Автор Тема: Какво мислите за полицията в България?  (Прочетена 20973 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dumpster

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 559








Неактивен ludata

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 75
  • Пол: Жена
  • ĢØŢђﺄ©`Ģí®Ł*
Re: Какво мислите за полицията в България?
« Отговор #1 -: Декември 27, 2005, 19:56:10 pm »
кво мисля за полицаите ли на границата примерно полицаите понякога искат бахшип но това е забранено и още продължават с бахшиш миналата седмица на турската митница имаше такъв случай арестували са 50 фришопчии и полицаи и 30 се тарсят още по добре е да спрат да взимат бахшиш за да не влезнат в ЗАТВОРА!!!

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: Какво мислите за полицията в България?
« Отговор #2 -: Декември 27, 2005, 20:39:56 pm »
Полицайте за нищо не стават...Може и да те убият пред тях но за тях е по-важно да си изпият кафето! [evil] [evil] [evil] [evil]

Неактивен merita

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 728
  • Пол: Жена
Re: Какво мислите за полицията в България?
« Отговор #3 -: Декември 27, 2005, 22:27:05 pm »
Е че къде няма корупция. А какво мислите за семействата на полицията които всеки ден го изпращат на работа.......от която може и да не се върне

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Какво мислите за полицията в България?
« Отговор #4 -: Декември 28, 2005, 10:05:47 am »
полицията не е това, което трябва да е ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Karaman

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 242
  • Пол: Мъж
Re: Какво мислите за полицията в България?
« Отговор #5 -: Декември 28, 2005, 10:13:53 am »
много съм разочарован от полицаите!
много са невъзпитани!
много от тях са срам за униформата!
смятам, че не си вършат съвестно работата!
само децата се влюбват

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Re: Какво мислите за полицията в България?
« Отговор #6 -: Декември 28, 2005, 11:58:49 am »
полицията не е това, което трябва да е ...
но в тази държава мисля,че не можем и да изискваме повече [confused]
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Какво мислите за полицията в България?
« Отговор #7 -: Декември 28, 2005, 12:02:25 pm »
ами защото не можем и се оставяме да ни тъпчат, за това сме на такова дередже ... оправия скоро няма ... както е казал навремето един човек: "Вервайте ми" ....
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Dumpster

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 559
Re: Какво мислите за полицията в България?
« Отговор #8 -: Декември 28, 2005, 15:27:48 pm »
   Ето мнението на един човек, който горе долу схваща за какво става дума и решава да бяга. Не го осъждам за което, може и да е прав. Дайте някакви идей, това ме вълнува! Човек трябва да се прави на сляп и да си си живее живота както намери или да се бори? - Това ми е въпроса!!! ;

     "Управлението на едно РДВР не е игра4ка или място за ли4но осъвършенстване,из4акване на събития и ситуации за издигане в о4ите на слепите от село Тешово.Не е слу4аино 4е това се слу4и,просто е слу4аино 4е се слу4и толкова късно.Тези групи в МВР имат 25% малоумен състав,които се използва за спла6ване на други малоумници ,за6тото МВР не е в състояние да се справи с тях и ръководителите им,които са тясно свързани със службите.Ка6ата е голяма а хора като Янев не са които могат да направят не6то(тои незнае как)питаите го.Тои смята6е ,4е се намира в РДВР за да се у4и за да може един ден леле мале...Това 6те последва всеки дето е там дето не му е мястото.Кои е виновен?Ами естествено ,4е този дето го въстанови,под давлението на влиятелни Българи,които БАТ БОГОМИЛ бе6е обработил(това поне знае).Но управлението на Дирекция не е маниполиране на тъжители,контингент,агентура тук се иска друго.
Цялата партиина номенклатура е зад него,за6тото и те са от неговото ниво(глътне ли воиника ляжица,събират лъжиците и викат телевизията да снима)Дрън,дрън народа е прост пак го излъгахме.Секретаря на МВР го прикрива ,министъра,депутати-по то4но покриват него за да спасят себе си и тои им влиза в положение (подавам оставка и поемам дрън ,дрън.Тои 6те поема..ха,ха ,отговорността да е поема виновните дето назна4ават такива у4еници и знаят само как да създават кадрови вакум а не да се обграждат със способни и свестни хора.
Новото 100 дневно ръководство на МВР ясно показа ,4е смята Янев за 4овек за ръководител,гласува му доверие и дори извър6и няколко кадрови смяни по негово предложение,не 4е съм се съмнявал 4е 6те е така,казвам го за да е ясно,4е вината е на МВР рвководството а там са тези които управляват.Така ли 6те управлявате ДРУГАРИ?
Така ви 4ака у4аста на Др.Янев.Ло6ото е 4е е за сметка на мен, който се скапвам от ба4кане за да си уреждате фамилиите с моите данъци.Да ама не,напускам ви скапаната дъргава веднага 6том мога."


Неактивен Dumpster

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 559
Re: Какво мислите за полицията в България?
« Отговор #9 -: Декември 31, 2005, 18:18:59 pm »
Абе Хора??? Нищо ли няма да кажете?

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: Какво мислите за полицията в България?
« Отговор #10 -: Януари 01, 2006, 18:10:39 pm »
Абе Хора??? Нищо ли няма да кажете?
мне... :>

Неактивен Arinna

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2999
  • Пол: Жена
  • You can revive me again, only if you'll try it...
    • http://uk.youtube.com/user/Arinna171982
Re: Какво мислите за полицията в България?
« Отговор #11 -: Януари 01, 2006, 23:12:29 pm »
Мога да кажа само едно - в България полицията не действа ефективно; има корупция и т. н. Нека да не продължавам!  [confused]
The memory of this still reminds        me
                 Stars in your eyes
                Did you take the time to realize?...

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: Какво мислите за полицията в България?
« Отговор #12 -: Януари 03, 2006, 22:43:26 pm »
мисля, че са яко корумпирани типове. факк
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Какво мислите за полицията в България?
« Отговор #13 -: Януари 05, 2006, 01:33:12 am »
[confused] Аз ще кажа нещо!
Дъмпи, последната история която пусна ми е страшно объркана... и все пак, ми е ясно за какво става на въпрос...
 Ще кажа, че както във всяка една сфера и тук ще има корупция, разбира се. Нима на други места няма? Защо точно полицията... понеже е почти навсякъде?
  Имам приятели полицай. Не са корумпирани и са много весели хора. Страшно много ги харесвам...


   Случката с този Чората, или как беше там... не може да ме шокира толкова, колкото ме шокира една случка, която точно един полицай ми я каза. В нея той разказа за една катастрофа, при сблъсъка момиче излиза от колата, пада на асфалта. На мястото е точно този полицай и се опитва да и помогне, да я утеши, защото тя е уплашена, не чувствала нищо от крсъта надолу. В същото време нейният БРАТ е малко в страни и си търси телефо... пита даже полицая и не обръща грам внимание на изпадналата си в шок сестра, да не би да му е виждал телефона...
  Другото шокиращо нещо са лекарите... как те се отнасят с пациенти... Това не са лекари... че те дали въобще са и хора... Когато чух всичко... онемях...
Проблема е в системата...

Неактивен Sweet_Dreams

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 379
  • Пол: Жена
Re: Какво мислите за полицията в България?
« Отговор #14 -: Януари 05, 2006, 12:18:36 pm »
За мен такова нещо в България няма.Досега никой не ме е защитил така както трябва.Или се е отнесъл така както трябва!!Полиция няма,тя корумпирана от тези "по-големите риби" и така.

-deleted picture by Iv0_b0y-