Автор Тема: Забавни SMS-чета  (Прочетена 193609 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Reaper

  • Гост
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #240 -: Август 12, 2006, 18:34:37 pm »
Every endless night has a dawning day
Every darkest sky has a shining ray
And it shines on you baby can’t you see
You’re the only one who can shine for me  [heart__]

Неактивен nelli

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
  • Пол: Жена
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #241 -: Август 12, 2006, 22:57:31 pm »
1. къде си обич моя?!сътцето ми трепти!ела и целуни ме преди да изгори!

2. приятелството ни събра,но то прерастна в любов!не ще изтрия любовта!послушай моя любовен зов!

3. обичам те не крия!устните ти ще изпия като гроздова ракия!

4.тъй далеч съм,а копнея сладки устни да целуна!да им звънна не смея за това им пращам този СМС! [lol]

5. ако смяташ,че си постоянно в мислите ми,че ще направя всичко за теб,че ще плача ако те загубя и ... че те обиччам - тогава мн мн съжалявам ....но имаш право!

6. небето е ясно,куче лае бясно,обичам те страстно,гълъбче прекрасно!

7. ако ти пиша СМС ще си грая с мислите ти! ако ти се обадя ще си играя с чувствата ти!ако те видя ....ще си играя с тялото ти!

8. къде съм?!търси ме!...но защо ме търсиш в телефона си?!аз съм в сърцето ти!

9. ангелите се събрали на небето ,но единия бил толкова красив,че др му завидяли и бог го хвърлил на земята!заболя ли те като падна?!

10.вследствие мощно въздушно течение всичките ти  вещи изхвърчаха през прозореца!щетите в апартамента също са значително!заминавам в неизвестна посока!

11. не знам как ще го приемеш! това може да разбие сърцето ти,затова нямам смелост да ти го кажа в очите....ЛИПСВАШ МИ!!!

12. да ми се усмихнеш е 2рото хубаво нещо което м ожеш да направиш с устата си! [lol] 

13. отново ти казвам "обичам те" и нежно те моля "обичай ме"!!!

14.всеки има право да изглупява оъ време на време,но ти прекаляваш с тази привилегия!:)

15.разтвори си дланта!почакай! сега я затвори!доближи я до устата си!сега пак я разтвори!усети ли?!това беше 1 моя целувка!

16. бог създаде света!бог създадде морето и земята,но и бог прави грешки!

17. ако искаш да ме гушкаш трябва мн да ме слушкаш!

18. едни очи не мога да забравя!едни очи ме карат да не спя!едни очи в сърцето ми оставят и като огън го горят!как искаш аз да ги забравя?!не се забравя лесно любовта!едни очи ме лъгаха жестоко и аз никога не ще им го простя!

19.усмихне се на живота за да ти се усмихне и той!


Неактивен nevuzmojno_sexapilna

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 866
  • Искам те тук и сега...
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #242 -: Август 13, 2006, 11:19:30 am »
1.Върви напред  и никога не спирай,дори сърцето да боли.Не се обръщай назад,недей се взира дори сърцето да кърви.Върви напред и никога не се обръщай,никога не съжалявай за отминалите дни.И знай че този,който те обича ще дойде сам при теб.

2.Аз не съм любсвна просякиняра и няма да те моля разбери!Но щом аз те толкова обичам какво да сторя ми кажи.

3.За какво ли дявол да го вземе бях толкова влюбена в теб?И губих скъпоценното си време да ти доставям глупав кеф!

4.Живей живота-има смисъл.Живей за всеки следващ ден.Живей защото те обичам,живей с мисълта за мен!

5.Първият път щом те зърнаха моите очи,не беше за мен кой знае колко ти.Либовта настъпи тихо и безмълвно,без дори да се обърна.Бавно тя към мен се приближи и ми каза:"Днес щастлива ли си ти?"

Неактивен ®©Petia®©

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 828
  • Пол: Жена
  • People always leave!
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #243 -: Август 14, 2006, 11:32:08 am »
Пожелавам ти сибирско здраве,швеицарски сметки,циганско веселие и френска любов [inlovee]

Неактивен radi_g

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
  • Nights are always bright, that's all that's left!
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #244 -: Август 17, 2006, 14:59:01 pm »
ЛЮБОВТА не е игра на чувства. Тя е вечен огън, болка, зов. На света най-висшето изкуство, е несподелената любов.

