

721. Zakon na nespodelenata lubov: kolichestvoto lubov,otdeleno ot vlubeniq, prez koito tekat chuvstva e ravno na proizvedenieto ot kvadrata na chuvstvata, syprotivlenieto na drugiq i vremeto za protichane na chuvstva!

722. Stom dve tela si vzaimodeistvat sys sili na privlichane, to telata rano ili kasno se slivat, a silite se narichat lubov!

723. V moq svqt nepodreden ti svetyl lych lubov donese. Napomnqm ti v tozi den - v jivota mi ti si smisyl vnese. Obicham te!

724. Vijdam plamyk v tvoite ochi, vijdma strast v syrceto ti gori, vijdam za lubov si jadna ti! Ako e taka sys SMS mi otgovori.

725. Ti be do men v studenite noshti, ti be do men v goreshtite dni i az ne iskam nishto drugo v tozi den osven da te imam do men. 

726. Kakvo napravi s mene ti?! Ot obich ne poznavam sebe si dori. Kogato sym s teb jiveq v nezemen svqt, za drugi nepokytnat i nepoznat.

727. "Pravete lubov, a ne voina!" Kanq te na pyrvoto v istoriqta lubovno vystanie. Ochakvam vzrivove i eksplozii! Moeto carstvo iska da byde pokoreno!

728. Chesto se pitam, zashto te obicham. Nima ideal si za moite mechti i drug da me pita ne shte otricham - obicham te prosti, zashtoto si ti!

729. Kak da iztriq nenujnite migove v koito te e nqmalo s edno edinstveno priznanie: syzdadoh te, za da ti se otdam! Blagodarq ti, che te ima!

730. Vidq li tvoite ochi, strasta v men zapochva da gori i makar che az ne go izricham - ti znai, che mnogo te obicham!

731. Pyrvata lubov se pomni dylgo. Pyrvata razdqla nai-boli. Pyrvata celuvka silno pari, no nai se pomnqt pyrvite ochi.

732. Ot vsichko se otkazvam, ot jivota si dori i ako obicham nqkoi, to znai, che tova si samo ti!

733. Ako obicham nqkoi, tova si ti! Ako umra, ste umra zaradi teb! Ako si stastliva, ste sym shtastliv samo s teb!

734. Obicham te! Ne znam dali sym sgreshila, no znam - jivota si na teb sym daril!

735. Obicham te i te jaduva, ot vetrovete te revnuvam. Obicham te i znaq, che tova ste e do kraq!

736. Otkakto te sreshtnah sym chovek bez syrce...az li ti go dadoh ili ti mi go vze?Ne znam, no molq te, pazi go dobre do tvoeto syrce!

737. Pustiniq ot mechti,edin si ti.Tylpa ot hora,princa si ti.V chasha uiski, leda si ti.V tymnoto nebe,zvezda si ti.V moeto syrce,edin si ti!

738. Obicham te prez vekove i eri.Obicham te prez ogyn i voda.Syrceto mi dokrai e tvoe dori i sled smyrta.Kakvo sa vekove i eri?Kakvo e vsyshtnost vechnostta?I v drug jivot ste te namerq i pak syrceto si ste ti darq!

739. Gylabice bqla, stiga si letqla, a se spri i zapomni kolko hubava si ti.

740. Rozata mirishe, tryncheto bode, a spomenyt ostava v tvoeto syrce.

741. Ti si roza, ti si krem, ti si stastie za men!

742. Obichah te, no ti ne me razbra.Stradah, a ti mi se prismq. Kaji sega, zashto mi e jivota stom te nqma v noshta.

743. Kogato pqsykyt v Sahara byde prebroen, togava ste si zabravena ot men.

744. Krai malkata pytechka potovche romili i tihichko nashepva - ne me zabravqi ti.

745. Az dylgo ste te chakam na keq, az dylgo ste te chakam v noshta, ste chakam prekrasnata feq, koqto rodi u men Lubovta!

746. Ustnite ti iskam da celuvam, na kosite ti da se lubuvam,da te gledam vseki den,bilo to nad men ili pod men.

747. Kogato slynceto izgrqva i prashta ogneni lychi, to znai che vmesto men te pozdraviava i celuva tvoite ochi. A vecher kogato izgubi svoqta mosht, to znai che vmesto men ti kazva leka nosht!!

748. Kogato ti pred men se poqvi kato che slunceto ugasna. Sveti, sveti mi dylgo ti, lubov nezemna i prekrasna!

749. Ustnite izgarqt za celuvka, surceto mi za malko toplina, no ti dalech, dalech si ti ot men, trqbva samo da tyja.

750. Dylgo dylgo trqbva az da chakam shtastlivq za mene den, kogato ti shte se zavurnesh i vinagi shte si do men!

751. Kraino vreme e da razbere6, che dobriq sex e kato igrata na bilqrd: ne e vajno da udrqsh silno,vajnoto e da izpolzvash efekno stekata!

