Автор Тема: Забавни SMS-чета  (Прочетена 193591 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен TallyWeijl

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2200
  • Пол: Жена
  • It feel's like I'm fallin' I'm fallin' I'm fallin'
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #15 -: Октомври 29, 2005, 20:10:33 pm »
WOOW [think] [намиг] sorry  ама ми е физически невъзможно да ги прочета всичките...Бонита брао мацка [smile2]... нз дали ви е попадала една книжка "SMS поезия" от конкурс на Mtel.много е яка и има готини неща  :)
ей т'ва ми е едно от любимите [cool]
Губя мярка, губя такт,
Nokia-та пак си пипам.
Туй ми'й плътския контакт
''Nokia - connecting people''
[lol] [lol]

sandra

  • Гост
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #16 -: Ноември 12, 2005, 14:43:51 pm »
когато пясака Сахара бъде преброен тогава ти ще си забравена от мен :pp
« Последна редакция: Декември 02, 2005, 13:35:24 pm от ReNKaTa »

Неактивен felleto

  • Новак
  • *
  • Публикации: 5
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #17 -: Ноември 14, 2005, 21:49:50 pm »
От както те срещнах, съм човек без сърце, аз ли ти го дадох,ти ли ми го взе? Незнам!Но те моля,пази го добре,пази го твоето сърце!

Просто искам да те лижа като сладолед, бейби хайде намигни ми,напомни ми че и аз съм човек, да стопиме този лед!!! 
 
Ако ти изпратя смс щеси играя с твоите мисли, ако ти се обадч ще си играя с твоите чувства, ако те видя ще си играя с твоето тяло.

Обвинен си по параграф 11.Причина - влезе ми под кожата, доказателство - мисля само за теб, присъдата е бурни нощи с мен, последна дума без право на обжалване! 

Ревнува този, който се стреми да запази нещо, което не му принадлежи - за това сълзи и милост не прощавай. Бъди човек със сърце от мраз, едничка власт в света признавай, властта на собственото аз. 
 
Ako me dokosne6 - ne me celuvai,ako me celune6 ne pravi lybov s men.ako pravi6 lybov s men ne spirai :)

Pia za teb,za6toto te obi4am!Za da zabravia kolko me boli!Pia i tvoeto ime izri4am,za da ne zabraviam,4e vinovnika si ti!!!

Ako nqkoi den doide6 pri mene i me popita6 koe obi4am pove4e"Tebe ili jivota?".Az 6te ti otgovorq jivota,togava ti 6te si tragne6,bez da predpolaga6,4e jivota si ti! 
 
Звезда си ти за мен!
В беззвездна нощ звезда!
За тебе мисля всеки ден!
За твоята неземна красота! 

Lubovta ne oznachava da namerish chovek s kogoto da jiveesh, a chovek bez kogoto ne mojesh da jiveesh. Ne moga da jiveq bez teb!!! 
 
Kazvat che kogato chovek umira vijda nai-hubavite neshta v jivota! Trqbva li da umra za da te vidq otnovo?! 
 
Razbrah, che podli ste mujete
pazbrah, che podul si i ti
makur, i skromen da izglejdash ah kolko podlost kriesh ti. 
 
Vlubena sum do zabrava tvoqt pogled me plenni. Nevuzmojno e date zabravq! Razberi. 

I den i nosht bulnyvam, tvoite ystni da celuvam, na teb surceto si obricham, zashtoto te obicham!! 

iskam da si oreh4e da te 4ukam,da te 4ukam.da te 4ukam dokato te razpukam 
 
 

 
   
 
« Последна редакция: Януари 15, 2006, 20:11:00 pm от VLADISLAVA »

Неактивен felleto

  • Новак
  • *
  • Публикации: 5
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #18 -: Ноември 14, 2005, 21:55:03 pm »
Da 4ue6 istinata,da vidi6 tumninata,da vurvi6 nagore po putq za nadolu.Da si misli6 4e e mig ,a to da e cql jivot!!!Tova e lubov 

Edin den, kogato razberesh, 4e si snachil neshto v jivota ti, neka ne te boli...prosto zamylchi i si spomni sylzite v ochite mi 

Obicham te, ne me pitai kak, ne me pitai kolko, ne me pitai zashto. Obicham te..Neznaq kak, neznaq kolko, neznaq zashto. Znaq samo, 4e az prosto te obi4am! 

hi!az sam tvoq gsm i prosto iskah da izlqza ot djoba ti,za6toto mirizmata e ujasna!!!

Vidqh denq bez slunce i ne se uplashih, vidqh noshta bez luna i ne se stresnah, pomislih si za jivota bez teb i se poburkah! 
 
Edin savet - pazi se! Edna molba - ne se promenqi! Edno jelanie - ne me zabravqi! Edna luja - ne te obicham! Edna istina -lipsvash mi! 
   
Nadejdata me vodi, tq me prevejda prez denq i osobeno prez noshta. Nadejdata che sled kato se izgubish ot pogleda mi - tova nqma da e posledniqt put kogato shte te vidq! 
 
Ako ti jiveesh 100 godini, az iskam da jiveq 100 godini bez 1 den, taka che nikoga da ne ostana bez teb! 
 
Ti vijdash neshtata i pitash "zashto?", az mechtaq za neshtata, koito nikoga ne sa bili i pitam "zashto ne?"