Ще те потърся в стиханалата стая, когато в твоя сън не спи нощта. Ще вляза, от началото до края ще разговарям само с любовта. И ако се събудиш ще си ида завинаги от твоя топъл праг. Ще си замина сам и без обида защото зная, ще ме чакаш пак.

Ще те чакам от тъмно до тъмно. И макар да не се появиш - знам без теб и без мен ще се съмне, но еджа ли без мен ще заспиш.

Какво е да заспиваш в късен мрак, без ласки, нецелувана и чужда, а някои да соти пред твоя праг и да те гледа, без да те събужда.

Да усетя стъпките последни с оня огън дето е горял...Аз живеех просто непотребно-истински за тебе съм живяла.

Премислям колко път съм извървяла и колко нощи в любовта се вричам. На тебе свойта вярност съм отдала, защото ме научи да обичам.

Очите ти са изворите бистри, стопили жаждата на трепетния зов. Съдбата ни в житейските регистри изписана е с името Любов.

Докосна ли те-знам ще те загубя. Ревнива гордост в теб ще надделее. Ако реша до гроб да те залюбя, сърцето ми смъртта ще  надживее.

Със ветрове при теб ще долетя и с пролетни капчуци ще ти пея. А ако миг те няма на света-безмислено е да живея.

Мълчанието винаги тежи, тъй както неизказаната дума. За твоята любов ми разкажи, че и сънят ми вече в теб е влюбен.

Няма те, а вън е лунна вечер. Плискам с длани ситните звезди. Пътят ми до теб не е далечен, а далече си от мене ти.

Оная нощ последна ще живее, когато с твоя поглед литнах. Насън когато ж длани те люлеех, и не насън до болка те обикнах!

Не чу ли? Някой в лудия порой отне оная светлина за двама. Аз просто искам да съм твоя, дори при мен ако те няма.

Недей разплита скритата печал, в която още истината тлее. Ако все пак за тебе съм живяла, е нужно Любовта да оцелее.
I'm damned - racing through the night,
I'm damned - I'll never see the light,
I'm damned - darkness in my eyes,
I'm damned - but metal racer never dies...

Неактивен qni4ka

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #245 -: Август 19, 2006, 03:04:59 am »

Неактивен koteto14

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 316
  • Пол: Жена
  • KiSs Me BaBy
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #246 -: Август 19, 2006, 10:36:41 am »
1.Незнам как да те нари4ам.Сърцето ми за теб  тупти,но знам в живота си веднъж оби4ам и моята любов си ти!

2.Родихме се,за да се срещнем.Срещнахме се,за да се залюбим.Залюбихме се,за да се обикнем.Обикнахме се и не искам да се разделим!

3.Ако имах стрела бих я забила в моето сърце и с кравта,която изте4е бих написала ОБИ4АМ ТЕ!!!

4.Да те мразя нямам сили,да те искам не бих си го позволила,да те моля няма да го сторя,да те оби4ам няма да го повторя!!!!!

5.Едно мом4е седи на кея,в дале4ината вперило о4и ,сега когато ти се смееш то стиска зъби и мъл4и!

6.О4ите ти ме гледат,сърцето ми тупти,устни те ми шепнат целуни ме и ти!

7.Сега на вън е мрак,нощта се спуска пак и в този късем 4ас за тебе мисля аз!

8.Защо живях? защо оби4ах?  Какво намерих?-самота. Едно мом4е не ме оби4а,едно мом4е не ме разбра!

9.Не вярвай в мъжете приятелко млада мъжете са подли души,дори когато в  краката ти падат те пак мислят лъжи!!!

10.Ти си 4аст от моето сърце без теб то разделя се на две,ти ми даваш хиляди неща днес в деня на любовта!!

11.Ако напиша името ти на небето,вятарът би го отвял. Ако го напиша в морето,вълните биха го отмили. Но твоето име е гравирано в сърцето ми,там никои не миже да го зали4и!!!!!!!

12.Не казвам,4е ще те оби4ам ве4но-аз мразя ве4ните неща.Не казвам 4е ще те оби4ам дълго,но поне докато умра!!!

13.Най-много страдания в живота ни при4иняват не тези,които мразим, тези,които оби4аме!!!

14.Лошо е когато си пиян и няма кой да те прибере,но по-лошо е когато си влюбен и няма кой да те разбере!!!!!!!!!!!!!!!

