Автор Тема: Re: Интервю с reinbow  (Прочетена 3746 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

reinbow

  • Гост
Re: Интервю с reinbow
« -: Февруари 01, 2008, 15:31:13 pm »
Здравей и от мен!  :)

Първо искам да споделя, че стиховете ти ме впечатляват, великолепни са! Та в тази връзка...

1. Има ли чувство, емоция, преживяване, за което още не си намерила думи? Ако да, кое е то?

2. Как се случва при теб - вдъхновението внезапно ли те връхлита или се появява, когато имаш идея и се разгръща все повече в процеса на писане?

3. Можеш ли да посочиш само един поет/поетеса като свой любим?

Благодаря! Успешно интервю ти желая! :)
[cvetee]

Здравей,
благодаря за оценката на моето творчество [inloveee]

А сега отговорите:

1.Колкото и странно да прозвучи единствения момент от моя живот, за който още не съм намерила думи е може би раждането на моя син! Не мисля, че някога ще успея да пресъздам тази емоция с обикновени думички [mhmm]
2. Различно... по някога ме удря като гръм (хващам някоя мисъл във въздуха и просто продължавам на татък), друг път мисля върху нещо дълго време и после се опитвам да го пресъздам римувайки (това ми е по-трудно :))
3. Без да се замисля - Дамян Дамянов (много хора не го харесват), но ако трябва да съм точна именно неговите стихове ме вдъхновиха да опитам и аз(отдавна, отдавна [namigG]


Чакайте аз да ви разваля лилавата еуфория  :p
Здравей, reinbow. :)
1) Какво мислиш за наркотиците? Употребяваш ли? Защо?
2) Как всъщтност се казваш?  [shame]
3) Коя е любимата ти детска приказка/песничка?
4) Ако можеш да избираш шамар, или обидна дума, кое би избрала? Защо?
5) Любими поети от форума имаш ли? Кои са те? А любимо твое стихче? Били го споделила с нас?
Благодаря! :)


Здравей и на теб :)

1. Мразя дори да мисля за това, че има хора, които ги употребяват. Изпадам в ужас като гледам какво си причиняват хората с тях. Жал ми е за младите, които си убиват живота по този начин...
2. Биляна :p
3. Песента на Червената шапчица от руския филм [lol]
4. Ще си избера шамара, защото физическата болка отминава по-бързо от тази, която оставят думите в съзнанието, за мен думите имат способността да нараняват много жестоко и за дълго) [sad3]
5. Имам сииии[oh kotioo] не искам да обидя някого от скоро във форума има доста нови поети, които пишат невероятно, но все още не съм успяла да навляза в творчеството им достатъчно (просто нямам време [shame]) за това ще спомена само две: Гео и Дяволчето [namigG], те бяха първите, с които се "сблъсках" тук и мога да кажа, че не само ми харесва творчеството им, но и научих страшно много от тях - БЛАГОДАРЯ момичета [evala] [inloveee]...
А за любимо стихче... повечето си ги харесвам [shame], май не съм се замисляла за любимо... може би това в едната крайност
 
Ще бъда

      Ще бъда клетва върху грешните ти устни,
      която ден и нощ ще ги гори.
      Ще бъда трепет в нощите ти пусти,
      сълза издайна в твоите очи.

      Ще бъда зов в душата ти жарава
      и див копнеж във твоето сърце.
      Ще бъда чужда щом ме пожелаеш   
      и твоя щом от мен се отречеш.

      Ще бъда сън, когато не сънуваш
      и ярък лъч, когато ти се спи.
      Ще бъда блян, когато ме жадуваш   
      и сол във раната, когато те боли.

      Ще бъда зной в прохладните ти нощи
      и леден студ във летните ти дни.
      Ще бъда песен неизпята още
      стена  ще съм пред твоите мечти.

      Ще бъда тук, когато теб те няма   
      и ще избягам щом се доближиш.
      Ще бъда истината в твоята измама.
      Ще съм проклятие, в което ще гориш!

и това в другата :)


Вземи

Вземи крилете ми и полети високо
   безкрила пак ще мога да живея.
   Вземи смеха ми и се радвай на живота
   дори безрадостна ще мога да се смея.