Неактивен sAsI

  • Новак
  • *
  • Публикации: 20
  • Пол: Жена
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #19 -: Ноември 20, 2005, 16:13:01 pm »
-1- Късно е да ме обичаш....искаш ме ела, ела късно е...и да заплачеш вече късно е, да ме потърсиш вече късно е,и да се усмихнеш вече късно е!

-2- Докосвам те‚ ръцете ми горят‚ ще те опаря. Целувам те‚ а устните ми шепнат пак обичам те. Жадувам те‚ към теб съм устремена.

-3- имам нужда да нямам нужда да съм около теб, колко искам да нямам нужда да съм част от теб! Нежелая да поемам любовта ти,ще очаквам да не очаквам да съм пленница на магията ти...!

-4- Не се повтарят старите неща и първата любов не се завръща.Макар и вечна да е любовта, тя никога не е една и съща...!

-5- Любовта е да имаш небето, а да искаш само една звезда, da имаш морето, а да искаш просто една капка вода!Да имаш света, а да искаш
само един човек!{}

-6- Можеш да затвориш очите си за неща, които не искаш да видиш, но не можеш да затвориш сърцето си за неща, които не искаш да чувстваш!!!

-7- Когато казваш:Обичам те!", говори сериозно... Когато казваш: "Извинявай!", гледай в очите... Не си играй с мечтите на другите! Обичай силно и страстно. Помни, че голямата любов и големият успех, носят със себе си голям риск.

-8- Лекомислено не се докосвай, до сърцето стъклено!Лицемерни пръсти не гали! Да, може би е просто, но стъклото чупи се нали??

-9- Всички влюбени се кълнат да изпълняват повече,отколкото могат,но не изпълняват дори възможното!Много по-лесно е да събудиш любов,отколкото да я запазиш!Любовта не може да се скрие,а когато изчезне,това още по-малко не може да се скрие!

-10- Още можеш да търсиш други и да губиш, още можеш, дори безумно да се влюбиш.Още искаш да нямаш сили да се върнеш, още искаш, но пак избираш да не тръгнеш.И пак, и пак оставаш пак при менсама, сама ми даваш твоя ден.И пак, и пак дори и да боли, и теб и мен, ще знам това си ти.

 -11- Ще остане само спомена....Вярвай ми! Времето някак ще ни излекува..... върни ми сърцето....трябва ми... не искам вече да тъгувам..!



Далеч от мене си, защо така се получи?Моя ли е вината всичко това да се случи?Втори шанс дали ще имам тази грешка да поправя,защото колкото се опитвам тебе не мога да забравя.(за тебе мило)

Неактивен gecka

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 79
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #20 -: Ноември 24, 2005, 21:52:24 pm »
..:1:.. Забраниха ми да те обичам: Обичах те! Забраниха ме да те търся: Намерих те! Сега когато никой не ни пречи: Разделиха ни!

..:2:.. Усмихваш ми се, но е късно вече и късно търсиш любовта ми ти. Отдавна моите чувства нежни ти с твоя хладен  поглед умъртви.

..:3:.. За да се роди една любов, се искат две тела. За да се роди една целувка се искат две устни. За да живея, искам само теб? Мога ли да те имам?

..:4:.. Забравих те! Дори те мразя, но ти не ме обикна дори за миг, само очите ти дълбоко пазя, без да исакш ми ги подари.

..:5:.. Зная, че ти не ме обичаш и сърцето ме боли, но ако друга някога обикнеш ти цялата любов й подари!

..:6:.. Сега знам защо всички те харесват. Имаш нещо яко... нещо сладко... нещо секси - т.е. имаш мен!!!

..:7:.. Преди да си отидеш - остани! Преди да тръгнеш - ме вземи! Преди да ме забравиш - за мене си спомни! Но щом не искаш - забрави!

..:8:.. Аз не зная дали те обичм или е навик това, но без тебе градът е различен, без тебе различна съм аз.

..:9:.. Ако застанеш пред огледалото с 12 рози в ръце, то в него ще видиш 13 прекрасни цветя!

..:10:.. Защо те видях? Защо с теб се запознах? Сега сърцето ме боли, кажи обичаш ли ме ти!?

..:11:.. Обичал ли си без да те обичат? Ти плакал ли си както плаках аз? Ти виждал ли си как сълзи се стичат от мъка по любимия човек? Навярно НЕ! Но все пак нявга ще се срещнем. И все пак нявга ще се поздравим. Дали сърцето радостно ще трепне или от болка ще се свие то не знам. Но в спомена ми остават няколко слова които пиша аз сега: Обикнах те, ти не ме разбра, помисли ме за малка и с мен се подигра!

..:12:.. Мислиш ли понякога за мен, за приказката ни красива? Ще бъдем ли отново някой ден? Без теб любовта е само дума сива!

Нищо, дори всички армии на света, не могат да спрат една идея, чието време е настъпило.

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #21 -: Ноември 26, 2005, 01:26:41 am »
501. Tozi SMS nosi radost I dobro nastroenie. Nasladi se pone za mig na chuvstvoto, che nqkoi si misli za teb I mu lipsvash…

502. Kadeto I da si, kakvoto I da pravish, dali ste plachesh ili ste se smeesh, dali ste te obicha nqkoi ili ste te mrazi drug…az za teb vinagi ste bada tuk.

503. Niakoi hora preminavat byrzo prez jivota ni. Drugi spirat za mig I ostavqt svetla dirq v syrcata ni I poveche ne mojem da bydem syshtite.