15.Аз те оби4ах-защо не ме разбра? Аз дулго плаках-защо не ме видя? Друг моите сулзи изтри.Друг,а защо не ти?!?
ОБИЧАМ ДА МЕ ГЛЕДАТ ВСИЧКИ В ОЧИТЕ,ОБИЧАМ ДА ГЛЕДАМ КАК МРАЗЯТ МЕ ЖЕНИТЕ,ОБИЧАМ ДА ПРЪСКАМ ЧАР С ПУЛНА СИЛА,ОБИЧАМ ДА ОБРЪЩАМ 30 ЧАШКИ С ТЕКИЛА,ОБИЧАМ ДА МЕ ГЛЕДАТ КАК ТАНЦУВАМ АЗ НА БАРА,ОБИЧАМ ДА МИНАВАМ ЩОМ ЧЕРВЕН Е СВЕТОФАРА,ОБИЧАМ ВСИЧКИ ПОГЛЕДИ ВПЕРЕНИ В МЕН,ОБИЧАМ ДА УСЕЩАМ КАК МЕ МОЛИШ НАРАНЕН,ОБИЧАМ АЗ ДА ЗНАЯ,ЧЕ ИЗЦЯЛО ТЕ ВЛАДЕЯ,ОБИЧАМ И НЕЩАТА,ЗА КОИТО АЗ КОПНЕЯ,ОБИЧАМ BMW-ТО СИ ГОЛА АЗ ДА МИЯ,ОБИЧАМ БАНКНОТИТЕ ДА СА С ПО 4 НУЛИ,ОБИЧАМ ВСИЧКО ЛЪСКАВО И СКЪПО ЧУ ЛИ?

Неактивен radi_g

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
  • Nights are always bright, that's all that's left!
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #247 -: Август 20, 2006, 22:55:39 pm »
Сто образа приема любовта ми, но не отслабва и не спира тя. Ако утихне някога спомни си, че е дълбока тихата вода.

Самичка съм и дълга е нощта. Душата ми в далечен сън се дави, от синьото море на любовта и твоя лик се мъчи да забрави.

На обич да се вричаш, със страст и да си сам. Не можеш да обичаш насила ти със плам.

В сърце, в дълбоко чувство света не вярва днес. Там нужно е изкуство, не доброта и чест...

Във всички земни красоти аз образа ти мил долавям: в лица с пленителни черти аз само тебе си предтсвям!

Свети в мойте очи светлина като ден. Аз за тебе живея, ти си всичко за мен.

Проклет от Бога нека бъде часът на мойта самота, когато в него като мълния проблясна твойта красота.

Впий се в мене цял със прегръдка страстна, както тайна треска в жилите вилнее. Стягаи мойто тяло, нека да угасне и целувай лудо както аз копнея.

Далеч си ти във мрак мастилен, вън тича вихърът голям.Слепи ме с вятъра си силен и мене ми е тъжно да съм сам.

Далеч от твоя смях чудесен живях аз много дни в печал. Бих искал/а да утекне в песен скръбта с която съм живял/а.

Прости! Това като присъда сега сърцето ми мълви. Със тебе бях, със теб 6те бъда, а всичко друго забрави.

Дъха си бих дарил/а на тебе, да слее устните ни миг кратък. Животът би променил се стрепет по-млад, по прелестен, по-сладък.

Не знаех, че ти си до мен, радост неизмерима, не знаех, че в моя ден толкова прелест ще има.

Копнея за усмивката ти лека, за очите ти пребродили нощта, за протягането на дланта ти мека, от която ми преливаш топлота.

Денят без теб е като нощ за мен и ти нощта превръщаш в ярък ден.

Една утеха имам в този свят - ти мой си грях и ти си моят ад.

Това, което мразят в тебе тук ме покорява и плени безславно. Обичам в теб, което мрази друг, не ме третирай с другите наравно.

Не моят поглед не е влюбен в теб, той твоите пороци вижда ясно. Сърцето чийто порив е нелеп да люби твойте грешки е съгласно.

Ти притежаваш тиранична власт, красив/а си и затова надменен/нна. И знаеш, че за сляпата ми страст ти грееш като перла драгоценна.

Рани ме ти и аз ти оплатих. Прости сега тъй, както ти простих.

Любов - това е в бури греещ знак, негаснещи и в мълниите, вечно зрима звезда е тя за бродещия в мрак, чиято стойност е неизмерима.

Едното ми око се взира в мен, откакто те напуснах, а това, което гледа, гасне всеки ден, изглежда зрящо, вижда, но едва...

Моят поглед, моят взор нелеп, лишен от тебе вижда само теб.

Само ти си радост или страх, голяма болка и душевна рана. За всеки друг съм мъртъв - оковах сърцето си в невидима стомана.

