Автор Тема: "Романтиката в теб"  (Прочетена 28340 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: "Романтиката в теб"
« Отговор #15 -: Януари 12, 2009, 22:46:37 pm »
Едва ли има човек, който да иска повече от мен :)
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен BLUE_ROSE

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3838
  • Пол: Жена
  • Щяло да вали ...
Re: "Романтиката в теб"
« Отговор #16 -: Януари 13, 2009, 19:58:46 pm »
Дайте да помогнем за тази стихосбирка де!!! Няма нищо лошо в това, наясно съм че Дон Нутсо не би повдигнал въпроса и май май е против, но тази книжка ще е на всички ни и мисля че ще е нещо ценно за всеки който се докосне до стиховете, защото това си личи и по вървежа във форума .... Аз съм твърдо на мнение, че трябва да ни се даде някакъв адрес или банкова сметка и всеки по свое желание и според възможностите си да помогне с каквото може ... Все пак това си е нашата книжка - на всички ни тук, не е нужно само един човек да тегли финансовото бреме при положение че и други могат да помогнат ... А и аз имам огромно желание ... мисля че и други ще подкрепят мнението ми.... 

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: "Романтиката в теб"
« Отговор #17 -: Януари 13, 2009, 20:09:34 pm »
Достатъчно от нас са пушачи, че да виждат абсурда в това, че не искаш помощ... Честно казано и не виждам защо да е помощ, особено при положение, че това не го правиш за себе си, а за нас.. Нас ни радваш много повече, отколкото когото и да е друг..

Та, думата ми беше за пушачите...

Според мен е безкрайно тъпо да дам 2.70 за Виктори, а да не дам мижави 5 за нещо, което съдържа голяма част от чувствата и емоциите ми...

Сигурна съм, че не се нуждаеш от 5-те лв. Сигурна съм, че искаш това да е твоя подарък за нас, но ... Нали сме семейство. Сам си го казвал, а семействата си помагат :)

Та, да вметна, за да не си помисли  някой, че съм безкористна, аз лично бих искала да подаря на гаджетата по една стихосбирка за 14-ти  :p

П.П Къде е Восъчният папагал, когато ти трябва човек с акъл, за да напише мотивираща реч...

Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

reinbow

  • Гост
Re: "Романтиката в теб"
« Отговор #18 -: Януари 14, 2009, 08:33:22 am »
Говорили сме тази тема и преди, мисля че е приключена.

Аз пък не смятам, че е приключена... поне не си спомням да съм участвала в дискусиите :p. Тка че спри да се дърпаш, защото няма нищо нито срамно нито грешно в това да поискаш помощ от ПРИЯТЕЛИ!!!

`Fallen_Angel`, подкрепям мнението ти с две ръце
[a taka].

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: "Романтиката в теб"
« Отговор #19 -: Януари 14, 2009, 14:28:52 pm »
Тук съъъм, тук съм...
Скъпи, Дон-е.
С цялото ми(ни) уважение към вас, неприкосновената ви личност и гениалниат ви ум, се обръщам с гореща молба, да преразгледате така категоричното си мнение, изразено в няколко поста по-нагоре и да позволите на нас, обикновените плебеи, да дадем и от своята си хапка по нещо. Повярвай, от сърцето ни има какво да се откъсне. Портфейлите ни може да не са от най-големите и най-препълнените, но пък сме колектив и считам, че ако всеки допринесе дори и с малко за издаването на тъй скъпата ни книжка, не само, че няма да навреди на никого, а напротив - ще спомогне да бъдем зарадвам по-рано и много повече, че сме отдали не само мислите си в това кнжле, ами че сме се държали като истински колектив, семейство... И без друго някои от нас киснем тука почти денонощно и ръсим глупости в безспир, та поне малко от малко да изкупим вината и греховете си с едно добро дело.
Амин. (дълбок поклон(реверанс))
Надяваме се молбата ни да бъде удовлетворена: Една НЕ принцеса и по-голямата част от семейството на стих4е.ком.

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: "Романтиката в теб"
« Отговор #20 -: Януари 14, 2009, 15:13:40 pm »
Злооооо, на теб ще ти трябват много от най- препълнените портфейли и пак няма да стигнат, за да изкупиш греховете си [lol] [heart__]

Колкото до останалата част- Ив, знаеш че съм ЗА :)
« Последна редакция: Януари 14, 2009, 15:35:29 pm от vanilla_g »

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Re: "Романтиката в теб"
« Отговор #21 -: Януари 14, 2009, 15:45:22 pm »
Къде е сметката където трябва да  се внесат :) аз съм твърдо ЗА!!!!
You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: "Романтиката в теб"
« Отговор #22 -: Януари 14, 2009, 23:42:11 pm »
Злооооо, на теб ще ти трябват много от най- препълнените портфейли и пак няма да стигнат, за да изкупиш греховете си [lol] [heart__]

Колкото до останалата част- Ив, знаеш че съм ЗА :)


Много ти благодаря, Злоооо. Хубаво, че си ти, за да ми го напомняш постоянно, иначе понякога, съвсем наивно си позволявам да мечтая, че може да успея... Все някога... [lol] [lol] [heart__]

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: "Романтиката в теб"
« Отговор #23 -: Януари 16, 2009, 13:10:27 pm »
Можем да намерим художници за безпари! [usmivkaa] Ако искаш, можем и на ръка да я преписваме - виж - от толкова хиляди форумци, ще излезе голям тираж... Стига си викал: "говорихме по тоя въпрос", а дай да помислим малко по-практично и да вземем и ние инициатива... Аз и без друго имам някои идеи относно форума и нашата дългогодишна съвместна дейност. Ако искаш, дай да ги обсъдим и да видим дали ще ти харесат моите предложения, пък може и да излезе нещо...
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

reinbow

  • Гост
Re: "Романтиката в теб"
« Отговор #24 -: Януари 16, 2009, 13:17:19 pm »
Шефеееее, послушай Дяволката, чуй и нашите призиви и дай да вървим напред! Нали все пак го правиш заради всички нас?!?! Ако наистина е така стисни протегнатите ти ръце и мисля, че нещата ще се оправят!

Неактивен elf`s_soul

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1137
  • Пол: Жена
  • Реалността е фалшива. Мечтите са истински.
Re: "Романтиката в теб"
« Отговор #25 -: Януари 16, 2009, 13:21:22 pm »
Всички искаме да сме част от това.. позволи ни...  [heart__]

Дори да бягам с всички сили.. Загубила ли съм те, аз няма да мога да те стигна там където отиваш..  

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: "Романтиката в теб"
« Отговор #26 -: Януари 26, 2009, 19:10:10 pm »
И аз бих помогнала, с каквото мога  [namigG]

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: "Романтиката в теб"
« Отговор #27 -: Януари 30, 2009, 09:46:05 am »
Всички искаме да сме част от това.. позволи ни...  [heart__]


Вие сте част от това ... от всичко дори :)
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен mery-jein-baby

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2520
  • Пол: Жена
  • Не искам крила!Аз не съм ангел!
Re: "Романтиката в теб"
« Отговор #28 -: Април 13, 2009, 10:29:23 am »
Ей и аз я искам,кажете като е готова [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__]
Ти си жив в една от мечтите ми!Най голямата!

Неактивен YABANGUL

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
  • Пол: Жена
Re: "Романтиката в теб"
« Отговор #29 -: Май 06, 2010, 15:41:14 pm »
И АЗ ЩЕ ЧАКАМ "РОМАНТИКА-2". УСПЕХ!
ЯБАНГЮЛ