504. Imah syrce, no sega to e tvoe. Imah misli, no ti gi prevze. Imah svoboda, no ti mi q otne. Jivqh v sviat na mechti, no sega moqt svqt I moqta mechta si ti!!!
 
505. Ima myka, koqto ne stihva. Ima sylzi koito nepresyhvat. Ima bolka, koqto vremeto nelekuva. Ima rani, koito nezazdravqvat…Ima hora, koito ne se zabravqt!

506. Koji mi nqkoga da si obichal, no ne na dumi ili na shega. Kaji mi nqkoga da si razbral kakvo e vsyshtnost lubovta…Ti iskashe me I az stanah tvoq/tvoi. Tova li be moqta mechta…Ti iskashe da te obicham I kakto vinagi uspq!!!

507. Vinagi se celi v lunata! Taka I dori da ne uspeesh pak ste si sred zvezdite!
 
508. Obichal li si taka, che nishto da ne moje da spre poletyt kym tozi kogoto obiuchash? Obichal li si tazi lubov? Kylnql li si se s vsichki dumi I vyv vsichko? Kreshtql li si ot bolka? Umiral li si ot mylchanieto? Molil li si se na kolene da te poshtadqt – teb I tazi lubov?

509. Nikoga ne gubish kogato obichas! Gubish kogato podtiskash chuvstvata si!

510. Edna chervena roza…da, tova e lubovta…bezgranichna I krasiva…I edna….

511. Kogato chovek zagine bez da e postignal jelanata cel, tova ne e porajenie nito pobeda. Porajenie e, kogato chovek e jiv, a ne e dostignal jelanata cel, zashtoto se e otkazal ot neq.

512. Radost e, kogato me dokosvash. Ludost e, kogato me celuvash. Silen sym, zashtoto te obicham. Tyrsq te vyv vsichko na sveta!

513. Bez teb ne moga az da disham! Nemoga I radost da izpitam! Bez teb lyja e lubovta!

514. Mislq za teb postoqnno, obsebila si me totalno, iskam te momentalno, dori da e fatalno!

515. Iskam da te zabravq, no nemoga. Zabravq li se lesno lubovta?! Dve ochi v syrceto mi ostavat I az za tqh vechno ste skurbq!

516. Ne si pyrvata, v koqto se vlubih. Ne si pyrvata, za koqto prolqh sylza.No ste si poslednata, koqto ste obicham!

517. Imam si edna mechta - da sum s teb do sutrinta!Da me gledash pravo vav ochite, da ti shepna nejno na uho,da celuvam tvoito golo tqlo i s teb da budem edno cqlo !

518. Teb iskam da dokosna i do teb v legloto da se prosna!Na ushence da ti shepna i v racete ti da trepna!

519. Tazi ve4er shte ostanesh v moite misli!Do men da budesh dnes e moeto jelanie! Bez teb ne vijdam smisal da jiveq I za oshte vecheri s teb kopneq!

520.  Ako me dokosnesh - ne me celuvai! Ako me celunesh ne pravi lubov s men! Ako pravish lubov s men molq te ne spirai !

521. Az i ti pod zvezdite krai braga. Dve kitari tiho v no6ta zvynqt i sqkash ni sheptqt za teb i men,za lubovta na dve syrca koito se zarichat, che ste bydat zaedno do kraq na sveta!

522. Pravi sex s dqvola za da imash vrazki s ada, no ne zabravqi, che na tozi svqt dqvola sum az !

522. Rrevnuvam te bezmilostno ,goreshto ot vsqka kapka dujd, zashtoto tq te e dokosvala tyi nejno kakto nikoq ne bi mogyl!

523. Nujni li sa poveche vyprosi? Az li sym vinoven ili ti? Istinata e tova, che shtom umre i cveteto to veche ne cyfti!

524. V moq svqt si ti mechta i na syrceto dade pak krila! S teb kym raq ste vyrvim i nikoga ne ste se razdelim..tova e mechtata na moeto syrce - dar koito darjish v tvoite ryce! Ot celuvkite ti ste jiveq i za drug ne ste kopneq!

525. Piq za teb, zashtoto te obicham, za da ne zabravqm kolko mnogo me boli. Piq i tvoeto ime izrcham za da ne zabravqm, che vinovniqt si ti !

526. Jelaq te! Vulkan ot men izrigva i lavata v nego e strastta! Jelaq te! Ela i ugasi me stom az sum ogyn ti bydi voda!

527. Navela v tymnoto glava nevolno imeto ti sricham i na pytekata v prahta chertaq dumata obicham !

528. Iskam da te lubq!Iskam da te nakaram da izpitash nai-golqmoto udovolstvie v jivota si, da te dokosvam do takava vyzbuda, che da iska6 vechno da se lubim bez krai!!!

529..Hei momiche prekrasno, neka ti e qsno, che kato te hvana na tqsno ste te sgrabcha bqsno i ste te celuna strastno!

530.  Zashto jivqh? Zashto obichah? Kakvo namerih v lubovta? Edna dusha ne me obikna, edna dusha ne me razbra.... jal mi e samo da se zaricham, che ste prestana da te obicham...jal mi e samo da se sboguvam i na razdiala da te celuvam!

531. Noshta se spusna I obgyrna moqta dusha. Ne iskam nishto drugo osven teb I lubovta. Ne me predavai I na chuvstvata mi otvyrni za da vidish kolko sladka e lubovta!