Аз чувам само твоя дъх до мен, светът без теб е глух, опустошен.

Да вярно е: изкосо гледах аз на истината, но от този ден отново любовта стои пред нас и само щастие си ти за мен.

Лъжец не ме наричай! Но кажи кога съм бил лъжец или изменник? Как бих могъл? В гърдите ти лежи сърцето ми като залог и пленник.

Какво бих правил/а аз без тебе тук? Аз имам теб, аз нямам никой друг.

Добър, прекрасен, верен и това изчерпва всички мои обожания. Добър, прекрасен, верен - три слова, но колко много словосъчетания.

Раздялата ни беше дълга зима. Каква тъга без теб прекарах аз, каква тъма владя непроходима и декемврийска пустота и мраз!

Гордей се днес със моито приношение, със звънкия ми стих от теб роден. Ти в чуждите очи си украшение, но ти отдавна стана всичко в мен.
I'm damned - racing through the night,
I'm damned - I'll never see the light,
I'm damned - darkness in my eyes,
I'm damned - but metal racer never dies...

Неактивен ^Roska^

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
  • Пол: Жена
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #248 -: Август 24, 2006, 16:23:16 pm »
1.Пред портите на храма бял чийто двери зид огражда,стоеше просяк почернял от глад,страдание и жажда!Хляб просеше гласът му слаб,скръб го мъчеше свирепо,че някои вместо хляб камъни бе поставил в празната му шепа!Така аз молех те преди за обич чиста и голяма, така и ти възнагради надеждата с измама!! :p
2.Обичаш ли друга незная,неискам да питам дори ,но знай,че за теб аз мечтая,за твойте красиви очи!
3.Обичам те,мишленце мило,за мен ти винаги ще си красиво,и знай,че с твойта красота ти топлиш моята душа!!! [inlovee]


Обещавам по-касно още да  напиша.....ако някой иска определени спомени.....само да каже  [pleZz]
I ve4e nio6to ne moje da me trogne i ni6to ne moje da me spre!Ne mi puka za nikoi i v gardite mi nqma sarce!!!

Неактивен сексито

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #249 -: Август 24, 2006, 18:20:48 pm »
1.Да обичаш значи да намериш в щастието на някой друг своето щастие
2. Обичай не този, който ти казва обичам те, а този който през сълзи те моли обичай ме. [pleZz] [hey sexyy] [twist] :lovetogether: :flowers: :kissoflove: [heart-4eta] [spining heart] [burning heart]
« Последна редакция: Август 24, 2006, 18:23:36 pm от сексито »

RoSka

  • Гост
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #250 -: Август 24, 2006, 22:29:36 pm »
1.Ако смяташ,че си постоянно в мислите ми,че ще направя всичко за ТЕБ ако те загубя и че те обичам до полуда......Сори,но има6 право!!! [hey sexyy]
2.Опитвам се за теб да спра да мисля,но твоята усмивка дяволски ми липсва..!!! :)
3.Едно момиче плаче в тишината!Едно момиче моли за любов и само ватъра в брезите дочува тихият му зов! [reevvv]
4.Прости!За туй,че ре обичах безпределно,сърцето си на друга подари,за туй ли ти постъпи лицемерно и в калта зарови моите мечти!За туй ли,че замечтах да сме двама,да гледам хубавите ти очи!За туй ли аз прочетох в тях измама....отрови светлитв ми дни!Отивам си!Аз няма да ти преча!Какво от туй,4е страшно ме боли..от днес сме непознати и различни-съдба!О,не всичко ти реши тогава завинаги ПРОСТИ!!!!!
5.Оставям те,защото те обичам,защото знам,че с мен не си щастлив!Не съм за теб желаното момиче,а ти си толкова красив!Оставям те,защото те обичам,жибота си с друга сподели,но не бъди безразличен ти към нея,а цялата си обич и живот и подари!!!
6.След залеза на всяка обич остава мрак и тишина!След залеза на всяка вяра остажа болка и тъга!Когато някой си отива и ти не можеш да го спреш!Когато виждаш,че една любов умира...не можеш с нея да умреш!!
7.Не ме гледай с очи нажалени и не казвай ти никога "ПРОСТИ"!Аз не вярвам,че има раздяла!Аз не вярвам!Не вярвай и ти!!!
8.Момиченце мило с поглед лазурен,ти вече навлизаш в живота си бурен,но не го използвай като дете,защото се живее с години,а не с векове!!
9.Обичах те от първата ни среща и влюбих се в твоите очи!Ревнувах те,защото те обичах и страдах както страдаше и ти!!
10.Ти незнаеш,че аз те обичам!Не подозираш ти моите мечти!Ти говориш с мен безразлично и равнодушни за твоите очи!Ти не знаеш,че аз те обичам!Ти не знаеш,че аз се заричам да не мисля за тази любов!Но напразно!....Аз те обичам!...

