Автор Тема: Интервю с black embrace_f  (Прочетена 3470 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен black embrace_f

• Master
  • Публикации: 1426
  • I'll violate you in the most sensual way
Re: Интервю с black embrace_f
« Отговор #15 -: Февруари 16, 2008, 15:52:26 pm »
Здрасти. За мен си много непозната и за това ще ми е интересно да ми отговориш на въпросчетата ми, които са: Кой е въпроса, който никога не се те питали, а винаги си искала и също така кой е най-високият връх, който си изкачвала? Как би се описал на някой непознат?

Здрасти, господин Флиртаджия. :)
Никой не ме е питал: "Колко пипала имат думите?"
Относно вторият ти въпрос, отговора ми е: Най-високият винаги предстои!...
А описанията /особено когато си ги правим ние самите/ са често доста идеализирани. Затова ще оставя непознатият......да опознава. :)

Неактивен FaLLeN_AnGeL

• Master
  • Публикации: 1516
  • Sometimes we only live for the here and now
« Отговор #16 -: Февруари 19, 2008, 13:22:08 pm »
Здравей и от мен  :)
Какво мислиш за нашата образователна система?Какво харесваш в себе си и какво не харесваш?Любимата ти книга?Какво искаш да постигнеш?

[hugs and kisses]
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен nMz

• Експерт
  • Публикации: 764
  • Усмихни се ! Утре ще е по-лошо !
« Отговор #17 -: Февруари 20, 2008, 01:02:06 am »
Здравей :)

Колко са моментите в живота ти , в които си оставала без думи от щастие ? А от мъка ? Кои преобладават - тези от щастие или тези от мъка ? Смяташ ли , че си от хората , които винаги имат какво да кажат , дори то да е неуместно и глупаво ?

Благодаря предварително за отговорите с пожелание за усмихнати дни :)
Ако ти се даде мечта , то непременно ще ти се даде и възможност за осъществяването й !

Неактивен Zatoichi

• Master of disaster
  • Публикации: 3549
  • Gloria victis!
« Отговор #18 -: Февруари 21, 2008, 16:19:43 pm »
Здравей!  :)
Първо,колко пипала имат думите?  [lol] И второ - има ли нещо в абсурдния ни свят,което да не може да бъде гледано от гледната точка на безсмислието и ако има,защо точно то?
Бъди в живота ми като калинка,
излитнала от топлата ми длан
към някоя звезда под свода синкав,
в която винаги ще бъда взрян.

• Master
« Отговор #19 -: Февруари 23, 2008, 12:00:09 pm »
Здравей и от мен  :)
Какво мислиш за нашата образователна система?Какво харесваш в себе си и какво не харесваш?Любимата ти книга?Какво искаш да постигнеш?

[hugs and kisses]

Здрасти, FaLLeN_AnGeL!  :)

Всичко в образователната ни система в момента е пълна каша. Тук визирам не само училищата, но и ВУЗ-овете. В училищата бавно /но на този етап безславно/, учителите /съвсем мижава част от тях/ се опитват да въвеждат някакво интерактивно обучение, да разчупват традиционния начин на преподаване, за да заинтересуват повече учениците. Хубаво, обаче нещо не се получава. Затова всичко пак си остава по старому - учителят седи пред дъската, изпява си урока, учениците го "слушат" и "запомнят" като накрая се оказва, че почти нищо не знаят. И така година след година. Но докога ли?...
Във ВУЗ-овете картинката е подобна. Ясно е как става взимането на изпити в УНСС и други подобни на него университети. В СУ /който уж се води за НАЙ/ редовните студенти ходят на лекции по-малко от задочните...Задочните пък в повечето случаи дори не знаят какво се учи през съответната година, но отивайки на изпит го взимат безпроблемно.
....Какво да кажа друго освен - ХВАЛА на такава стройна образователна система! [confused]

Що се отнася до мен...
 Не си харесвам черногледтвото и прекаления стремеж към самоанализ.
А иначе харесвам това, че езика ми е доста свободолюбив и не обича да си стои зад зъбите /понякога помага, понякога доста вреди/. Но пък той е сигурното ми оръжие в борбата срещу неистините, които ужасно мразя, а те пък никнат навсякъде като гъбки-червенушки.

Любимата ми книга е "Тибетска книга за живота и смъртта" на Согиал Ринпоче.

...Искам да постигна себе си...

Поздрави!!! :)

Неактивен meteor

• Наказан
  • Master
  • *
  • Публикации: 1076
  • д-р Ханибал Лектър
« Отговор #20 -: Февруари 23, 2008, 16:23:39 pm »
Защо липсваш в толкова дълги периоди ?
Аз ти бях казал, че си вземам отпуска, но твоята наистина се оказа доста продължителна.
И понеже си ми един от любимите поети тук, кажи ми кой е любимият твой български поет. /понеже от световната поезия съм получил амнезия/.
Нека другите да внасят ред в хаоса.
Аз пък ще внасям хаос в реда.

• Master
« Отговор #21 -: Февруари 23, 2008, 17:32:26 pm »
Здравей :)

Колко са моментите в живота ти , в които си оставала без думи от щастие ? А от мъка ? Кои преобладават - тези от щастие или тези от мъка ? Смяташ ли , че си от хората , които винаги имат какво да кажат , дори то да е неуместно и глупаво ?

Благодаря предварително за отговорите с пожелание за усмихнати дни :)

...щастливите моменти и мигове при мен са много, те са всеки ден и се стремя да не оставам без думи когато щастието е толкова близо, защото когато не говоря с него, то изчезва, стопява се... :)

Само веднъж съм оставала без думи от мъка - когато разбрах, че двете ми братовчедки и леля ми са загинали при жестока катастрофа. От този момент нататък, аз вече не бях същата, съзнанието ми претърпя страхотна метаморфоза, с която трудно свикнах... [confused]

...винаги има какво да кажа, когато смятам, че има нужда и смисъл то да бъде казано. Глупавите изказвания за запълване на времето не са ми по вкуса...

И аз ти благодаря за интересните въпроси! :)
Поздрав!