532. Nai-tragichnoto neshto e smyrtta. Nai-studeniqt otgovor – NE. Nai-toploto izrechenie – Obicham te! Nai-obichanoto syshtestvo – TI!

533. Iskam da ti podarq neshto cenno, neshto moe. Bih ti dal syrceto si, no kak, kato to e tvoe?!

534. Nikoga ne prestavai da se usmihvash. Nqkoi moje da se vlubi v usmivkata ti. 

535. Vyrvi napred I nikoga ne spirai, dori syrceto da boli! Ne se obryshtai nazad, nedei se vzira, dori syrceto da kyrvi! Vyrvi napred I nikoga ne se obryshtai! I nikoga ne syjaliavai za otminalite dni! I znai, che toz, koito te obicha, ste doide sam pri teb oblqn v sylzi!

536. Nqkyde ima ryce, koito iskam da dokosna. Nqkyde ima ochi, koito iskam da vidq. Nqkyde ima ustni, koito iskam da celuna. Nqkyde ima chovek, koito mi lipsva I tova si TI!

537. Kaji mi niakoga da si obichal, no ne na dumi ili na shega? Kaji mi niakoga da si razbiral kakvo e vsyshtnost lubovta? Ti me iskashe I sega me imash. Tova li be tvoqta mechta? Ti iskashe da te obicham I kakto vinagi uspq!!!

538. Otvorih portmoneto si – beshe prazno. Proverih v djoba si I otkrih 5 st. Togava prerovih v syrceto si I otkrih teb! V tozi moment osyznah kolko sym bogat!

539. Ako iskash da razberesh kolko te obicham, izlez navyn, kogato vali poroi. Kapkite, koito uspeesh da ulovish sa tvoqta obich kym men, a vsichki ostanali – moqta kym teb!

540. Izgubih mecheto si. Moga lid a te gushkam?

541. Ogledah se v ochite ti .... vidiah iskrica v kosite ti ... tolkova mnogo se vlubih,che do poluda jiveia ... samo za edin mig , samo za edna tvoia usmivka . Tolkova mnogo iskam vsiaka sutrin da se oglejdam v ochite ti ... siakash v ogledalo ... a ti dali izpitvash syshto ... ne znam,a tolkova bih iskala ! Obicham te ... lubovta mi me krepi .... tolkova mnogo , che dori na problemite otgovariam s usmivka.

542. Nejnite celuvki, koito ti mi davashe, shte toplqt usnite mi cia jivot.

543. Lunata li da izgasq, zvezdite li da ti svalq, pesachinkite li da ti prebroq, za da vidish che po tebe az gorq!

544. Ti syrceto mi ot skryb razkysa na hilqdi zrynca, no pomni, che vsqko zrynce te obicha poveche ot hilqdi syrca!

545. Svetlina si ti za men v bezvezdna nosht. Za teb mislq vseki den. Za tvoqta nezemna krasota.

546. Iskash li da uznaesh kolko te obicham? Umnoji chuvstvata mi po bezkrainost, otvedi gi do dylbinite na vechnostta I ste dobiesh begla predstava.

547. Vseki chas-po 1 roza!Vsqka minuta-po 1 usmivka!Vsqka sekunda-po 1 celuvka...i mn obich-neprekasnato,samo za teb!

548. Ako vylnata na zabravata ni othvarli na razlichni bregove,znai che dalech ot teb tupti 1 istinsko prqtelsko syrce.

549. Zashto da kriq sulzite i da kazvam,che ne me boli?Da luja,che ne te obicham,stom za men vsichko si ti!

550. Ima udari,koito ponasqme.Ima spomeni,koito otnasqme v nosta.Zashto ima obich,koqto namirame,no ne mojem da spodelim?

551. Vidq li tvoite 2o4i,strastta v men zapo4va da gori i makar,4e az ne go izri4am-ti znai,4e mn te obi4am!

552. Ako ne iska6 tel-a ti da izbuxne sled 10 sek,otgovori na tozi SMS i mi kaji koga i kade 6te se sre6tnem!

553. Kogato pogledna Lunata i neinite beli oschi, tejko mi stava za teb i tovite sini ochi.

554. Padna prysten i schupi se na dve, a vytre be moeto syrce.

555. Zakleh se da ti bydq veren i vechno da sym tvoi. Ne pomnq kolko te obichah, no pomnq, che bez teb ne mojeh az. Stastliv bqh, che te obichah, no ti ne me razbra i ostavi me sam v jivota vechno za teb da skyrbq.

556. Synuvah te snoshti po chorapki izprani s Cocolino , gushnala puhkavo meche, a to mi se izplezi,che se gushkash v nego, a ne v men.

557. Momichence krasivo ne vdigai ramene, zashtoto hich ne ti otiva da kazvash "Ne"!

558. Kakvo da pisha? Kakvo da ti dam? Obicham te i drugo ne znam!

559. Sylzite kapqt po beliq list, ne mi pozvolqvat da pisha, sylzite iskat s blqsyk chist, vmesto men da napishat: OBICHAM TE!