Неактивен ^Roska^

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
  • Пол: Жена
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #251 -: Август 25, 2006, 21:42:07 pm »
1.Обичаш ли да бъдеш изоставена...игра такава има в любовта!Един за влюбен се признава,а победен излиза след това!Затова на безразлична се приструвай,без чувства като камъка бъди..обичай го,но първа не признавай,че победената ще бъдеш ти!!! :p
2.Небето е тъмно и мрачно!Студено е!Дъжд заваля!Оттупвам сърцето си прашно!Усещам,че пак заболя!Защо ли се влюбих в теб?Защо ли за теб замечтах?Но теб вече те няма,а аз в мене всичко събрах!Студено е!Дъжд заваля,а моето сърце почти спря,но има надежда една-ДА ВЪЗКРЪСНЕ В МЕН ЛЮБОВТА!!! :)
3.Когато от училище излезеш и в живота нов навлезеш,някой хубав ден си спомни за мен!!
4.Ще минат дни,може би години,съдбата с тебе ще ни раздели или смъртта в неочакван час ще грабне някой от нас!Но нека тези редове с приятен глас ти напомнят коя бях аз!!
5.Отиваш си!Добре!Върви!И няма да се върнеш вече и аз не искам това,но преди да си тръгнеш...искам да ти кажа тези слова:"Преди много те обичах,това бе моята вина,но ти бе лош и неразумен и вината моя не разбра!! [sad3]
6.Обичах те,но ти не ме разбра!Страдах,а ти ми се присмя!Кажи сега защо ми е живота щом теб те няма в нощта!!! [confused]
7.За кой ли път си обещавам от утре да не те познавам?да те изтрия от ума си,да те изгоня от деня си!За кой ли път си обещавам?За кой ли път се заблуждавам?Кого ли лъжа,че друг ще мога да обикна!Излизам с разни непознати за да забравя любовта ти,но без дори да осъзнавам,отново с тебе ги сравнявам!!! [love]
8.Те приятелки бяха,сега смърттни врагове!Те на един чин стояха,а сега в различни светове!Едната влюби се в едно момче,а другата без много труд и го отне!Но и двете разбраха ,че любовта с жар се кове!!
9.Ако хладна смърт очите ми затворс и зла съдба ни раздели,тогава си спомни за момичето с кафевите очи!!
10.Лесно се чупи бутилката в скала,но трудно се разделят две приятелски сърца!!
11.Ти си тръгна и взе от мене всичко!Ти поиска свойта свобода и в мига разбрах,че те обичам,но не зная ти дали разбра?!
12.Върви кадето искаш,но вечно ти помни,че който те обича,той вечно те следи!!
13.Лунна нощ,не мога да заспя!От мене бяга пак съня!За тебе слънце мисля в този час и не мога да да опиша колко те обичам аз!!!
14.От всиччко се отказвам,от живота си дори и ако обичам някой,то знай,че това си само ТИ!!! [inlovee]
I ve4e nio6to ne moje da me trogne i ni6to ne moje da me spre!Ne mi puka za nikoi i v gardite mi nqma sarce!!!

Неактивен ^_Sevi_^

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 372
  • Пол: Жена
  • Не изчезвай всичко се върти....
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #252 -: Август 25, 2006, 22:36:17 pm »
`1` Mrachno e v dolinata, kadeto slanceto ne grei, no oshte po-mrachno e v dushata kadeto lubovta ne grei.
`2` Kakvo napravi s mene ti? Ot obich ne poznavam sebe si dori! Kogato sym s teb jiveia v nezemen sviat! Za drugi nepokytnat i nepoznat!
`3` Da sachinqvam ne moga, da prepisvam ne obicham, no edno ne otricham, che iskrenno te obicham.
`4` Ti beshe do men prez studenite noshti, ti beshe do men prez goreshtite dni, az ne iskam nishtichko drugo v tozi den, osven da te imam do men!
`5` Kogato mechtaesh, ne zabravqi che i ti si mechta na nqkoi mechtatel!
`6` Tri neshta sa nai-muchitelni! 1. da ti se spi, a da ne mojesh! 2. da chakash, a da ne doide! 3.da obichash, a da ne te obichat!
`7` Bog suzdade kokicheta, nareche gi momicheta, Bog suzdade svincheta, nareche gi momcheta, Dqvolut napravi rov, nareche go lubov!
`8` Kato vodka silni ,kato konqka topli,kato beilis ekzotichni,kato tekila meki,kato shampansko erotichni,tolkova vkusni si pedstavqm tvoite ustni.
`9` Zashto se pomni vinagi salzata, a ne smeha dogonil vetrovete?Zashto se pomni vinagi razdqlata, a sreshtata ot van e sprqla?Nezabravima,
bolkata ostava, a vsichko drugo bavno se zabravq!
`10` Ne me narichai skupa, ne me narichai mila, a me narichai moq, zashtoto sum tvoq!
Един ден любовта пита приятелството "Защо те има теб след като аз съществувам[?]" , а прятелството отговаря "За да донеса усмивка там където ти остави сълзи!!"

