Автор Тема: Сърдите ли се на половинките ви?  (Прочетена 5190 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tanatos_f

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 135
  • Пол: Жена
  • Nothing last forever
Re: Сърдите ли се на половинките ви?
« Отговор #30 -: Октомври 06, 2008, 22:38:31 pm »
Постоянно му се сърдя /ха-ха-ха/ много съм лоша , направо не знам как ме тряе  [baby] [kiss2] [na na]
I'm lost there,where I've been searching myself many times

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Сърдите ли се на половинките ви?
« Отговор #31 -: Октомври 07, 2008, 08:37:19 am »
Играеш си с огъня. :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Сърдите ли се на половинките ви?
« Отговор #32 -: Октомври 07, 2008, 13:47:08 pm »
абе на мене бързо ми минава ама много седразня че никога не пада по гръб... може да знае че е сбъркал да го осъзнава но няма да го признае.... е под въздействието на 2 уискита нещата се изменят тогава става другото "Милоооо аз съм свиняяяя как ме търпиш,знам, че съм голям тъпанар,не те заслужавам " [lol] [lol] [lol] много е весело

Неактивен icegirl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1231
  • Пол: Жена
  • Fire In The Ice!
Re: Сърдите ли се на половинките ви?
« Отговор #33 -: Октомври 11, 2008, 22:38:11 pm »
Постоянно му се сърдя /ха-ха-ха/ много съм лоша , направо не знам как ме тряе  [baby] [kiss2] [na na]

Не се сърди за глупости, защото Тони е права... Може да стане много лошо и то за теб. Казвам ти го от опит...  :)  [ya yaaa da daaa]

П.С. В първият си пост по темата казах, че поставям въпроса директно, обаче на последък само мълча и мълча и нищо не казвам.
Сега вече ще се опитвам да си преглътвам яда и да си казвам всичко на момента... :)
« Последна редакция: Октомври 11, 2008, 22:41:57 pm от icegirl »
Imagination, life is your creation!

Неактивен alori

  • Новак
  • *
  • Публикации: 40
  • Пол: Жена
Re: Сърдите ли се на половинките ви?
« Отговор #34 -: Октомври 17, 2008, 18:08:53 pm »
ние почти всеки ден се сърдити и то за глупости но,когато съм сърдита и то много мога да не му говоря с дни [saddd]

Неактивен Dulce_Insoportabla

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1407
  • Пол: Жена
Re: Сърдите ли се на половинките ви?
« Отговор #35 -: Ноември 02, 2008, 22:36:26 pm »
Да сърдя му се и то  много и той все идва и ме гушка и ми вика цупличка или ей цупло...ей как да не му се отсърдиш [inlovee] [inlovee]

Неактивен Zaiko_Baiko

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 79
  • Пол: Жена
Re: Сърдите ли се на половинките ви?
« Отговор #36 -: Ноември 08, 2008, 15:32:12 pm »
ние почти всеки ден се сърдити и то за глупости но,когато съм сърдита и то много мога да не му говоря с дни [saddd]
добре как може да не му говориш с дни ако го обичаш наистина????? не ти ли липсва не искаш ли да обсъдите проблема????  Моя приятел е същия-караме се за нещо дребно и той не ми се обажда с дни! а аз не мога да не му говоря повече от 1 час! понякога си мисля че не ме обича достатъчно и за това издържа толкова време да сме скарани..... [mhmmmm] [reevvv] [reevvv] [reevvv]

Неактивен Dulce_Insoportabla

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1407
  • Пол: Жена
Re: Сърдите ли се на половинките ви?
« Отговор #37 -: Ноември 09, 2008, 01:21:34 am »
Zaiko_Baiko по скоро това е инат,а не че не те обича.И аз съм правила така чакам той да ме потърси 1-ви и съм си казала няма аз да съм 1-ва този път./ех инат [oops]/

Неактивен Zaiko_Baiko

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 79
  • Пол: Жена
Re: Сърдите ли се на половинките ви?
« Отговор #38 -: Ноември 09, 2008, 13:11:28 pm »
Mоже и да е инат, но аз като му звънна винаги първа, не ми вдига, докато не реши, че иска да говори с мен и така минават няколко дена...Ако беше инат и чакаше аз първа да се обадя, щеше да ми вдига, когато му звъня....
« Последна редакция: Ноември 09, 2008, 13:13:45 pm от MiMiToOoOo »

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Сърдите ли се на половинките ви?
« Отговор #39 -: Декември 28, 2008, 19:25:03 pm »
Все по-рядко се караме :) [inlovee] Просто разбрах, че за глупости не трябва да си тровим нервите [lol] Преди му се връзвах на всички глупости или просто си решавах, че трябва да се нацупя [confused]  [shame] [lol]

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: Сърдите ли се на половинките ви?
« Отговор #40 -: Декември 28, 2008, 21:43:27 pm »
все по-рядко се сърдя,напоследък вместо да се сърдя започвам да се зяждам  [lol] [lol] ако е в настоение обсъждаме проблема и го решаваме, ако не е в настроение - караме се (понякога си крещим) и пак обсъждаме и решаваме проблема :) :) :)

Неактивен Boss_baby_MM

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1597
  • Пол: Жена
  • Едва ли някога бил си обичан ти,както от мене сега
    • http://princeska.stih4e.com
Re: Сърдите ли се на половинките ви?
« Отговор #41 -: Декември 29, 2008, 22:29:59 pm »
Ще ми се да можех  [na na nati]
Ако те няма, знам, ще полудея, знам!
Без теб не мога, знам, да оцелея!
От много сълзи, знам, ще ослепея, знам!
Ако те няма, знам, няма да живея!

Неактивен CuCuTo

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2217
  • Пол: Жена
  • Sisito
Re: Сърдите ли се на половинките ви?
« Отговор #42 -: Януари 04, 2009, 11:27:07 am »
Когато се скараме се сърдя близкия половин час и ми минава бързо.Но като се замисля след като послушах един човек  [hugs and kisses] който ми даде съвет как да правя и някак си нямам такива проблеми,да му се връзвам на всичко и аз да си троша нервите :)

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: Сърдите ли се на половинките ви?
« Отговор #43 -: Януари 04, 2009, 20:46:41 pm »
Когато се скараме се сърдя близкия половин час и ми минава бързо.Но като се замисля след като послушах един човек  [hugs and kisses] който ми даде съвет как да правя и някак си нямам такива проблеми,да му се връзвам на всичко и аз да си троша нервите :)
Ще споделиш ли съвета,който си получила  :p

Неактивен CuCuTo

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2217
  • Пол: Жена
  • Sisito
Re: Сърдите ли се на половинките ви?
« Отговор #44 -: Януари 04, 2009, 21:58:08 pm »
Съвета който ми дадоха е решение на проблемите ,не че не го знаят всички но просто не се прилага в действие.А аз го приложих и има някакъв напредък!
Не се хващай за всяка караница и да търсиш вината в себе си , не се ядосвай ти ,докато просто на него виждаш че от едното му влиза и от другото излиза.Просто прави компромиси когато се налага и се съгласявай за да има мир и спокойствие и ти няма да си "трошиш нервната система" както казвам аз.
Това всяко момиче си го мисли и някак си трябва да има хъс да го приложи и ще види че ще е по-добре така :)