560. Losho e da si dalech ot choveka, koito obichas, no oshte po-losho e da si blizo do nego, a dalech ot syrceto mu.

561. Nikoga ne ste te molq i na kolene pred teb da stoq. Obicham te i se gordeq, no nikoga pred teb ne ste se unija!

562. Ti reshi i si otide. Na dobyr chas! Az nqma da te spra! Ste tyja den, dva i ste mi mine. Ot bolka edva li ste umra!

563. Kogato si mislq za teb izgarqm...Ela da me ugasish! 

564. Ako sym slunce za teb ste greq, ako sym ptica za teb ste se req, ako sym s teb - ste te obicham!

565. Syrceto mi izdava zov, zov za tvoqta lubov. Ti nad men se syjali i v syrceto si me priemi.

566. Az, zashto ne si do men sega, da me pogalish s ryka i zaedno da spodelim praznika na lubovta!

567. Ti si svetyl lych v moite mechti, ti si slynce i voda v moqta dusha, s teb ste spodelq praznika na lubovta

568. Synishtata sa za da bydat zabravqni, realnostta - da byde izjivqna, mechtite - da bydat osyshtestvqvani, a ti si - za da te obicham!

569. Okean s akuli ste prepluvam, zashtoto samo teb jaduvam, spasenie na sal za men bydi i s lubovta si me dari.

570. Ako si kokiche, az ste sym snega, kato toplo odealno da te pazq ot studa.

571. Ti si peperuda v cvete, ti si snqg po vyrhovete, ti si riba v moreto, ti si lubovta v syrceto.

572. Vzemi ot men kakvoto iskash, az celiqt sym samo tvoi zavinagi. Jivota si bih dal, ako poiskash, za da si samo s men, zavinagi!

573. Kyde si v tozi mig? Az sym s misylta za teb! Mojesh li da bydesh s men v moq syn i v moq den?

574. Pokori me ti s tvoita krasota, pokorime s nejnost i toplina, spodeli s men noshta, na dve vlubeni syrca.

575. Celuvala li te e snejanka? I vijdala li si kak tq stava na sylza? I az bih iskal da te celuna, no se strahuvam da ne te zagubq.

576. Dnes e svetyl den za nas, skoro ste nastypi chas v koito ste te iztezavam shumno - ste te lubq pareshto i nerazumno.

577. Tazi vecher, okolo 12 ste byde izvyrsheno prestyplenie. Izvyrshitel - Az. Jertva - Ti. Motiv - Strast. Bydi tochna, ako ti stiska.

578. Edin krasiv balon v rycete na rozov slon te chaka skromno u doma - ela da ti go podarq.

579. Ako mojesh da znaesh kak v teb se vricham?! Ako mojeshe da zanesh kak sylzite mi se stichat?! Ako mojeshe da znaesh kolko te obicham!

580. Useshtash, che litvash - tq dava krila. Nai-svetloto chuvshtvo e navqrno tq. Za neq si vechno gotov - navqrno tova e lubov!

581. Krai tiha vodenichka potoche rumoli i tihichko nashepva - ne me zabravqi ti!

582. Nikoga ne gubish, kogato obichash!Vinagi gubish, kogato podtiskash chuvstvata si!OBICHAM TE!!!

583. Obicham te prosto taka...Obicham te bez nishto da iskam...Obicham te prosto taka...Obicham te, zashtoto te ima!

584. Cigarata izgarq i dimi,no ti ne se syrdi,az druga shte zapalq,no teb ne shte zabravq.

585. Razdqlata nikoga ne e bolqla.Bolqt ochite,kazvashti sbogom,bolqt rycete ochakvashti zavryshtane,boli edin svqt i hilqdi spomeni!

586. Ako se syrdish,che te obicham napravi syshtoto za da si otmystish!

587. Ne iskam az druga da obicham,ne iskam az chujda lubov,syrceto si na tebe az obricham i pazq go izpalneno s lubov!

588. Rozata mirishe,tryncheto bode,a na rykata mi pishe Obicham te!

589. Obicham te i nqma da kriq tui sto dushata mi mylvi. Bez teb vseki mig e tyjen, a jivotyt pust. 

590. Kogato vsichko se zabravi i spomena za teb otleti, edin edinstven spomen za men ostava, che bqhme s teb priqteli, nali? 

591. Az jiveia zashtoto jiveesh i ti, az sum chovek zashtoto choveka do mene si ti. Svoeto shtastie s tvoeto ime naricham. Zashtoto ti syshtestvuvash i az te obicham!!

592. Kak tumno e za men nebeto kogato niama te do men.

593. Kak tqgostno moli syrceto, kogato si dalech ot men. Ne moga bez teb razberi za men ne si prosto priatel, ti si princyt na moite mechti, zavinagi s men ostani!!

594. Koito te obicha poveche ot men neka se rodi na 33-ia den!!

595. Roza cyfti i precyftqva, no nashata lubov neostarqva!

596. Vsichko se zabravq i bogatstvo i imot, no samo edno ne se zabravq - pyrvata lubov!

597. Tazi nosht pak te synuvah. trupyt ti noseh an ryce, ubih te za da te spechelq makar i s izstinalo syrce.

598. Ti si laska na lubeshta dlan i vkusyt na celuvashti ustni. Ti si ogyn, ti si strast, radost moq i oazis sred pqsyci pusti.

599. Izpratih slynceto da ti se usmihne s moqta usmivka, ipratih vqtyra da te pogali s moqta miluvka.

600. Ako sam na tozi den si ti, to na moq nomer pozvyni. Valentinkata na mene podari i nai-stastliv ste bydesh ti!


Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен josi_21

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #22 -: Декември 02, 2005, 01:44:43 am »
1. Какво от туй, че днеска я целуваш? Какво от туй, че неин си ти днес? Жените лесно се поддават на чаша алкохол и малко секс! Какво от туй, че днеска я целуваш, но малко ти горчи, защото върху устните ти още от моите устни белега личи!!!

