Автор Тема: За приятелството и Ху* в стъклена кутия?  (Прочетена 2330 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kmeticata na Krymovo

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 79
  • Пол: Жена
  • Властта не е това което беше...
    • Bulgarian-Funky-Girl
За приятелството и Ху* в стъклена кутия?
« -: Февруари 13, 2008, 02:57:10 am »
   Здравейте ,съфорумци  [usmivkaa] !Мислите ли ,че когато едно момиче има за близък приятел момче  [intimo] ,с което излизат  [dance4]  ,но разбира се не правят секс,а са просто приятели     [razgovor] ...то може да се каже ,че момичето  [baby] си има под ръка ху*  [ooooo] в стъклена кутия с надпис "Счупи в краен случай  [devill] !"?Може би някой от вас ще се досети за Човека ,който в едно от представленията си засегна темата...Но...Вярно ли е твърдението ,или това е една поредна,долна,обезкоражаваща приятелството инсинуация   [hey sexyy] ?







I'm screaming from a mountain top,swimming in deep blue sea.And if someday you find my heart,just set me free!

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: За приятелството и Ху* в стъклена кутия?
« Отговор #1 -: Февруари 13, 2008, 11:23:06 am »
хмммм интересна темичка....

донякъде множе да се каже и така всички знаем че ако жена реши да изкушава няма кой да я спре...иии ако много сме закъсали и много ама много ни се прави секкс...ние не сме като мъжете...(без да се обиждате мъже)
Шанса да отида в дискотека и да се изч*кам с някой просто ей така щото ми е паднало е много ама много малък,или дори да не е в дискотека а ей така на първа среща...поне според моя опит жените рядко лягат с някой които поне минимално не познават..от чисто шубелииска гледна точка...(сега да не кажете нещо и ние си имаме гнилите ябълки-сиреч к*рволетините дето се *бат под път и над път с който има падне) така че ако на някое момиче му се прави секс...ами да шанса да си легне със свой приятел е доста ама доста голям.....

Но не мисля че може да подкопае приятелството..е се шак зависи какво приятелство е...но сега ще си призная имах такъе случай...приятели сме 8 години вече и в един момент намерихме утеха един в друг иаз у него и той у менй...но всичко си остана до там..правихме страхотен секс...няколко пъти...но всичко остана само в секса...вече може би 2 години не се е случвало да "преспим"...все още сме добри приятели...никога не ни е вредило на приятелството...даже донякъде го затвърди защото  сега се доверявасме повече един на друг....
Все пак обаче зависи ако легнеш с човек към когото имаш намерението да е за 1 нощ и не си му изяснил ясно това намерение...се получава сконфузно ако този човек започне да таи някакви надежди...така че много зависи какво точно приятелство имат момчето и момичето.........

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: За приятелството и Ху* в стъклена кутия?
« Отговор #2 -: Февруари 13, 2008, 22:48:26 pm »
Според мен лично, когато едно приятелство е искрено и истинско, независимо от това дали е между момче и момиче, момиче и момиче, момче и момче, или там мъж и жена, ако щете ги наречете, то няма място за задни мисли и за плътски желания между тези двама души. Ако има, то това не е просто приятелство, а нещо повече. Или поне аз така си мисля...  [think2] [think] [think2]
П.П. Отново интересна и провокативна тема, Кметице. Дано не я осерат като предната :)

Неактивен Kmeticata na Krymovo

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 79
  • Пол: Жена
  • Властта не е това което беше...
    • Bulgarian-Funky-Girl
Re: За приятелството и Ху* в стъклена кутия?
« Отговор #3 -: Февруари 13, 2008, 23:05:31 pm »
     Ами да...в смисъл че този "ху* в стъклена кутия" е в случаите когато момчето желае момичето...тя е необвързана и въпреки всичко ,макар че и харесва да бъде с това момче ,едва ли би си представила да прави секс с него...Поне аз съм така...все едно да се изч*кам с брат ми.В едно приятелство няма място за плътски желания и задни помисли,както каза многоуважаваната от мен vOsYcHnA_pRiNcEsA .Но когато има такива помисли се усеща...момичето в името на няква илюзия наречена "ПРИЯТЕЛСТВО" го пази а момчето си слага сам ху* в стъклена кутия и даже сам си изографисва "СЧУПИ В КРАЕН СЛУЧАЙ" .Лошо става когато започне да ти навира и чук в ръцете  :toofunny:
I'm screaming from a mountain top,swimming in deep blue sea.And if someday you find my heart,just set me free!