   Вземи ръцете ми и друга с тях прегръщай
   безръка пак ще мога да се моля.
   Вземи краката ми, за да не се завръщаш
   дори без тях ще имам воля.

   Вземи очите ми, за да прогледнеш
   и сляпа пак ще виждам светлина.
   Вземи сърцето ми, за да възкръснеш
   дори без него ще позная любовта.

   Вземи ми всичко – даже свободата
   дори окови няма да ме спрат.
   Не взимай само спомените и душата!
   Без тях аз няма как да ти простя.

И аз ти благодаря :kissoflove:








vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Интервю с reinbow
« Отговор #1 -: Февруари 01, 2008, 15:48:26 pm »
Направо ме заби в земята с тези два стиха. Разкошни са!  [inlovee]

reinbow

  • Гост
Re: Интервю с reinbow
« Отговор #2 -: Февруари 01, 2008, 16:05:53 pm »
Благодаря ти отново :kissoflove: При мен писането е един вид пречистване [shame]

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Интервю с reinbow
« Отговор #3 -: Февруари 01, 2008, 20:46:33 pm »
Ооо,кой виждам тук .
Здравей ,дъгичке .Ей сега ми падна вече .
1.Мислиш ли че познанствата в интернет трябва да си останат само на виртуална основа ?
2.Влюбена ли си в момента?
3.Освен сина ти ,какво друго осмисля живота ти ?
4.Вярваш ли в прераждането?
5.Определи се с 5 думи .
:kissoflove:
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

reinbow

  • Гост
Re: Интервю с reinbow
« Отговор #4 -: Февруари 02, 2008, 10:54:47 am »
Ооо,кой виждам тук .
Здравей ,дъгичке .Ей сега ми падна вече .
1.Мислиш ли че познанствата в интернет трябва да си останат само на виртуална основа ?
2.Влюбена ли си в момента?
3.Освен сина ти ,какво друго осмисля живота ти ?
4.Вярваш ли в прераждането?
5.Определи се с 5 думи .
:kissoflove:

Здравей слънце, :kissoflove:
Излови ме [devil4o]

1. В повечето случаи ДА, но както всяко правило и това може да има изключения, много зависи от „духа” на познанството, от идеята за него и вътрешната нагласа на тези, които го правят.
2. Много си любопитна [pleZz]... но... ДА
3. Приятелите ми, писнето и онази „дъга”, за която споменах по-горе [namigG]
4. Аз съм отворена за тези неща, иска ми се да вярвам – човешкият живот е твърде кратък (като едно мигване на фона на вселенските размери), за да успеем да видим и научим всичко, което ни предлага. За това би било жалко ако няма такова...
5. Мразя да се самоанализирам, но все пак ще опитам – романтична, експлозивна (по някога съм като вулкан), прекалено чувствителна (иска ми се да не съм толкова), искрена (при мен всичко е „право куме в очи) и... може би... приятел (аз съм много добър слушател), обичм да помагам на хората около мен (така се зареждам с положителна енергия)

Е, това е... Надявам се, че сам задоволила любопитството ти...
[cais007]
И ти благодаря за интереса :flyingkiss:

Неактивен phibi

  • Почетна Ерато
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2341
  • Пол: Жена
  • no more hiding who I am...
Re: Интервю с reinbow
« Отговор #5 -: Февруари 02, 2008, 14:28:22 pm »
Здравей :)

Когато за първи път дойдох тук, във форума, ти беше едно от имената, който силно ме впечатлиха. Хубаво е, че те виждам отново.

Въпросът ми е простичък и неприлично личен, затова можеш да ми отговориш както намериш за добре, дори и отказ ще приема  :) - смяташ ли, че в някой момент от живота си си била незаслужено щастлива, и ако имаше възможност, би ли "върнала" това щастие, за да озарии някой друг?
Забрави каквото съм писала.
Каквото съм казвала - също...



Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Интервю с reinbow
« Отговор #6 -: Февруари 02, 2008, 19:59:42 pm »
Здр и от мен  :) ето ги моите скромни въпросчета :
1.Какво те кара да живееш?
2.Какво ти дава утеха?
3.Можеш ли да простиш?
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен RAZLICHEN

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1234
  • Пол: Мъж
  • ,,бъдете духове свободни,,
Re: Интервю с reinbow
« Отговор #7 -: Февруари 03, 2008, 01:54:03 am »
Здравей :)Ето и няколко въпросчета от мен...
Можеш да не отговаряш,имаш право на адвокат... :p
1.Кое обичаш повече,Слънцето или Дъжда...
2.Ако можеш да напишеш сценарий за филм,какъв би бил той-жанр,сюжет...
3.Имаш ли нужда да оставаш сама и харесва ли ти?
4.Мислиш ли,че за да изживее човек голяма радост,трябва да има и поне малко болка?
5.Кое е по-добре-партньори,които си приличат или са различни т.е. противоположностите,привличат ли се или обратно?
6.Би ли жертвала свободата си и за какво?
7.Защо,според теб,се пишат повече стихове за тъжната и несподелена любов,а не обратно?
Благодаря :)
Вечер с мисълта за теб заспивам,
сутрин твоят образ ме събужда
и не искам да разбирам,
че те няма ,че си чужда.

reinbow

  • Гост
Re: Интервю с reinbow
« Отговор #8 -: Февруари 03, 2008, 12:08:52 pm »
Ллелеее ама вие сте ме затрупали [lol]

Да караме по ред :)


Здравей :)

Когато за първи път дойдох тук, във форума, ти беше едно от имената, който силно ме впечатлиха. Хубаво е, че те виждам отново.

Въпросът ми е простичък и неприлично личен, затова можеш да ми отговориш както намериш за добре, дори и отказ ще приема  :) - смяташ ли, че в някой момент от живота си си била незаслужено щастлива, и ако имаше възможност, би ли "върнала" това щастие, за да озарии някой друг?


Здравей и на теб :)
Първо искам да ти благодаря за милите думи [shame], радвам се че съм стигнала до теб със това, което излиза под "перото" ми
А сега на въпроса
Аз съм обикновен човек, а в живота на обикновените хора рядко се случват мигове на незслужено щастие, мисля, че всеки миг, когато съм била щастлива е изстрадан по един или друг начин [mhmm], но ако ми се случи и някой мой близък има повече нужда от него с радост бих го зменила, така и аз ще съм добре...



Здр и от мен  :) ето ги моите скромни въпросчета :
1.Какво те кара да живееш?
2.Какво ти дава утеха?
3.Можеш ли да простиш?


Привет :)
1. Може би надеждата, че животът ми ще се променя към по-добро, а така и хората около мен ще са добре...
2. Щастието в очичките на едно малко същество
3. Мога да прощавам за много неща... Може би единственото, което не бих простила е предателството на много близък човек...



Здравей :)Ето и няколко въпросчета от мен...
Можеш да не отговаряш,имаш право на адвокат... :p
1.Кое обичаш повече,Слънцето или Дъжда...
2.Ако можеш да напишеш сценарий за филм,какъв би бил той-жанр,сюжет...
3.Имаш ли нужда да оставаш сама и харесва ли ти?
4.Мислиш ли,че за да изживее човек голяма радост,трябва да има и поне малко болка?
5.Кое е по-добре-партньори,които си приличат или са различни т.е. противоположностите,привличат ли се или обратно?
6.Би ли жертвала свободата си и за какво?
7.Защо,според теб,се пишат повече стихове за тъжната и несподелена любов,а не обратно?
Благодаря :)