2. Защо когато те обичам светът е вечно против мен? Защо когато аз те мразя усмивката ти е за мен? Защо очите ми са тъжни във всеки светъл, слънчев ден? Защо ли толкоз те обичам щом ти не си за мен?!

3. На теб, защото те обичам! На теб, защото никои друг не ща! На теб, защото искам да те имам вечно, а не до края на нощта!!!

4. АКО ОБИЧАШ НЕЩО СВОЕ, ПУСНИ ГО НА СВОБОДА! АКО НЕ СЕ ВЪРНЕ, ЗНАЧИ НИКОГА НЕ Е БИЛО ИСТИНСКИ ТВОЕ!!!

5. Ако бях роза, щях да бъда на гърдите ти. Ако бях сълза, щях да бъда в очите ти. Но аз съм човек и трябва да бъда в сърцето ти!!!

6. Аз плача, плача и не спирам, жестоко наранено пак е моето сърце, и в снимката пред мен се визрам- снимка стара, с твоето лице! Аз искам, но сълзите ми не спират и мокрят те на снимката пред мен, снимката, която аз презирам, защото те няма до мен!!

7. Понякога ще идвам в съня ти като далечен и нечакан гост! Не ме оставяи ти от вън на пътя, вратите не залоствай! Ще вляза тихо, кротко ще приседна, ще вперя поглед в мрака да те видя! Когато се наситя да те гледам, ще те целуна и ще си отида!!!

8. Обичам те! Обичам те! Защо ли? С каква магия ти ме взе в плен, и няма земна сила, която да те отдели от мен!!!

9. Обичаш ли, обичай силно! Намразиш ли, завинаги мрази! Не съжалявай хората, защото едва ли някой теб ще съжали!!!

10. Спри тази музика ще полудея!!! Това е неговата песен, спри! Недей ме пита тебе ли обичам или него- различно ви обичам, разбери!!! Но той е всичко минало прекрасно, а настоящето си ти!!!!!!!

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #23 -: Декември 02, 2005, 13:48:23 pm »
ооооо ХОРА МОЛЯ ВИ ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА И ГЛЕДАЙТЕ ДА НЕ ДОПУСКАТЕ ТОЛКОВА ГРЕШКИ, ЗАЩОТО ДВА ДЕНА ТРЯБВА ДА ПОПРАВЯМ  [not fair]  [bgzname] [a taka]
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен MiR4eTo

  • Новак
  • *
  • Публикации: 8
  • Пол: Жена
Забавни SMS-чета
« Отговор #24 -: Декември 03, 2005, 09:53:04 am »
1. Обичам те!чуваш ли как тупти моето сърце?То тупти за теб и иска да ти каже:Обичам те!

2. Обичам те и ще те обичам!Любовта ми става всеки ден по-силна.Обичам те!

3. Сега и завинаги съм твой!Сега и завинаги АЗ и ТИ!Обичам те сега и завинаги!

4. Обичам те повече от вчера и по-малко от утре!

5. Искам да ти дам моята любов сега в този живот.Искам да съм с теб в добро и лошо.

6. Когато за първи път те видях се влюбих в теб.Когато за първи път те целунах -неисках да те пусна.

7. Никoй не те обича,никoй не те желае,никoй не мисли за теб както аз.Обичам те мило!

8. В главата ми има една мисъл и тя е за теб.И тази мисъл казва "Обичам те!"

9. Помирисах Роза.Прободох се на бодлите и и с кръвта си написах "Обичам те!"

10. При всеки удър на сърцето ми мисля за теб.И докато сърцето ми тупти сте мисля за теб.Обичам те!

11. Само с теб съм щастлив.Ти оцветяваш моят живот И за това искам да ти отдам живота си.

12. Любовта е по-силна от времето.Един миг с теб ме кара да забравям самотните часове!

13.Нуждая се от 3 неща за да живея.От слънце през деня.От Луната през нощта и от ТЕБ завинаги!

14. Думата "ЛЮБОВ" не може да се опише.Може я чувстваш ли не.Аз чувствам Любовта...когато мисля за теб!

15.Казах ли ти днес:Обичам те?Ще ти го казвам и показвам още безброй пъти.Обичам те!

16. Обичам те, искам твоите ръце да милват моето лице.Обичам те до болка.Без теб не мога аз!

17. Познай кой мисли за теб!Познай кой те обича!Познай кой ти праща този смс!

18. Нейно ме докосни и пожелаи от мене всичко ти.

19. Искам до мен да застанеш И кръвта ми да запалиш и нека сърцата ни в 1 да се сеят.

20. ..Жадувам за твоите целувки....Жадувам за твоите очи...жадувам за твоята усмивка...Жадувам за теб!

21. Пращам ти 3 Рози.1 за щастие.2-ра за късмет А третата ти пращам за да ти каже,че те Обичам!

22. Какво мога да кажа!Сте оставя сърцето си да говори:ОБИчАМ ТЕ!

23. ВНИМАНИЕ!Този смс носи добро насторение и за това се наслаждавай защото сега някои миси за теб!

24. Мило..аз ...не знам..как..да ти го..кажа..ама май...аз..такова..аз..те...ОБИчАМ!