Неактивен ^_Sevi_^

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 372
  • Пол: Жена
  • Не изчезвай всичко се върти....
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #253 -: Август 25, 2006, 22:44:21 pm »
=1= Zabravih te!Dori te mrazq, no ti ne me obikna dori za mig, samo ochite ti dalboko pazq, bez da iskash mi gi podari.
=2=Gospojice, posprete vii zavchas, che skusah si obuvkite da ticham podir Vas!
=3= Minava den sled den, dalech si ti ot men, no vsqka vecher az sunuvam, kak nejno te celuvam!
=4=Radostta v mechtite ni ranni otminava, slance me grq pak sam v taga, chezne dushata mi chakashta vinagi, vechno obichshta, vechno sama.
=5=Lubovta e korab, obichta - vulna, a vsichko ostanalo - vqtur i mugla!
=6=Kogato se celuvash s neq, za me ti togava si spomni i molq te nedei q laga mili, tai kakto s men postapi ti!
=7=Ne se zabravqt starite neshta i purvata lubov ne se zavrushta, makar i vechna lubovta, tq nikoga ne e dna i sushta!
=8=Neznaeshe kolko mi e tajno i nikoga ne shte razberesh ti, s teb nqma da sme veche zaedno, no molq te za vsichko zabravi!
=9=Da jiveesh e hubavo!Da prekrasno, no koga?Kogato ima za kakvo.I nai-vajnoto kogato ima za KOGO!
=10=Edni ochi me lagaha jestoko, edni ochii me karat da ne spq, edni ochi v sarceto mi ostavat i kato vaglen me gorqt.I az se macha da zabravq, no ne se zabravq lesno lubovta.
Един ден любовта пита приятелството "Защо те има теб след като аз съществувам[?]" , а прятелството отговаря "За да донеса усмивка там където ти остави сълзи!!"

Неактивен ^_Sevi_^

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 372
  • Пол: Жена
  • Не изчезвай всичко се върти....
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #254 -: Август 26, 2006, 09:06:17 am »
*1*Edna strela proniza moeto syrce,edna sylza se sticha po tvoeto lice - tova e znak,che iskam teb-tova e znak,che ti si liubimiia chovek!
*2*Moga da buda nejna sulza,moga da buda zlatna zvezda,moga da buda vulna v moreto,moga da buda grexa na surceto..
*3*Razdqlata za lubotva e kato vqtara za ogunq!Slabiq go gasi,a silniq go razgarq!
*4*Da si sam e losho, sama sushto, no sam i sama sami na same sa si mnogo dobre! Obadi mi se da ti kaja kade sam :p
*5*Ako me vidish V sunq sI ne me goni a Po buskata me celuni i S mekite si race me pregurni!
*6*Nebeto e qsno , poleto e tqsno , ne razbra li kopele neshtasno che te Obicham starasno!!!
*7*V jivota pomni tri neshta:tvurdost v neshtastieto,skromnost v shtastieto,vqrnost v lubovta
*8*Lubovta e da razdavash dushata si bez jal i migom da zabravqsh komy kakvo si dal!
*9*Pod nebeto qsno na mene mi e tqsno,galabche prekrasno Obicham te ujasno!!!
*10*I Vinagi, kogato az si lqgam,i se mucha da zaspq,v sunq si az rukata si protqgam,za da hvana tvoqta ruka...!!!
 
Един ден любовта пита приятелството "Защо те има теб след като аз съществувам[?]" , а прятелството отговаря "За да донеса усмивка там където ти остави сълзи!!"