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: За приятелството и Ху* в стъклена кутия?
« Отговор #4 -: Февруари 13, 2008, 23:09:34 pm »
Абсолютно съм съгласна  [a taka]

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: За приятелството и Ху* в стъклена кутия?
« Отговор #5 -: Февруари 13, 2008, 23:14:14 pm »
Абсолютно съм съгласна  [a taka]
.

въх ... ми ний с теб приятелство като не може да имаме  ... мали мали ... пази Боже да не запееш ...



А по отношение на темата ... почти винаги се опира до секса, не че има нещо лошо в това ... но рано или късно до там се стига - по невинна грешка даже  :) едно грешно движение, един неволен допир ... и айде ... отиде коня в ряката ... редки са случаите, когато коня си седи на сушата ... казвайки това се вижда, че не отричам да има и от онова детско приятелство ... без розови мисли ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: За приятелството и Ху* в стъклена кутия?
« Отговор #6 -: Февруари 14, 2008, 12:32:44 pm »
Което е така, така е :)

И ние така с една девойка, с която поддържахме чисто приятелски отношения в студентските ни години, направихме едно-друго... няколко пъти  [think]
Най-забавният момент беше, че и двамата осъзнавахме какво правим, че чувства помежду ни няма, само физическо привличане, но все някъде трябваше да си изразходваме хормоните и решихме да се опрем на старата максима, че приятел в нужда се познава :)

Е, сега вече май не сме приятели, ама де да знам... Сигурно ни е страх да си звъннем, защото това беше позивната за секс довечера  [lol]
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен BLUE_ROSE

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3838
  • Пол: Жена
  • Щяло да вали ...
Re: За приятелството и Ху* в стъклена кутия?
« Отговор #7 -: Февруари 14, 2008, 21:26:53 pm »
Е то по тая логика може и момиче което има приятелство с момиче , да "разбие в краен случай" и да се възползва от нейните услуги... Или обратното .... Приятелството си е приятелство. Ако на някой от двамата му хрумват подобни идей, че в един момент може да " разбие стъклото" значи приятелството мнооогооо се е пропукало. Аз имам в по-голяма степен приятели -момчета и никога не ми е хрумвало ,че може да се случи ... да се възползвам ... и т.н... Даже самата мисъл сега като си представя и направо.... ме отвращава.
Все едно да мисля това за брадовчед си или за брат си.... Приятелството в най-чистия си вид си е направо роднинство според мене , не би следвало да има такива мисли.  [confused] :)

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Re: За приятелството и Ху* в стъклена кутия?
« Отговор #8 -: Февруари 15, 2008, 19:56:52 pm »
Според мен трябва да го има привличането не можеш да кажеш, че всеки приятел ти е х*й в кутия. Примерно аз не мога да си представя да целувам най-добрия си приятел с език пък камо ли да правим секс, но виж има други които не са ми толкова близки, към които изпитвам някакво привличане. Така че специално за човек който е толкова близък не мога да го възприема като такова, по-скоро както казва Ками бих налетяла на някоя приятелка от колкото на него :) Въпрос на предпочитания
You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: За приятелството и Ху* в стъклена кутия?
« Отговор #9 -: Февруари 16, 2008, 00:25:40 am »
Всъщност секса скрепява приятелството,стига самото приятелство да е на достатъчно откровенно ниво.Ако двама души са наясно със себе си и със това което е между тях,секса не би трябвало да е проблем.Секс със приятел е като да пиеш кафе с приятел...добре прекарано време...айляк.Ако нещата започнат да стават сложни,един разговор е достатъчен...но трябва да има здрава основа и особено и най-вече доверие.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: За приятелството и Ху* в стъклена кутия?
« Отговор #10 -: Февруари 16, 2008, 00:39:31 am »
Всъщност секса скрепява приятелството,стига самото приятелство да е на достатъчно откровенно ниво.Ако двама души са наясно със себе си и със това което е между тях,секса не би трябвало да е проблем.Секс със приятел е като да пиеш кафе с приятел...добре прекарано време...айляк.Ако нещата започнат да стават сложни,един разговор е достатъчен...но трябва да има здрава основа и особено и най-вече доверие.