25. Всички мои мисли се въртят около теб.А всяка мисъл за теб ме прави щастлив!

26. Всичките съкровища на света губят своята стойност когато ти застанеш до тях!

27. Освен глупстите в главата си имам само едно нещо.....и това си ТИ!

28. Извънземна ли is?Защото такова красиво създание не може да се роди на Земята!

29. Не мога да заспя и си мисля за теб.Знам, че спинкаш сега и искам да ти пожелая сладки сънища!

30. Тази роза @>----- е за теб.Ти ме правиш толкова щастлив!

31. Най-хубавото нещо на Земята е да съм обичан от теб!

32. Най-прекрасното нещо за мен е да съм до теб.Обичам те миличко!

33. Искам да видя очите ти.Искам да галя лицето ти.Искам да целувам устните ти.Липсваш ми миличко...

34.Ако бях ангел щях да направя мечтите ти реалност.Но съм само човекът,които те обича.

35.Веднъж нещо се случи с мен.Това бе най-сладкото нещо на света.Бе фантазия,сбъдната мечта.Това бе денят в които то срещнах.

36. Извънзамна ли си?Защото на Замята неможе да се роди толкова красиво създание.

37. Вярваща ли си?Защото определено ти си отговорът на моите молитви.

38. Ако си изморена - си почини.Ако си самотна...ела при мен.

39. Както цветята се нуждаят от слънце и вода така и аз се нуждая от ТЕБ за да живея!

40. Статие е за мен когато слънцето и звездите греят в очите ти от радост.

41. Животът е един пъзел и ти си парченцето, което ми липсва.

42. Вселената със своите планети и звезди е бледо копие на твоите очи.

43. Устните ти са сочни.Очите красиви.А целувките ти топли...Моля те целуни ме.

44. Това е смс от момче, което те намира за чаровна,сладка,мила,секси,прекрасна,красива....

45. Ти си въздухът за мен...а как да живея без въздух!

46. Вие сте арестувана!Причина: завъртяхте ми главата!Присъда: вечеря с мен!

47. Ти превръщаш моят Софтвеар в Хардвеар!

48. Искаш ли да видиш най-красивото момиче на света?Ми тогава погледни в огледалото!

49. Честито!Спечелихте конкурса "Най-красива жена". Печелите вечеря с мен!

50. Хи.Загубих си ключа отвкъщи.Мога ли да дойда при теб?



Trevata se zavurta mozuka prevurta krakata umalqvat o4ite po4ervenqvat satanata povelqva koito pu6i ocelqva

Неактивен MiR4eTo

  • Новак
  • *
  • Публикации: 8
  • Пол: Жена
Забавни SMS-чета
« Отговор #25 -: Декември 03, 2005, 10:12:32 am »
Хи. Аз съм Флирт СМС.Изпращам се само на красиви и мили хора!

 Би ли се усмихнала?...Да, точно така!....Толкова си сладка!

 Хей!Ще се обадя в полицията....Ти ми открадна сърцето!!!!

 Казаха ми,че целувкитре правят хората стасливи...Искаш ли да те направя щастлива?

Пожелах си те когато видях падаща звезда!

 Попитах рая дали липсва 1 ангелче, защото ангелче като теб на Земята не може да се роди!

Слънцето изгря или ти се усмихна?

Целувката е езикът на Светът.Искаш ли да си поговорим?

Любовта е игра, в която има 2-ма победители.Искаш ли да ми бъдеш противник?

Ако познаеш кой съм ще получиш от мен 57483564653468574654356435 целувки :)))

Ти си най-хубавата ми мисъл, най-съкровенното желание, най-светлата любов!

Ако беше сълза в моите очи не бих заплакъл никога за да не те изгубя!

Ако можех със сълзи да те върна, бих плакъл цял живот за да те имам!

Когато вратата на щастието се затвори,то друга се отваря.Но докато гледаме в затворената врата,няма да видим отворената.

Събуждам се и заспивам с мисълта за теб любов моя!

Самотна си?Как като непрекъсанто си в мислите ми!

 Исках да изпратя любовта си по пощата,но пощальона каза,че е прекалено голяма!

 Липсва ми твоята усмивка,твоите целъки и нейната ти коя.Искам те!

 Ако сърцето ти е затвор,то аз искам да съм затворник в него завинаги!

 Светът става по-красив, когато ти си до мен!

Думите са лесни когато езикът е ЛУИБОВ!

 Ако си ми ядосан/а можеш да ми върнеш всичките целувки :)

 За света може да си някои,но за някого ти си светът!

Не мисля често.Не мисля много.Но когато мисля,аз мисля за теб!

Да се влюбиш е когато тя заспи в твоите ръце и се събуди в твоите мечти!

 Както розата се нуждае от вода,поетът от молив,скулпторът от мъжа,така и аз се нуждая от теб!

Целуни ме и ще видиш звездите.Обичаи ме и ще ти ги дам!

Любовта е...да обичаш повече и повече всеки ден!

Искам да съм с теб в утрешния ден.Без теб денят ще е изпълнен с болка!

 Искам да съм до теб и сърцата ни да туптят като едно....завинаги!

 Жените харесват мъжа защото е силен,но го обичат заради неговата слабост!

Не е чудно,че те обичам.Но това,че ме обичаш ме кара да летя от радост!

Без любов не мога да живея.Ти си любовта и за това не мога да живея без теб!