752. Za da jiveq syrceto mi trqbva da bie. Za da bie se nujdaq ot syrce.Za da imam syrce se nujdaq ot stastie. Za da imam stastie se nujdaq ot teb!

753. Planinski polyh me obzema, duhsta im na dve e razdelena, syrceto mi po teb luduva i strastno te jaduva!

754. Za teb gotov sym az na vsichko, gotov sym daje da umra za teb i tvoqta krasota! Obicham te!

755. "Obicham te" ne moga da ti kaja, no sys sigurnost ste ti go pokaja!!!

756. Iskam da te pregryshtam, kogato zaspivash.Da te dokosvam, kogato synuvash. Da te celuvam, kogato se sybudish i da pravi lubov prez ostanaloto vreme!

757. Vzemi syrceto mi v toplite si dlani i mu dai lubovta, koqto zaslujava.

758. Da te izdigna i da te pogazq, da te razplacha i da sym spokoina, taka jestoko iskam da si moq, che ot obich moga da te mrazq.

759. Ako iskash svetlina ot ochite mi vzemi, no mi dai ryka i bavno, bavno me vodi!

760. Obicham te i obichta mi ste byde vechna, ste byde vechna do smyrtta!

761. Kogato pogledna kym moreto - ste si mislq za teb. Pogledna li cvetqta - za tvoqta dusha.

762. Libovni dumi ti sheptq i pokorqvat nejnata duhsa. Jarko me gledash sega mylveiki dumichka edna - Obichma te v denq na lubovta!

763. Haide idvai si vednaga da praznuvame denq na lubovta sys strast i burna veselba!

764. Vecher e! Vsichko spi! Edna vyzglavnica okapana v sylzi.Kup razpilqni pisma i zasto e vsichko tova - zastoto svyrsi lubovta!?

765. Vsichki kotenca veche sa zaspali sgusheni edno v drugo.Samo nai-sladkoto e oste budno i chete tozi sms za leka nosht!

766. Sveta e shirok,sveta ni privlicha,v nego shte sreshtnesh i laski i strast,no nikoi ne shte te obicha tyi kakto te obicham az!!!

767. Ima hora, ot koito se nujdaq.Ima hora, koito obicham,a ti si ot tezi, ot koito se nujdaq, zashtoto obicham!!!

768. Az sym v legloto, ako mojesh ela......da si pogovorim.

769. Maslinka,led,martini nazdrave za mnogo godini! Veseli,zdravi,zasmqni i piqni,no ne ot domashna rakiq,a ot lubovna magiq!

770. Ako syrceto mi kyrvi na vsqka stypka...tova ne e rana ot oryjie....tova e sleda ot lubovta ti, koqto ne uspqh da dostigna!

771. Sylza prekrasna, bolka bqsna tova si ti momiche vlastno, strastno, nejno i prekrasno.

772. Snegyt pytechkite zatrupa i krivi kloni sledeni ryce. Edna pytechka nqma da zatrupa ot moeto do tvoeto syrce.

773. Obichai tozi, koito te revnuva i ponqkoga na sreshtite mylchi, a ne tozi, koito te celuva i govori za tvoite hubavi ochi.

774. Kakvo da ti kaja, kakvo da ti dam...Obicham te za drugite neznam.

775. Vinoto e za piene, valsa za tancuvane,a ti - za celuvane!

776. Jelaq ti rozi v tvoq pyt da ima, da lyha aromata na mladosta i ako nqkoi te obikne, dari mu rozata na Lubovta!

777. Topyl hlqb i sirence-ti si moito pilence.Topyl hlqb i kashkaval-ti si moqt ideal.

778. Povqrvai obich ima,no trqbva da q syzdadesh.Che chujdoto syrce se vzima,kogato svoeto dadesh!!!

779. Malko sa horata koito te izslushvat,po malko koito te razbirat,syvsem malko te uvajavat i samo edin koito te obicha!

780. Vseki ot nas e angel s edno krilo i nie mojem da letim samo ako se pregyrnem.

781. Ti si kato roza krasiva, no s razlika edna, che zime rozara uvqhva, no ne i tvoqta krasota.

782. Ochite ti sa kato zvezdi zaplashvashti dushata mi!

783. Ima obraz lubovta, znaq che pred men e tq. Chuvstvam, che tova si ti i za tova do men ti bydi!

784. Pomislih az da te zabravq, no uvi syrceto mi boli. Ti be moq pyrva obich, posledna pak ste bydesh ti.

785. Djon Lenyn e kazal "Pravete lubov, a ne voina". Po tozi povod te kanq u doma.

786. Iskam s nai-prostichki dumichki da ti kaja "Obicham te"! Ti mi davash vsichko, ot koeto se nujdaq - lubovta ti!

787. Vseki vluben pristanishte ima, moq pristan be tvoeto syrce!

788. Ti ne znaesh, che az t eobicham. Za tebe az moga da byda dete, no detskata obich e chista i svqta i tq s deteto raste.