е поне един да е на мойто мнение...това казах и аз ...но може би не се изразих правилно

Неактивен XpacTa_lavista

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3489
  • Пол: Мъж
  • Дървен философ, но дрянов
Re: За приятелството и Ху* в стъклена кутия?
« Отговор #11 -: Февруари 16, 2008, 08:59:28 am »
Понякога ч***ата е бетонирана отвън, друг път-отвътре.
Когато човек върви без път...
 
             ...най-често стига до гарата

  Нека бъдем грамотни! Да се научим да пишем правилно поне на родния си език!

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: За приятелството и Ху* в стъклена кутия?
« Отговор #12 -: Февруари 16, 2008, 11:39:18 am »
Кое, кое?  :)

Аз си мисля, че преди да продължим дискусията, ще трябва да дефинираме понятието "приятелство". Определено хората, които мога да нарека по този начин, се броят горе-долу на една ръка и половина, като към нито един от тях не изпитвам сексуално привличане. Има и жени сред тях, да отбележа, даже скоро ще ходя да омъжвам едната :) Обаче от до тук написаното в темата, започвам да се чувствам като friend fucker  :)
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен неземен

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1144
  • Пол: Мъж
  • DO OR DIE
Re: За приятелството и Ху* в стъклена кутия?
« Отговор #13 -: Февруари 17, 2008, 19:03:17 pm »

Hi,hi...Ама казуси задаваш кметице :),едни такива.Шишето можеше да е поне пластмасово,да не се вижда какво има в него.А така стъклено,всичко се вижда.Може и често предизвиквало гафове,така казват експертите.За да имаш една жена,ако ти харесва и си и хвърлил око,първата стъпка е да станеш приятел,под някаква форма с нея,да спечелиш малко доверие и грам благоволение,пък после каквото сабята покаже...Хората стават приятели по симпатия и привличане,не с кой и да и с която и да е,а това първата стъпка по пътя греховността.Не виждам нищо лошо от едно приятелство да израстне една голяма любов,с всичкото,което се полага за такива случаи.Познаваш човека от дълго време,съвпадение на разбирания,мечти,идеали,на харатери и умове.Не виждам лошо в това.Та нали любовта,голямата,истинската любов е най-висша форма на приятелство между мъжа и жената на този свят.Друга по-висша форма на знам да съществува.Друго е,ако използува някои,това приятелство,приятеллства,за користни,непочтени,измамнически гадни цели.Това знаичи,че между тях не е имало приятелство,а нещо съвсем друго-неприятелство.
За мене поне е вярно нещото,което не е вярно за експертите.Има жени с които може да общувам на интелеттулна  почва,но има и такива,а те не са малко,които ми действуват хормонално,пряко на либидото и пази Боже,предварително знам,шишето и стоманено да е,пак ще намерим начин да го счупим...Разбира се само по взаимно съгласие.
  Трудно е да се даде дефиниция на явлението приятелство.
Какво е приятелство...
Между мъж и мъж.Жена и жена.
Между мъж и жена,на 20,50,на 100 години.И възможна ли е платонична любов(приятелство),между двама млади,здрави,корави и нормални мъж и жена...Възможна ли е?
Какво ще кажат,знаещите,експертите...
To be,or not to be

Неактивен Kmeticata na Krymovo

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 79
  • Пол: Жена
  • Властта не е това което беше...
    • Bulgarian-Funky-Girl
Re: За приятелството и Ху* в стъклена кутия?
« Отговор #14 -: Февруари 18, 2008, 18:09:37 pm »
   Ха-ха ,според мен има ли прятелство между мъж и жена има и "стъклена кутия с изненада "между тях ,особено ако са млади [baby] ,здрави  [so_happy] ,корави  [frozen] и нормални  [kiuchekdens]  [usmivkaa] ...а ако няма стуклена кутия значи може би вече са я счупили   [hapiness] [mhmm] ...и въпреки всичко са си останали приятели  [intimo] ...Не отричам и истинското безкористно приятелство ,разбира се ,иска ми се да вярвам в него.Да ,доверието е от голямо значение като цяло в приятелството,дори не мога да си предсатавя истинско приятелство без доверие ,не само между мъж и жена ,а по принцип като цяло...Ха-ха, това за пластмасовото шише ми хареса...само че и по-трудно се чупи...но нали хубавите неща ставали трудно и бавно...  [bigsmile]
I'm screaming from a mountain top,swimming in deep blue sea.And if someday you find my heart,just set me free!