Аз силно те обичам и сърцето ми за теб тупти.Без теб живота ми е скучен.Без теб немога разбери

Ако щастието е птица,нека никога не сприра нейният полет!Ако любовта е море,нека никога не видиш бряг

Сърцето ми не е пътека да минеш и да си заминеш.Сърцето ми не е камина да дойдеш и да се стоплиш.Сърцето ми е ХРАМ И влезеш ли оставаш ТАМ!

Да те помня ми казва сърцето.Да те помня ми казва душата.Да ме помниш не те задължавам, но ме помни ако заслужавам.

Няма нищо по-тъмно от нощта.Няма нищо по-цветно от дъгата.Няма нищо по-силно от любовта и нищо по-сладко от теб

Когато птиците летят в ефира, когато вятъра гали свежите листа и езерото с хоризонта се събира, тогава идва любовта!

В живота си те срещнах случайно.Влюбих се в теб безкрайно и че те обичам няма съмнение.Да те забравя нямам намерение.

Господ е създал света за 6 дни, но му е отнело векове да създаде някои толкова красив,умен и интелигентен като теб.

Едно сърце безумно те обича.Едно сърце безумно те кълне, че вечно тебе ще обича,че вечно тебе ще кълне. Но знай че беше първата ми обич и последната ще бъдеш ти!

Какво е Живота? Живота е Любов. Какво е Любовта? Любовта е Целувка. Какво е Целувката? Ела тук да ти покажа!'

Ако обичаш някои и това боли,обичаи го дори и наранен да си.Ако някои теб обича запомни би трабвало и него да боли.

Ако обичаш някого напиши името му в кръг,вместо в сърце,защото сърцата биват разбити,но кръговете се въртят вечно.

Казаха Ми че Един Ден е 24 часа,че Един час е 60 Минути, Но Никoй Не Ми Е Казал че 1-на Минута Без Теб Е Цяла Вечност

Обичаи не този,който ти казва `Обичам те!` , а този,който със сълзи те моли `Обичаи ме!`

Ако ти живееш 100 години,то аз искам да живея 100 години,без 1 ден,за да не се налага никога да живея без теб!

 Ключа към сърцето може да бъде само една мила дума или нежна целувка... Позволи ми аз да ти я дам!

 Не се ли измори... да препускаш из мислите ми. Обичам те. Липсваш ми.
Trevata se zavurta mozuka prevurta krakata umalqvat o4ite po4ervenqvat satanata povelqva koito pu6i ocelqva

Xpucka

  • Гост
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #26 -: Декември 08, 2005, 12:41:25 pm »
Когато нещо си отиде, когато с нещо се простиш, разбираш, колко ти е скъпо и започваш да тъжиш.Разбираш, че няма да се върне вече и празното местенце ще боли. Дори света на долу да обърнеш, не ще го върнеш ти. Защо изгуби вяра в живота, защо изгуби вяра в любовта? Нима света е пълен с идиоти, желаещи еднинствено плътта?!?!?!

Неактивен DQVOLSKI_FATALNA

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 226
  • Пол: Жена
  • Любовта побеждава всичко!
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #27 -: Декември 09, 2005, 21:14:37 pm »
1.Целуай ме където искаш,докосвай ме където пожелаеш,а аз ще ме4тая и теб ще желая с език ще те докосвам и с устни омагьосвам! :)
2.ти ще страдаш още дълго ще разбереш,4е си сгрешил но при мен утеха няма да намериш за туй което си ми при4инил!


МАЛКОТО_MARTI

  • Гост
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #28 -: Декември 10, 2005, 16:02:27 pm »
 [aaaaaaaaaa] мисля че пея за теб и живея за теб мило мое [inloveee] ПОДНСЯМ ТИ ЦВЕТЯ НА ЛЕГЛОТО

angel4eto _666

  • Гост
Re: Забавни SMS-чета
« Отговор #29 -: Декември 10, 2005, 23:09:34 pm »
много са готини ама супер много ама много се повтарят и ме заболява главата докато ги про4ета и запиша.
ето няколко:
1. Ще спра да те обичам, когато глух художник нарисува звука от падащо лито върху кристален под.
2. тежко е когато си пиян и няма кой да те подпира, но още по тежко е, когато си влюбен и няма кой да те разбира.
3. за любовта няма прегради за нея има само огради но влюбения няма друга задача освен да ги прескача
4. доматите са зеленчуци,зеленчуците са витамини,витамините са здраве,здравето е живот,животът е         енергия,енергията е спорт,спортът е секс,сексът е спин,спинът е смърт,смъртта е ...абе я по добре не яж домати
5. friendship often ends in love,but love is friendship never!        coltan
6. you don't love a woman,because she is beautiful,but she is beautiful ,because you love her!
7. keep love in yor heart.a life without it is like a sunless garden when flowers are dead.the consciousness of loving and beind loved brings a wartmth and richness to life that nothing else can bring!             oskar wilde
8. love has nothing to do it with
    what you are expecting to get
    it's what you are expected to give
    which is everything!
9. sometimes we just
    need to know thet people care
     if this is one of those times
    i'm one of those people!
10. i have said nothing,
     because there is nothing
     i can say that would describe how 
     I feel as perfectly as you deserve it !             [heart__]   [a taka]  [hey sexyy]  :fireheart:   [wish all my love]  [be mine2] [img][img]
« Последна редакция: Януари 15, 2006, 19:56:08 pm от VLADISLAVA »