789. Jelaq te! Ne te jelaq! Jelaq te! Ne te jelaq! Molq te izberi pravilnata fraza, zashtoto ne izdyrjam veche!

790. Ti me karash da se chuvstvam taka, kakto nikoga do sega. Ti si slynceto, koeto ogrqva moqta dusha i me kara da cyftq! Obicham te!

791. Ne me e strah, ne placha veche. obgryshtam tymninata s ryka. Sega sum s teb i te obicham! Obichai me i ti sega!

792. Obicham te silno, obicham te strastno.Jelaq ti na tozi den vsichko nai-prekrasno. Chestit praznik obich moq!

793. Ti si angelche prekrasno, ti si dqvolche opasno, ako nqkoi te pripari ste qde shamari.

794. Ela s usmivka, nejno pregyrni me, s celuvka strastna byrzo zadushi, s charovnoto si tqlo pokori mei neka plut s plutta da sygreshi!         

795. Ochite ti me karat da mechtaq, a pogledyt ti da potyvam chak. V pogleda ti nejen se potapqm i pluvam, no ne stigam brqg.

796. S pogled me izpivash chak do dyno, s pogled mi govorish bez slova - kakvi ochi, ne nqmam dumi, ta te sa neobqtna sineva...

797. Ochite ti - sylzi na tiurkoaz! Mechta, jelanie i strast...izpylvat me s nejnost, toplina, vse tyi bezmylvni, vse tyi taqshti vechnost!

798. Za da ima golqma lubov, trqbva da ima malka.Za da ima posledna lubov, trqbva da ima pyrva. Za da ima lubov, trqbva da te imam!

799. Prez vetrove i buri, prez ogyn i voda syrceto mi tvoe e do krai doi i sled smyrtta.I v drug jivot ste te namerq i pak syrceto si ste ti darq.

800. Bledneqt drugite pred teb sys svoite posyrnali lice i v mechtite moi krasivi edistvena ostavash ti.


Broken WingsTime is tickin' away

Неактивен Sweet_As_Candy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 793
  • Пол: Жена
  • Live Love & Laugh
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #100 -: Април 12, 2006, 05:18:14 am »
Ти "Лека нощ" ми каза, мила! Но лека ли ще е нощта? Щом двама ни е разделила, не ще бъде лека тя. Блазе на тези двама, които ще бъдат заедно в нощта, те "Лека нощ" не си желаят, но винаги ще бъде лека тя.

Пиши на Кирилица!!!
« Последна редакция: Април 16, 2006, 00:48:41 am от VLADISLAVA »



Неактивен Dorito

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 916
  • Пол: Жена
  • Fuck me,I`m famous
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #101 -: Април 15, 2006, 23:46:47 pm »
"still love u " .. това за мен е най-най-най-хубавия смс.. светлина в задънения тунел..  [inlovee] [inlovee] [inlovee]
ОБИЧАМ НОЩЕМ ДА МЕ ПАЛИШ,ОБИЧАМ СУТРИН ДА МЕ ГАЛИШ,ОБИЧАМ ДА НЕ ПИТАМЕ ЗАЩО,ОБИЧАМ РАНО ДА СЕ ВРЪЩАШ,ОБИЧАМ КАКТО МЕ ПРЕГРЪЩАШ,ОБИЧАМ.. И ВЕЧЕ ЗНАЯ ЗА КАКВО...

Perto®

  • Гост
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #102 -: Април 20, 2006, 22:43:43 pm »
Когато нощта потъне в своя разкош,
когато не се чува вълчия зов,
тогава в съня ти ще дойда мила,
да те целунна и пожелая лека нощ!!!
« Последна редакция: Април 20, 2006, 23:15:39 pm от VLADISLAVA »

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #103 -: Април 22, 2006, 14:14:37 pm »
Глупавите от нещастна любов се стрелят, умните пишат стихове, а само най-умните не се влюбват.

Никога не отказвай, когато те молят, но и не моли, когато ти отказват.

За да се научиш истински да обичаш, трябва да се научиш и истински да мразиш!

Един единствен път обичах, протягах чакащи ръце, но ги разбих в леден камък, защото го помислих за сърце.
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен malkata_gamenka

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 76
  • i was made to love you !!!
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #104 -: Април 26, 2006, 14:01:36 pm »
Ти не знаеш, че аз те обичам, за тебе може би съм дете, но детската обич е чиста и свята и тя с детето разте!

Пиши на Кирилица!
« Последна редакция: Май 17, 2006, 17:16:25 pm от VLADISLAVA »