Здравей, няма да се възползвам от правото си [namigG]
1. Слънцетооооо, зарежда ме с позитивна енергия, обичам ясните слънчеви дни, когато всичко е зелено и хората са усмихнати :)
2. Силата ми не е в прозата, но ако можех щеше да е в стил мистерии и загадки, преследване на артефакти, древни предания... нещо от сорта :)
3. По някога да (всеки човек има нужда да остане на саме със себе си), но не за дълго, не обичм самотата...
4. Определено, иначе няма как да оцениш тази радост [namigG]
5. Ми то е като при полюсите на магнита [namigG] И при мен на практика винаги така се получава :). Мисля, че така е по-интересно, има по-голяма тръпка да се сблъскваш с различното и да намираш начин да живееш с това различие, а не да се опитваш да го претопяваш към собствените си разбирания :)
6. Зависи какво разбираш под "свобода", но по-скоро мисля, че не... Не знам... Ако е заради някого със сигурност НЕ... [mhmm]
7. Мога да кажа защо аз го правя - защото тъгата, болката, отчаянието, безсилието... избухват с по-голяма сила, това са чувства, които не искам да задържам в сбе си чувства, които не искам да пазя и за това ги изливам върху листа... докато щастието, споделената любов и всички други красиви чувства ги изживявам с пълна сила за себе си и искам да ги запазя колкото се може по-дълго вътре в мен - може би и при другите е така...

Благодаря на всички за прекрасните въпроси
:kissoflove: :flyingkiss: :kissoflove:

Неактивен meteor

  • Наказан
  • Master
  • *
  • Публикации: 1076
  • Пол: Мъж
  • д-р Ханибал Лектър
Re: Интервю с reinbow
« Отговор #9 -: Февруари 03, 2008, 12:32:34 pm »
Хриле или Криле ?
Нека другите да внасят ред в хаоса.
Аз пък ще внасям хаос в реда.

reinbow

  • Гост
Re: Интервю с reinbow
« Отговор #10 -: Февруари 03, 2008, 12:39:40 pm »

Неактивен NeViDim_DqvOl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1063
  • Пол: Жена
  • Заедно макар и разделени!
Re: Интервю с reinbow
« Отговор #11 -: Февруари 03, 2008, 17:21:42 pm »
Здравей!

1.Какво мислиш за живота?
2.Има ли нещо , което искаш да кажеш на всички?

е това са  [shame]
МЕЧТАЙ за каквото искаш да мечтаеш, ИДИ където искаш да отидеш, БЪДИ такъв, какъвто искаш да бъдеш, защото имаш САМО ЕДИН ЖИВОТ И ЕДИНСТВЕН ШАНС да направиш всички неща, които искаш да направиш!

reinbow

  • Гост
Re: Интервю с reinbow
« Отговор #12 -: Февруари 03, 2008, 17:32:24 pm »
здравей!Само два въпроса  [shame]

1.Какъв стил музика слушаш  :question:
2.Какво мислиш за днешните 14-15 годишни девойки  :question:

Здравей и на теб :)
1. Слушам всичко, което ми пасне на слуха, ако ми привлече вниманието няма значение какъв стил е [lol]
2. Честно да ти кажа нямам големи наблюдения върху тях, просто разликата във възрастта ни е големичка  и нямаме допирни точки [namigG]

Неактивен Mr_FLIRT

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1439
  • Пол: Мъж
  • Miracle!!!
Re: Интервю с reinbow
« Отговор #13 -: Февруари 03, 2008, 22:28:14 pm »
Здрасти. За мен си много непозната и за това ще ми е интересно да ми отговориш на въпросчетата ми, които са: Кой е въпроса, който никога не се те питали, а винаги си искала и също така кой е най-високият връх, който си изкачвала? Как би се описал на някой непознат?
Познавам те, а никога не съм те виждал. Винаги имам смелост да съм около теб, но никога да те докосна или да ти дам лице.

reinbow

  • Гост
Re: Интервю с reinbow
« Отговор #14 -: Февруари 04, 2008, 10:02:29 am »
Здрасти. За мен си много непозната и за това ще ми е интересно да ми отговориш на въпросчетата ми, които са: Кой е въпроса, който никога не се те питали, а винаги си искала и също така кой е най-високият връх, който си изкачвала? Как би се описал на някой непознат?

Здравей,
не се притеснявай по някога и аз сама съм си непозната [namigG]

1. Незнам... май няма такъв въпрос (или просто не съм се замисляла) [mhmm]
2. Не си падам много по височините, но съм се качвала на Черни връх :)
3. Каквато съм си - висока, слаба, с черна средно дълга коса, с черни очи... :) Ако имаш предвид като човек ( справка в отговорите към питанките на tonny_bg)
  [lol]